Купете Центри (вертикално) 600-699 mm (x-насочен) користени (208)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на метали и машински алати Машински центри (вертикални) Центри (вертикално) 600-699 mm (x-насочен)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
HERMLE C 600 P
Класифицирана реклама
HURCO VM1 HURCO VM1 HURCO VM1 HURCO VM1 HURCO VM1 HURCO VM1 HURCO VM1 HURCO VM1 HURCO VM1 HURCO VM1 HURCO VM1 HURCO VM1 HURCO VM1 HURCO VM1 HURCO VM1
more images
Унгарија Székesfehérvár
672 km
HURCO VM1
Јавете се
Класифицирана реклама
Kia KV 35C Kia KV 35C Kia KV 35C Kia KV 35C Kia KV 35C Kia KV 35C
more images
Унгарија Hungary
643 km
Kia KV 35C
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG MORI DMC 635 V ecoline DMG MORI DMC 635 V ecoline DMG MORI DMC 635 V ecoline DMG MORI DMC 635 V ecoline DMG MORI DMC 635 V ecoline DMG MORI DMC 635 V ecoline DMG MORI DMC 635 V ecoline
more images
Чешка република Tuřanka, 627 00 Brno-Slatina, Tschechien
930 km
DMG MORI DMC 635 V ecoline
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL MAHO DMU 200 P DECKEL MAHO DMU 200 P DECKEL MAHO DMU 200 P DECKEL MAHO DMU 200 P DECKEL MAHO DMU 200 P DECKEL MAHO DMU 200 P DECKEL MAHO DMU 200 P DECKEL MAHO DMU 200 P DECKEL MAHO DMU 200 P DECKEL MAHO DMU 200 P
more images
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
DECKEL MAHO DMU 200 P
Јавете се
Класифицирана реклама
MAHO MH700 MAHO MH700 MAHO MH700 MAHO MH700 MAHO MH700
more images
Германија Aurach
1.225 km
MAHO MH700
Јавете се
Класифицирана реклама
Hermle UWF 902 H
more images
Германија D - Baden Württemberg
1.248 km
Hermle UWF 902 H
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO VM10i HURCO VM10i HURCO VM10i HURCO VM10i HURCO VM10i HURCO VM10i HURCO VM10i HURCO VM10i
more images
Унгарија Székesfehérvár
672 km
HURCO VM10i
Јавете се
Класифицирана реклама
AXA NCT VSC-2M AXA NCT VSC-2M AXA NCT VSC-2M AXA NCT VSC-2M AXA NCT VSC-2M
more images
Унгарија Hungary
643 km
AXA NCT VSC-2M
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel FP5 Fräse Deckel FP5 Fräse Deckel FP5 Fräse
more images
Австрија Kuchl
954 km
Deckel FP5 Fräse
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL MAHO DMU 200 P DECKEL MAHO DMU 200 P DECKEL MAHO DMU 200 P DECKEL MAHO DMU 200 P DECKEL MAHO DMU 200 P DECKEL MAHO DMU 200 P DECKEL MAHO DMU 200 P DECKEL MAHO DMU 200 P DECKEL MAHO DMU 200 P DECKEL MAHO DMU 200 P
more images
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
DECKEL MAHO DMU 200 P
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel Maho MH 600 W Deckel Maho MH 600 W Deckel Maho MH 600 W Deckel Maho MH 600 W Deckel Maho MH 600 W Deckel Maho MH 600 W
more images
Германија Wechingen
1.187 km
Deckel Maho MH 600 W
Јавете се
Класифицирана реклама
KIA HI-Center V50D KIA HI-Center V50D KIA HI-Center V50D KIA HI-Center V50D KIA HI-Center V50D KIA HI-Center V50D KIA HI-Center V50D KIA HI-Center V50D KIA HI-Center V50D KIA HI-Center V50D
