Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
категорија
Главна категорија:
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
држава
формат на продажба
Детали

Купете Carif користени

Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
Прекини
CARIF 200
more images
1
Јавете се
Schijndel Холандија
1663 km
добро (искористено)
Carif 320 BSA Carif 320 BSA Carif 320 BSA Carif 320 BSA Carif 320 BSA
more images
5
Јавете се
Köln Германија
1535 km
2022
Ново
CARIF VORFÜHRMASCHINE BSA 260 halbautomatisch
more images
1
Јавете се
Geldern Германија
1608 km
2022
како нов (изложбена машина)
CARIF CARIF CARIF
more images
3
Јавете се
Wateringen Холандија
1756 km
2022
Ново
CARIF BSA 320 CARIF BSA 320 CARIF BSA 320 CARIF BSA 320 CARIF BSA 320 CARIF BSA 320 CARIF BSA 320 CARIF BSA 320 CARIF BSA 320 CARIF BSA 320 CARIF BSA 320 CARIF BSA 320 CARIF BSA 320 CARIF BSA 320 CARIF BSA 320
more images
15
Јавете се
Neubrandenburg Германија
1474 km
2005
добро (искористено)
carif 260 bsa carif 260 bsa carif 260 bsa carif 260 bsa
more images
4
Јавете се
Broderstorf Германија
1556 km
2022
како нов (изложбена машина)
Carif 260 BSA Carif 260 BSA Carif 260 BSA Carif 260 BSA Carif 260 BSA
more images
5
Јавете се
Köln Германија
1535 km
2022
Ново
CARIF VORFÜHRMASCHINE BA 320 Touch vollautomatisch CARIF VORFÜHRMASCHINE BA 320 Touch vollautomatisch CARIF VORFÜHRMASCHINE BA 320 Touch vollautomatisch CARIF VORFÜHRMASCHINE BA 320 Touch vollautomatisch CARIF VORFÜHRMASCHINE BA 320 Touch vollautomatisch CARIF VORFÜHRMASCHINE BA 320 Touch vollautomatisch CARIF VORFÜHRMASCHINE BA 320 Touch vollautomatisch CARIF VORFÜHRMASCHINE BA 320 Touch vollautomatisch
more images
8
Јавете се
Geldern Германија
1608 km
2022
како нов (изложбена машина)
carif 450 bsa carif 450 bsa carif 450 bsa
more images
3
Јавете се
Broderstorf Германија
1556 km
2021
Ново
SABO Arbeitsbreite 40 cm SABO Arbeitsbreite 40 cm SABO Arbeitsbreite 40 cm SABO Arbeitsbreite 40 cm SABO Arbeitsbreite 40 cm
more images
5
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1647 km
Втора рака
Sonstige/Other Sembdner VR 045 A Sonstige/Other Sembdner VR 045 A Sonstige/Other Sembdner VR 045 A Sonstige/Other Sembdner VR 045 A
more images
4
Göppingen Германија
1231 km
2020
Втора рака
Peruzzo FOX-S 1600 Peruzzo FOX-S 1600 Peruzzo FOX-S 1600 Peruzzo FOX-S 1600 Peruzzo FOX-S 1600 Peruzzo FOX-S 1600 Peruzzo FOX-S 1600 Peruzzo FOX-S 1600 Peruzzo FOX-S 1600
more images
9
Јавете се
Boekel, Холандија Холандија
(Локација на дилерот)
1652 km
2017
многу добро (користено)
 2650 2650 2650 2650
more images
4
Јавете се
Wedemark Германија
1514 km
2019
многу добро (користено)
Flottweg Z 5E-4/454 Flottweg Z 5E-4/454 Flottweg Z 5E-4/454 Flottweg Z 5E-4/454 Flottweg Z 5E-4/454 Flottweg Z 5E-4/454
more images
6
Јавете се
Voerde, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1595 km
Втора рака

Искористено Carif

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши