Купете Координатни мерни машини користени (277)

  • Подреди резултати
  • најниска цена Највисока цена
  • Најнови огласи Најстарите огласи
  • Најкратко растојание најдалечното растојание
  • Последна година на градба Најстарата година на градба
  • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
  • Производителите А до Ш Производителот Z до A
  • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Технологија на мерење, технологија за тестирање Координатни мерни машини
Класифицирана реклама
Zeiss OI-322
more images
1
Австрија Munderfing
987 km
Zeiss OI-322
2015
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Tesa Technology MH3D DCC 474 Tesa Technology MH3D DCC 474 Tesa Technology MH3D DCC 474 Tesa Technology MH3D DCC 474 Tesa Technology MH3D DCC 474 Tesa Technology MH3D DCC 474 Tesa Technology MH3D DCC 474 Tesa Technology MH3D DCC 474 Tesa Technology MH3D DCC 474
more images
9
Германија Ostfildern
1258 km
Tesa Technology MH3D DCC 474
2010
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mitutoyo BH V710 3D Mitutoyo BH V710 3D Mitutoyo BH V710 3D Mitutoyo BH V710 3D Mitutoyo BH V710 3D Mitutoyo BH V710 3D Mitutoyo BH V710 3D Mitutoyo BH V710 3D
more images
8
Бугарија Панагюрище
225 km
Mitutoyo BH V710 3D
1995
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Carl Zeiss ACCURA II Carl Zeiss ACCURA II Carl Zeiss ACCURA II
more images
3
Германија Weilheim an der Teck
1234 km
Carl Zeiss ACCURA II
2016
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Werth Inspector -400x400 Werth Inspector -400x400 Werth Inspector -400x400 Werth Inspector -400x400 Werth Inspector -400x400 Werth Inspector -400x400 Werth Inspector -400x400 Werth Inspector -400x400 Werth Inspector -400x400
more images
9
Германија Salzweg
1015 km
Werth Inspector -400x400
1996
многу добро (користено)
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Германија Vetschau/Spreewald
1273 km
Zeiss/Stiefelmayer STMC-MOT Duplex
1995
добро (искористено)
Потврден дилер
Класифицирана реклама
Mitutoyo Crysta Apex C776 Mitutoyo Crysta Apex C776 Mitutoyo Crysta Apex C776 Mitutoyo Crysta Apex C776 Mitutoyo Crysta Apex C776 Mitutoyo Crysta Apex C776 Mitutoyo Crysta Apex C776 Mitutoyo Crysta Apex C776
more images
8
Германија Stuttgart
1265 km
Mitutoyo Crysta Apex C776
2007
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Micro Vu Vertex 320 Micro Vu Vertex 320 Micro Vu Vertex 320 Micro Vu Vertex 320 Micro Vu Vertex 320 Micro Vu Vertex 320 Micro Vu Vertex 320 Micro Vu Vertex 320 Micro Vu Vertex 320 Micro Vu Vertex 320 Micro Vu Vertex 320 Micro Vu Vertex 320 Micro Vu Vertex 320 Micro Vu Vertex 320 Micro Vu Vertex 320
more images
15
Германија Ostfildern
1258 km
Micro Vu Vertex 320
2011
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mitutoyo Crysta Apex C544 Mitutoyo Crysta Apex C544 Mitutoyo Crysta Apex C544 Mitutoyo Crysta Apex C544 Mitutoyo Crysta Apex C544 Mitutoyo Crysta Apex C544 Mitutoyo Crysta Apex C544 Mitutoyo Crysta Apex C544 Mitutoyo Crysta Apex C544 Mitutoyo Crysta Apex C544 Mitutoyo Crysta Apex C544 Mitutoyo Crysta Apex C544 Mitutoyo Crysta Apex C544
more images
13
Унгарија Budapest
685 km
Mitutoyo Crysta Apex C544
2005
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Carl Zeiss ACCURA II Carl Zeiss ACCURA II Carl Zeiss ACCURA II
more images
3
Германија Weilheim an der Teck
1234 km
Carl Zeiss ACCURA II
2016
