Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Cambio 45 користени

Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
Прекини
SODERHAMN C-45 HD SODERHAMN C-45 HD SODERHAMN C-45 HD SODERHAMN C-45 HD
more images
4
Јавете се
Piņķi Латвија
1714 km
2018
како нов (користен)
Söderhamn Cambio 45 - Kockums 103 A Söderhamn Cambio 45 - Kockums 103 A Söderhamn Cambio 45 - Kockums 103 A Söderhamn Cambio 45 - Kockums 103 A Söderhamn Cambio 45 - Kockums 103 A Söderhamn Cambio 45 - Kockums 103 A Söderhamn Cambio 45 - Kockums 103 A Söderhamn Cambio 45 - Kockums 103 A
more images
8
Јавете се
Eurajoki Финска
2182 km
1990
подготвен за употреба (искористен)
SODERHAMN CAMBIO 45 SODERHAMN CAMBIO 45 SODERHAMN CAMBIO 45
more images
3
Јавете се
Piņķi Латвија
1714 km
2004
реновиран (користен)
Södermamn / Kockums Rotor of Cambio 45 Södermamn / Kockums Rotor of Cambio 45 Södermamn / Kockums Rotor of Cambio 45 Södermamn / Kockums Rotor of Cambio 45 Södermamn / Kockums Rotor of Cambio 45
more images
5
Јавете се
Eurajoki Финска
2182 km
1975
работилница ремонтирана (искористена)
Cambio 71 450 A Cambio 71 450 A Cambio 71 450 A Cambio 71 450 A Cambio 71 450 A Cambio 71 450 A Cambio 71 450 A Cambio 71 450 A Cambio 71 450 A Cambio 71 450 A
more images
10
Јавете се
Odry Полска
1395 km
неисправен носач за резервни делови (користен)
BOGE Kompressor 45 kW 6.5m3 V LEX 45 BOGE Kompressor 45 kW 6.5m3 V LEX 45 BOGE Kompressor 45 kW 6.5m3 V LEX 45 BOGE Kompressor 45 kW 6.5m3 V LEX 45 BOGE Kompressor 45 kW 6.5m3 V LEX 45 BOGE Kompressor 45 kW 6.5m3 V LEX 45 BOGE Kompressor 45 kW 6.5m3 V LEX 45 BOGE Kompressor 45 kW 6.5m3 V LEX 45
more images
8
Јавете се
Tatabánya Унгарија
716 km
1994
добро (искористено)
Knecht BWA 45 Knecht BWA 45 Knecht BWA 45 Knecht BWA 45 Knecht BWA 45
more images
5
Јавете се
Karlsruhe Германија
1328 km
2008
многу добро (користено)
Јавете се
Odry Полска
1395 km
1990
има потреба од поправка (користено)
2200 x 2000 mm/ MW: 95 x 45 mm/ sendzimirverzinkt 2200 x 2000 mm/ MW: 95 x 45 mm/ sendzimirverzinkt 2200 x 2000 mm/ MW: 95 x 45 mm/ sendzimirverzinkt 2200 x 2000 mm/ MW: 95 x 45 mm/ sendzimirverzinkt 2200 x 2000 mm/ MW: 95 x 45 mm/ sendzimirverzinkt 2200 x 2000 mm/ MW: 95 x 45 mm/ sendzimirverzinkt 2200 x 2000 mm/ MW: 95 x 45 mm/ sendzimirverzinkt 2200 x 2000 mm/ MW: 95 x 45 mm/ sendzimirverzinkt 2200 x 2000 mm/ MW: 95 x 45 mm/ sendzimirverzinkt 2200 x 2000 mm/ MW: 95 x 45 mm/ sendzimirverzinkt 2200 x 2000 mm/ MW: 95 x 45 mm/ sendzimirverzinkt 2200 x 2000 mm/ MW: 95 x 45 mm/ sendzimirverzinkt
more images
12
Јавете се
Neukamperfehn Германија
1681 km
добро (искористено)
Cambio Cambio 66 Cambio Cambio 66 Cambio Cambio 66 Cambio Cambio 66 Cambio Cambio 66 Cambio Cambio 66 Cambio Cambio 66 Cambio Cambio 66 Cambio Cambio 66 Cambio Cambio 66 Cambio Cambio 66 Cambio Cambio 66 Cambio Cambio 66 Cambio Cambio 66 Cambio Cambio 66
more images
15
Јавете се
Nules, Шпанија Шпанија
(Локација на дилерот)
1859 km
работилница ремонтирана (искористена)
Cambio 75A Cambio 75A Cambio 75A Cambio 75A Cambio 75A Cambio 75A Cambio 75A
more images
7
Јавете се
