Macedonian
German (Германија) German (Австрија) German (Швајцарија) English (Соединетите Американски Држави) English (Обединето Кралство) French (Франција) French (Белгија) Spanish (Шпанија) Spanish (Мексико) Italian (Италија) Dutch (Холандија) Polish (Полска) Russian (Руска Федерација) Belarusian (Белорусија (Белорусија)) Ukrainian (Украина) Estonian (Estland (Reval)) Turkish (Турција) English (Нов Зеланд) English (Ирска) Czech (Чешка република) Danish (Данска) Finnish (Финска) Swedish (Шведска) Norwegian Bokmål (Норвешка) Maltese (Малта) Greek (Грција) Lithuanian (Литванија) Latvian (Латвија) Icelandic (Исланд) Portuguese (Португалија) Portuguese (Бразил) Spanish (Венецуела) Spanish (Аргентина) Hungarian (Унгарија) Slovak (Словачка) Romanian (Романија) Romanian (Молдавија) Slovenian (Словенија) Serbian (Србија) Serbian (Црна Гора) Albanian (Албанија) Croatian (Хрватска) Bulgarian (Бугарија) Macedonian (Македонија) Bosnian (Босна и Херцеговина) Hebrew (Израел) Arabic (Египет) Hindi (Индија) English (Индија) Indonesian (Индонезија) Korean (Јужна Кореа) Japanese (Јапонија) Thai (Тајланд) Malay (Малезија) Vietnamese (Виетнам) Chinese (Кина) Chinese (Тајван) Persian (Иран) Bengali (Бангладеш) Pashto (Авганистан)
категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Системи за сликање користени

Медицинска технологија Системи за сликање
Класифицирана реклама
Agfa CR30X Agfa CR30X Agfa CR30X Agfa CR30X Agfa CR30X Agfa CR30X Agfa CR30X Agfa CR30X Agfa CR30X Agfa CR30X
more images
10
Agfa CR30X
2010
многу добро (користено)
Класифицирана реклама
Fuji CR-IR 363 Fuji CR-IR 363 Fuji CR-IR 363 Fuji CR-IR 363 Fuji CR-IR 363 Fuji CR-IR 363 Fuji CR-IR 363
more images
7
Германија Haundorf
1197 km
Fuji CR-IR 363
2009
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
PHILIPS MammoDiagnost Siemens Mammomat 3000 PHILIPS MammoDiagnost Siemens Mammomat 3000 PHILIPS MammoDiagnost Siemens Mammomat 3000 PHILIPS MammoDiagnost Siemens Mammomat 3000 PHILIPS MammoDiagnost Siemens Mammomat 3000 PHILIPS MammoDiagnost Siemens Mammomat 3000
more images
6
Унгарија Tata
724 km
PHILIPS MammoDiagnost Siemens Mammomat 3000
2008
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Carl Zeiss Imager Z2 Vario Carl Zeiss Imager Z2 Vario Carl Zeiss Imager Z2 Vario Carl Zeiss Imager Z2 Vario Carl Zeiss Imager Z2 Vario Carl Zeiss Imager Z2 Vario Carl Zeiss Imager Z2 Vario Carl Zeiss Imager Z2 Vario Carl Zeiss Imager Z2 Vario
more images
9
Германија Lingen (Ems)
1634 km
Carl Zeiss Imager Z2 Vario
2014
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
EFER ENDOSCOPY TIVE 800 u. ARGUS 800 EFER ENDOSCOPY TIVE 800 u. ARGUS 800 EFER ENDOSCOPY TIVE 800 u. ARGUS 800 EFER ENDOSCOPY TIVE 800 u. ARGUS 800 EFER ENDOSCOPY TIVE 800 u. ARGUS 800
more images
5
Германија Borken
1603 km
EFER ENDOSCOPY TIVE 800 u. ARGUS 800
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
hoton Systems Instruments FluorCam 690M hoton Systems Instruments FluorCam 690M hoton Systems Instruments FluorCam 690M hoton Systems Instruments FluorCam 690M hoton Systems Instruments FluorCam 690M hoton Systems Instruments FluorCam 690M
more images
6
Германија Borken
1611 km
hoton Systems Instruments FluorCam 690M
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Siemens MULTIX-TOP / VERTIX Siemens MULTIX-TOP / VERTIX Siemens MULTIX-TOP / VERTIX Siemens MULTIX-TOP / VERTIX Siemens MULTIX-TOP / VERTIX Siemens MULTIX-TOP / VERTIX Siemens MULTIX-TOP / VERTIX Siemens MULTIX-TOP / VERTIX
more images
8
Германија Haundorf
1197 km
Siemens MULTIX-TOP / VERTIX
2002
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Carl Zeiss Imager Z2 Vario Carl Zeiss Imager Z2 Vario Carl Zeiss Imager Z2 Vario Carl Zeiss Imager Z2 Vario Carl Zeiss Imager Z2 Vario Carl Zeiss Imager Z2 Vario Carl Zeiss Imager Z2 Vario Carl Zeiss Imager Z2 Vario Carl Zeiss Imager Z2 Vario
more images
9
Германија Lingen (Ems)
1634 km
Carl Zeiss Imager Z2 Vario
2014
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
PLANMED Sophie PLANMED Sophie PLANMED Sophie PLANMED Sophie PLANMED Sophie
more images
5
Германија Haundorf
1197 km
PLANMED Sophie
1999
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Carl Zeiss axiocam 506 mono Carl Zeiss axiocam 506 mono Carl Zeiss axiocam 506 mono
more images
3
Германија Lingen (Ems)
1634 km
Carl Zeiss axiocam 506 mono
2017
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
ESAOTE PICUS ESAOTE PICUS ESAOTE PICUS ESAOTE PICUS ESAOTE PICUS ESAOTE PICUS ESAOTE PICUS ESAOTE PICUS
more images
8
Германија Haundorf
1197 km
ESAOTE PICUS
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Carl Zeiss Imager Z 2m Carl Zeiss Imager Z 2m Carl Zeiss Imager Z 2m Carl Zeiss Imager Z 2m Carl Zeiss Imager Z 2m Carl Zeiss Imager Z 2m Carl Zeiss Imager Z 2m Carl Zeiss Imager Z 2m Carl Zeiss Imager Z 2m Carl Zeiss Imager Z 2m Carl Zeiss Imager Z 2m Carl Zeiss Imager Z 2m Carl Zeiss Imager Z 2m
more images
13
Германија Lingen (Ems)
1634 km
Carl Zeiss Imager Z 2m
2015
како нов (користен)
Јавете се

Искористено Системи за сликање

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши