Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu

Trumpf l 3030 купи користени

Признати локација: Ashburn (US) (промена)
6
Langenbrettach, Германија Германија
локација на застапништво
6646 km
1995
добар (користен)
5
Verona, Италија Италија
6945 km
1998
неисправни складишта на резервни делови (користени)
1
1
Backnang, Германија Германија
локација на застапништво
6658 km
2000
користен
1
Leonberg-Höfingen, Германија Германија
локација на застапништво
6638 km
2012
користен

Нови машини преку e-mail!

Да, испрати вести од оваа листа за мене!
Бидете информирани!
Можете да креирате етикета.
Кога и колку често сакате да бидете известени за новите понуди?
8
Schwäbisch Gmünd , Германија Германија
6690 km
2011
одличен (користен)
Leipzig, Германија Германија
локација на застапништво
6727 km
2001
користен
1
Backnang, Германија Германија
локација на застапништво
6658 km
2002
користен
10
SENS DE BRETAGNE, Франција Франција
5945 km
2013
добра состојба (се користи)
1
Backnang, Германија Германија
локација на застапништво
6658 km
2014
користен
0
Leonberg-Höfingen, Германија Германија
локација на застапништво
6638 km
користен
9
Kaiserslautern, Германија Германија
локација на застапништво
6526 km
2006
подготвен за работа (се користи)
5
Backnang, Германија Германија
локација на застапништво
6658 km
2011
користен
BARCELONA, Шпанија Шпанија
локација на застапништво
6521 km
2000
подготвен за работа (се користи)
6
Breclav, Република Чешка Република Чешка
7149 km
2007
добар (користен)
10
Leopoldshöhe, Германија Германија
6468 km
2004
неискористен (користен)
29.500 €
аукција готовиот
2
Backnang, Германија Германија
локација на застапништво
6658 km
2012
користен
6
BARCELONA, Шпанија Шпанија
локација на застапништво
6521 km
2003
подготвен за работа (се користи)
8
Berlin, Германија Германија
6739 km
1998
потребна е поправка (користени)
6
Möckmühl-Züttlingen, Германија Германија
локација на застапништво
6636 km
1999
користен

Нови машини преку e-mail!

Да, испрати вести од оваа листа за мене!
Бидете информирани!
Можете да креирате етикета.
Кога и колку често сакате да бидете известени за новите понуди?
TRUMPF L 3030
продаде веднаш

кај лидерот на светскиот пазар од 1} ЕУР по реклама.
Дознаете повеќе сега


телефон: +44 (0) 20 806 810 84
или продаде веднаш

Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
Flag gb
+44 (0) 20 806 810 84
Flag de
+49 (0) 201 857 86 10
Flag nl
+49 (0) 201 857 86 180
Flag pl
+48 (0) 223 076 958
Flag it
+49 (0) 201 857 86 10
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 (0) 201 857 86 10
Flag us
+1 312 94 04 581