Купете Брикетирање преси користени (38)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Рециклирање и отстранување Притиснете Брикетирање преси
Класифицирана реклама
Cosmecal srl SAGGITTARIUS Cosmecal srl SAGGITTARIUS Cosmecal srl SAGGITTARIUS Cosmecal srl SAGGITTARIUS
more images
4
Италија Rosarno
602 km
Cosmecal srl SAGGITTARIUS
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Schuko Compacto 700 S Schuko Compacto 700 S Schuko Compacto 700 S Schuko Compacto 700 S Schuko Compacto 700 S
more images
5
Германија Baienfurt
1178 km
Schuko Compacto 700 S
2000
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AMIS ZBP 500 AMIS ZBP 500 AMIS ZBP 500 AMIS ZBP 500 AMIS ZBP 500 AMIS ZBP 500
more images
6
Германија Zuzenhausen
(Локација на дилерот)
1321 km
AMIS ZBP 500
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
RUF Serie R2 RUF Serie R2 RUF Serie R2 RUF Serie R2 RUF Serie R2 RUF Serie R2 RUF Serie R2 RUF Serie R2 RUF Serie R2
more images
9
Германија Neckartailfingen
1250 km
RUF Serie R2
2023
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Lorenz Anlagetechnik FBKB
more images
1
Германија Sonnenbühl
1243 km
Lorenz Anlagetechnik FBKB
1999
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mil-tek EPS 900 Mil-tek EPS 900 Mil-tek EPS 900 Mil-tek EPS 900 Mil-tek EPS 900 Mil-tek EPS 900 Mil-tek EPS 900 Mil-tek EPS 900 Mil-tek EPS 900 Mil-tek EPS 900
more images
10
Полска Zielonka
1348 km
Mil-tek EPS 900
2004
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ATM Recyclingsystems Brikettierpresse ATM - HSB 15 ATM Recyclingsystems Brikettierpresse ATM - HSB 15 ATM Recyclingsystems Brikettierpresse ATM - HSB 15
more images
3
Австрија Fohnsdorf
837 km
ATM Recyclingsystems Brikettierpresse ATM - HSB 15
1995
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Heger 130T
more images
1
Германија Baienfurt
1178 km
Heger 130T
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
AMIS ABP 60 L
more images
1
Германија Zuzenhausen
(Локација на дилерот)
1321 km
AMIS ABP 60 L
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Neckartailfingen
1250 km
mütek MFP 35
2022
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
COBALT SC3000 SCREW COMPACTOR COBALT SC3000 SCREW COMPACTOR COBALT SC3000 SCREW COMPACTOR COBALT SC3000 SCREW COMPACTOR COBALT SC3000 SCREW COMPACTOR COBALT SC3000 SCREW COMPACTOR COBALT SC3000 SCREW COMPACTOR COBALT SC3000 SCREW COMPACTOR COBALT SC3000 SCREW COMPACTOR COBALT SC3000 SCREW COMPACTOR COBALT SC3000 SCREW COMPACTOR
more images
11
Обединето Кралство 386 Buxton Rd, Stockport SK2 7BY, UK
2206 km
COBALT SC3000 SCREW COMPACTOR
2010
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mütek NEM 300 Mütek NEM 300 Mütek NEM 300 Mütek NEM 300 Mütek NEM 300 Mütek NEM 300 Mütek NEM 300 Mütek NEM 300 Mütek NEM 300 Mütek NEM 300 Mütek NEM 300 Mütek NEM 300 Mütek NEM 300 Mütek NEM 300 Mütek NEM 300
more images
15
Полска Zielonka
1348 km
Mütek NEM 300
2016
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SINC MP Series Metal Briquetting Machine SINC MP Series Metal Briquetting Machine SINC MP Series Metal Briquetting Machine SINC MP Series Metal Briquetting Machine SINC MP Series Metal Briquetting Machine SINC MP Series Metal Briquetting Machine SINC MP Series Metal Briquetting Machine SINC MP Series Metal Briquetting Machine
more images
8
Турција Egemenlik, Aydınlar Cd. No:120, 35070 Bornova/İzmir, Türkiye
588 km
SINC MP Series Metal Briquetting Machine
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Styrotec MSP 100 Styrotec MSP 100 Styrotec MSP 100
more images
3
Германија Baienfurt
1178 km
Styrotec MSP 100
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
AMIS ZBP 50 - 70 AMIS ZBP 50 - 70 AMIS ZBP 50 - 70 AMIS ZBP 50 - 70 AMIS ZBP 50 - 70 AMIS ZBP 50 - 70 AMIS ZBP 50 - 70 AMIS ZBP 50 - 70 AMIS ZBP 50 - 70 AMIS ZBP 50 - 70 AMIS ZBP 50 - 70 AMIS ZBP 50 - 70
more images
12
Германија Zuzenhausen
(Локација на дилерот)
1321 km
AMIS ZBP 50 - 70
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Aymas Recycling Machinery BP 80 Chip Briquetting Press
more images
1
Турција BAYOSB Halilbeyli OSB Mah. Sanayi Cad. no:11, Halilbeyli, 35743 Kemalpaşa/İzmir, Turkey
609 km
Aymas Recycling Machinery BP 80 Chip Briquetting Press
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Runi SK240H Runi SK240H Runi SK240H Runi SK240H Runi SK240H Runi SK240H
more images
6
Обединето Кралство 386 Buxton Rd, Stockport SK2 7BY, UK
2206 km
Runi SK240H
2006
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bartontech C50 Bartontech C50 Bartontech C50 Bartontech C50 Bartontech C50
more images
5
Полска Zielonka
1348 km
Bartontech C50
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Holzmag / BP-Recyclingsystems Elan B60 Holzmag / BP-Recyclingsystems Elan B60
more images
2
Германија Blieskastel
1405 km
Holzmag / BP-Recyclingsystems Elan B60
2001
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Styrotec STYROSHREDcompact Styrotec STYROSHREDcompact Styrotec STYROSHREDcompact Styrotec STYROSHREDcompact Styrotec STYROSHREDcompact Styrotec STYROSHREDcompact Styrotec STYROSHREDcompact Styrotec STYROSHREDcompact Styrotec STYROSHREDcompact Styrotec STYROSHREDcompact Styrotec STYROSHREDcompact Styrotec STYROSHREDcompact
more images
12
Германија Baienfurt
1178 km
Styrotec STYROSHREDcompact
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
AMIS ZBP 30 AMIS ZBP 30 AMIS ZBP 30
more images
3
Германија Zuzenhausen
(Локација на дилерот)
1321 km
AMIS ZBP 30
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Турција BAYOSB Halilbeyli OSB Mah. Sanayi Cad. no:11, Halilbeyli, 35743 Kemalpaşa/İzmir, Turkey
609 km
Aymas Recycling Machinery BP 160 Chip Briquetting Press
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
BARTONTECH C50 BARTONTECH C50 BARTONTECH C50 BARTONTECH C50 BARTONTECH C50
more images
5
Полска Szczecinek
1396 km
BARTONTECH C50
2019
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bartontech C200 Bartontech C200 Bartontech C200 Bartontech C200 Bartontech C200 Bartontech C200 Bartontech C200
more images
7
Полска Zielonka
1348 km
Bartontech C200
2023
Ново
Јавете се

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
Класифицирана реклама
Германија Neckartailfingen
1250 km
mütek MPP 450 S
2022
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Nestro NBP Nestro NBP Nestro NBP Nestro NBP Nestro NBP Nestro NBP Nestro NBP Nestro NBP Nestro NBP Nestro NBP
more images
10
Унгарија Szombathely
746 km
Nestro NBP
2010
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ATM Recyclingsystems Brikettierpresse ATM - HSB 10 ATM Recyclingsystems Brikettierpresse ATM - HSB 10 ATM Recyclingsystems Brikettierpresse ATM - HSB 10
