категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Страничен натоварувач користени

Вилушкар Виљушкар за гас (ТНГ, CNG) Страничен натоварувач
Класифицирана реклама
Jumbo BGX 80/14/50 SFH Jumbo BGX 80/14/50 SFH Jumbo BGX 80/14/50 SFH Jumbo BGX 80/14/50 SFH Jumbo BGX 80/14/50 SFH Jumbo BGX 80/14/50 SFH Jumbo BGX 80/14/50 SFH Jumbo BGX 80/14/50 SFH Jumbo BGX 80/14/50 SFH
more images
9
Германија Friedberg
1135 km
Jumbo BGX 80/14/50 SFH
2012
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
 AS 30  AS 30  AS 30  AS 30  AS 30
more images
5
Германија Malsch
1325 km
AS 30
1991
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Sonstige/Other GQ70/14/35V Sonstige/Other GQ70/14/35V Sonstige/Other GQ70/14/35V Sonstige/Other GQ70/14/35V Sonstige/Other GQ70/14/35V Sonstige/Other GQ70/14/35V Sonstige/Other GQ70/14/35V Sonstige/Other GQ70/14/35V Sonstige/Other GQ70/14/35V
more images
9
Германија Friedberg
1135 km
Sonstige/Other GQ70/14/35V
2017
Втора рака
Јавете се

Искористено Страничен натоварувач

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.