more images
Унгарија Ungarn
643 km
KIA HI-Center V50D
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG DMC 635V DMG DMC 635V DMG DMC 635V DMG DMC 635V DMG DMC 635V DMG DMC 635V DMG DMC 635V
more images
Германија Sternenfels
1.303 km
DMG DMC 635V
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG DMC 635V Ecoline DMG DMC 635V Ecoline DMG DMC 635V Ecoline
more images
Италија Italy
763 km
DMG DMC 635V Ecoline
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel Maho DMU 50 T Deckel Maho DMU 50 T Deckel Maho DMU 50 T Deckel Maho DMU 50 T Deckel Maho DMU 50 T Deckel Maho DMU 50 T Deckel Maho DMU 50 T
more images
Германија Freiburg im Breisgau
1.309 km
Deckel Maho DMU 50 T
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel Maho DMC 635V INV 27772 Deckel Maho DMC 635V INV 27772 Deckel Maho DMC 635V INV 27772
more images
Чешка република Tryskovická 343/6, 196 00 Praha 9, Tschechien
1.103 km
Deckel Maho DMC 635V INV 27772
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG DMC 635 V eco DMG DMC 635 V eco DMG DMC 635 V eco DMG DMC 635 V eco DMG DMC 635 V eco DMG DMC 635 V eco DMG DMC 635 V eco DMG DMC 635 V eco DMG DMC 635 V eco DMG DMC 635 V eco DMG DMC 635 V eco DMG DMC 635 V eco
more images
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
DMG DMC 635 V eco
Јавете се
Класифицирана реклама
Hyundai KIA HI-V50D Hyundai KIA HI-V50D Hyundai KIA HI-V50D Hyundai KIA HI-V50D Hyundai KIA HI-V50D Hyundai KIA HI-V50D Hyundai KIA HI-V50D Hyundai KIA HI-V50D Hyundai KIA HI-V50D
more images
Унгарија Ungarn
643 km
Hyundai KIA HI-V50D
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL MAHO DMC 65 V DECKEL MAHO DMC 65 V DECKEL MAHO DMC 65 V DECKEL MAHO DMC 65 V DECKEL MAHO DMC 65 V DECKEL MAHO DMC 65 V DECKEL MAHO DMC 65 V DECKEL MAHO DMC 65 V
more images
Германија Aach
1.230 km
DECKEL MAHO DMC 65 V
Јавете се
Класифицирана реклама
Enshu ES450 Enshu ES450 Enshu ES450 Enshu ES450 Enshu ES450 Enshu ES450
more images
Италија Italy
763 km
Enshu ES450
Јавете се
Класифицирана реклама
EMCO Mill 600HD EMCO Mill 600HD EMCO Mill 600HD EMCO Mill 600HD EMCO Mill 600HD
more images
Австрија Neuberg an der Mürz
833 km
EMCO Mill 600HD
Јавете се
Класифицирана реклама
MAZAK FJV 25 INV 27653
more images
Чешка република Tryskovická 343/6, 196 00 Praha 9, Tschechien
1.103 km
MAZAK FJV 25 INV 27653
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel Maho DMC 63V Deckel Maho DMC 63V Deckel Maho DMC 63V Deckel Maho DMC 63V Deckel Maho DMC 63V Deckel Maho DMC 63V
more images
Полска Jasło
906 km
Deckel Maho DMC 63V
Јавете се
Siegel

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
Класифицирана реклама
 DECKEL DMU60E DECKEL DMU60E
more images
Германија Steinbach-Hallenberg
1.327 km
DECKEL DMU60E
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel Maho DMU 60 P Hi-dyn Deckel Maho DMU 60 P Hi-dyn Deckel Maho DMU 60 P Hi-dyn Deckel Maho DMU 60 P Hi-dyn
more images
