категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Струг со олово/влечење на вретеното. Диви. Кревет 500-599мм користени

Машини за обработка на метал и машински алати Стругови Струг со олово/влечење на вретеното. Диви. Кревет 500-599мм
Класифицирана реклама
MOMAC 250X1500
more images
1
Италија Matelica
742 km
MOMAC 250X1500
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
COLCHESTER MASTIFF 1400 COLCHESTER MASTIFF 1400 COLCHESTER MASTIFF 1400 COLCHESTER MASTIFF 1400
more images
4
Германија Metzingen
(Локација на дилерот)
1246 km
COLCHESTER MASTIFF 1400
1991
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
CONTUR SJ-520
more images
1
Австрија Ladis
(Локација на дилерот)
1071 km
CONTUR SJ-520
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Voest/Weiler DA 250x1000 Voest/Weiler DA 250x1000 Voest/Weiler DA 250x1000 Voest/Weiler DA 250x1000 Voest/Weiler DA 250x1000 Voest/Weiler DA 250x1000
more images
6
Германија Bruchsal
1326 km
Voest/Weiler DA 250x1000
1992
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Leipzig
1298 km
Metallexport TUR 50-S
1984
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Weiler DA 260 Weiler DA 260 Weiler DA 260 Weiler DA 260 Weiler DA 260 Weiler DA 260 Weiler DA 260 Weiler DA 260 Weiler DA 260 Weiler DA 260
more images
10
Германија Ubstadt-Weiher
1325 km
Weiler DA 260
2000
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
VDF Heidenreich & Harbeck V 3 (255 x 1500 mm) VDF Heidenreich & Harbeck V 3 (255 x 1500 mm) VDF Heidenreich & Harbeck V 3 (255 x 1500 mm) VDF Heidenreich & Harbeck V 3 (255 x 1500 mm) VDF Heidenreich & Harbeck V 3 (255 x 1500 mm) VDF Heidenreich & Harbeck V 3 (255 x 1500 mm) VDF Heidenreich & Harbeck V 3 (255 x 1500 mm)
more images
7
Германија Staufenberg
1426 km
VDF Heidenreich & Harbeck V 3 (255 x 1500 mm)
1966
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
LOEW W 490 X 1.5 LOEW W 490 X 1.5 LOEW W 490 X 1.5
more images
3
Германија Eislingen/Fils
1229 km
LOEW W 490 X 1.5
1990
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
5VDF BOEHRINGER unbekannt 5VDF BOEHRINGER unbekannt 5VDF BOEHRINGER unbekannt 5VDF BOEHRINGER unbekannt 5VDF BOEHRINGER unbekannt 5VDF BOEHRINGER unbekannt
more images
6
Германија Ennepetal
(Локација на дилерот)
1539 km
5VDF BOEHRINGER unbekannt
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BERNARDO TITAN 560-1500 PRO BERNARDO TITAN 560-1500 PRO BERNARDO TITAN 560-1500 PRO BERNARDO TITAN 560-1500 PRO BERNARDO TITAN 560-1500 PRO BERNARDO TITAN 560-1500 PRO BERNARDO TITAN 560-1500 PRO BERNARDO TITAN 560-1500 PRO BERNARDO TITAN 560-1500 PRO
more images
9
Германија Ahaus
1612 km
BERNARDO TITAN 560-1500 PRO
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Wiefelstede
1648 km
Mondiale Celtic 20
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Strunguri SNA 560x2000 Strunguri SNA 560x2000 Strunguri SNA 560x2000
more images
3
Германија Leipzig
1298 km
Strunguri SNA 560x2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MVE 250 (1908) MVE 250 (1908) MVE 250 (1908) MVE 250 (1908) MVE 250 (1908) MVE 250 (1908) MVE 250 (1908) MVE 250 (1908) MVE 250 (1908) MVE 250 (1908) MVE 250 (1908) MVE 250 (1908) MVE 250 (1908)
more images
13
Унгарија Tatabánya
712 km
MVE 250 (1908)
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRENS SN 50CLASSIC
more images
1
Германија Witten
1548 km
TRENS SN 50CLASSIC
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
VDF unbekannt VDF unbekannt VDF unbekannt VDF unbekannt VDF unbekannt
more images
5
Германија Ennepetal
(Локација на дилерот)
1539 km
VDF unbekannt
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TAKANG TK 430 TAKANG TK 430 TAKANG TK 430 TAKANG TK 430 TAKANG TK 430 TAKANG TK 430 TAKANG TK 430 TAKANG TK 430
more images
8
Германија Halberstadt
1403 km
TAKANG TK 430
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Wiefelstede
1648 km
Meuser M3A
1956
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Leipzig
1298 km
VDF Böhringer DUE 560
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
VDF - BOEHRINGER DUE 500 VDF - BOEHRINGER DUE 500 VDF - BOEHRINGER DUE 500 VDF - BOEHRINGER DUE 500 VDF - BOEHRINGER DUE 500
more images
5
Германија Erftstadt
1536 km
VDF - BOEHRINGER DUE 500
1989
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Cazeneuve HB-575
more images
1
Холандија Schijndel
1663 km
Cazeneuve HB-575
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRENS SN 50CLASSIC
more images
1
Германија Witten
1548 km
TRENS SN 50CLASSIC
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Optimum Optiturn TH 5615, 560x1500mm Optimum Optiturn TH 5615, 560x1500mm Optimum Optiturn TH 5615, 560x1500mm Optimum Optiturn TH 5615, 560x1500mm Optimum Optiturn TH 5615, 560x1500mm Optimum Optiturn TH 5615, 560x1500mm Optimum Optiturn TH 5615, 560x1500mm Optimum Optiturn TH 5615, 560x1500mm Optimum Optiturn TH 5615, 560x1500mm Optimum Optiturn TH 5615, 560x1500mm Optimum Optiturn TH 5615, 560x1500mm Optimum Optiturn TH 5615, 560x1500mm Optimum Optiturn TH 5615, 560x1500mm Optimum Optiturn TH 5615, 560x1500mm
more images
14
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Optimum Optiturn TH 5615, 560x1500mm
2020
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHAERER UD 500 SCHAERER UD 500 SCHAERER UD 500
more images
3
Германија Halberstadt
1403 km
SCHAERER UD 500
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BERNARDO TITAN 560-2000 PRO BERNARDO TITAN 560-2000 PRO BERNARDO TITAN 560-2000 PRO BERNARDO TITAN 560-2000 PRO BERNARDO TITAN 560-2000 PRO BERNARDO TITAN 560-2000 PRO BERNARDO TITAN 560-2000 PRO BERNARDO TITAN 560-2000 PRO BERNARDO TITAN 560-2000 PRO
more images
9
Германија Ahaus
1612 km
BERNARDO TITAN 560-2000 PRO
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Cazeneuve HB 575 x 2000 Cazeneuve HB 575 x 2000 Cazeneuve HB 575 x 2000
more images
3
Франција Chevillon
1513 km
Cazeneuve HB 575 x 2000
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHERER 630 SCHERER 630 SCHERER 630
more images
3
Германија Iserlohn
1525 km
SCHERER 630
1970
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Heyligenstaedt Heyligenstaedt Heyligenstaedt Heyligenstaedt Heyligenstaedt
more images
5
Германија Bruchsal
1326 km
Heyligenstaedt
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS Trencin SUI 40-1000 (1978) TOS Trencin SUI 40-1000 (1978) TOS Trencin SUI 40-1000 (1978) TOS Trencin SUI 40-1000 (1978) TOS Trencin SUI 40-1000 (1978) TOS Trencin SUI 40-1000 (1978) TOS Trencin SUI 40-1000 (1978) TOS Trencin SUI 40-1000 (1978) TOS Trencin SUI 40-1000 (1978) TOS Trencin SUI 40-1000 (1978) TOS Trencin SUI 40-1000 (1978) TOS Trencin SUI 40-1000 (1978)
