Купете Брикетирање преси користени (70)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на дрво Притиснете Брикетирање преси
Класифицирана реклама
COMAFER 70 4/23 COMAFER 70 4/23 COMAFER 70 4/23 COMAFER 70 4/23 COMAFER 70 4/23 COMAFER 70 4/23 COMAFER 70 4/23 COMAFER 70 4/23 COMAFER 70 4/23
more images
9
Полска Naprawa
906 km
COMAFER 70 4/23
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Filderstadt
1255 km
muetek MAP 1200
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Ach13 13 Ach13 13 Ach13 13
more images
3
Полска Tylicz
869 km
Ach13 13
2008
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WINTER WINTER WINTER WINTER
more images
4
Германија Leipzig-Stahmeln
(Локација на дилерот)
1304 km
WINTER
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
WEIMA TH 820 WEIMA TH 820 WEIMA TH 820 WEIMA TH 820 WEIMA TH 820
more images
5
Германија Klipphausen
1227 km
WEIMA TH 820
2015
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
 WEIMA TH-50R WEIMA TH-50R WEIMA TH-50R WEIMA TH-50R WEIMA TH-50R WEIMA TH-50R WEIMA TH-50R WEIMA TH-50R WEIMA TH-50R WEIMA TH-50R WEIMA TH-50R WEIMA TH-50R WEIMA TH-50R WEIMA TH-50R WEIMA TH-50R
more images
15
Полска Sierakowska Huta
1443 km
WEIMA TH-50R
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Prodeco Prodeco Prodeco Prodeco Prodeco Prodeco Prodeco
more images
7
Полска Biertowice
933 km
Prodeco
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Neckartailfingen
1250 km
mütek Systemtechnik MPP 60
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
RUF RB400 RUF RB400 RUF RB400 RUF RB400 RUF RB400 RUF RB400 RUF RB400 RUF RB400 RUF RB400 RUF RB400 RUF RB400 RUF RB400 RUF RB400 RUF RB400 RUF RB400
more images
15
Словачка Kežmarok
844 km
RUF RB400
2012
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
WINTER WINTER WINTER WINTER WINTER WINTER
more images
6
Германија Leipzig-Stahmeln
(Локација на дилерот)
1304 km
WINTER
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
WEIMA C 150 WEIMA C 150 WEIMA C 150
more images
3
Унгарија Pécs
570 km
WEIMA C 150
2022
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
WEIMA COMAFER POR PRODECO WEIMA COMAFER POR PRODECO WEIMA COMAFER POR PRODECO WEIMA COMAFER POR PRODECO WEIMA COMAFER POR PRODECO WEIMA COMAFER POR PRODECO WEIMA COMAFER POR PRODECO WEIMA COMAFER POR PRODECO WEIMA COMAFER POR PRODECO WEIMA COMAFER POR PRODECO WEIMA COMAFER POR PRODECO WEIMA COMAFER POR PRODECO WEIMA COMAFER POR PRODECO WEIMA COMAFER POR PRODECO WEIMA COMAFER POR PRODECO
more images
15
Полска Sierakowska Huta
1443 km
WEIMA COMAFER POR PRODECO
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Krüger Holz - Brikettierpresse Amis ABP 60 L Krüger Holz - Brikettierpresse Amis ABP 60 L Krüger Holz - Brikettierpresse Amis ABP 60 L Krüger Holz - Brikettierpresse Amis ABP 60 L Krüger Holz - Brikettierpresse Amis ABP 60 L Krüger Holz - Brikettierpresse Amis ABP 60 L
more images
6
Германија
1531 km
Krüger Holz - Brikettierpresse Amis ABP 60 L
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Neckartailfingen
1250 km
mütek Systemtechnik MPP 110
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Biertowice
933 km
Comafer Dynamic
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Leipzig-Stahmeln
(Локација на дилерот)
1304 km
WINTER
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Schuko Compacto 1600 s Schuko Compacto 1600 s Schuko Compacto 1600 s Schuko Compacto 1600 s Schuko Compacto 1600 s Schuko Compacto 1600 s
more images
6
Германија Radeberg
1214 km
Schuko Compacto 1600 s
1992
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Gross GP Genius1/40
more images
1
Германија Gerolzhofen
1276 km
Gross GP Genius1/40
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
UMP Technika BP 600A UMP Technika BP 600A UMP Technika BP 600A UMP Technika BP 600A UMP Technika BP 600A UMP Technika BP 600A
more images
6
Чешка република Malé Výkleky
1062 km
UMP Technika BP 600A
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Neckartailfingen
1250 km
RUF Lignum Classic
2023
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
POR OSCAR S BRICC POR OSCAR S BRICC POR OSCAR S BRICC POR OSCAR S BRICC POR OSCAR S BRICC POR OSCAR S BRICC POR OSCAR S BRICC POR OSCAR S BRICC POR OSCAR S BRICC POR OSCAR S BRICC POR OSCAR S BRICC
more images
11
Германија Bremerhaven
1648 km
POR OSCAR S BRICC
2013
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WINTER WINTER WINTER WINTER WINTER WINTER
more images
6
Германија Leipzig-Stahmeln
(Локација на дилерот)
1304 km
WINTER
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Spänex SHB RS 55-70 Spänex SHB RS 55-70 Spänex SHB RS 55-70 Spänex SHB RS 55-70
more images
4
Латвија Gātciems
1709 km
Spänex SHB RS 55-70
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
DI PIU BRIK MB 80 DI PIU BRIK MB 80 DI PIU BRIK MB 80 DI PIU BRIK MB 80 DI PIU BRIK MB 80
more images
5
Хрватска Đakovo
492 km
DI PIU BRIK MB 80
многу добро (користено)
Јавете се

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
Класифицирана реклама
