категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Екструдери и линии за истиснување користени

Преработка на пластика, технологија на пластика Екструдери и линии за истиснување
Класифицирана реклама
UNION SN 5063 UNION SN 5063 UNION SN 5063 UNION SN 5063 UNION SN 5063 UNION SN 5063 UNION SN 5063 UNION SN 5063 UNION SN 5063 UNION SN 5063 UNION SN 5063 UNION SN 5063 UNION SN 5063 UNION SN 5063 UNION SN 5063
more images
15
Унгарија Tata
724 km
UNION SN 5063
2007
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Battenfeld BCE 1-45-25D Battenfeld BCE 1-45-25D Battenfeld BCE 1-45-25D Battenfeld BCE 1-45-25D Battenfeld BCE 1-45-25D Battenfeld BCE 1-45-25D Battenfeld BCE 1-45-25D Battenfeld BCE 1-45-25D
more images
8
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Battenfeld BCE 1-45-25D
2007
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Србија Нови Сад
434 km
Weber Blank -Kunststffproductionsanlage 300-800-70
2004
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
AKPORT MAKİNE TAUREX 65-90-65 / 2100 AKPORT MAKİNE TAUREX 65-90-65 / 2100 AKPORT MAKİNE TAUREX 65-90-65 / 2100 AKPORT MAKİNE TAUREX 65-90-65 / 2100 AKPORT MAKİNE TAUREX 65-90-65 / 2100 AKPORT MAKİNE TAUREX 65-90-65 / 2100 AKPORT MAKİNE TAUREX 65-90-65 / 2100 AKPORT MAKİNE TAUREX 65-90-65 / 2100 AKPORT MAKİNE TAUREX 65-90-65 / 2100 AKPORT MAKİNE TAUREX 65-90-65 / 2100
more images
10
Турција Beylikdüzü Osb, 34520 Beylikdüzü Osb/Beylikdüzü/İstanbul, Türkiye
582 km
AKPORT MAKİNE TAUREX 65-90-65 / 2100
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
CDM (OMP Prealpina) ES.130 CDM (OMP Prealpina) ES.130 CDM (OMP Prealpina) ES.130 CDM (OMP Prealpina) ES.130 CDM (OMP Prealpina) ES.130 CDM (OMP Prealpina) ES.130
more images
6
Германија Hessen, Deutschland
1395 km
CDM (OMP Prealpina) ES.130
2010
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
EREMA RGA 50 TE-SW 2/104 RTF-HG 80 EREMA RGA 50 TE-SW 2/104 RTF-HG 80 EREMA RGA 50 TE-SW 2/104 RTF-HG 80 EREMA RGA 50 TE-SW 2/104 RTF-HG 80 EREMA RGA 50 TE-SW 2/104 RTF-HG 80 EREMA RGA 50 TE-SW 2/104 RTF-HG 80 EREMA RGA 50 TE-SW 2/104 RTF-HG 80 EREMA RGA 50 TE-SW 2/104 RTF-HG 80 EREMA RGA 50 TE-SW 2/104 RTF-HG 80 EREMA RGA 50 TE-SW 2/104 RTF-HG 80
more images
10
Унгарија Kunszentmiklós
633 km
EREMA RGA 50 TE-SW 2/104 RTF-HG 80
2006
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Starlinger Recostar 65 Starlinger Recostar 65 Starlinger Recostar 65 Starlinger Recostar 65 Starlinger Recostar 65
more images
5
Германија Wuppertal
1549 km
Starlinger Recostar 65
2006
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
CINCINNATI CMT 68 CINCINNATI CMT 68 CINCINNATI CMT 68 CINCINNATI CMT 68 CINCINNATI CMT 68 CINCINNATI CMT 68
more images
6
Франција Burnhaupt-le-Haut
1341 km
CINCINNATI CMT 68
1991
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
PMH GmbH EX 30 PMH GmbH EX 30 PMH GmbH EX 30
more images
3
Германија Hennef (Sieg)
1502 km
PMH GmbH EX 30
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Rapid 8045-Kurf Rapid 8045-Kurf Rapid 8045-Kurf Rapid 8045-Kurf Rapid 8045-Kurf Rapid 8045-Kurf Rapid 8045-Kurf
