Купете Лабораториска технологија користени (593)

  • Подреди резултати
  • најниска цена Највисока цена
  • Најнови огласи Најстарите огласи
  • Најкратко растојание најдалечното растојание
  • Последна година на градба Најстарата година на градба
  • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
  • Производителите А до Ш Производителот Z до A
  • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Медицинска технологија Лабораториска технологија
Класифицирана реклама
Leitz Ergolux 020 448 026 Leitz Ergolux 020 448 026 Leitz Ergolux 020 448 026 Leitz Ergolux 020 448 026 Leitz Ergolux 020 448 026 Leitz Ergolux 020 448 026 Leitz Ergolux 020 448 026
more images
7
Унгарија Budapest
690 km
Leitz Ergolux 020 448 026
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Horiba Pentra DX 120 Horiba Pentra DX 120 Horiba Pentra DX 120
more images
3
Полска Leszno
1208 km
Horiba Pentra DX 120
нештиклирано (искористено)
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Германија Laupheim
1190 km
COMES
добро (искористено)
Потврден дилер
Класифицирана реклама
IKA MF 10 + MF 10.1, MF 2.0 IKA MF 10 + MF 10.1, MF 2.0 IKA MF 10 + MF 10.1, MF 2.0 IKA MF 10 + MF 10.1, MF 2.0 IKA MF 10 + MF 10.1, MF 2.0 IKA MF 10 + MF 10.1, MF 2.0
more images
6
Словачка Klimkovičova 3109/35, 040 23 Košice, Slovakia
792 km
IKA MF 10 + MF 10.1, MF 2.0
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Unisteri 336-1 ED Unisteri 336-1 ED Unisteri 336-1 ED Unisteri 336-1 ED Unisteri 336-1 ED Unisteri 336-1 ED Unisteri 336-1 ED Unisteri 336-1 ED Unisteri 336-1 ED
more images
9
Германија Wald
1216 km
Unisteri 336-1 ED
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Melag Vacuklav 41B+ Melag Vacuklav 41B+ Melag Vacuklav 41B+ Melag Vacuklav 41B+ Melag Vacuklav 41B+ Melag Vacuklav 41B+ Melag Vacuklav 41B+ Melag Vacuklav 41B+ Melag Vacuklav 41B+ Melag Vacuklav 41B+
more images
10
Германија Ummendorf
1181 km
Melag Vacuklav 41B+
2013
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Ugo Basile 7025 Ugo Basile 7025 Ugo Basile 7025
more images
3
Унгарија Budapest
690 km
Ugo Basile 7025
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Sigma 1-15PK Sigma 1-15PK Sigma 1-15PK Sigma 1-15PK Sigma 1-15PK Sigma 1-15PK Sigma 1-15PK
more images
7
Полска Żychlin
1194 km
Sigma 1-15PK
2009
многу добро (користено)
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Германија Laupheim
1190 km
TRAXEED, SEIDENADER Item Unit
2018
добро (искористено)
Потврден дилер
Класифицирана реклама
Heraeus function line 30 Heraeus function line 30 Heraeus function line 30 Heraeus function line 30 Heraeus function line 30
more images
5
Германија Sonneberg
1270 km
Heraeus function line 30
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Parker Hannifin 20H Parker Hannifin 20H Parker Hannifin 20H Parker Hannifin 20H Parker Hannifin 20H Parker Hannifin 20H Parker Hannifin 20H Parker Hannifin 20H Parker Hannifin 20H
more images
9
Германија Wald
1216 km
Parker Hannifin 20H
2016
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
WENZEL exaCT® S60HRE für Mikromesstechnik WENZEL exaCT® S60HRE für Mikromesstechnik WENZEL exaCT® S60HRE für Mikromesstechnik WENZEL exaCT® S60HRE für Mikromesstechnik WENZEL exaCT® S60HRE für Mikromesstechnik WENZEL exaCT® S60HRE für Mikromesstechnik WENZEL exaCT® S60HRE für Mikromesstechnik WENZEL exaCT® S60HRE für Mikromesstechnik WENZEL exaCT® S60HRE für Mikromesstechnik WENZEL exaCT® S60HRE für Mikromesstechnik
more images
10
Германија Borken
1603 km
WENZEL exaCT® S60HRE für Mikromesstechnik
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
GE Healthcare Xuri W5 GE Healthcare Xuri W5 GE Healthcare Xuri W5 GE Healthcare Xuri W5
