Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

мобилни мешање бетон растенија купи користени

101 резултати за
Вашата призната локација: Македонија (промена)
Откажи
„МЕТАЛИКА“ МБТ-500 Мобилна постројка за мешање бетон. Компактната постројка за мешање на мини бетон MBT-500 се состои од мешалка на вертикална оска на ротација, две ленти и две корпи за агрегати. Челичните облоги во внатрешноста на миксерот и облозите за мешање на манган може да се променат. Електронските мерни ќелии (скала) се наоѓаат под миксер, така што секоја компонента се дозира индивидуално директно во миксер, каде што се врши мерење. Водата се дозира преку пулсен мерач на вода. Контр...
Emmingen-Liptingen, Германија Германија
(локација на застапништво)
1236 km
2016
добар (користен)
Rohrberg, Германија Германија
(локација на застапништво)
1410 km
2000
користен
Achim, Германија Германија
(локација на застапништво)
1586 km
2020
одличен (користен)
Rohrberg, Германија Германија
(локација на застапништво)
1410 km
1991
користен