more images
12
Унгарија Tatabánya
712 km
TOS Trencin SUI 40-1000 (1978)
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
GÖPPINGER D 250
more images
1
Германија Halberstadt
1403 km
GÖPPINGER D 250
1953
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MARTIN DL 500 MARTIN DL 500
more images
2
Германија Eislingen/Fils
1229 km
MARTIN DL 500
1951
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Intreprinderea SN502-1500 Intreprinderea SN502-1500 Intreprinderea SN502-1500 Intreprinderea SN502-1500 Intreprinderea SN502-1500 Intreprinderea SN502-1500 Intreprinderea SN502-1500 Intreprinderea SN502-1500 Intreprinderea SN502-1500 Intreprinderea SN502-1500
more images
10
Германија Korschenbroich
(Локација на дилерот)
1571 km
Intreprinderea SN502-1500
1990
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MVE BAUART VDF MVE 280/wie VDF V5-2000 MVE BAUART VDF MVE 280/wie VDF V5-2000 MVE BAUART VDF MVE 280/wie VDF V5-2000 MVE BAUART VDF MVE 280/wie VDF V5-2000 MVE BAUART VDF MVE 280/wie VDF V5-2000 MVE BAUART VDF MVE 280/wie VDF V5-2000 MVE BAUART VDF MVE 280/wie VDF V5-2000
more images
7
Германија Bünde
1542 km
MVE BAUART VDF MVE 280/wie VDF V5-2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Rogi WL560x2000 Rogi WL560x2000 Rogi WL560x2000 Rogi WL560x2000 Rogi WL560x2000 Rogi WL560x2000 Rogi WL560x2000 Rogi WL560x2000 Rogi WL560x2000 Rogi WL560x2000 Rogi WL560x2000 Rogi WL560x2000 Rogi WL560x2000 Rogi WL560x2000 Rogi WL560x2000
more images
15
Холандија Mierlo
1644 km
Rogi WL560x2000
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHAERER UD 500 SCHAERER UD 500 SCHAERER UD 500 SCHAERER UD 500 SCHAERER UD 500
more images
5
Германија Tönisvorst
(Локација на дилерот)
1588 km
SCHAERER UD 500
1961
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Mondiale Gallic 20, 550x2500mm Mondiale Gallic 20, 550x2500mm Mondiale Gallic 20, 550x2500mm Mondiale Gallic 20, 550x2500mm Mondiale Gallic 20, 550x2500mm Mondiale Gallic 20, 550x2500mm Mondiale Gallic 20, 550x2500mm Mondiale Gallic 20, 550x2500mm Mondiale Gallic 20, 550x2500mm Mondiale Gallic 20, 550x2500mm Mondiale Gallic 20, 550x2500mm Mondiale Gallic 20, 550x2500mm Mondiale Gallic 20, 550x2500mm Mondiale Gallic 20, 550x2500mm
more images
14
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Mondiale Gallic 20, 550x2500mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SAEILO CONTUR SJ-470 / 1000 S SAEILO CONTUR SJ-470 / 1000 S SAEILO CONTUR SJ-470 / 1000 S SAEILO CONTUR SJ-470 / 1000 S
more images
4
Германија Velen-Ramsdorf
(Локација на дилерот)
1602 km
SAEILO CONTUR SJ-470 / 1000 S
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Cazeneuve HB 500 Cazeneuve HB 500 Cazeneuve HB 500
more images
3
Франција La Grand-Croix
1449 km
Cazeneuve HB 500
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAZAK HPS 21 x 2000 G MAZAK HPS 21 x 2000 G MAZAK HPS 21 x 2000 G MAZAK HPS 21 x 2000 G MAZAK HPS 21 x 2000 G
more images
5
Германија Eislingen/Fils
1229 km
MAZAK HPS 21 x 2000 G
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Rogi WL560x1500 Rogi WL560x1500 Rogi WL560x1500 Rogi WL560x1500 Rogi WL560x1500 Rogi WL560x1500 Rogi WL560x1500 Rogi WL560x1500 Rogi WL560x1500 Rogi WL560x1500 Rogi WL560x1500 Rogi WL560x1500 Rogi WL560x1500 Rogi WL560x1500 Rogi WL560x1500
more images
15
Холандија Mierlo
1644 km
Rogi WL560x1500
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Erftstadt
1536 km
VDF BOEHRINGER DUE 500
1989
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS SN55 TOS SN55 TOS SN55 TOS SN55 TOS SN55 TOS SN55 TOS SN55
more images
7
Германија Ennepetal
(Локација на дилерот)
1539 km
TOS SN55
1960
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KNUTH Servoturn 560/2000 KNUTH Servoturn 560/2000 KNUTH Servoturn 560/2000 KNUTH Servoturn 560/2000 KNUTH Servoturn 560/2000 KNUTH Servoturn 560/2000 KNUTH Servoturn 560/2000
more images
7
Швајцарија Jonschwil
1195 km
KNUTH Servoturn 560/2000
2019
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
ZMM CU 582 ZMM CU 582 ZMM CU 582 ZMM CU 582 ZMM CU 582
more images
5
Бугарија Sofia
180 km
ZMM CU 582
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
WMW DRT 50m
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Rogi WM500X1500 Rogi WM500X1500 Rogi WM500X1500 Rogi WM500X1500 Rogi WM500X1500 Rogi WM500X1500 Rogi WM500X1500 Rogi WM500X1500 Rogi WM500X1500 Rogi WM500X1500 Rogi WM500X1500
more images
11
Холандија Mierlo
1644 km
Rogi WM500X1500
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Weyrauch DR 250 S x 3000 Weyrauch DR 250 S x 3000 Weyrauch DR 250 S x 3000
more images
3
Германија Gemmingen
1301 km
Weyrauch DR 250 S x 3000
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
OERLIKON-BOEHRINGER DUE 500 OERLIKON-BOEHRINGER DUE 500 OERLIKON-BOEHRINGER DUE 500 OERLIKON-BOEHRINGER DUE 500 OERLIKON-BOEHRINGER DUE 500 OERLIKON-BOEHRINGER DUE 500 OERLIKON-BOEHRINGER DUE 500 OERLIKON-BOEHRINGER DUE 500 OERLIKON-BOEHRINGER DUE 500 OERLIKON-BOEHRINGER DUE 500
more images
10
Германија Dormagen
1553 km
OERLIKON-BOEHRINGER DUE 500
1982
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ELMAG INDUSTRIE 2000/250 HD ELMAG INDUSTRIE 2000/250 HD ELMAG INDUSTRIE 2000/250 HD ELMAG INDUSTRIE 2000/250 HD ELMAG INDUSTRIE 2000/250 HD ELMAG INDUSTRIE 2000/250 HD
more images
6
Швајцарија Jonschwil
1195 km
ELMAG INDUSTRIE 2000/250 HD
2014
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
OERLIKON-BOEHRINGER DUE 500 - 3000mm OERLIKON-BOEHRINGER DUE 500 - 3000mm OERLIKON-BOEHRINGER DUE 500 - 3000mm OERLIKON-BOEHRINGER DUE 500 - 3000mm OERLIKON-BOEHRINGER DUE 500 - 3000mm OERLIKON-BOEHRINGER DUE 500 - 3000mm OERLIKON-BOEHRINGER DUE 500 - 3000mm OERLIKON-BOEHRINGER DUE 500 - 3000mm OERLIKON-BOEHRINGER DUE 500 - 3000mm OERLIKON-BOEHRINGER DUE 500 - 3000mm
more images
10
Германија Dormagen
1553 km
OERLIKON-BOEHRINGER DUE 500 - 3000mm
1983
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
VDF-HEIDENREICH & HARBECK V3 VDF-HEIDENREICH & HARBECK V3 VDF-HEIDENREICH & HARBECK V3 VDF-HEIDENREICH & HARBECK V3 VDF-HEIDENREICH & HARBECK V3 VDF-HEIDENREICH & HARBECK V3 VDF-HEIDENREICH & HARBECK V3 VDF-HEIDENREICH & HARBECK V3 VDF-HEIDENREICH & HARBECK V3 VDF-HEIDENREICH & HARBECK V3
more images
10
Германија Ennepetal
1538 km
VDF-HEIDENREICH & HARBECK V3
1983
Втора рака
Јавете се

Искористено Струг со олово/влечење на вретеното. Диви. Кревет 500-599мм

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.