категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Брикетирање преси користени

Машини за обработка на дрво Притиснете Брикетирање преси
Класифицирана реклама
Briquetting Technology BT-070-800Max Briquetting Technology BT-070-800Max Briquetting Technology BT-070-800Max Briquetting Technology BT-070-800Max Briquetting Technology BT-070-800Max Briquetting Technology BT-070-800Max Briquetting Technology BT-070-800Max
more images
7
Романија București
467 km
Briquetting Technology BT-070-800Max
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Comafer 70/60 Comafer 70/60 Comafer 70/60 Comafer 70/60 Comafer 70/60 Comafer 70/60
more images
6
Полска Biertowice
933 km
Comafer 70/60
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
RUF RB440 RUF RB440
more images
2
Словачка Kežmarok
844 km
RUF RB440
2002
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Filderstadt
1255 km
RUF Lignum Classic
2022
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
RSN/Schuko ECO 4 RSN/Schuko ECO 4 RSN/Schuko ECO 4 RSN/Schuko ECO 4 RSN/Schuko ECO 4
more images
5
Германија Gerolzhofen
1276 km
RSN/Schuko ECO 4
1992
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
COMAFER DINAMIC 200 COMAFER DINAMIC 200 COMAFER DINAMIC 200 COMAFER DINAMIC 200 COMAFER DINAMIC 200 COMAFER DINAMIC 200 COMAFER DINAMIC 200
more images
7
Италија Mariano Comense
1108 km
COMAFER DINAMIC 200
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Briquetting Technology BT-065-500 Briquetting Technology BT-065-500
more images
2
Романија București
467 km
Briquetting Technology BT-065-500
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Nazareno mc/h 350/400
more images
1
Италија Portogruaro
853 km
Nazareno mc/h 350/400
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WINTER WINTER WINTER WINTER
more images
4
Германија Leipzig-Stahmeln
(Локација на дилерот)
1304 km
WINTER
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
PRODECO eco 70 PRODECO eco 70 PRODECO eco 70 PRODECO eco 70 PRODECO eco 70 PRODECO eco 70 PRODECO eco 70 PRODECO eco 70 PRODECO eco 70 PRODECO eco 70 PRODECO eco 70 PRODECO eco 70 PRODECO eco 70 PRODECO eco 70 PRODECO eco 70
more images
15
Полска Łabuńki Pierwsze
1018 km
PRODECO eco 70
2004
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Gross GP Genius1/40
more images
1
Германија Gerolzhofen
1276 km
Gross GP Genius1/40
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt unbekannt unbekannt unbekannt
more images
2
Германија Bergatreute
1174 km
unbekannt unbekannt
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Filderstadt
1255 km
mütek Systemtechnik MPP 110
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Prodeco Prodeco Prodeco Prodeco Prodeco Prodeco Prodeco
more images
7
Полска Biertowice
933 km
Prodeco
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WINTER WINTER WINTER WINTER WINTER WINTER
more images
6
Германија Leipzig-Stahmeln
(Локација на дилерот)
1304 km
WINTER
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
RUF 800 RUF 800 RUF 800 RUF 800 RUF 800 RUF 800 RUF 800 RUF 800 RUF 800 RUF 800
more images
10
Германија Tauberbischofsheim
1292 km
RUF 800
2021
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
ADELMANN BP 550 ADELMANN BP 550 ADELMANN BP 550 ADELMANN BP 550 ADELMANN BP 550 ADELMANN BP 550 ADELMANN BP 550 ADELMANN BP 550
more images
8
Австрија Schwanberg
775 km
ADELMANN BP 550
1991
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Weima C 140 Weima C 140 Weima C 140
more images
3
Германија Bitburg
1498 km
Weima C 140
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Filderstadt
1255 km
mütek MFP 30
2022
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Biertowice
933 km
Comafer
1995
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WINTER WINTER
more images
2
Германија Leipzig-Stahmeln
(Локација на дилерот)
1304 km
WINTER
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
RUF 800 RUF 800 RUF 800 RUF 800 RUF 800 RUF 800 RUF 800 RUF 800 RUF 800 RUF 800 RUF 800 RUF 800 RUF 800 RUF 800
more images
14
Германија Tauberbischofsheim
1292 km
RUF 800
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
DI PIU BRIK MB 80 DI PIU BRIK MB 80 DI PIU BRIK MB 80 DI PIU BRIK MB 80 DI PIU BRIK MB 80
more images
5
Хрватска Đakovo
492 km
DI PIU BRIK MB 80
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Унгарија Göd
707 km
Mekom Kft. MiniBRIK
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Filderstadt
1255 km
mütek Systemtechnik MPP 60
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Biertowice
933 km
Gross Genius 2/50
2015
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WINTER WINTER WINTER WINTER WINTER WINTER