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Werth VideoCheck -IP 400 Werth VideoCheck -IP 400 Werth VideoCheck -IP 400 Werth VideoCheck -IP 400 Werth VideoCheck -IP 400 Werth VideoCheck -IP 400 Werth VideoCheck -IP 400
more images
7
Германија Salzweg
1015 km
Werth VideoCheck -IP 400
2006
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mitutoyo Crysta Apex C 07 10 06 Mitutoyo Crysta Apex C 07 10 06 Mitutoyo Crysta Apex C 07 10 06 Mitutoyo Crysta Apex C 07 10 06 Mitutoyo Crysta Apex C 07 10 06 Mitutoyo Crysta Apex C 07 10 06 Mitutoyo Crysta Apex C 07 10 06 Mitutoyo Crysta Apex C 07 10 06
more images
8
Италија Padenghe Sul Garda
1004 km
Mitutoyo Crysta Apex C 07 10 06
2006
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Leipzig
1298 km
Werth Flatscope 400x200 2D
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TESA Technology MH3D 474 TESA Technology MH3D 474 TESA Technology MH3D 474 TESA Technology MH3D 474 TESA Technology MH3D 474 TESA Technology MH3D 474 TESA Technology MH3D 474
more images
7
Германија Ostfildern
1258 km
TESA Technology MH3D 474
2011
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
6
Германија Eppingen
1303 km
1987
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WERTH Video-Check-IP 250x125 3D CNC WERTH Video-Check-IP 250x125 3D CNC WERTH Video-Check-IP 250x125 3D CNC WERTH Video-Check-IP 250x125 3D CNC WERTH Video-Check-IP 250x125 3D CNC
more images
5
Германија Rösrath / Köln
(Локација на дилерот)
1519 km
WERTH Video-Check-IP 250x125 3D CNC
2009
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Werth VideoCheck -EA 1000 3D CNC Werth VideoCheck -EA 1000 3D CNC Werth VideoCheck -EA 1000 3D CNC Werth VideoCheck -EA 1000 3D CNC Werth VideoCheck -EA 1000 3D CNC Werth VideoCheck -EA 1000 3D CNC Werth VideoCheck -EA 1000 3D CNC Werth VideoCheck -EA 1000 3D CNC
more images
8
Германија Salzweg
1015 km
Werth VideoCheck -EA 1000 3D CNC
2003
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Werth Scope-Check V Werth Scope-Check V Werth Scope-Check V Werth Scope-Check V Werth Scope-Check V Werth Scope-Check V
more images
6
Германија
1369 km
Werth Scope-Check V
2010
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Dea (Hexagon) Ghibli HA Dea (Hexagon) Ghibli HA Dea (Hexagon) Ghibli HA Dea (Hexagon) Ghibli HA Dea (Hexagon) Ghibli HA Dea (Hexagon) Ghibli HA Dea (Hexagon) Ghibli HA
more images
7
Австрија
859 km
Dea (Hexagon) Ghibli HA
1997
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TESA Technology CH MH3D 454 TESA Technology CH MH3D 454 TESA Technology CH MH3D 454
more images
3
Германија Ostfildern
1258 km
TESA Technology CH MH3D 454
2005
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Keyence XM-T1200 Keyence XM-T1200 Keyence XM-T1200 Keyence XM-T1200 Keyence XM-T1200 Keyence XM-T1200 Keyence XM-T1200 Keyence XM-T1200 Keyence XM-T1200
more images
9
Германија Kirchheim bei München
1071 km
Keyence XM-T1200
2019
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Werth SCOPECHECK / FB /DZ 400 (530 ) X50 Star Werth SCOPECHECK / FB /DZ 400 (530 ) X50 Star Werth SCOPECHECK / FB /DZ 400 (530 ) X50 Star Werth SCOPECHECK / FB /DZ 400 (530 ) X50 Star Werth SCOPECHECK / FB /DZ 400 (530 ) X50 Star Werth SCOPECHECK / FB /DZ 400 (530 ) X50 Star Werth SCOPECHECK / FB /DZ 400 (530 ) X50 Star Werth SCOPECHECK / FB /DZ 400 (530 ) X50 Star Werth SCOPECHECK / FB /DZ 400 (530 ) X50 Star Werth SCOPECHECK / FB /DZ 400 (530 ) X50 Star Werth SCOPECHECK / FB /DZ 400 (530 ) X50 Star Werth SCOPECHECK / FB /DZ 400 (530 ) X50 Star Werth SCOPECHECK / FB /DZ 400 (530 ) X50 Star
