Comafer купи користени

Признати локација: Ashburn (US) (промена)
Внесете е-пошта
или
потег
4

Briket press CoMaFer DINAMIC 70/60

Randers NØ, ДанскаДанска
6354 km
1994
добар (користен)


comafer
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!

до

до

промена пребарување
COMAFER
продаде веднаш
со светски лидер на пазарот од 0,79 EUR по котација.
Дознаете повеќе сега


телефон: +49 (0) 201 857 86 112
или продаде веднаш
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.