Klaeger hbs 265 купи користени

Признати локација: Ashburn (US) (промена)
Внесете е-пошта
или
потег
6

High power - metal band saw KLAEGER & MUeLLER HBS 320 C

Staufenberg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6563 km
1997
користен
1

Hydraulic Hacksaw KLAEGER HK 265

Staufenberg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6563 km
1993
користен
3

Container / container accessories 1 Seecontainer 40FTHC - CDMU7265328 - 1AAA-10HC40-38G

Weißenburg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6765 km
подготвен за работа (се користи)
1.300 €
понудане се вклучени во комплетот. ДДВ
Друга 58 денови
3

Hacksaw machine hbs1 KASTO hbs 1

More Kasto Hbs 1
Industriestr. 81, 90537 Feucht, DEГерманија
6763 km
2017
како и нови (ex-дисплеј)
6

Band Saw - Vertical KLAEGER & MUELLER VBS 405S

Göppingen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6699 km
1996
користен


klaeger hb...
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!
10

Photovoltaic 24 Photovoltaik Module JKM265PP-60 + Solar Inverter SUN2000-12KTL

Weißenburg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6765 km
подготвен за работа (се користи)
4.000 €
понудане се вклучени во комплетот. ДДВ
Друга 58 денови
1

BÜGELSÄGE KLAEGER BG 200

Bruchsal-Büchenau, ГерманијаГерманија
6601 km
1970
добар (користен)
2

Container / container accessories 1 Seecontainer * 40FTHC - ECMU9126580

Weißenburg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6765 km
подготвен за работа (се користи)
1.600 €
понудане се вклучени во комплетот. ДДВ
Друга 58 денови
6

"Polishing machine" GOTTSCHILD "HBS 1600 -800-100-1-L"

Klipphausen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6821 km
2013
користен
3

Injection moulding machine Krauss Maffei KM265 Krauss-Maffei KM265/1120

Westerkappeln, ГерманијаГерманија
6412 km
1976
подготвен за работа (се користи)
3

Metal Detector BOECKELS GMBH EQ a 65x35 F-Nr. 10265

Leipzig, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6734 km
2003
користен
3

Wood band saw HOLZKRAFT HBS 533

More Holzkraft Hbs 533
Silberbornstr. 2 c, 34134 Kassel, DEГерманија
6558 km
2007
добар (користен)
3

fan Riedex BV 250//270/265/40

Niedersachsen, DeutschlandГерманија
6518 km
одличен (користен)
3

Hacksaw KASTO HBS 2

More Kasto Hbs 2
Speyer, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6585 km
2004
користен
5

Wood splitter Split-Fire 2265 HT

Wilp , ХоландијаХоландија локација на застапништво
6302 km
2018
користен
1

edge glueing press ITALPRESSE IB / 265

Heule, БелгијаБелгија локација на застапништво
6178 km
користен


klaeger hb...
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!

до

до

промена пребарување
KLAEGER HBS 265
продаде веднаш
на лидер на пазарот во Европа за малку, како € 0,49 на рекламата.
Дознаете повеќе сега


телефон: +44 (0) 20 806 810 84
или продаде веднаш
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу