Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
категорија
Главна категорија:
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Cambio користени

Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
Прекини
Јавете се
Odry Полска
1395 km
1990
има потреба од поправка (користено)
Cambio Cambio 66 Cambio Cambio 66 Cambio Cambio 66 Cambio Cambio 66 Cambio Cambio 66 Cambio Cambio 66 Cambio Cambio 66 Cambio Cambio 66 Cambio Cambio 66 Cambio Cambio 66 Cambio Cambio 66 Cambio Cambio 66 Cambio Cambio 66 Cambio Cambio 66 Cambio Cambio 66
more images
15
Јавете се
Nules, Шпанија Шпанија
(Локација на дилерот)
1859 km
работилница ремонтирана (искористена)
Cambio 75A Cambio 75A Cambio 75A Cambio 75A Cambio 75A Cambio 75A Cambio 75A
more images
7
Јавете се
Tynäsgatan 10, 652 16 Karlstad, Sweden Шведска
2058 km
добро (искористено)
Cambio 71 450 A Cambio 71 450 A Cambio 71 450 A Cambio 71 450 A Cambio 71 450 A Cambio 71 450 A Cambio 71 450 A Cambio 71 450 A Cambio 71 450 A Cambio 71 450 A
more images
10
Јавете се
Odry Полска
1395 km
неисправен носач за резервни делови (користен)
Iveco STRALIS 260D36 CABINA CORTA CAMBIO MANUALE EURO 5 Iveco STRALIS 260D36 CABINA CORTA CAMBIO MANUALE EURO 5 Iveco STRALIS 260D36 CABINA CORTA CAMBIO MANUALE EURO 5 Iveco STRALIS 260D36 CABINA CORTA CAMBIO MANUALE EURO 5 Iveco STRALIS 260D36 CABINA CORTA CAMBIO MANUALE EURO 5 Iveco STRALIS 260D36 CABINA CORTA CAMBIO MANUALE EURO 5 Iveco STRALIS 260D36 CABINA CORTA CAMBIO MANUALE EURO 5 Iveco STRALIS 260D36 CABINA CORTA CAMBIO MANUALE EURO 5 Iveco STRALIS 260D36 CABINA CORTA CAMBIO MANUALE EURO 5 Iveco STRALIS 260D36 CABINA CORTA CAMBIO MANUALE EURO 5 Iveco STRALIS 260D36 CABINA CORTA CAMBIO MANUALE EURO 5
more images
11
Cardito Италија
627 km
2008
Втора рака
SODERHAMN C66 SODERHAMN C66 SODERHAMN C66 SODERHAMN C66 SODERHAMN C66 SODERHAMN C66
more images
6
Јавете се
Piņķi Латвија
1714 km
1991
Втора рака
LEADWELL FMC 560 CON CAMBIO PALLET LEADWELL FMC 560 CON CAMBIO PALLET LEADWELL FMC 560 CON CAMBIO PALLET LEADWELL FMC 560 CON CAMBIO PALLET LEADWELL FMC 560 CON CAMBIO PALLET
more images
5
Јавете се
Borgo San Dalmazzo Италија
1197 km
2007
добро (искористено)
Söderhamn Cambio 71 - 75 Söderhamn Cambio 71 - 75 Söderhamn Cambio 71 - 75 Söderhamn Cambio 71 - 75 Söderhamn Cambio 71 - 75 Söderhamn Cambio 71 - 75 Söderhamn Cambio 71 - 75 Söderhamn Cambio 71 - 75 Söderhamn Cambio 71 - 75
more images
9
Јавете се
Eurajoki Финска
2182 km
реновиран (користен)
SODERHAMN C66 SODERHAMN C66 SODERHAMN C66 SODERHAMN C66 SODERHAMN C66 SODERHAMN C66 SODERHAMN C66
more images
7
Јавете се
Ventspils Латвија
1757 km
1999
реновиран (користен)
Söderhamn  Cambio 45 - Kockums 103 A Söderhamn  Cambio 45 - Kockums 103 A Söderhamn  Cambio 45 - Kockums 103 A Söderhamn  Cambio 45 - Kockums 103 A Söderhamn  Cambio 45 - Kockums 103 A Söderhamn  Cambio 45 - Kockums 103 A Söderhamn  Cambio 45 - Kockums 103 A Söderhamn  Cambio 45 - Kockums 103 A
more images
8
Јавете се
Eurajoki Финска
2182 km
1990
подготвен за употреба (искористен)
SODERHAMN C-45 HD SODERHAMN C-45 HD SODERHAMN C-45 HD SODERHAMN C-45 HD
more images
4
Јавете се
Piņķi Латвија
1714 km
2018
како нов (користен)
Södermamn / Kockums Rotor of Cambio 45 Södermamn / Kockums Rotor of Cambio 45 Södermamn / Kockums Rotor of Cambio 45 Södermamn / Kockums Rotor of Cambio 45 Södermamn / Kockums Rotor of Cambio 45
more images
5
Јавете се
Eurajoki Финска
2182 km
1975
работилница ремонтирана (искористена)
SODERHAMN CAMBIO 45 SODERHAMN CAMBIO 45 SODERHAMN CAMBIO 45
more images
3
Јавете се
Piņķi Латвија
1714 km
2004
реновиран (користен)
Soderhamn CAMBIO 35 Soderhamn CAMBIO 35 Soderhamn CAMBIO 35 Soderhamn CAMBIO 35 Soderhamn CAMBIO 35
more images
5
Јавете се
Piņķi, Babītes, Латвија Латвија
(Локација на дилерот)
1714 km
1981
како нов (користен)
Scania R 420 CAJA CAMBIOS MANUAL 12V RETARDER Scania R 420 CAJA CAMBIOS MANUAL 12V RETARDER Scania R 420 CAJA CAMBIOS MANUAL 12V RETARDER
more images
3
Rábade (Lugo), Шпанија Шпанија
(Локација на дилерот)
2408 km
2008
Втора рака
Јавете се
Gardone Val Trompia Италија
1034 km
2003
реновиран (користен)
Јавете се
Gardone Val Trompia Италија
1034 km
многу добро (користено)
BURKHARDT WEBER HYOP 750 BURKHARDT WEBER HYOP 750 BURKHARDT WEBER HYOP 750 BURKHARDT WEBER HYOP 750 BURKHARDT WEBER HYOP 750 BURKHARDT WEBER HYOP 750
more images
6
Јавете се
Gardone Val Trompia, Италија Италија
(Локација на дилерот)
1034 km
1990
Втора рака

Искористено Cambio

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши