Купете Струг со олово/влечење на вретеното. Диви. Кревет 500-599мм користени (107)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на метали и машински алати Стругови Струг со олово/влечење на вретеното. Диви. Кревет 500-599мм
Класифицирана реклама
VDF-BOEHRINGER V 6 VDF-BOEHRINGER V 6 VDF-BOEHRINGER V 6 VDF-BOEHRINGER V 6 VDF-BOEHRINGER V 6 VDF-BOEHRINGER V 6 VDF-BOEHRINGER V 6 VDF-BOEHRINGER V 6 VDF-BOEHRINGER V 6 VDF-BOEHRINGER V 6
more images
10
Германија Malsch
1324 km
VDF-BOEHRINGER V 6
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Pinacho S-90 VS Pinacho S-90 VS Pinacho S-90 VS Pinacho S-90 VS Pinacho S-90 VS
more images
5
Германија Mindelheim
1138 km
Pinacho S-90 VS
2012
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TAKANG TK 430 TAKANG TK 430 TAKANG TK 430 TAKANG TK 430 TAKANG TK 430 TAKANG TK 430 TAKANG TK 430 TAKANG TK 430
more images
8
Германија Halberstadt
1403 km
TAKANG TK 430
Втора рака
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Германија Staßfurt
1377 km
VDF BOEHRINGER DUE500
1982
Втора рака
Потврден дилер
Класифицирана реклама
Colchester Master 2500 Colchester Master 2500 Colchester Master 2500 Colchester Master 2500 Colchester Master 2500
more images
5
Германија Neu-Ulm
1190 km
Colchester Master 2500
1992
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
COLCHESTER MASTIFF VS 1800
more images
1
Германија Witten
1548 km
COLCHESTER MASTIFF VS 1800
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
MARTIN DL 500 MARTIN DL 500
more images
2
Германија Eislingen/Fils
1229 km
MARTIN DL 500
1951
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MCM Italy TC 260 x 1500
more images
1
Германија Mindelheim
1138 km
MCM Italy TC 260 x 1500
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHAERER UD 500 SCHAERER UD 500 SCHAERER UD 500
more images
3
Германија Halberstadt
1403 km
SCHAERER UD 500
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Imatec ID 280, 560x1500mm Imatec ID 280, 560x1500mm Imatec ID 280, 560x1500mm Imatec ID 280, 560x1500mm Imatec ID 280, 560x1500mm Imatec ID 280, 560x1500mm Imatec ID 280, 560x1500mm Imatec ID 280, 560x1500mm Imatec ID 280, 560x1500mm Imatec ID 280, 560x1500mm
more images
10
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Imatec ID 280, 560x1500mm
1986
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KERN DS 22 A KERN DS 22 A KERN DS 22 A KERN DS 22 A KERN DS 22 A KERN DS 22 A KERN DS 22 A
more images
7
Германија Ebersbach an der Fils
1241 km
KERN DS 22 A
1979
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
JESSEY MAJOR 2260 JESSEY MAJOR 2260 JESSEY MAJOR 2260
more images
3
Германија Witten
1548 km
JESSEY MAJOR 2260
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
MAZAK HPS 21 x 2000 G MAZAK HPS 21 x 2000 G MAZAK HPS 21 x 2000 G MAZAK HPS 21 x 2000 G MAZAK HPS 21 x 2000 G
more images
5
Германија Eislingen/Fils
1229 km
MAZAK HPS 21 x 2000 G
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MIOTAL TC 250 V
more images
1
Германија Mindelheim
1138 km
MIOTAL TC 250 V
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
GÖPPINGER D 250
more images
1
Германија Halberstadt
1403 km
GÖPPINGER D 250
1953
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Strunguri SNA 560x2000 Strunguri SNA 560x2000 Strunguri SNA 560x2000 Strunguri SNA 560x2000 Strunguri SNA 560x2000 Strunguri SNA 560x2000
more images
6
Германија Leipzig
1298 km
Strunguri SNA 560x2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidenreich&Harbeck, VDF V3, 520x1200mm Heidenreich&Harbeck, VDF V3, 520x1200mm Heidenreich&Harbeck, VDF V3, 520x1200mm Heidenreich&Harbeck, VDF V3, 520x1200mm Heidenreich&Harbeck, VDF V3, 520x1200mm Heidenreich&Harbeck, VDF V3, 520x1200mm Heidenreich&Harbeck, VDF V3, 520x1200mm Heidenreich&Harbeck, VDF V3, 520x1200mm Heidenreich&Harbeck, VDF V3, 520x1200mm Heidenreich&Harbeck, VDF V3, 520x1200mm Heidenreich&Harbeck, VDF V3, 520x1200mm Heidenreich&Harbeck, VDF V3, 520x1200mm Heidenreich&Harbeck, VDF V3, 520x1200mm Heidenreich&Harbeck, VDF V3, 520x1200mm
more images
14
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Heidenreich&Harbeck, VDF V3, 520x1200mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
JESSEY MAJOR 2240 JESSEY MAJOR 2240 JESSEY MAJOR 2240
more images
3
Германија Witten
1548 km
JESSEY MAJOR 2240
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ZMM TUB 560 x 2000 ZMM TUB 560 x 2000
more images
2
Германија Chemnitz
1233 km
ZMM TUB 560 x 2000
2006
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Erftstadt
1536 km
VDF BOEHRINGER DUE 500
1989
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Wiefelstede
1648 km
WMW DRT 50m
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
 ERNAULT SOMUA CHOLET 550 (250x1600 mm) Kopiereinrichtu ERNAULT SOMUA CHOLET 550 (250x1600 mm) Kopiereinrichtu ERNAULT SOMUA CHOLET 550 (250x1600 mm) Kopiereinrichtu ERNAULT SOMUA CHOLET 550 (250x1600 mm) Kopiereinrichtu ERNAULT SOMUA CHOLET 550 (250x1600 mm) Kopiereinrichtu ERNAULT SOMUA CHOLET 550 (250x1600 mm) Kopiereinrichtu ERNAULT SOMUA CHOLET 550 (250x1600 mm) Kopiereinrichtu ERNAULT SOMUA CHOLET 550 (250x1600 mm) Kopiereinrichtu ERNAULT SOMUA CHOLET 550 (250x1600 mm) Kopiereinrichtu
more images
9
Германија Mörsdorf
1282 km
ERNAULT SOMUA CHOLET 550 (250x1600 mm) Kopiereinrichtu
1971
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
OERLIKON-BOEHRINGER DUE 560 OERLIKON-BOEHRINGER DUE 560 OERLIKON-BOEHRINGER DUE 560 OERLIKON-BOEHRINGER DUE 560 OERLIKON-BOEHRINGER DUE 560 OERLIKON-BOEHRINGER DUE 560 OERLIKON-BOEHRINGER DUE 560 OERLIKON-BOEHRINGER DUE 560 OERLIKON-BOEHRINGER DUE 560 OERLIKON-BOEHRINGER DUE 560
more images
10
Германија Bühl
1323 km
OERLIKON-BOEHRINGER DUE 560
1985
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MARTIN DS-50 MARTIN DS-50 MARTIN DS-50
more images
3
Германија Wiesbaden
1407 km
MARTIN DS-50
1969
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
Класифицирана реклама
Colchester Mastiff VS 1800 Colchester Mastiff VS 1800 Colchester Mastiff VS 1800 Colchester Mastiff VS 1800 Colchester Mastiff VS 1800 Colchester Mastiff VS 1800 Colchester Mastiff VS 1800 Colchester Mastiff VS 1800 Colchester Mastiff VS 1800 Colchester Mastiff VS 1800 Colchester Mastiff VS 1800 Colchester Mastiff VS 1800 Colchester Mastiff VS 1800 Colchester Mastiff VS 1800 Colchester Mastiff VS 1800
more images
15
Франција Marlenheim
1361 km
Colchester Mastiff VS 1800
2020
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mondiale Gallic 20, 550x2500mm Mondiale Gallic 20, 550x2500mm Mondiale Gallic 20, 550x2500mm Mondiale Gallic 20, 550x2500mm Mondiale Gallic 20, 550x2500mm Mondiale Gallic 20, 550x2500mm Mondiale Gallic 20, 550x2500mm Mondiale Gallic 20, 550x2500mm Mondiale Gallic 20, 550x2500mm Mondiale Gallic 20, 550x2500mm Mondiale Gallic 20, 550x2500mm Mondiale Gallic 20, 550x2500mm Mondiale Gallic 20, 550x2500mm Mondiale Gallic 20, 550x2500mm
more images
14