Tynäsgatan 10, 652 16 Karlstad, Sweden Шведска
2058 km
добро (искористено)
1900 x 500 mm/ MW: 95 x 45 mm/ sendzimirverzinkt 1900 x 500 mm/ MW: 95 x 45 mm/ sendzimirverzinkt 1900 x 500 mm/ MW: 95 x 45 mm/ sendzimirverzinkt 1900 x 500 mm/ MW: 95 x 45 mm/ sendzimirverzinkt 1900 x 500 mm/ MW: 95 x 45 mm/ sendzimirverzinkt 1900 x 500 mm/ MW: 95 x 45 mm/ sendzimirverzinkt 1900 x 500 mm/ MW: 95 x 45 mm/ sendzimirverzinkt 1900 x 500 mm/ MW: 95 x 45 mm/ sendzimirverzinkt 1900 x 500 mm/ MW: 95 x 45 mm/ sendzimirverzinkt 1900 x 500 mm/ MW: 95 x 45 mm/ sendzimirverzinkt 1900 x 500 mm/ MW: 95 x 45 mm/ sendzimirverzinkt 1900 x 500 mm/ MW: 95 x 45 mm/ sendzimirverzinkt 1900 x 500 mm/ MW: 95 x 45 mm/ sendzimirverzinkt 1900 x 500 mm/ MW: 95 x 45 mm/ sendzimirverzinkt 1900 x 500 mm/ MW: 95 x 45 mm/ sendzimirverzinkt
more images
15
Јавете се
Neukamperfehn Германија
1681 km
добро (искористено)
1100 x 500 mm/ MW: 95 x 45 mm/ sendzimirverzinkt 1100 x 500 mm/ MW: 95 x 45 mm/ sendzimirverzinkt 1100 x 500 mm/ MW: 95 x 45 mm/ sendzimirverzinkt 1100 x 500 mm/ MW: 95 x 45 mm/ sendzimirverzinkt 1100 x 500 mm/ MW: 95 x 45 mm/ sendzimirverzinkt 1100 x 500 mm/ MW: 95 x 45 mm/ sendzimirverzinkt 1100 x 500 mm/ MW: 95 x 45 mm/ sendzimirverzinkt 1100 x 500 mm/ MW: 95 x 45 mm/ sendzimirverzinkt
more images
8
Јавете се
Neukamperfehn Германија
1681 km
добро (искористено)
Knapp 840 mm, 45° Knapp 840 mm, 45° Knapp 840 mm, 45° Knapp 840 mm, 45° Knapp 840 mm, 45°
more images
5
Јавете се
Tata Унгарија
724 km
многу добро (користено)
KKI CY4R-HHS 510-30/45
more images
1
Јавете се
Böheimkirchen, Австрија Австрија
(Локација на дилерот)
872 km
Ново
Јавете се
Strassberg, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1234 km
1981
Втора рака
Sonstige/Other JDQ 60/12/45 Sonstige/Other JDQ 60/12/45 Sonstige/Other JDQ 60/12/45 Sonstige/Other JDQ 60/12/45 Sonstige/Other JDQ 60/12/45 Sonstige/Other JDQ 60/12/45 Sonstige/Other JDQ 60/12/45 Sonstige/Other JDQ 60/12/45
more images
8
Friedberg, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1136 km
2012
Втора рака
PROFTEQ QUAD 90/45
more images
1
Јавете се
Via dell'Artigianato II, 35010 Villa del Conte PD, Italia Италија
912 km
Ново
Bulmor JDQN 50/14/45 Bulmor JDQN 50/14/45 Bulmor JDQN 50/14/45 Bulmor JDQN 50/14/45
more images
4
Јавете се
Oberschweinbach Германија
1112 km
2014
Втора рака
WIEGER ESW/45/30 WIEGER ESW/45/30 WIEGER ESW/45/30 WIEGER ESW/45/30 WIEGER ESW/45/30 WIEGER ESW/45/30
more images
6
Јавете се
Korschenbroich, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1571 km
1978
Втора рака
KKI CY4R-HHS 430-20/45
more images
1
Јавете се
Böheimkirchen, Австрија Австрија
(Локација на дилерот)
872 km
Ново
Baumann HX40/12/45 Baumann HX40/12/45 Baumann HX40/12/45 Baumann HX40/12/45 Baumann HX40/12/45 Baumann HX40/12/45
more images
6
Јавете се
Strzałkowo Полска
1228 km
1997
Втора рака
JUMBO 50/12/45 ( 5t - 4,5m ) JUMBO 50/12/45 ( 5t - 4,5m ) JUMBO 50/12/45 ( 5t - 4,5m ) JUMBO 50/12/45 ( 5t - 4,5m ) JUMBO 50/12/45 ( 5t - 4,5m ) JUMBO 50/12/45 ( 5t - 4,5m ) JUMBO 50/12/45 ( 5t - 4,5m ) JUMBO 50/12/45 ( 5t - 4,5m ) JUMBO 50/12/45 ( 5t - 4,5m ) JUMBO 50/12/45 ( 5t - 4,5m ) JUMBO 50/12/45 ( 5t - 4,5m ) JUMBO 50/12/45 ( 5t - 4,5m ) JUMBO 50/12/45 ( 5t - 4,5m ) JUMBO 50/12/45 ( 5t - 4,5m ) JUMBO 50/12/45 ( 5t - 4,5m )
