категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете мешалка за бетон користени

Транспортни возила, комунални возила приврзок мешалка за бетон
Класифицирана реклама
Demag V 70/10 Demag V 70/10 Demag V 70/10 Demag V 70/10 Demag V 70/10 Demag V 70/10 Demag V 70/10 Demag V 70/10 Demag V 70/10 Demag V 70/10 Demag V 70/10 Demag V 70/10 Demag V 70/10 Demag V 70/10 Demag V 70/10
more images
15
Германија Suhlendorf
1505 km
Demag V 70/10
1971
Втора рака

Искористено мешалка за бетон

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.