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Mondiale Gallic 20, 550x2500mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Wiefelstede
1648 km
Mondiale Celtic 20
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
LACFER CR 2E-250 LACFER CR 2E-250 LACFER CR 2E-250 LACFER CR 2E-250 LACFER CR 2E-250
more images
5
Германија Stockstadt
(Локација на дилерот)
1374 km
LACFER CR 2E-250
1986
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TRENS SN 50CLASSIC
more images
1
Германија Witten
1548 km
TRENS SN 50CLASSIC
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
BERNARDO TITAN 560-1500 PRO BERNARDO TITAN 560-1500 PRO BERNARDO TITAN 560-1500 PRO BERNARDO TITAN 560-1500 PRO BERNARDO TITAN 560-1500 PRO BERNARDO TITAN 560-1500 PRO BERNARDO TITAN 560-1500 PRO BERNARDO TITAN 560-1500 PRO BERNARDO TITAN 560-1500 PRO
more images
9
Германија Ahaus
1612 km
BERNARDO TITAN 560-1500 PRO
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Misal 820.65 Misal 820.65
more images
2
Германија Heilbronn
1290 km
Misal 820.65
1979
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
LOEW W 490 X 1.5 LOEW W 490 X 1.5 LOEW W 490 X 1.5
more images
3
Германија Eislingen/Fils
1229 km
LOEW W 490 X 1.5
1990
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Giovanni BREDA BRP 250, 510x2000mm Giovanni BREDA BRP 250, 510x2000mm Giovanni BREDA BRP 250, 510x2000mm Giovanni BREDA BRP 250, 510x2000mm Giovanni BREDA BRP 250, 510x2000mm Giovanni BREDA BRP 250, 510x2000mm Giovanni BREDA BRP 250, 510x2000mm Giovanni BREDA BRP 250, 510x2000mm Giovanni BREDA BRP 250, 510x2000mm Giovanni BREDA BRP 250, 510x2000mm Giovanni BREDA BRP 250, 510x2000mm Giovanni BREDA BRP 250, 510x2000mm Giovanni BREDA BRP 250, 510x2000mm Giovanni BREDA BRP 250, 510x2000mm
more images
14
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Giovanni BREDA BRP 250, 510x2000mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Cazeneuve HB575 Cazeneuve HB575
more images
2
Франција Aulnay-sous-Bois
1706 km
Cazeneuve HB575
1992
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRENS SN 50CLASSIC
more images
1
Германија Witten
1548 km
TRENS SN 50CLASSIC
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
BERNARDO TITAN 560-1500 PRO VARIO BERNARDO TITAN 560-1500 PRO VARIO BERNARDO TITAN 560-1500 PRO VARIO BERNARDO TITAN 560-1500 PRO VARIO BERNARDO TITAN 560-1500 PRO VARIO BERNARDO TITAN 560-1500 PRO VARIO BERNARDO TITAN 560-1500 PRO VARIO BERNARDO TITAN 560-1500 PRO VARIO BERNARDO TITAN 560-1500 PRO VARIO
more images
9
Германија Ahaus
1612 km
BERNARDO TITAN 560-1500 PRO VARIO
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
VDF - BOEHRINGER DUE 500 VDF - BOEHRINGER DUE 500 VDF - BOEHRINGER DUE 500 VDF - BOEHRINGER DUE 500 VDF - BOEHRINGER DUE 500
more images
5
Германија Erftstadt
1536 km
VDF - BOEHRINGER DUE 500
1989
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
CONTUR SJ-520
more images
1
Австрија Ladis
(Локација на дилерот)
1071 km
CONTUR SJ-520
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Шпанија Spanien
2137 km
KRAFT DLZ 250 Serie
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ZMM C11MS, 510x1500mm ZMM C11MS, 510x1500mm ZMM C11MS, 510x1500mm ZMM C11MS, 510x1500mm ZMM C11MS, 510x1500mm ZMM C11MS, 510x1500mm ZMM C11MS, 510x1500mm ZMM C11MS, 510x1500mm ZMM C11MS, 510x1500mm ZMM C11MS, 510x1500mm ZMM C11MS, 510x1500mm ZMM C11MS, 510x1500mm ZMM C11MS, 510x1500mm ZMM C11MS, 510x1500mm
more images
14
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
ZMM C11MS, 510x1500mm
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
JESSEY GENERAL 3080VS JESSEY GENERAL 3080VS JESSEY GENERAL 3080VS JESSEY GENERAL 3080VS JESSEY GENERAL 3080VS JESSEY GENERAL 3080VS JESSEY GENERAL 3080VS
more images
7
Германија Witten
1548 km
JESSEY GENERAL 3080VS
2019
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BERNARDO TITAN 560-2000 PRO BERNARDO TITAN 560-2000 PRO BERNARDO TITAN 560-2000 PRO BERNARDO TITAN 560-2000 PRO BERNARDO TITAN 560-2000 PRO BERNARDO TITAN 560-2000 PRO BERNARDO TITAN 560-2000 PRO BERNARDO TITAN 560-2000 PRO BERNARDO TITAN 560-2000 PRO
more images
9
Германија Ahaus
1612 km
BERNARDO TITAN 560-2000 PRO
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS SUI 50 TOS SUI 50 TOS SUI 50 TOS SUI 50 TOS SUI 50 TOS SUI 50
more images
6
Германија Bühl
1323 km
TOS SUI 50
1994
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
VDF Heidenreich & Harbeck V 3 (255x1500 mm) VDF Heidenreich & Harbeck V 3 (255x1500 mm) VDF Heidenreich & Harbeck V 3 (255x1500 mm) VDF Heidenreich & Harbeck V 3 (255x1500 mm) VDF Heidenreich & Harbeck V 3 (255x1500 mm) VDF Heidenreich & Harbeck V 3 (255x1500 mm) VDF Heidenreich & Harbeck V 3 (255x1500 mm) VDF Heidenreich & Harbeck V 3 (255x1500 mm) VDF Heidenreich & Harbeck V 3 (255x1500 mm) VDF Heidenreich & Harbeck V 3 (255x1500 mm)
more images
10
Германија Mörsdorf
1282 km
VDF Heidenreich & Harbeck V 3 (255x1500 mm)
1966
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
cazeneuve HB575 cazeneuve HB575
more images
2
Франција Courbevoie
1721 km
cazeneuve HB575
1988
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
ZMM / Machstroj c11mb, 500x1500mm ZMM / Machstroj c11mb, 500x1500mm ZMM / Machstroj c11mb, 500x1500mm ZMM / Machstroj c11mb, 500x1500mm ZMM / Machstroj c11mb, 500x1500mm ZMM / Machstroj c11mb, 500x1500mm ZMM / Machstroj c11mb, 500x1500mm ZMM / Machstroj c11mb, 500x1500mm ZMM / Machstroj c11mb, 500x1500mm ZMM / Machstroj c11mb, 500x1500mm ZMM / Machstroj c11mb, 500x1500mm ZMM / Machstroj c11mb, 500x1500mm ZMM / Machstroj c11mb, 500x1500mm ZMM / Machstroj c11mb, 500x1500mm
more images
14
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
ZMM / Machstroj c11mb, 500x1500mm
1977
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
COLCHESTER MASTIFF VS 1800 COLCHESTER MASTIFF VS 1800 COLCHESTER MASTIFF VS 1800
more images
3
Германија Witten
(Локација на дилерот)
1547 km
COLCHESTER MASTIFF VS 1800
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ZMM / MASHTROY TROYAN C 11 MT ZMM / MASHTROY TROYAN C 11 MT ZMM / MASHTROY TROYAN C 11 MT ZMM / MASHTROY TROYAN C 11 MT ZMM / MASHTROY TROYAN C 11 MT ZMM / MASHTROY TROYAN C 11 MT ZMM / MASHTROY TROYAN C 11 MT ZMM / MASHTROY TROYAN C 11 MT ZMM / MASHTROY TROYAN C 11 MT ZMM / MASHTROY TROYAN C 11 MT
more images
10
Германија Bühl
1323 km
ZMM / MASHTROY TROYAN C 11 MT
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Victor Taiwan 500x2000mm Victor Taiwan 500x2000mm Victor Taiwan 500x2000mm Victor Taiwan 500x2000mm Victor Taiwan 500x2000mm Victor Taiwan 500x2000mm Victor Taiwan 500x2000mm Victor Taiwan 500x2000mm Victor Taiwan 500x2000mm Victor Taiwan 500x2000mm Victor Taiwan 500x2000mm Victor Taiwan 500x2000mm Victor Taiwan 500x2000mm Victor Taiwan 500x2000mm
more images
14
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Victor Taiwan 500x2000mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
JESSEY MAJOR 2280 JESSEY MAJOR 2280
more images
2
Германија Witten
1548 km
JESSEY MAJOR 2280
2023
Ново
Јавете се