more images
6
Германија Leipzig-Stahmeln
(Локација на дилерот)
1304 km
WINTER
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Bogma Complete briquette line M75 Bogma Complete briquette line M75 Bogma Complete briquette line M75 Bogma Complete briquette line M75 Bogma Complete briquette line M75 Bogma Complete briquette line M75 Bogma Complete briquette line M75 Bogma Complete briquette line M75 Bogma Complete briquette line M75 Bogma Complete briquette line M75 Bogma Complete briquette line M75 Bogma Complete briquette line M75 Bogma Complete briquette line M75 Bogma Complete briquette line M75 Bogma Complete briquette line M75
more images
15
Шведска Karlholmsbruk
2124 km
Bogma Complete briquette line M75
1996
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
AMIS ZBP 40
more images
1
Германија Hessen, Deutschland
1395 km
AMIS ZBP 40
2018
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mekom MiniBRIK-30 Mekom MiniBRIK-30 Mekom MiniBRIK-30 Mekom MiniBRIK-30 Mekom MiniBRIK-30 Mekom MiniBRIK-30
more images
6
Унгарија Göd
707 km
Mekom MiniBRIK-30
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
mütek MGP 40 mütek MGP 40
more images
2
Германија Filderstadt
1255 km
mütek MGP 40
2022
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Adelmann AG BP 650/2 Adelmann AG BP 650/2 Adelmann AG BP 650/2 Adelmann AG BP 650/2 Adelmann AG BP 650/2 Adelmann AG BP 650/2 Adelmann AG BP 650/2 Adelmann AG BP 650/2 Adelmann AG BP 650/2
more images
9
Estland (Reval) Jüri
1987 km
Adelmann AG BP 650/2
2000
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
WINTER WINTER WINTER WINTER WINTER WINTER
more images
6
Германија Leipzig-Stahmeln
(Локација на дилерот)
1304 km
WINTER
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Gross Apparatebau GmbH GP 80 Gross Apparatebau GmbH GP 80 Gross Apparatebau GmbH GP 80
more images
3
Германија Ilsfeld
1279 km
Gross Apparatebau GmbH GP 80
2022
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Gross GP 100
more images
1
Германија Hessen, Deutschland
1395 km
Gross GP 100
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германия RUF 330 Германия RUF 330 Германия RUF 330 Германия RUF 330 Германия RUF 330 Германия RUF 330 Германия RUF 330
more images
7
Латвија Liepāja
1659 km
Германия RUF 330
2003
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Filderstadt
1255 km
muetek MPP 280
2022
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
WEIMA TH 714 WEIMA TH 714 WEIMA TH 714 WEIMA TH 714
more images
4
Германија Bitburg
1498 km
WEIMA TH 714
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
SPÄNEX SHB 250 K1 SPÄNEX SHB 250 K1 SPÄNEX SHB 250 K1 SPÄNEX SHB 250 K1 SPÄNEX SHB 250 K1 SPÄNEX SHB 250 K1 SPÄNEX SHB 250 K1 SPÄNEX SHB 250 K1 SPÄNEX SHB 250 K1 SPÄNEX SHB 250 K1 SPÄNEX SHB 250 K1 SPÄNEX SHB 250 K1 SPÄNEX SHB 250 K1 SPÄNEX SHB 250 K1 SPÄNEX SHB 250 K1
more images
15
Германија Teisnach
1071 km
SPÄNEX SHB 250 K1
1997
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Gross Apparatebau GmbH Brikettierpresse GP G2/50 Gross Apparatebau GmbH Brikettierpresse GP G2/50 Gross Apparatebau GmbH Brikettierpresse GP G2/50
more images
3
Германија Ilsfeld
1279 km
Gross Apparatebau GmbH Brikettierpresse GP G2/50
2022
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Reinbold RB 30 SV
more images
1
Германија Ilsfeld
1278 km
Reinbold RB 30 SV
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
UMP Technika BP500A UMP Technika BP500A UMP Technika BP500A
more images
3
Литванија Ukmergė
1534 km
UMP Technika BP500A
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Filderstadt
1256 km
mütek MAP 750
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Weima C 150 Weima C 150 Weima C 150 Weima C 150 Weima C 150
more images
5
Германија Bitburg
1498 km
Weima C 150
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
RUF RB 330 RUF RB 330 RUF RB 330 RUF RB 330 RUF RB 330 RUF RB 330 RUF RB 330 RUF RB 330 RUF RB 330 RUF RB 330 RUF RB 330 RUF RB 330 RUF RB 330 RUF RB 330
more images
14
Обединето Кралство Fakenham NR21 7PL, UK
2006 km
RUF RB 330
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Filderstadt
1256 km
mütek MPP 180
2022
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Filderstadt
1255 km
muetek MAP 1200
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
mütek Systemtechnik MMP 60 mütek Systemtechnik MMP 60 mütek Systemtechnik MMP 60 mütek Systemtechnik MMP 60 mütek Systemtechnik MMP 60
more images
5
Германија Filderstadt
1255 km
mütek Systemtechnik MMP 60
2022
Ново
Јавете се

Искористено Брикетирање преси

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.