категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Готови уреди користени

Градежни машини Технологија на бетон и подготовка на малтер Готови уреди
Класифицирана реклама
Weckenmann Formwork robot with RES device  / Schalu Weckenmann Formwork robot with RES device  / Schalu Weckenmann Formwork robot with RES device  / Schalu Weckenmann Formwork robot with RES device  / Schalu
more images
4
Германија Metten
1062 km
Weckenmann Formwork robot with RES device / Schalu
добро (искористено)
Јавете се

Искористено Готови уреди

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.