more images
4
Унгарија Budapest
690 km
GE Healthcare Xuri W5
2015
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Qiagen Qiacube Qiagen Qiacube Qiagen Qiacube Qiagen Qiacube Qiagen Qiacube Qiagen Qiacube Qiagen Qiacube Qiagen Qiacube Qiagen Qiacube Qiagen Qiacube
more images
10
Полска Żychlin
1194 km
Qiagen Qiacube
многу добро (користено)
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Германија Laupheim
1190 km
COMES Economic 90-L
2008
добро (искористено)
Потврден дилер
Класифицирана реклама
Heraeus BBD 6620 Heraeus BBD 6620 Heraeus BBD 6620 Heraeus BBD 6620 Heraeus BBD 6620
more images
5
Германија Sonneberg
1270 km
Heraeus BBD 6620
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Armen Instrument / Gilson TMB 2L Armen Instrument / Gilson TMB 2L Armen Instrument / Gilson TMB 2L Armen Instrument / Gilson TMB 2L Armen Instrument / Gilson TMB 2L Armen Instrument / Gilson TMB 2L Armen Instrument / Gilson TMB 2L Armen Instrument / Gilson TMB 2L Armen Instrument / Gilson TMB 2L
more images
9
Швајцарија
1287 km
Armen Instrument / Gilson TMB 2L
2017
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Германија Giebelstadt
(Локација на дилерот)
1279 km
VMA
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Medline SI-600R Medline SI-600R Medline SI-600R Medline SI-600R
more images
4
Унгарија Budapest
690 km
Medline SI-600R
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Leica CM 1850 Leica CM 1850 Leica CM 1850 Leica CM 1850 Leica CM 1850
more images
5
Полска Żychlin
1194 km
Leica CM 1850
многу добро (користено)
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Германија Laupheim
1190 km
HANSA MIXER Compact-Mix
добро (искористено)
Потврден дилер
Класифицирана реклама
Heraeus Kendro BBD6220 Heraeus Kendro BBD6220 Heraeus Kendro BBD6220 Heraeus Kendro BBD6220 Heraeus Kendro BBD6220
more images
5
Германија Sonneberg
1270 km
Heraeus Kendro BBD6220
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Keyence VHX-6000 Keyence VHX-6000 Keyence VHX-6000 Keyence VHX-6000
more images
4
Германија Borken
1603 km
Keyence VHX-6000
2018
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
New Brunswick Innova 4300 New Brunswick Innova 4300 New Brunswick Innova 4300 New Brunswick Innova 4300 New Brunswick Innova 4300
more images
5
Унгарија Budapest
690 km
New Brunswick Innova 4300
како нов (користен)
Јавете се

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
Класифицирана реклама
Binder MKF 115 Binder MKF 115 Binder MKF 115 Binder MKF 115
more images
4
Полска Żychlin
1194 km
Binder MKF 115
2017
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Peak Scientific ABN2ZA Peak Scientific ABN2ZA Peak Scientific ABN2ZA
more images
3
Унгарија Budapest
690 km
Peak Scientific ABN2ZA
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
CEM MAS 7000 CEM MAS 7000 CEM MAS 7000 CEM MAS 7000
more images
4
Унгарија Budapest
690 km
CEM MAS 7000
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Cole-Parmer W4000 Cole-Parmer W4000
more images
2
Унгарија Budapest
690 km
Cole-Parmer W4000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Huber Minichiller Huber Minichiller Huber Minichiller
more images
3
Унгарија Budapest
690 km
Huber Minichiller
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Grant TC120 Grant TC120 Grant TC120
more images
3
Унгарија Budapest
690 km
Grant TC120
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Life Technologies DynaMag CTS Life Technologies DynaMag CTS Life Technologies DynaMag CTS Life Technologies DynaMag CTS Life Technologies DynaMag CTS
more images
5
Унгарија Budapest
690 km
Life Technologies DynaMag CTS
