Клучни начин фрези купи користени

Признати локација: Ashburn (US) (промена)
Внесете е-пошта
или
потег
5

Key-Way Milling Machine - Vertical BUSCH NF1 CNC

Mönchengladbach, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6363 km
1987
користен
3

Linear Chamfering Machine ACETI MACCHINE ART. 01

Lonate Pozzolo, ИталијаИталија локација на застапништво
6782 km
2001
подготвен за работа (се користи)
6

Key-Way Milling Machine - Horizontal Hurth Maschinen-und Zahnradfabrik LF 1000

Leipzig, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6727 km
1978
користен
5

Key-Way Milling Machine - Horizontal BUSCH NFL-500

Korschenbroich, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6372 km
1977
користен
5

Vertical long hole groove milling machine BUSCH NF 1

Dortmund-Wambel, ГерманијаГерманија
6415 km
2002
одличен (користен)
3

long milling machine Busch NF 4 U I

Schwäbisch Gmünd , ГерманијаГерманија
6690 km
1964
добар (користен)
6

Key-Way Milling Machine - Horizontal ELU AS 70

Повеќе Elu As 70
Leipzig, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6727 km
1984
користен
4

Groove milling machine A und W Busch FB1 20-34

Witten, ГерманијаГерманија
6408 km
1990
обновен (користен)


Клучн...
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!
3

Key-Way Milling Machine - Vertical BUSCH NF102

Korschenbroich, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6372 km
1973
користен
2

Vertical Milling Machine BUSCH FSV / NF 9

Staufenberg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6555 km
1966
користен
3

Groove milling machine Busch NF1

Schwäbisch Gmünd , ГерманијаГерманија локација на застапништво
6690 km
1973
користен
3

Milling Machine Busch NF 1 Q 2

Gersfeld, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6612 km
1966
користен
2

Groove milling machine A und W Busch HNF1 Q2

Witten, ГерманијаГерманија
6408 km
1988
обновен (користен)
1

Milling Machine HURTH LFV 3

Staufenberg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6555 km
1963
користен
1

Groove milling machine A und W Busch FB2

Witten, ГерманијаГерманија
6408 km
1997
обновен (користен)
1

Milling Machine BUSCH NF 1

Staufenberg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6555 km
1963
користен
3

Groove milling machine A und W Busch NF8

Witten, ГерманијаГерманија
6408 km
1977
обновен (користен)
1

Aut. Keyways and boring-milling machine RUWO HAHNDORF AF 56

Staufenberg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6555 km
1963
користен
3

Wood Milling Machine GÖTZINGER UP 1730 Universalprofilierer

Oberkochen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6712 km
ново


Клучн...
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!

до

до

промена пребарување

продаде веднаш
со светски лидер на пазарот од 0,79 EUR по котација.
Дознаете повеќе сега


телефон: +49 (0) 201 857 86 112
или продаде веднаш
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.