категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Оперативни капацитети користени

Медицинска технологија Оперативни капацитети
Класифицирана реклама
Haemonetics Cell Saver 5 Haemonetics Cell Saver 5 Haemonetics Cell Saver 5 Haemonetics Cell Saver 5 Haemonetics Cell Saver 5 Haemonetics Cell Saver 5
more images
6
Германија Ingelheim am Rhein
1406 km
Haemonetics Cell Saver 5
добро (искористено)
Јавете се

Искористено Оперативни капацитети

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.