more images
13
Германија Villingen-Schwenningen
1270 km
Werth SCOPECHECK / FB /DZ 400 (530 ) X50 Star
2019
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Wenzel RS1215
more images
1
Германија Saarbrücken
1433 km
Wenzel RS1215
1996
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
LEICA AT960-LR LEICA AT960-LR
more images
2
Германија Berlin
1375 km
LEICA AT960-LR
2017
многу добро (користено)
Јавете се

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
Класифицирана реклама
ZEISS Vista ZEISS Vista ZEISS Vista ZEISS Vista ZEISS Vista ZEISS Vista ZEISS Vista
more images
7
Германија Hattingen
1554 km
ZEISS Vista
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Hexagon Scirocco 15.13.10 Hexagon Scirocco 15.13.10 Hexagon Scirocco 15.13.10 Hexagon Scirocco 15.13.10 Hexagon Scirocco 15.13.10 Hexagon Scirocco 15.13.10 Hexagon Scirocco 15.13.10 Hexagon Scirocco 15.13.10
more images
8
Германија Ostfildern
1258 km
Hexagon Scirocco 15.13.10
2015
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Keyence VL-350 Keyence VL-350 Keyence VL-350 Keyence VL-350 Keyence VL-350 Keyence VL-350 Keyence VL-350 Keyence VL-350
more images
8
Германија Kirchheim bei München
1071 km
Keyence VL-350
2019
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Zeiss Eclipse 7/7/5 Zeiss Eclipse 7/7/5 Zeiss Eclipse 7/7/5 Zeiss Eclipse 7/7/5 Zeiss Eclipse 7/7/5 Zeiss Eclipse 7/7/5
more images
6
Германија
1369 km
Zeiss Eclipse 7/7/5
1999
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Zeiss PMC 850 Zeiss PMC 850 Zeiss PMC 850 Zeiss PMC 850 Zeiss PMC 850 Zeiss PMC 850 Zeiss PMC 850 Zeiss PMC 850
more images
8
Германија Hagen
1533 km
Zeiss PMC 850
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Keyence XM-M1200 inkl. Steuergerät XM-1500, Messtaster XM-P1000 Keyence XM-M1200 inkl. Steuergerät XM-1500, Messtaster XM-P1000 Keyence XM-M1200 inkl. Steuergerät XM-1500, Messtaster XM-P1000 Keyence XM-M1200 inkl. Steuergerät XM-1500, Messtaster XM-P1000 Keyence XM-M1200 inkl. Steuergerät XM-1500, Messtaster XM-P1000 Keyence XM-M1200 inkl. Steuergerät XM-1500, Messtaster XM-P1000 Keyence XM-M1200 inkl. Steuergerät XM-1500, Messtaster XM-P1000 Keyence XM-M1200 inkl. Steuergerät XM-1500, Messtaster XM-P1000 Keyence XM-M1200 inkl. Steuergerät XM-1500, Messtaster XM-P1000 Keyence XM-M1200 inkl. Steuergerät XM-1500, Messtaster XM-P1000 Keyence XM-M1200 inkl. Steuergerät XM-1500, Messtaster XM-P1000 Keyence XM-M1200 inkl. Steuergerät XM-1500, Messtaster XM-P1000 Keyence XM-M1200 inkl. Steuergerät XM-1500, Messtaster XM-P1000
more images
13
Германија Langenfeld (Rheinland)
1547 km
Keyence XM-M1200 inkl. Steuergerät XM-1500, Messtaster XM-P1000
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Унгарија Budapest
688 km
Unimetro Basic 400
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Hexagon/TESA Visio 500 / Optiv 453 Hexagon/TESA Visio 500 / Optiv 453 Hexagon/TESA Visio 500 / Optiv 453 Hexagon/TESA Visio 500 / Optiv 453 Hexagon/TESA Visio 500 / Optiv 453 Hexagon/TESA Visio 500 / Optiv 453 Hexagon/TESA Visio 500 / Optiv 453 Hexagon/TESA Visio 500 / Optiv 453 Hexagon/TESA Visio 500 / Optiv 453 Hexagon/TESA Visio 500 / Optiv 453 Hexagon/TESA Visio 500 / Optiv 453 Hexagon/TESA Visio 500 / Optiv 453 Hexagon/TESA Visio 500 / Optiv 453 Hexagon/TESA Visio 500 / Optiv 453 Hexagon/TESA Visio 500 / Optiv 453
