Hydracrop купи користени

Признати локација: Ashburn (US) (промена)
Внесете е-пошта
или
потег
8

Punching machines GEKA Hydracrop 80/SD

Kaiserslautern, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6526 km
2007
подготвен за работа (се користи)
8

USED IRONWORKER GEKA HYDRACROP 80-SD

Hvidovre, ДанскаДанска
6528 km
2000
добра состојба (се користи)
4

Iron & Steel Workers Geka Hydracrop 100 Geka Hydracrop 100

Birmingham , Обединето КралствоОбединето Кралство локација на застапништво
5775 km
подготвен за работа (се користи)
1

Turret punch machines Geka Hydracrop 80/S

Deinze, БелгијаБелгија локација на застапништво
6182 km
користен
4

Sectional steel shear Geka Hydracrop 80/SD

Dellach, АвстријаАвстрија
7018 km
одличен (користен)
6

Profile Punching Press GEKA HYDRACROP 150 S

Berlin, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6731 km
подготвен за работа (се користи)


hydracrop
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!

до

до

промена пребарување
HYDRACROP
продаде веднаш
со светски лидер на пазарот од 0,79 EUR по котација.
Дознаете повеќе сега


телефон: +49 (0) 201 857 86 112
или продаде веднаш
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.