Macedonian
German (Германија) German (Австрија) German (Швајцарија) English (Соединетите Американски Држави) English (Обединето Кралство) French (Франција) French (Белгија) Spanish (Шпанија) Spanish (Мексико) Italian (Италија) Dutch (Холандија) Polish (Полска) Russian (Руска Федерација) Belarusian (Белорусија (Белорусија)) Ukrainian (Украина) Estonian (Estland (Reval)) Turkish (Турција) English (Нов Зеланд) English (Ирска) Czech (Чешка република) Danish (Данска) Finnish (Финска) Swedish (Шведска) Norwegian Bokmål (Норвешка) Maltese (Малта) Greek (Грција) Lithuanian (Литванија) Latvian (Латвија) Icelandic (Исланд) Portuguese (Португалија) Portuguese (Бразил) Spanish (Венецуела) Spanish (Аргентина) Hungarian (Унгарија) Slovak (Словачка) Romanian (Романија) Romanian (Молдавија) Slovenian (Словенија) Serbian (Србија) Serbian (Црна Гора) Albanian (Албанија) Croatian (Хрватска) Bulgarian (Бугарија) Macedonian (Македонија) Bosnian (Босна и Херцеговина) Hebrew (Израел) Arabic (Египет) Hindi (Индија) English (Индија) Indonesian (Индонезија) Korean (Јужна Кореа) Japanese (Јапонија) Thai (Тајланд) Malay (Малезија) Vietnamese (Виетнам) Chinese (Кина) Chinese (Тајван) Persian (Иран) Bengali (Бангладеш) Pashto (Авганистан)
категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Овен користени