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Matachana 21 ED 22 Matachana 21 ED 22 Matachana 21 ED 22 Matachana 21 ED 22
more images
4
Унгарија Budapest
690 km
Matachana 21 ED 22
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Jouan MR18-12 Jouan MR18-12 Jouan MR18-12 Jouan MR18-12
more images
4
Унгарија Budapest
690 km
Jouan MR18-12
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Eppendorf 5810R w/ rotor Eppendorf 5810R w/ rotor Eppendorf 5810R w/ rotor
more images
3
Унгарија Budapest
690 km
Eppendorf 5810R w/ rotor
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Air Science Purair 1.2 Air Science Purair 1.2
more images
2
Унгарија Budapest
690 km
Air Science Purair 1.2
2021
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hettich Mikro 22R Hettich Mikro 22R Hettich Mikro 22R Hettich Mikro 22R
more images
4
Унгарија Budapest
690 km
Hettich Mikro 22R
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MKE XJ-8 MKE XJ-8 MKE XJ-8 MKE XJ-8
more images
4
Унгарија Budapest
690 km
MKE XJ-8
2023
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Skanair VSE 2000-120 Skanair VSE 2000-120 Skanair VSE 2000-120 Skanair VSE 2000-120 Skanair VSE 2000-120 Skanair VSE 2000-120
more images
6
Унгарија Budapest
690 km
Skanair VSE 2000-120
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kojair Skan Ergosilence Gl-130 Class II Kojair Skan Ergosilence Gl-130 Class II Kojair Skan Ergosilence Gl-130 Class II Kojair Skan Ergosilence Gl-130 Class II Kojair Skan Ergosilence Gl-130 Class II
more images
5
Унгарија Budapest
690 km
Kojair Skan Ergosilence Gl-130 Class II
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Skan Ergosilence GL-200 Skan Ergosilence GL-200 Skan Ergosilence GL-200
more images
3
Унгарија Budapest
690 km
Skan Ergosilence GL-200
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Büchi V-500 Büchi V-500 Büchi V-500 Büchi V-500 Büchi V-500
more images
5
Унгарија Budapest
690 km
Büchi V-500
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Büchi R-134 Büchi R-134 Büchi R-134 Büchi R-134 Büchi R-134 Büchi R-134
more images
6
Унгарија Budapest
690 km
Büchi R-134
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Büchi R-114 Büchi R-114 Büchi R-114 Büchi R-114 Büchi R-114
more images
5
Унгарија Budapest
690 km
Büchi R-114
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
IKA RO 15P IKA RO 15P IKA RO 15P
more images
3
Унгарија Budapest
690 km
IKA RO 15P
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Nuaire Nu-440-400E Nuaire Nu-440-400E Nuaire Nu-440-400E Nuaire Nu-440-400E
more images
4
Унгарија Budapest
690 km
Nuaire Nu-440-400E
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Büchi R-200 Büchi R-200 Büchi R-200 Büchi R-200 Büchi R-200 Büchi R-200 Büchi R-200
more images
7
Унгарија Budapest
690 km
Büchi R-200
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Helmer iPR225 Helmer iPR225 Helmer iPR225 Helmer iPR225
more images
4
Унгарија Budapest
690 km
Helmer iPR225
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Genevac EZ-2.3 Genevac EZ-2.3 Genevac EZ-2.3 Genevac EZ-2.3 Genevac EZ-2.3
more images
5
Унгарија Budapest
690 km
Genevac EZ-2.3
2011
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Thermo Scientific 3311M Stericult Thermo Scientific 3311M Stericult Thermo Scientific 3311M Stericult Thermo Scientific 3311M Stericult
more images
4
Унгарија Budapest
690 km
Thermo Scientific 3311M Stericult
2014
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hettich Rotanta/RP Hettich Rotanta/RP Hettich Rotanta/RP
more images
3
Унгарија Budapest
690 km
Hettich Rotanta/RP
1991
како нов (користен)
Јавете се