Купете Машини за свиткување со прстен и профил, дијаметар на вратило 31-50 mm користени (69)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на метали и машински алати Работа на лим Машини за свиткување со прстен и профил, дијаметар на вратило 31-50 mm
Класифицирана реклама
ERCOLINA CE60H3 ERCOLINA CE60H3 ERCOLINA CE60H3 ERCOLINA CE60H3 ERCOLINA CE60H3 ERCOLINA CE60H3 ERCOLINA CE60H3 ERCOLINA CE60H3 ERCOLINA CE60H3 ERCOLINA CE60H3 ERCOLINA CE60H3 ERCOLINA CE60H3 ERCOLINA CE60H3 ERCOLINA CE60H3
more images
14
Австрија Sankt Stefan
798 km
ERCOLINA CE60H3
2020
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Германија Ennepetal
1538 km
GERD WOLFF HPK-65
2023
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Zopf ZB 70/3 Heco Zopf ZB 70/3 Heco Zopf ZB 70/3 Heco Zopf ZB 70/3 Heco Zopf ZB 70/3 Heco
more images
5
Германија Haldenwang
1168 km
Zopf ZB 70/3 Heco
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
KNUTH MSB 30 KNUTH MSB 30 KNUTH MSB 30 KNUTH MSB 30
more images
4
Германија Rödermark
1365 km
KNUTH MSB 30
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KNUTH Werkzeugmaschinen KPB 45 KNUTH Werkzeugmaschinen KPB 45 KNUTH Werkzeugmaschinen KPB 45 KNUTH Werkzeugmaschinen KPB 45
more images
4
Германија Wasbek
1640 km
KNUTH Werkzeugmaschinen KPB 45
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
AK BEND APK 50 AK BEND APK 50 AK BEND APK 50 AK BEND APK 50 AK BEND APK 50 AK BEND APK 50 AK BEND APK 50 AK BEND APK 50 AK BEND APK 50 AK BEND APK 50
more images
10
Германија Ahaus
1612 km
AK BEND APK 50
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
METALLKRAFT Ringbiegemaschine PRM 50 FH
more images
1
Германија Kunreuth
1217 km
METALLKRAFT Ringbiegemaschine PRM 50 FH
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
KKI PK-35 Single Speed
more images
1
Австрија
861 km
KKI PK-35 Single Speed
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ERCOLINA CE40MRE ERCOLINA CE40MRE ERCOLINA CE40MRE ERCOLINA CE40MRE ERCOLINA CE40MRE ERCOLINA CE40MRE
more images
6
Италија Concordia Sagittaria
853 km
ERCOLINA CE40MRE
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Zopf ZB 70/3 H NC Zopf ZB 70/3 H NC Zopf ZB 70/3 H NC Zopf ZB 70/3 H NC Zopf ZB 70/3 H NC Zopf ZB 70/3 H NC
more images
6
Германија Haldenwang
1168 km
Zopf ZB 70/3 H NC
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
MD Durst UP 25 plus (Winkel 25x25x3) MD Durst UP 25 plus (Winkel 25x25x3) MD Durst UP 25 plus (Winkel 25x25x3) MD Durst UP 25 plus (Winkel 25x25x3)
more images
4
Германија Kassel
1433 km
MD Durst UP 25 plus (Winkel 25x25x3)
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
AKYAPAK APK 45 AKYAPAK APK 45 AKYAPAK APK 45
more images
3
Германија Niederlangen
1656 km
AKYAPAK APK 45
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
TAURING DS 60 TAURING DS 60
more images
2
Италија 47521 Cesena, Province of Forlì-Cesena, Italy
821 km
TAURING DS 60
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
KKI Profileinrollmaschine Sahinler HPK 50
more images
1
Австрија
861 km
KKI Profileinrollmaschine Sahinler HPK 50
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
SAHINLER PK 35 SAHINLER PK 35 SAHINLER PK 35 SAHINLER PK 35 SAHINLER PK 35 SAHINLER PK 35 SAHINLER PK 35 SAHINLER PK 35 SAHINLER PK 35 SAHINLER PK 35
more images
10
Германија Velen
1601 km
SAHINLER PK 35
