Dmg dmf 250 linear купи користени

Признати локација: Ashburn (US) (промена)
Внесете е-пошта
или
потег
4

CNC machining center DMG DMF 250 linear

Wiesbaden, ГерманијаГерманија
6528 km
2007
одличен (користен)
6

- USED - 3-AXIS VERTICAL MACHINING CENTRE   DMG DMF 220 linear

Matelica (MC), ИталијаИталија локација на застапништво
7203 km
2007
подготвен за работа (се користи)
10

milling machining centers - vertical DMG-DECKEL-MAHO DMF 220 linear

Göppingen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6690 km
2005
користен
10

4-axis machining center DMG Deckel Maho DMF 360 linear

Trittau, ГерманијаГерманија
6498 km
2003
одличен (користен)
0

CNC machining center DMG DMF 250

Regensburg, ГерманијаГерманија
6830 km
2004
реновиран (користен)
7

5-Axis Long Bed Machining Centre DMG DMF 260/11 linear

Celle, ГерманијаГерманија
6526 km
2009
одличен (користен)
7

CNC travel stand milling machine Deckel Maho DMF 250 Linear

Mülheim an der Ruhr, ГерманијаГерманија
6379 km
2008
одличен (користен)
5

5-axis machining center DMG DMF 180 linear

Tacherting , ГерманијаГерманија
6911 km
2014
одличен (користен)
13

Vertical Machining Center DMG Deckel Maho HSC 75 Linear

Oak Forest, Соединети ДржавиСоединети Држави
914 km
2009
одличен (користен)


dmg dmf 25...
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!
7

Lathes DMG MORI NLX 2500/500

Kaiserslautern, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6526 km
2014
подготвен за работа (се користи)
12

CNC turning-milling center DMG CTX beta 1250 TC

Beckingen, ГерманијаГерманија
6459 km
2012
одличен (користен)
12

3-Axis HSC milling machine DMG MORI HSC 70 linear

OIching, ГерманијаГерманија
6821 km
2014
одличен (користен)
6

CNC Turning- and Milling Center DMG MORI NLX 2500 Y / 700

Langenfeld, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6395 km
2015
користен
15

CNC machining center DMF 220 linear

Babberich, ХоландијаХоландија локација на застапништво
6312 km
подготвен за работа (се користи)
15

Lathes DMG MORI NLX 2500/700

Kaiserslautern, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6526 km
2018
подготвен за работа (се користи)
5

- USED - 3-AXIS VERTICAL MACHINING CENTRE   DMG DMC 104 V LINEAR

Matelica (MC), ИталијаИталија локација на застапништво
7203 km
2005
подготвен за работа (се користи)
5

Machining Center - Universal DECKEL DMF 360 linear

Karlsbad, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6602 km
2004
користен
9

milling machining centers - vertical DMG DMC 104 V Linear

Mülheim an der Ruhr, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6382 km
2005
користен
0

CNC machining center DMG DMF 220

Regensburg, ГерманијаГерманија
6830 km
2001
реновиран (користен)
4

Linear shaper PADE UINZE 8T 2500 CNC

Heule, БелгијаБелгија локација на застапништво
6169 km
2000
користен
1

CNC lathes DMG Mori Seiki NLX2500SY Ø 920 x 705 mm CNC

Deinze, БелгијаБелгија локација на застапништво
6182 km
користен
7

DMG Gildemeister GMX 200 Linear DMG Gildemeister GMX 200 Linear

Schloß Holte.Stukenbrock, ГерманијаГерманија
6468 km
2003
одличен (користен)
9

CNC Turn-Mill Center DMG CTX Beta 1250TC

Stuttgart, ГерманијаГерманија
6652 km
2014
одличен (користен)
5

5-axis machining center DMG DMC 75 V linear

Tacherting , ГерманијаГерманија
6911 km
2007
одличен (користен)
14

Lathe DMG Gildemeister CTX beta 1250 TC

Root, ШвајцаријаШвајцарија
6681 km
2008
одличен (користен)
6

vertical machining centre Deckel Maho DMF 220 Linear

Kaufungen, ГерманијаГерманија
6559 km
2001
подготвен за работа (се користи)
3

Vertical lathe DMG Mori CTV 250

Schwäbisch Gmünd , ГерманијаГерманија
6690 km
2017
одличен (користен)
4

Vertical 5-Axis Machining Centre DMG HSC 75 linear

Celle, ГерманијаГерманија
6526 km
2010
одличен (користен)
9

milling machining centers - vertical DMG DMC 104 V linear

Düsseldorf, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6386 km
2004
користен
14

5 Achsen DMG DMF 360

Mülheim an der Ruhr, ГерманијаГерманија
6379 km
2011
добра состојба (се користи)
3

Vertical lathe DMG Mori CTV 250

Schwäbisch Gmünd , ГерманијаГерманија
6690 km
2017
одличен (користен)
12

HSC70 linear precision Center DMG Mori HSC70

Igenhausen, ГерманијаГерманија
6790 km
2014
како и нови (ex-дисплеј)
4

CNC Turning- and Milling Center DMG MORI NLX 2500 Y / 700

Oelde, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6440 km
2014
користен
2

VMC DECKEL MAHO DMF 220 linear

Bergstraße, DeutschlandГерманија
6570 km
2001
подготвен за работа (се користи)
7

CNC turning and milling center DMG MORI NLX 2500 SY

Breclav, Република ЧешкаРепублика Чешка
7149 km
2013
одличен (користен)
1

2500x20mm 3 roll plate bending machine linearen Führung und profilbiege rolle

Cesena, ИталијаИталија
7107 km
подготвен за работа (се користи)


dmg dmf 25...
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!

до

до

промена пребарување
DMG DMF 250 LINEAR
продаде веднаш
со светски лидер на пазарот од 0,79 EUR по котација.
Дознаете повеќе сега


телефон: +49 (0) 201 857 86 112
или продаде веднаш
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.