more images
15
Јавете се
Sankt Nikolai ob Draßling Австрија
756 km
2002
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Wiefelstede Германија
1648 km
Втора рака
Jumbo J/SHP 40/12/45 Jumbo J/SHP 40/12/45 Jumbo J/SHP 40/12/45 Jumbo J/SHP 40/12/45 Jumbo J/SHP 40/12/45 Jumbo J/SHP 40/12/45
more images
6
Јавете се
Oberschweinbach Германија
1112 km
2004
Втора рака
Sonstige/Other EQ 60/12/45 Sonstige/Other EQ 60/12/45 Sonstige/Other EQ 60/12/45 Sonstige/Other EQ 60/12/45 Sonstige/Other EQ 60/12/45 Sonstige/Other EQ 60/12/45 Sonstige/Other EQ 60/12/45 Sonstige/Other EQ 60/12/45 Sonstige/Other EQ 60/12/45 Sonstige/Other EQ 60/12/45
more images
10
Friedberg Германија
1135 km
2019
Втора рака
KKI CY4R-HHS 510-30/45
more images
1
Јавете се
Böheimkirchen, Австрија Австрија
(Локација на дилерот)
872 km
Ново
Baumann DX 50/14/45 Baumann DX 50/14/45 Baumann DX 50/14/45 Baumann DX 50/14/45 Baumann DX 50/14/45 Baumann DX 50/14/45
more images
6
Јавете се
Strzałkowo Полска
1228 km
1998
Втора рака
Durwen DG . 45 Durwen DG . 45
more images
2
Јавете се
Godziesze Małe Полска
1150 km
2011
Втора рака
Forkardt KS 400 (Nr. 45) Forkardt KS 400 (Nr. 45) Forkardt KS 400 (Nr. 45)
more images
3
Јавете се
Leipzig, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1302 km
Втора рака
Stahl 220/45/1400 mm Stahl 220/45/1400 mm Stahl 220/45/1400 mm Stahl 220/45/1400 mm Stahl 220/45/1400 mm
more images
5
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1647 km
Втора рака
KKI CY4R-HHS 460-25/45
more images
1
Јавете се
Böheimkirchen, Австрија Австрија
(Локација на дилерот)
872 km
Ново
Jumbo JDQ 60/14/45 Jumbo JDQ 60/14/45 Jumbo JDQ 60/14/45 Jumbo JDQ 60/14/45 Jumbo JDQ 60/14/45
more images
5
Јавете се
Oberschweinbach Германија
1112 km
2006
Втора рака
Baumann AS 60/16/45
more images
1
Јавете се
Hamburg Германија
1591 km
1987
Втора рака
Јавете се
F.V.Veselého, 193 00 Praha 20, Czechia Чешка република
1096 km
1994
многу добро (користено)
Bulmor BHX40/12/45 Bulmor BHX40/12/45 Bulmor BHX40/12/45 Bulmor BHX40/12/45 Bulmor BHX40/12/45 Bulmor BHX40/12/45
more images
6
Јавете се
Strzałkowo Полска
1228 km
2008
Втора рака
Stahl 54/45/2550 mm Stahl 54/45/2550 mm Stahl 54/45/2550 mm Stahl 54/45/2550 mm Stahl 54/45/2550 mm
more images
5
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1647 km
Втора рака
KKI CY3R-HHS 510-30/45
more images
1
Јавете се
Böheimkirchen, Австрија Австрија
(Локација на дилерот)
872 km
Ново
Jumbo J/SH 50/14/45 Jumbo J/SH 50/14/45 Jumbo J/SH 50/14/45 Jumbo J/SH 50/14/45 Jumbo J/SH 50/14/45
more images
5
Јавете се
Oberschweinbach Германија
1112 km
2000
Втора рака
NOLZEN WS 20/19/45 (650°) NOLZEN WS 20/19/45 (650°) NOLZEN WS 20/19/45 (650°) NOLZEN WS 20/19/45 (650°) NOLZEN WS 20/19/45 (650°) NOLZEN WS 20/19/45 (650°) NOLZEN WS 20/19/45 (650°)
more images
7
Јавете се
Staufenberg Германија
1426 km
1972
добро (искористено)