GROSS Apparatebau GmbH GP Genius 2/50, sofort lieferbar GROSS Apparatebau GmbH GP Genius 2/50, sofort lieferbar GROSS Apparatebau GmbH GP Genius 2/50, sofort lieferbar GROSS Apparatebau GmbH GP Genius 2/50, sofort lieferbar GROSS Apparatebau GmbH GP Genius 2/50, sofort lieferbar
more images
5
Германија Holm
1610 km
GROSS Apparatebau GmbH GP Genius 2/50, sofort lieferbar
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Neckartailfingen
1250 km
mütek MFP 30
2022
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Gross Apparatebau GmbH Brikettierpresse GP Genius 1/40
more images
1
Германија Ilsfeld
1278 km
Gross Apparatebau GmbH Brikettierpresse GP Genius 1/40
2023
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
WINTER WINTER WINTER WINTER WINTER WINTER
more images
6
Германија Leipzig-Stahmeln
(Локација на дилерот)
1304 km
WINTER
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Ursus BM 60 Ursus BM 60 Ursus BM 60 Ursus BM 60 Ursus BM 60
more images
5
Романија Gheorgheni
646 km
Ursus BM 60
2018
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Edelmann 450/3 Edelmann 450/3
more images
2
Германија Gronau (Westfalen)
1617 km
Edelmann 450/3
1985
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Amis ZBP 30 Amis ZBP 30
more images
2
Германија Gerolzhofen
1276 km
Amis ZBP 30
2022
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Neckartailfingen
1250 km
mütek MPP 180
2023
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Gross Apparatebau GmbH Brikettierpresse GP G2/50 Gross Apparatebau GmbH Brikettierpresse GP G2/50 Gross Apparatebau GmbH Brikettierpresse GP G2/50 Gross Apparatebau GmbH Brikettierpresse GP G2/50
more images
4
Германија Ilsfeld
1278 km
Gross Apparatebau GmbH Brikettierpresse GP G2/50
2023
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Brik tech MBP-090-1000 Brik tech MBP-090-1000 Brik tech MBP-090-1000 Brik tech MBP-090-1000
more images
4
Чешка република Trutnov
1093 km
Brik tech MBP-090-1000
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Briquetting Technology BriqTech 1400-1800 Briquetting Technology BriqTech 1400-1800
more images
2
Романија București
467 km
Briquetting Technology BriqTech 1400-1800
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Gross GP Genius II/50 Gross GP Genius II/50 Gross GP Genius II/50
more images
3
Германија Hardthausen am Kocher
1284 km
Gross GP Genius II/50
2013
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
RSN/Schuko ECO 4 RSN/Schuko ECO 4 RSN/Schuko ECO 4 RSN/Schuko ECO 4 RSN/Schuko ECO 4 RSN/Schuko ECO 4
more images
6
Германија Gerolzhofen
1276 km
RSN/Schuko ECO 4
1992
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
PRODECO PRODECO PRODECO PRODECO
more images
4
Полска Sidzina
903 km
PRODECO
2014
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Gross Apparatebau GmbH Brikettierpresse GP G2/50 Gross Apparatebau GmbH Brikettierpresse GP G2/50 Gross Apparatebau GmbH Brikettierpresse GP G2/50
more images
3
Германија Ilsfeld
1278 km
Gross Apparatebau GmbH Brikettierpresse GP G2/50
2012
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
WEIMA TH 814 WEIMA TH 814 WEIMA TH 814 WEIMA TH 814 WEIMA TH 814 WEIMA TH 814
more images
6
Унгарија Pécs
570 km
WEIMA TH 814
2022
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Briquetting Technology BT-065-500 Briquetting Technology BT-065-500
more images
2
Романија București
467 km
Briquetting Technology BT-065-500
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Neckartailfingen
1250 km
mütek MAP 750
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Унгарија Göd
707 km
Mekom Kft. MiniBRIK
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
CFN Nielsen BB350 CFN Nielsen BB350
more images
2
Словенија Prešernova ulica 3, 3210 Slovenske Konjice, Slovenija
730 km
CFN Nielsen BB350
2008
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
IPE ECOPRESS 50-10 IPE ECOPRESS 50-10 IPE ECOPRESS 50-10 IPE ECOPRESS 50-10 IPE ECOPRESS 50-10 IPE ECOPRESS 50-10 IPE ECOPRESS 50-10 IPE ECOPRESS 50-10 IPE ECOPRESS 50-10 IPE ECOPRESS 50-10 IPE ECOPRESS 50-10 IPE ECOPRESS 50-10 IPE ECOPRESS 50-10
more images
13
Германија Geiersthal
1073 km
IPE ECOPRESS 50-10
2007
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Comafer 70/60 Comafer 70/60 Comafer 70/60 Comafer 70/60 Comafer 70/60 Comafer 70/60
more images
6
Полска Biertowice
933 km
Comafer 70/60
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Briquetting Technology BT-070-800Max Briquetting Technology BT-070-800Max Briquetting Technology BT-070-800Max Briquetting Technology BT-070-800Max Briquetting Technology BT-070-800Max Briquetting Technology BT-070-800Max Briquetting Technology BT-070-800Max
more images
7
Романија București
467 km
Briquetting Technology BT-070-800Max
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Neckartailfingen
1250 km
muetek MPP 280
2023
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mekom MiniBRIK-30 Mekom MiniBRIK-30 Mekom MiniBRIK-30 Mekom MiniBRIK-30 Mekom MiniBRIK-30 Mekom MiniBRIK-30
more images
6
Унгарија Göd
707 km
Mekom MiniBRIK-30
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Biertowice
933 km
Comafer
1995
добро (искористено)
Јавете се