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Zopf ZB 80/3 Heco mit NC Steuerung Zopf ZB 80/3 Heco mit NC Steuerung Zopf ZB 80/3 Heco mit NC Steuerung Zopf ZB 80/3 Heco mit NC Steuerung Zopf ZB 80/3 Heco mit NC Steuerung Zopf ZB 80/3 Heco mit NC Steuerung Zopf ZB 80/3 Heco mit NC Steuerung Zopf ZB 80/3 Heco mit NC Steuerung
more images
8
Германија Haldenwang
1168 km
Zopf ZB 80/3 Heco mit NC Steuerung
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
GERD WOLFF PK 40
more images
1
Германија Ennepetal
1538 km
GERD WOLFF PK 40
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
AKYAPAK APK 81 AKYAPAK APK 81 AKYAPAK APK 81 AKYAPAK APK 81 AKYAPAK APK 81 AKYAPAK APK 81
more images
6
Германија Niederlangen
(Локација на дилерот)
1660 km
AKYAPAK APK 81
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Metallkraft PRM 35 F Metallkraft PRM 35 F Metallkraft PRM 35 F Metallkraft PRM 35 F
more images
4
Германија Altdorf
1081 km
Metallkraft PRM 35 F
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
RHTC PB40-3
more images
1
Холандија Deurne
1635 km
RHTC PB40-3
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
OSTAS OPK 42 OSTAS OPK 42 OSTAS OPK 42 OSTAS OPK 42 OSTAS OPK 42 OSTAS OPK 42 OSTAS OPK 42 OSTAS OPK 42 OSTAS OPK 42 OSTAS OPK 42
more images
10
Германија Velen
1601 km
OSTAS OPK 42
2020
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
AKYAPAK APK 30 AKYAPAK APK 30 AKYAPAK APK 30 AKYAPAK APK 30
more images
4
Германија Krefeld
1584 km
AKYAPAK APK 30
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
 BPK 50HS
more images
1
Германија Chemnitz
1229 km
BPK 50HS
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Haldenwang
1167 km
Zopf ZB 70/2 H
2022
Ново
Јавете се

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
Класифицирана реклама
GEFI IH 4/40 GEFI IH 4/40 GEFI IH 4/40 GEFI IH 4/40 GEFI IH 4/40 GEFI IH 4/40
more images
6
Германија Dortmund
1546 km
GEFI IH 4/40
1990
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AYEL-TECH PK 40 AYEL-TECH PK 40 AYEL-TECH PK 40 AYEL-TECH PK 40 AYEL-TECH PK 40 AYEL-TECH PK 40 AYEL-TECH PK 40 AYEL-TECH PK 40
more images
8
Холандија Enschede
1631 km
AYEL-TECH PK 40
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
OSTAS OPK 45 digi OSTAS OPK 45 digi OSTAS OPK 45 digi OSTAS OPK 45 digi OSTAS OPK 45 digi OSTAS OPK 45 digi OSTAS OPK 45 digi OSTAS OPK 45 digi OSTAS OPK 45 digi OSTAS OPK 45 digi
more images
10
Германија Velen
1601 km
OSTAS OPK 45 digi
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
RHTC PB 40-3 RHTC PB 40-3
more images
2
Германија Krefeld
(Локација на дилерот)
1578 km
RHTC PB 40-3
2021
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Metallkraft PRM 40 FH Ringbiegemaschine 3812040
more images
1
Германија Sindelfingen
1275 km
Metallkraft PRM 40 FH Ringbiegemaschine 3812040
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Zopf ZB 80/3 H Zopf ZB 80/3 H Zopf ZB 80/3 H
more images
3
Германија Haldenwang
1168 km
Zopf ZB 80/3 H
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Hanstahl B41HD Hanstahl B41HD Hanstahl B41HD Hanstahl B41HD Hanstahl B41HD Hanstahl B41HD Hanstahl B41HD Hanstahl B41HD Hanstahl B41HD Hanstahl B41HD
more images
10
Холандија Amsterdam
1751 km
Hanstahl B41HD
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
OSTAS OPK-45 OSTAS OPK-45 OSTAS OPK-45 OSTAS OPK-45 OSTAS OPK-45 OSTAS OPK-45 OSTAS OPK-45 OSTAS OPK-45
more images
8
Холандија Enschede
1631 km
OSTAS OPK-45
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
MEGEY PK 35 MEGEY PK 35 MEGEY PK 35 MEGEY PK 35 MEGEY PK 35 MEGEY PK 35 MEGEY PK 35 MEGEY PK 35 MEGEY PK 35 MEGEY PK 35
more images
10
Германија Velen
1601 km
MEGEY PK 35
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
MB 50 MB 50 MB 50 MB 50 MB 50 MB 50 MB 50 MB 50 MB 50 MB 50 MB 50 MB 50
more images
6
Германија Haldenwang
1168 km
MB 50 MB 50
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
AMOB MAM 50/2 AMOB MAM 50/2 AMOB MAM 50/2 AMOB MAM 50/2 AMOB MAM 50/2 AMOB MAM 50/2
more images
6
Холандија Enschede
1631 km
AMOB MAM 50/2
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Zopf ZB 80/3 Heco Zopf ZB 80/3 Heco Zopf ZB 80/3 Heco Zopf ZB 80/3 Heco
more images
4
Германија Haldenwang
1168 km
Zopf ZB 80/3 Heco
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
AYEL-TECH PK 35 AYEL-TECH PK 35 AYEL-TECH PK 35 AYEL-TECH PK 35 AYEL-TECH PK 35 AYEL-TECH PK 35
more images
6
Холандија Enschede
1631 km
AYEL-TECH PK 35
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
BPR BA 50 BPR BA 50 BPR BA 50 BPR BA 50 BPR BA 50
more images
5
Германија Haldenwang
1168 km
BPR BA 50
2017
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
KARBEND MB 50 KARBEND MB 50 KARBEND MB 50 KARBEND MB 50 KARBEND MB 50
more images
5
Холандија Enschede
1628 km
KARBEND MB 50
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Zopf ZB 80/2 M Zopf ZB 80/2 M
more images
2
Германија Haldenwang
1168 km
Zopf ZB 80/2 M
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
OMACH MB 50 OMACH MB 50 OMACH MB 50 OMACH MB 50 OMACH MB 50
more images
5
Холандија Enschede
1628 km
OMACH MB 50
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Ostas OPK-42 Ostas OPK-42 Ostas OPK-42 Ostas OPK-42 Ostas OPK-42 Ostas OPK-42
more images
6
Холандија Enschede
1628 km
Ostas OPK-42
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
AYEL-TECH DA 40 AYEL-TECH DA 40 AYEL-TECH DA 40 AYEL-TECH DA 40 AYEL-TECH DA 40
more images
5
Холандија Enschede
1628 km
AYEL-TECH DA 40
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
AYEL-TECH PK 35 AYEL-TECH PK 35 AYEL-TECH PK 35 AYEL-TECH PK 35 AYEL-TECH PK 35 AYEL-TECH PK 35
more images
6
Холандија Enschede
1628 km
AYEL-TECH PK 35
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Akyapak APK 35 Akyapak APK 35 Akyapak APK 35 Akyapak APK 35 Akyapak APK 35 Akyapak APK 35
more images
6
Холандија Enschede
1628 km
Akyapak APK 35
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ISITAN 3R HPK 45 ISITAN 3R HPK 45 ISITAN 3R HPK 45 ISITAN 3R HPK 45 ISITAN 3R HPK 45
more images
5
Холандија Enschede
1628 km
ISITAN 3R HPK 45
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Ostas OPK-45 Ostas OPK-45 Ostas OPK-45 Ostas OPK-45 Ostas OPK-45
more images
5
Холандија Enschede
1628 km
Ostas OPK-45
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
AYEL-TECH PK 40 230V AYEL-TECH PK 40 230V AYEL-TECH PK 40 230V
more images
3
Холандија Enschede
1628 km
AYEL-TECH PK 40 230V
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Ostas OPK-45 Ostas OPK-45 Ostas OPK-45 Ostas OPK-45
more images
4
Холандија Enschede
1628 km
Ostas OPK-45
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Profielwals rollen Profielwals rollen Profielwals rollen Profielwals rollen Profielwals rollen Profielwals rollen
more images
3
Холандија Enschede
1628 km
Profielwals rollen Profielwals rollen
2021
Ново
Јавете се