категорија
Главна категорија:
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Carif 320 користени

carif
Класифицирана реклама
Carif 320 BSA Carif 320 BSA Carif 320 BSA Carif 320 BSA Carif 320 BSA
more images
5
Германија Köln
1535 km
Carif 320 BSA
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
CARIF  VORFÜHRMASCHINE BA 320 vollautomatisch CARIF  VORFÜHRMASCHINE BA 320 vollautomatisch
more images
2
Германија Geldern
1608 km
CARIF VORFÜHRMASCHINE BA 320 vollautomatisch
2023
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
CARIF CARIF CARIF
more images
3
Холандија Wateringen
1756 km
CARIF
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
CARIF  VORFÜHRMASCHINE SOFORT LIEFERBAR BSA 320 halbautomatisch CARIF  VORFÜHRMASCHINE SOFORT LIEFERBAR BSA 320 halbautomatisch
more images
2
Германија Geldern
1608 km
CARIF VORFÜHRMASCHINE SOFORT LIEFERBAR BSA 320 halbautomatisch
2022
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Carif 260 BSA Carif 260 BSA Carif 260 BSA Carif 260 BSA Carif 260 BSA
more images
5
Германија Köln
1535 km
Carif 260 BSA
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
carif  260 bsa carif  260 bsa carif  260 bsa carif  260 bsa
more images
4
Германија Broderstorf
1556 km
carif 260 bsa
2022
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
carif 450 bsa carif 450 bsa carif 450 bsa
more images
3
Германија Broderstorf
1556 km
carif 450 bsa
2021
Ново
Јавете се

Искористено Carif 320

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.