Градежни машини Овен
Класифицирана реклама
Steinweg DZ 6 240 Steinweg DZ 6 240 Steinweg DZ 6 240 Steinweg DZ 6 240 Steinweg DZ 6 240 Steinweg DZ 6 240 Steinweg DZ 6 240 Steinweg DZ 6 240 Steinweg DZ 6 240 Steinweg DZ 6 240
more images
10
Германија Friedberg
1135 km
Steinweg DZ 6 240
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ABI TM10/12,5
more images
1
Германија Metten
1062 km
ABI TM10/12,5
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AJCE Europe AVH30 Vibro Hammer Trilblok Pile Driver AJCE Europe AVH30 Vibro Hammer Trilblok Pile Driver AJCE Europe AVH30 Vibro Hammer Trilblok Pile Driver AJCE Europe AVH30 Vibro Hammer Trilblok Pile Driver AJCE Europe AVH30 Vibro Hammer Trilblok Pile Driver AJCE Europe AVH30 Vibro Hammer Trilblok Pile Driver AJCE Europe AVH30 Vibro Hammer Trilblok Pile Driver AJCE Europe AVH30 Vibro Hammer Trilblok Pile Driver AJCE Europe AVH30 Vibro Hammer Trilblok Pile Driver
more images
9
Холандија Heerjansdam
1728 km
AJCE Europe AVH30 Vibro Hammer Trilblok Pile Driver
2020
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Delmag D55 Delmag D55 Delmag D55 Delmag D55 Delmag D55
more images
5
Германија Bornhöved
1627 km
Delmag D55
1989
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Liebherr LRB 155 Liebherr LRB 155 Liebherr LRB 155
more images
3
Германија Wilhelmshaven
(Локација на дилерот)
1674 km
Liebherr LRB 155
2006
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Maruzen KH800 Maruzen KH800 Maruzen KH800 Maruzen KH800 Maruzen KH800 Maruzen KH800
more images
6
Холандија Dedemsvaart
1676 km
Maruzen KH800
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Ammann APR 30/60 diesel Ammann APR 30/60 diesel Ammann APR 30/60 diesel
more images
3
Холандија Oldebroek
(Локација на дилерот)
1696 km
Ammann APR 30/60 diesel
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
PVE 5021S with 5t Pilemer hammer
more images
1
Германија Metten
1062 km
PVE 5021S with 5t Pilemer hammer
2002
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
IHC Merwede P-220 IHC Merwede P-220 IHC Merwede P-220 IHC Merwede P-220 IHC Merwede P-220 IHC Merwede P-220 IHC Merwede P-220 IHC Merwede P-220
more images
8
Германија Bornhöved
1627 km
IHC Merwede P-220
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bauer RTG RG 25 S Bauer RTG RG 25 S Bauer RTG RG 25 S Bauer RTG RG 25 S Bauer RTG RG 25 S
more images
5
Германија Wilhelmshaven
(Локација на дилерот)
1674 km
Bauer RTG RG 25 S
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Rhino SolarPro Rhino SolarPro Rhino SolarPro Rhino SolarPro Rhino SolarPro Rhino SolarPro Rhino SolarPro Rhino SolarPro Rhino SolarPro Rhino SolarPro Rhino SolarPro Rhino SolarPro Rhino SolarPro Rhino SolarPro Rhino SolarPro
more images
15
Холандија Dedemsvaart
1676 km
Rhino SolarPro
2022
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Wacker Neuson DPU3060 Wacker Neuson DPU3060 Wacker Neuson DPU3060 Wacker Neuson DPU3060 Wacker Neuson DPU3060 Wacker Neuson DPU3060 Wacker Neuson DPU3060
more images
7
Холандија Oldebroek
(Локација на дилерот)
1696 km
Wacker Neuson DPU3060
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Hitachi KH230
more images
1
Германија Metten
1062 km
Hitachi KH230
1994
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Delmag D62-22 Delmag D62-22 Delmag D62-22 Delmag D62-22 Delmag D62-22 Delmag D62-22
more images
6
Германија Bornhöved
1627 km
Delmag D62-22
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bauer RTG RG 19 T Bauer RTG RG 19 T
more images
2
Германија Wilhelmshaven
(Локација на дилерот)
1674 km
Bauer RTG RG 19 T
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Giant GP3558G Giant GP3558G Giant GP3558G Giant GP3558G Giant GP3558G Giant GP3558G Giant GP3558G
more images
7
Холандија Oldebroek
(Локација на дилерот)
1696 km
Giant GP3558G
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Müller MS16 HFV Müller MS16 HFV
more images
2
Германија Metten
1062 km
Müller MS16 HFV
1999
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bauer RG 14 T Bauer RG 14 T
more images
2
Германија Wilhelmshaven
(Локација на дилерот)
1674 km
Bauer RG 14 T
2010
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
 APF20/50  APF20/50  APF20/50  APF20/50  APF20/50  APF20/50  APF20/50  APF20/50  APF20/50
more images
9
Холандија Oldebroek
(Локација на дилерот)
1696 km
APF20/50
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
BAUER  RG16T
more images
1
Германија Metten
(Локација на дилерот)
1062 km
BAUER RG16T
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Bauer MR 100 V -02 Bauer MR 100 V -02 Bauer MR 100 V -02
more images
3
Германија Wilhelmshaven
(Локација на дилерот)
1674 km
Bauer MR 100 V -02
2006
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BAUER RTG18 BAUER RTG18
more images
2
Германија Metten
(Локација на дилерот)
1062 km
BAUER RTG18
1998
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ABI TM 14/17 V
more images
1
Германија Wilhelmshaven
(Локација на дилерот)
1674 km
ABI TM 14/17 V
2010
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HITACHI KH150-3
more images
1
Германија Metten
(Локација на дилерот)
1062 km
HITACHI KH150-3
1991
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
 ICE  28 RFS + Power Pack 525 RF
more images
1
Германија Wilhelmshaven
(Локација на дилерот)
1674 km
ICE 28 RFS + Power Pack 525 RF
2011
Втора рака
Јавете се

Искористено Овен

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши