категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Комплетни операции / машински пакети користени

Машини за обработка на метал и машински алати Комплетни операции / машински пакети
Класифицирана реклама
turkish török turkish török
more images
2
Унгарија Budapest
683 km
turkish török
2016
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Sandshot RIM CLEANER GRIT BLASTER 7 Sandshot RIM CLEANER GRIT BLASTER 7 Sandshot RIM CLEANER GRIT BLASTER 7 Sandshot RIM CLEANER GRIT BLASTER 7 Sandshot RIM CLEANER GRIT BLASTER 7 Sandshot RIM CLEANER GRIT BLASTER 7 Sandshot RIM CLEANER GRIT BLASTER 7 Sandshot RIM CLEANER GRIT BLASTER 7
more images
8
Полска Kraków
954 km
Sandshot RIM CLEANER GRIT BLASTER 7
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Ormamacchine Ormamacchine Ormamacchine Ormamacchine Ormamacchine Ormamacchine Ormamacchine Ormamacchine
more images
8
Германија Frechen
1542 km
Ormamacchine
2012
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hofmann Hofmann Hofmann Hofmann Hofmann
more images
5
Германија Königswinter
1503 km
Hofmann
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
riello Riello Machining Center riello Riello Machining Center riello Riello Machining Center riello Riello Machining Center riello Riello Machining Center riello Riello Machining Center riello Riello Machining Center
more images
7
Унгарија Székesfehérvár
673 km
riello Riello Machining Center
2002
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Concept Laser M1 Concept Laser M1 Concept Laser M1 Concept Laser M1 Concept Laser M1 Concept Laser M1 Concept Laser M1 Concept Laser M1 Concept Laser M1 Concept Laser M1 Concept Laser M1 Concept Laser M1 Concept Laser M1 Concept Laser M1 Concept Laser M1
more images
15
Португалија Azóia
2659 km
Concept Laser M1
2011
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
14
Италија Gavardo
1012 km
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ELHA, DÜRR, KNOLL, FELSOMAT FM4+X ELHA, DÜRR, KNOLL, FELSOMAT FM4+X ELHA, DÜRR, KNOLL, FELSOMAT FM4+X ELHA, DÜRR, KNOLL, FELSOMAT FM4+X ELHA, DÜRR, KNOLL, FELSOMAT FM4+X ELHA, DÜRR, KNOLL, FELSOMAT FM4+X ELHA, DÜRR, KNOLL, FELSOMAT FM4+X ELHA, DÜRR, KNOLL, FELSOMAT FM4+X ELHA, DÜRR, KNOLL, FELSOMAT FM4+X
more images
9
Германија Altenstadt
1168 km
ELHA, DÜRR, KNOLL, FELSOMAT FM4+X
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ROMER-malowanie elektrostatyczne Kompleksowe lakiernie proszkowe ROMER-malowanie elektrostatyczne Kompleksowe lakiernie proszkowe ROMER-malowanie elektrostatyczne Kompleksowe lakiernie proszkowe ROMER-malowanie elektrostatyczne Kompleksowe lakiernie proszkowe ROMER-malowanie elektrostatyczne Kompleksowe lakiernie proszkowe ROMER-malowanie elektrostatyczne Kompleksowe lakiernie proszkowe ROMER-malowanie elektrostatyczne Kompleksowe lakiernie proszkowe ROMER-malowanie elektrostatyczne Kompleksowe lakiernie proszkowe
more images
8
Полска Skarżysko-Kamienna
1061 km
Продавница за обложување на прав
ROMER-malowanie elektrostatyczne Kompleksowe lakiernie proszkowe
2020
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
RAS Multibend-Center 79.26-2 RAS Multibend-Center 79.26-2 RAS Multibend-Center 79.26-2 RAS Multibend-Center 79.26-2 RAS Multibend-Center 79.26-2 RAS Multibend-Center 79.26-2 RAS Multibend-Center 79.26-2 RAS Multibend-Center 79.26-2 RAS Multibend-Center 79.26-2 RAS Multibend-Center 79.26-2
more images
10
Полска Dzierżoniów
1089 km
RAS Multibend-Center 79.26-2
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
 Mori Seiki SL-204 Mori Seiki SL-204 Mori Seiki SL-204 Mori Seiki SL-204 Mori Seiki SL-204 Mori Seiki SL-204 Mori Seiki SL-204 Mori Seiki SL-204 Mori Seiki SL-204 Mori Seiki SL-204
more images
10
Унгарија Székesfehérvár
673 km
Mori Seiki SL-204
2003
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Krauss-Maffei 250-1000-220 CL Krauss-Maffei 250-1000-220 CL Krauss-Maffei 250-1000-220 CL Krauss-Maffei 250-1000-220 CL Krauss-Maffei 250-1000-220 CL Krauss-Maffei 250-1000-220 CL
more images
6
Швајцарија Rüti
1200 km
Krauss-Maffei 250-1000-220 CL
2000
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Finzer ZUB 360
more images
1
Франција Saverne
1376 km
Finzer ZUB 360
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
IMAL 1500 x 2,0 mm IMAL 1500 x 2,0 mm IMAL 1500 x 2,0 mm IMAL 1500 x 2,0 mm IMAL 1500 x 2,0 mm IMAL 1500 x 2,0 mm IMAL 1500 x 2,0 mm
more images
7
Германија Kreuztal
1479 km
IMAL 1500 x 2,0 mm
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ROMER Trawers poprzeczny krzyżowy/automatyczny ROMER Trawers poprzeczny krzyżowy/automatyczny ROMER Trawers poprzeczny krzyżowy/automatyczny ROMER Trawers poprzeczny krzyżowy/automatyczny ROMER Trawers poprzeczny krzyżowy/automatyczny ROMER Trawers poprzeczny krzyżowy/automatyczny ROMER Trawers poprzeczny krzyżowy/automatyczny ROMER Trawers poprzeczny krzyżowy/automatyczny
more images
8
Полска Skarżysko-Kamienna
1061 km
ROMER Trawers poprzeczny krzyżowy/automatyczny
2020
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
SMS Schloemann Siemag Kupferdraht Messing Rohre und Profile SMS Schloemann Siemag Kupferdraht Messing Rohre und Profile SMS Schloemann Siemag Kupferdraht Messing Rohre und Profile SMS Schloemann Siemag Kupferdraht Messing Rohre und Profile SMS Schloemann Siemag Kupferdraht Messing Rohre und Profile SMS Schloemann Siemag Kupferdraht Messing Rohre und Profile
more images
6
Германија Kirchhundem
1485 km
SMS Schloemann Siemag Kupferdraht Messing Rohre und Profile
1990
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
 Mori Seiki SL-204  Mori Seiki SL-204  Mori Seiki SL-204  Mori Seiki SL-204  Mori Seiki SL-204  Mori Seiki SL-204  Mori Seiki SL-204  Mori Seiki SL-204  Mori Seiki SL-204
more images
9
Унгарија Székesfehérvár
673 km
Mori Seiki SL-204
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
induction bending Inductaflex IF-30 induction bending Inductaflex IF-30 induction bending Inductaflex IF-30 induction bending Inductaflex IF-30 induction bending Inductaflex IF-30 induction bending Inductaflex IF-30 induction bending Inductaflex IF-30 induction bending Inductaflex IF-30 induction bending Inductaflex IF-30 induction bending Inductaflex IF-30 induction bending Inductaflex IF-30 induction bending Inductaflex IF-30 induction bending Inductaflex IF-30
more images
13
Холандија Rotterdam
1739 km
induction bending Inductaflex IF-30
2020
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak Mazak Mazak Mazak
more images
4
Шпанија Sant Fruitós de Bages
1648 km
Mazak
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
 Mori CL 2000 Mori CL 2000 Mori CL 2000 Mori CL 2000 Mori CL 2000 Mori CL 2000 Mori CL 2000 Mori CL 2000 Mori CL 2000 Mori CL 2000
more images
10
Унгарија Székesfehérvár
673 km
Mori CL 2000
2004
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
 Mori Seiki ZT 1500YB Mori Seiki ZT 1500YB Mori Seiki ZT 1500YB Mori Seiki ZT 1500YB Mori Seiki ZT 1500YB Mori Seiki ZT 1500YB Mori Seiki ZT 1500YB
more images
7
Унгарија Székesfehérvár
673 km
Mori Seiki ZT 1500YB
2002
добро (искористено)
Јавете се

Искористено Комплетни операции / машински пакети

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.