Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu

Deckel maho купи користени

Признати локација: Ashburn (US) (промена)

Нови машини преку e-mail!

Да, испрати вести од оваа листа за мене!
Бидете информирани!
Можете да креирате етикета.
Кога и колку често сакате да бидете известени за новите понуди?
6
Wechingen/Holzkirchen, Германија Германија
6741 km
2006
одличен (користен)
3
Menden, Германија Германија
6434 km
1982
добар (користен)
5
Merdingen, Германија Германија
6589 km
1988
добра состојба (се користи)
2
Loka pri Mengšu, Словенија Словенија
7147 km
подготвен за работа (се користи)
5
Külsheim, Германија Германија
6631 km
1987
неисправни складишта на резервни делови (користени)
7
Külsheim, Германија Германија
локација на застапништво
6631 km
1991
подготвен за работа (се користи)
3
Oelde, Германија Германија
локација на застапништво
6440 km
2002
користен
7
Korschenbroich, Германија Германија
локација на застапништво
6372 km
2001
користен
2
Bühl, Германија Германија
локација на застапништво
6584 km
1999
користен
2
Leipzig, Германија Германија
локација на застапништво
6727 km
2003
користен
Oelde, Германија Германија
локација на застапништво
6440 km
2001
користен
12
Kaiserslautern, Германија Германија
локација на застапништво
6526 km
1999
подготвен за работа (се користи)
9
Korschenbroich, Германија Германија
локација на застапништво
6372 km
2007
користен
Oelde, Германија Германија
локација на застапништво
6440 km
2002
користен
10
Wilbertoord, Холандија Холандија
локација на застапништво
6299 km
2000
користен
2
Ennepetal, Германија Германија
локација на застапништво
6414 km
1999
користен
4
Staufenberg, Германија Германија
локација на застапништво
6532 km
1994
користен
5
Schloß Holte-Stukenbrock, Германија Германија
6471 km
1990
добар (користен)
9
Oelde, Германија Германија
локација на застапништво
6440 km
2000
користен
Bünde, Германија Германија
локација на застапништво
6452 km
1999
користен
1
Grenzach-Wyhlen, Германија Германија
локација на застапништво
6614 km
1998
користен
Bühl, Германија Германија
локација на застапништво
6584 km
2002
користен

Нови машини преку e-mail!

Да, испрати вести од оваа листа за мене!
Бидете информирани!
Можете да креирате етикета.
Кога и колку често сакате да бидете известени за новите понуди?
DECKEL MAHO
продаде веднаш

кај лидерот на светскиот пазар од 1} ЕУР по реклама.
Дознаете повеќе сега


телефон: +44 (0) 20 806 810 84
или продаде веднаш

Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
Flag gb
+44 (0) 20 806 810 84
Flag de
+49 (0) 201 857 86 10
Flag nl
+49 (0) 201 857 86 180
Flag pl
+48 (0) 223 076 958
Flag it
+49 (0) 201 857 86 10
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 (0) 201 857 86 10
Flag us
+1 312 94 04 581