Австрија Blintendorf
819 km
Deckel Maho DMU 60 P Hi-dyn
Јавете се
Класифицирана реклама
Fidia HS 664 Fidia HS 664 Fidia HS 664 Fidia HS 664 Fidia HS 664 Fidia HS 664
more images
Италија Italy
763 km
Fidia HS 664
Јавете се
Класифицирана реклама
ALZMETALL BAZ 15 CNC 60.40 ALZMETALL BAZ 15 CNC 60.40 ALZMETALL BAZ 15 CNC 60.40 ALZMETALL BAZ 15 CNC 60.40 ALZMETALL BAZ 15 CNC 60.40
more images
Германија Staufenberg
1.426 km
ALZMETALL BAZ 15 CNC 60.40
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO VMX 24 INV 27529 HURCO VMX 24 INV 27529 HURCO VMX 24 INV 27529
more images
Чешка република Tryskovická 343/6, 196 00 Praha 9, Tschechien
1.103 km
HURCO VMX 24 INV 27529
Јавете се
Класифицирана реклама
AGIE CHARMILLES Mikron HPM 600 HD AGIE CHARMILLES Mikron HPM 600 HD AGIE CHARMILLES Mikron HPM 600 HD AGIE CHARMILLES Mikron HPM 600 HD AGIE CHARMILLES Mikron HPM 600 HD
more images
Германија Halberstadt
1.403 km
AGIE CHARMILLES Mikron HPM 600 HD
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL MAHO DMU50T DECKEL MAHO DMU50T
more images
Германија Steinbach-Hallenberg
1.327 km
DECKEL MAHO DMU50T
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel Maho DMU 60T Deckel Maho DMU 60T Deckel Maho DMU 60T Deckel Maho DMU 60T Deckel Maho DMU 60T
more images
Германија Nördlingen
1.191 km
Deckel Maho DMU 60T
Јавете се
Класифицирана реклама
HERMLE C30U HERMLE C30U HERMLE C30U
more images
Италија Italy
763 km
HERMLE C30U
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG DMC 63V DMG DMC 63V DMG DMC 63V DMG DMC 63V DMG DMC 63V DMG DMC 63V DMG DMC 63V DMG DMC 63V DMG DMC 63V
more images
Германија Kirchheim bei München
1.072 km
DMG DMC 63V
Јавете се
Класифицирана реклама
HERMLE U 630 M INV 27414 HERMLE U 630 M INV 27414 HERMLE U 630 M INV 27414 HERMLE U 630 M INV 27414
more images
Чешка република Tryskovická 343/6, 196 00 Praha 9, Tschechien
1.103 km
HERMLE U 630 M INV 27414
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel Maho DMU 80P duoBlock Deckel Maho DMU 80P duoBlock Deckel Maho DMU 80P duoBlock Deckel Maho DMU 80P duoBlock Deckel Maho DMU 80P duoBlock
more images
Германија Nördlingen
1.191 km
Deckel Maho DMU 80P duoBlock
Јавете се
Класифицирана реклама
HERMLE C20U HERMLE C20U HERMLE C20U
more images
Италија Italy
763 km
HERMLE C20U
Јавете се
Класифицирана реклама
Mikron UME 600 Mikron UME 600 Mikron UME 600 Mikron UME 600 Mikron UME 600 Mikron UME 600
more images
Германија Kirchheim bei München
1.072 km
Mikron UME 600
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel Maho DMC 65V INV 27153 Deckel Maho DMC 65V INV 27153 Deckel Maho DMC 65V INV 27153 Deckel Maho DMC 65V INV 27153 Deckel Maho DMC 65V INV 27153
more images
Чешка република Tryskovická 343/6, 196 00 Praha 9, Tschechien
1.103 km
Deckel Maho DMC 65V INV 27153
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL MAHO DMC 65V DECKEL MAHO DMC 65V DECKEL MAHO DMC 65V DECKEL MAHO DMC 65V DECKEL MAHO DMC 65V DECKEL MAHO DMC 65V DECKEL MAHO DMC 65V DECKEL MAHO DMC 65V DECKEL MAHO DMC 65V
