Hurth купи користени

Признати локација: Ashburn (US) (промена)
Внесете е-пошта
или
потег
5

Gear Shaving Machine GLEASON HURTH ZS 150 T CNC

Staufenberg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6532 km
1999
користен
6

Key-Way Milling Machine - Horizontal Hurth Maschinen-und Zahnradfabrik LF 1000

Leipzig, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6727 km
1978
користен
11

CNC PAYING HURTH ZS 150 T

Schwelm, ГерманијаГерманија
6411 km
1996
добар (користен)
8

GEAR SHAVING HURTH ZSA 550 / 220

Fuente de Cantos, ШпанијаШпанија
6019 km
обновен (користен)
5

Gear Shaving Machine GLEASON HURTH ZS 160

Staufenberg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6532 km
2002
користен
10

Gear Honing Machine GLEASON HURTH ZH 125 CNC E

Schwäbisch Gmünd, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6689 km
2001
користен
5

Gear Chamfering Machine Hurth ZK5

BUCHAREST, РоманијаРоманија
8000 km
добар (користен)


hurth
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!
8

Gear Shaving Machine GLEASON-HURTH 130 SV

Unterschleißheim, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6833 km
2013
користен
5

Gear Shaving Machine HURTH ZSE 150 CNC

Staufenberg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6532 km
1999
користен
1

Gear hobbing machine HURTH MODUL WF 300

Chemnitz, ГерманијаГерманија
6788 km
1995
одличен (користен)
4

Gear Chamfering Machine Hurth ZK10

BUCHAREST, РоманијаРоманија
8000 km
добар (користен)
15

CNC gear honing machine GLEASON HURTH ZH 125 CNC

Schwäbisch Gmünd, ГерманијаГерманија
6693 km
2001
добар (користен)
3

Vise Carl Hurth Muenchen zentrisch spannend

Tönisvorst, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6357 km
користен
5

Concentricity Testing Machine HURTH VRP500

Staufenberg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6532 km
1976
користен
1

Milling Machine HURTH LFV 3

Staufenberg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6555 km
1963
користен
1

Gear hobbing machine HURTH MODUL WF 300

Chemnitz, ГерманијаГерманија
6788 km
1995
реновиран (користен)
15

Hurth ZK200 CNC Hurth ZK200 CNC

/Bayrampasa, ТурцијаТурција
8417 km
1989
добра состојба (се користи)
9

Gear Shaving Machine HURTH HURTH ZST7

/Bayrampasa, ТурцијаТурција
8417 km
1986
добра состојба (се користи)


hurth
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!

до

до

промена пребарување
HURTH
продаде веднаш
со светски лидер на пазарот од 0,79 EUR по котација.
Дознаете повеќе сега


телефон: +49 (0) 201 857 86 112
или продаде веднаш
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.