more images
15
Германија Ostfildern
1258 km
Hexagon/TESA Visio 500 / Optiv 453
2008
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Zeiss SMM-D Zeiss SMM-D Zeiss SMM-D Zeiss SMM-D
more images
4
Германија Denkendorf/Bitz
1143 km
Zeiss SMM-D
1999
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Zeiss Pro Select Zeiss Pro Select Zeiss Pro Select Zeiss Pro Select
more images
4
Германија Denkendorf/Bitz
1143 km
Zeiss Pro Select
2004
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Stiefelmayer
more images
1
Германија Denkendorf
1144 km
Stiefelmayer
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Zeiss
more images
1
Германија Denkendorf
1144 km
Zeiss
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Wenzel RUF 97 Wenzel RUF 97 Wenzel RUF 97 Wenzel RUF 97 Wenzel RUF 97
more images
5
Германија Denkendorf
1144 km
Wenzel RUF 97
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Zeiss Eagle Eye navigator Zeiss Eagle Eye navigator
more images
2
Германија Denkendorf
1144 km
Zeiss Eagle Eye navigator
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Stiefelmayer SMM-C Stiefelmayer SMM-C Stiefelmayer SMM-C Stiefelmayer SMM-C Stiefelmayer SMM-C Stiefelmayer SMM-C Stiefelmayer SMM-C
more images
7
Германија Denkendorf
1144 km
Stiefelmayer SMM-C
1987
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Zeiss Eclipse Zeiss Eclipse Zeiss Eclipse Zeiss Eclipse Zeiss Eclipse
more images
5
Германија Denkendorf
1144 km
Zeiss Eclipse
1999
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Stiefelmayer
more images
1
Германија Denkendorf
1144 km
Stiefelmayer
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Renishaw MIH
more images
1
Германија Denkendorf
1144 km
Renishaw MIH
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Wenzel RS 1620 manuell Wenzel RS 1620 manuell Wenzel RS 1620 manuell Wenzel RS 1620 manuell
more images
4
Германија Denkendorf
1144 km
Wenzel RS 1620 manuell
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Renishaw
more images
1
Германија Denkendorf
1144 km
Renishaw
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Zeiss Zeiss Zeiss Zeiss
more images
4
Германија Denkendorf
1144 km
Zeiss
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mora Kolb Studio Line CNC Mora Kolb Studio Line CNC
more images
2
Германија Denkendorf
1144 km
Mora Kolb Studio Line CNC
1999
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Wenzel RA 1624 Triplex mit Unterflur Wenzel RA 1624 Triplex mit Unterflur Wenzel RA 1624 Triplex mit Unterflur Wenzel RA 1624 Triplex mit Unterflur Wenzel RA 1624 Triplex mit Unterflur Wenzel RA 1624 Triplex mit Unterflur
more images
6
Германија Denkendorf
1144 km
Wenzel RA 1624 Triplex mit Unterflur
2000
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Stiefelmayer C 160 Stiefelmayer C 160 Stiefelmayer C 160 Stiefelmayer C 160
more images
4
Германија Denkendorf
1144 km
Stiefelmayer C 160
1989
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Leitz PMM 181010 Leitz PMM 181010 Leitz PMM 181010 Leitz PMM 181010 Leitz PMM 181010 Leitz PMM 181010
more images
6
Германија Denkendorf
1144 km
Leitz PMM 181010
1986
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Perceptron ScanWorks V5 Perceptron ScanWorks V5 Perceptron ScanWorks V5 Perceptron ScanWorks V5 Perceptron ScanWorks V5 Perceptron ScanWorks V5
more images
6
Германија Denkendorf
1144 km
Perceptron ScanWorks V5
2007
многу добро (користено)
Јавете се