more images
3
Австрија Fohnsdorf
837 km
ATM Recyclingsystems Brikettierpresse ATM - HSB 10
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Aymas Recycling Machinery BP 200 Chip Briquetting Press Aymas Recycling Machinery BP 200 Chip Briquetting Press
more images
2
Турција BAYOSB Halilbeyli OSB Mah. Sanayi Cad. no:11, Halilbeyli, 35743 Kemalpaşa/İzmir, Turkey
609 km
Aymas Recycling Machinery BP 200 Chip Briquetting Press
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
FRANZ ARNOLD UND SÖHNE HSB15 FRANZ ARNOLD UND SÖHNE HSB15 FRANZ ARNOLD UND SÖHNE HSB15 FRANZ ARNOLD UND SÖHNE HSB15 FRANZ ARNOLD UND SÖHNE HSB15 FRANZ ARNOLD UND SÖHNE HSB15 FRANZ ARNOLD UND SÖHNE HSB15 FRANZ ARNOLD UND SÖHNE HSB15
more images
8
Австрија Knittelfeld
832 km
FRANZ ARNOLD UND SÖHNE HSB15
1997
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bartontech Bartontech Bartontech Bartontech
more images
4
Полска Zielonka
1348 km
Bartontech
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Muetek MPP NEM 300 Muetek MPP NEM 300 Muetek MPP NEM 300 Muetek MPP NEM 300 Muetek MPP NEM 300 Muetek MPP NEM 300 Muetek MPP NEM 300 Muetek MPP NEM 300 Muetek MPP NEM 300 Muetek MPP NEM 300 Muetek MPP NEM 300 Muetek MPP NEM 300 Muetek MPP NEM 300 Muetek MPP NEM 300 Muetek MPP NEM 300
more images
15
Германија Neckartailfingen
1250 km
Muetek MPP NEM 300
2023
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Lindemann MUB630 Lindemann MUB630 Lindemann MUB630
more images
3
Германија Augsburg
1136 km
Lindemann MUB630
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
RUF GmbH & Co KG RUF 200 RUF GmbH & Co KG RUF 200 RUF GmbH & Co KG RUF 200 RUF GmbH & Co KG RUF 200 RUF GmbH & Co KG RUF 200 RUF GmbH & Co KG RUF 200 RUF GmbH & Co KG RUF 200 RUF GmbH & Co KG RUF 200 RUF GmbH & Co KG RUF 200
more images
9
Австрија Lustenau
1154 km
RUF GmbH & Co KG RUF 200
2009
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Aymas Recycling Machinery BP 120 Chip Briquetting Press Aymas Recycling Machinery BP 120 Chip Briquetting Press
more images
2
Турција BAYOSB Halilbeyli OSB Mah. Sanayi Cad. no:11, Halilbeyli, 35743 Kemalpaşa/İzmir, Turkey
609 km
Aymas Recycling Machinery BP 120 Chip Briquetting Press
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Ruf RB 880
more images
1
Германија Bergatreute
1174 km
Ruf RB 880
2001
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
mütek NEM 90 mütek NEM 90 mütek NEM 90 mütek NEM 90 mütek NEM 90
more images
5
Германија Neckartailfingen
1250 km
mütek NEM 90
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
mütek Systemtechnik MPP NEM 900 mütek Systemtechnik MPP NEM 900 mütek Systemtechnik MPP NEM 900 mütek Systemtechnik MPP NEM 900 mütek Systemtechnik MPP NEM 900 mütek Systemtechnik MPP NEM 900 mütek Systemtechnik MPP NEM 900 mütek Systemtechnik MPP NEM 900 mütek Systemtechnik MPP NEM 900 mütek Systemtechnik MPP NEM 900 mütek Systemtechnik MPP NEM 900 mütek Systemtechnik MPP NEM 900 mütek Systemtechnik MPP NEM 900 mütek Systemtechnik MPP NEM 900 mütek Systemtechnik MPP NEM 900
more images
15
Германија Neckartailfingen
1250 km
mütek Systemtechnik MPP NEM 900
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
mütek Systemtechnik mütek Systemtechnik
more images
2
Германија Neckartailfingen
1250 km
mütek Systemtechnik
2022
како нов (изложбена машина)
Јавете се