Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

чистачи купи користени

79 резултати за
Вашата призната локација: Македонија (промена)
Откажи
Crailsheim, Германија Германија
(локација на застапништво)
1239 km
1999
користен
Eislingen, Германија Германија
(локација на застапништво)
1229 km
користен
Niederlangen, Германија Германија
(локација на застапништво)
1660 km
ново
Korschenbroich, Германија Германија
(локација на застапништво)
1571 km
2010
користен
Eislingen, Германија Германија
(локација на застапништво)
1229 km
користен
Niederlangen, Германија Германија
(локација на застапништво)
1660 km
користен
Korschenbroich, Германија Германија
(локација на застапништво)
1571 km
2003
користен
Certified Dealer
Уште еден ден
Appen Германија
1608 km
одличен (користен)
Eislingen, Германија Германија
(локација на застапништво)
1229 km
1998
користен
De Lier, Холандија Холандија
(локација на застапништво)
1756 km
користен
Niederlangen, Германија Германија
(локација на застапништво)
1660 km
ново
D- Melle, Германија Германија
(локација на застапништво)
1556 km
2014
користен
Eislingen, Германија Германија
(локација на застапништво)
1229 km
1995
користен
Niederlangen, Германија Германија
(локација на застапништво)
1660 km
користен
Esenşehir, Yukarı Dudullu, Necip Fazıl Blv. No:23, 34776 Ümraniye/İstanbul, Turkey Турција
624 km
2020
ново
Моделите на возила за чистење улици со дизел користат за чистење на големи површини. Гасниот систем исто така го претпочитаат општините и владините институции. Чисти долги часови бидејќи нема ограничување на времето за полнење на корисникот. Гасен систем Уличните чистачи може да се произведат компактни до одреден капацитет. Возилата можат да бидат модифицирани за горен структуриран вакуумски уличен чистач над 6 кубни метри. Апсолутно добивате информации со консултација со нашите експерти пред н...
Zwingenberg, Германија Германија
(локација на застапништво)
1362 km
2021
ново
Eislingen, Германија Германија
(локација на застапништво)
1229 km
користен
Niederlangen, Германија Германија
(локација на застапништво)
1660 km
ново
Esenşehir, Yukarı Dudullu, Necip Fazıl Blv. No:23, 34776 Ümraniye/İstanbul, Turkey Турција
624 km
2020
ново
Избирач на отпадоци; е вакуумски чистач со рачна контрола за чистење на паркови и градини од страна на општинските исто така фабрики, болници, училишта, хотели користат за чистење на затворени, надворешни области. Капацитетот на маневрирање е високо развиен и обезбедува многу добра можност за движење на неговиот корисник. Cleanvac ST240 B моделот е собирање на отпадоци со рачна контрола за чистење на паркови и градини што ги користат општините. Конзерви, лисја, пупка цигари како ѓубре се чистач...
Eislingen, Германија Германија
(локација на застапништво)
1229 km
користен
Niederlangen, Германија Германија
(локација на застапништво)
1660 km
ново
Eislingen, Германија Германија
(локација на застапништво)
1229 km
користен
Niederlangen, Германија Германија
(локација на застапништво)
1660 km
ново
 

Користено чистачи

Комплетно пребарувајте Machineseeker и повеќе од 200.000 користени машини сега.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153