Colchester mascot купи користени

Признати локација: Ashburn (US) (промена)
Внесете е-пошта
или
потег
4

Lathes Colchester Mascot 1600 Colchester Mascot 1600

Повеќе Colchester Mascot 1600
Birmingham , Обединето КралствоОбединето Кралство локација на застапништво
5775 km
подготвен за работа (се користи)
1

Key machines & lathe spindle Colchester Mascot Ø 430 x 1524 mm

Deinze, БелгијаБелгија локација на застапништво
6182 km
користен
6

lathe-conventional-electronic COLCHESTER MASCOT 2000 VS

Ahaus, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6359 km
1995
користен
5

Guidance and lathe COLCHESTER Mascot 1600

Повеќе Colchester Mascot 1600
Berlin, ГерманијаГерманија
6728 km
подготвен за работа (се користи)
1

Center Lathe COLCHESTER (HARRISON) MASCOT VS 2000 (V460)

Witten, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6410 km
2019
ново
1

Center Lathe COLCHESTER MASCOT VS 2000

Witten, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6410 km
2019
ново
1

Center Lathe COLCHESTER (HARRISON) MASCOT VS 2000 (V460)

Witten, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6410 km
2019
ново


colchester...
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!
5

Centre Lathes COLCHESTER MASTIFF 1400 Gap Bed Lathe. 10.1/2" x 60" / 267mm x 1524mm,

Leicestershire, Обединето КралствоОбединето Кралство локација на застапништво
5824 km
подготвен за работа (се користи)
3

Lathes Colchester Student 1800 Colchester Student 1800

Повеќе Colchester Student 1800
Birmingham , Обединето КралствоОбединето Кралство локација на застапништво
5775 km
подготвен за работа (се користи)
14

Lathes Colchester Electronic Mastiff

Kaiserslautern, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6526 km
1995
подготвен за работа (се користи)
12

CNC lathe COLCHESTER Tornado A50

Oetwil am See, ШвајцаријаШвајцарија
6696 km
2002
добра состојба (се користи)
1

CNC lathes Colchester Tornado 300 Ø 530 x 500 mm CNC

Deinze, БелгијаБелгија локација на застапништво
6182 km
користен
1

Centre Lathes COLCHESTER Student 6" x 24" / 152mm x 609mm Lathe

Leicestershire, Обединето КралствоОбединето Кралство локација на застапништво
5824 km
подготвен за работа (се користи)
15

Lathes Mascot 2000

Babberich, ХоландијаХоландија локација на застапништво
6312 km
подготвен за работа (се користи)
9

Mechanic lathe COLCHESTER MASTER 3250

Повеќе Colchester Master 3250
Brügg, ШвајцаријаШвајцарија локација на застапништво
6605 km
подготвен за работа (се користи)
9

Lathes Colchester Tornado T8

Kaiserslautern, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6526 km
2006
подготвен за работа (се користи)
1

CNC lathes Colchester CNC-4000L 535 x 2000 mm CNC

Deinze, БелгијаБелгија локација на застапништво
6182 km
користен
7

Lathe CNC Colchester CNC 350

Brno - Slatina , Република ЧешкаРепублика Чешка
7114 km
1992
одличен (користен)
8

Tool room lathe Colchester Master 2500

Повеќе Colchester Master 2500
Poole, Обединето КралствоОбединето Кралство
5822 km
реновиран (користен)
6

CNC Lathe Colchester TORNADO 300

Králova 279/9, 61600 Brno, CZРепублика Чешка
7105 km
1995
добар (користен)
6

lathe-conventional-electronic COLCHESTER TRIUMPH 2000

Повеќе Colchester Triumph 2000
Ahaus, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6359 km
1975
користен
1

Key machines & lathe spindle Colchester Mastiff Ø 535 x 2000 mm

Deinze, БелгијаБелгија локација на застапништво
6182 km
користен
9

CNC Lathe Colchester Tornado T6M

Brno - Slatina , Република ЧешкаРепублика Чешка
7114 km
2007
одличен (користен)
6

cnc lathe Colchester Tornado 310

Jasło, ПолскаПолска
7375 km
2001
одличен (користен)
7

CNC Lathe COLCHESTER Tornado 210

Korschenbroich, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6372 km
1999
користен
14

Mechanic lathe COLCHESTER MASTER 3250

Повеќе Colchester Master 3250
Brügg, ШвајцаријаШвајцарија локација на застапништво
6605 km
подготвен за работа (се користи)
10

Center lathe COLCHESTER Triumph 2000

Повеќе Colchester Triumph 2000
Beringen, ШвајцаријаШвајцарија
6665 km
подготвен за работа (се користи)
10

gebr. CNC lathe Colchester Tornado T6M

Dieburg, ГерманијаГерманија
6575 km
2008
одличен (користен)
5

Lathe Colchester Master

Повеќе Colchester Master
Schwäbisch Gmünd , ГерманијаГерманија
6690 km
одличен (користен)
9

Center lathe COLCHESTER Master 2500

Повеќе Colchester Master 2500
Beringen, ШвајцаријаШвајцарија
6665 km
подготвен за работа (се користи)
6

Lathe Colchester Master 2500

Повеќе Colchester Master 2500
Schwäbisch Gmünd , ГерманијаГерманија
6690 km
одличен (користен)
5

lathe-conventional-electronic COLCHESTER Student 1800

Повеќе Colchester Student 1800
Ahaus, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6359 km
користен


colchester...
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!

до

до

промена пребарување
COLCHESTER MASCOT
продаде веднаш
со светски лидер на пазарот од 0,79 EUR по котација.
Дознаете повеќе сега


телефон: +49 (0) 201 857 86 112
или продаде веднаш
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.