more images
Словачка Slovakia
802 km
DECKEL MAHO DMC 65V
Јавете се
Класифицирана реклама
QUASER 630 C INV 19106 QUASER 630 C INV 19106 QUASER 630 C INV 19106 QUASER 630 C INV 19106
more images
Чешка република Tryskovická 343/6, 196 00 Praha 9, Tschechien
1.103 km
QUASER 630 C INV 19106
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG MORI DMC 635V ecoline DMG MORI DMC 635V ecoline DMG MORI DMC 635V ecoline DMG MORI DMC 635V ecoline DMG MORI DMC 635V ecoline DMG MORI DMC 635V ecoline DMG MORI DMC 635V ecoline DMG MORI DMC 635V ecoline DMG MORI DMC 635V ecoline DMG MORI DMC 635V ecoline DMG MORI DMC 635V ecoline DMG MORI DMC 635V ecoline DMG MORI DMC 635V ecoline DMG MORI DMC 635V ecoline
more images
Полска Poland
1.165 km
DMG MORI DMC 635V ecoline
Јавете се
Класифицирана реклама
AKIRA SEIKI RMV 700 APC INV 21141 AKIRA SEIKI RMV 700 APC INV 21141 AKIRA SEIKI RMV 700 APC INV 21141 AKIRA SEIKI RMV 700 APC INV 21141 AKIRA SEIKI RMV 700 APC INV 21141
more images
Чешка република Tryskovická 343/6, 196 00 Praha 9, Tschechien
1.103 km
AKIRA SEIKI RMV 700 APC INV 21141
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak Variaxis 630-5X II Mazak Variaxis 630-5X II Mazak Variaxis 630-5X II
more images
Чешка република Tschechien
1.035 km
Mazak Variaxis 630-5X II
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO VMX 24 INV 26122 HURCO VMX 24 INV 26122
more images
Чешка република Tryskovická 343/6, 196 00 Praha 9, Tschechien
1.103 km
HURCO VMX 24 INV 26122
Јавете се
Класифицирана реклама
RÖDERS RFM 600/2 RÖDERS RFM 600/2 RÖDERS RFM 600/2 RÖDERS RFM 600/2 RÖDERS RFM 600/2 RÖDERS RFM 600/2 RÖDERS RFM 600/2 RÖDERS RFM 600/2 RÖDERS RFM 600/2 RÖDERS RFM 600/2 RÖDERS RFM 600/2 RÖDERS RFM 600/2
more images
Полска Poland
1.165 km
RÖDERS RFM 600/2
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel Maho DMU 60T INV 24790 Deckel Maho DMU 60T INV 24790 Deckel Maho DMU 60T INV 24790
more images
Чешка република Tryskovická 343/6, 196 00 Praha 9, Tschechien
1.103 km
Deckel Maho DMU 60T INV 24790
Јавете се
Класифицирана реклама
STAMA MC 526 / TWIN STAMA MC 526 / TWIN STAMA MC 526 / TWIN STAMA MC 526 / TWIN STAMA MC 526 / TWIN STAMA MC 526 / TWIN STAMA MC 526 / TWIN STAMA MC 526 / TWIN STAMA MC 526 / TWIN STAMA MC 526 / TWIN STAMA MC 526 / TWIN STAMA MC 526 / TWIN STAMA MC 526 / TWIN STAMA MC 526 / TWIN STAMA MC 526 / TWIN
more images
Полска Poland
1.165 km
STAMA MC 526 / TWIN
Јавете се
Класифицирана реклама
HELLER MCT 160 INV 27540 HELLER MCT 160 INV 27540 HELLER MCT 160 INV 27540
more images
Чешка република Tryskovická 343/6, 196 00 Praha 9, Tschechien
1.103 km
HELLER MCT 160 INV 27540
Јавете се
Класифицирана реклама
HERMLE U 630 T HERMLE U 630 T HERMLE U 630 T HERMLE U 630 T HERMLE U 630 T HERMLE U 630 T HERMLE U 630 T
more images
Германија Germany
1.369 km
HERMLE U 630 T
Јавете се