more images
7
Холандија Breda
1698 km
Rapid 8045-Kurf
1999
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Bockhorn
1662 km
LÜERS MU125-2-6-91
1991
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
IDE MEB-45/4x25D IDE MEB-45/4x25D IDE MEB-45/4x25D IDE MEB-45/4x25D IDE MEB-45/4x25D IDE MEB-45/4x25D IDE MEB-45/4x25D IDE MEB-45/4x25D
more images
8
Германија Nettetal
1604 km
IDE MEB-45/4x25D
2004
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAAG extrex 28-5-GP MAAG extrex 28-5-GP MAAG extrex 28-5-GP MAAG extrex 28-5-GP MAAG extrex 28-5-GP MAAG extrex 28-5-GP MAAG extrex 28-5-GP MAAG extrex 28-5-GP
more images
8
Германија Darmstadt
1370 km
MAAG extrex 28-5-GP
2001
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Krauss-Maffei KMD 90-26 Krauss-Maffei KMD 90-26 Krauss-Maffei KMD 90-26 Krauss-Maffei KMD 90-26 Krauss-Maffei KMD 90-26 Krauss-Maffei KMD 90-26 Krauss-Maffei KMD 90-26 Krauss-Maffei KMD 90-26 Krauss-Maffei KMD 90-26 Krauss-Maffei KMD 90-26 Krauss-Maffei KMD 90-26
more images
11
Франција Burnhaupt-le-Haut
1341 km
Krauss-Maffei KMD 90-26
2001
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
PMH GmbH EX-20-25l/d
more images
1
Германија Hennef (Sieg)
1502 km
PMH GmbH EX-20-25l/d
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ALPHATEC AD-S 75 compounding line ALPHATEC AD-S 75 compounding line ALPHATEC AD-S 75 compounding line ALPHATEC AD-S 75 compounding line ALPHATEC AD-S 75 compounding line ALPHATEC AD-S 75 compounding line ALPHATEC AD-S 75 compounding line
more images
7
Германија Wuppertal
1546 km
ALPHATEC AD-S 75 compounding line
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
GRAEWE-FANGLI SJ 60X33 GRAEWE-FANGLI SJ 60X33 GRAEWE-FANGLI SJ 60X33 GRAEWE-FANGLI SJ 60X33 GRAEWE-FANGLI SJ 60X33 GRAEWE-FANGLI SJ 60X33 GRAEWE-FANGLI SJ 60X33
more images
7
Германија Bockhorn
1662 km
GRAEWE-FANGLI SJ 60X33
2000
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Battenfeld-Cincinnati ARGOS 93P-28D Battenfeld-Cincinnati ARGOS 93P-28D Battenfeld-Cincinnati ARGOS 93P-28D Battenfeld-Cincinnati ARGOS 93P-28D Battenfeld-Cincinnati ARGOS 93P-28D
more images
5
Германија Nettetal
1604 km
Battenfeld-Cincinnati ARGOS 93P-28D
2007
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
1979 EH-1200-1-120 1979 EH-1200-1-120 1979 EH-1200-1-120 1979 EH-1200-1-120 1979 EH-1200-1-120 1979 EH-1200-1-120
more images
6
Србија Đerađ
283 km
1979 EH-1200-1-120
1979
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
PMH GmbH EX20-25d
more images
1
Германија Hennef (Sieg)
1502 km
PMH GmbH EX20-25d
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
SML With Coextruder Output 1350 KG/H SML With Coextruder Output 1350 KG/H SML With Coextruder Output 1350 KG/H SML With Coextruder Output 1350 KG/H SML With Coextruder Output 1350 KG/H SML With Coextruder Output 1350 KG/H SML With Coextruder Output 1350 KG/H
more images
7
Холандија Raalte
1671 km
SML With Coextruder Output 1350 KG/H
1998
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Tecnomatic LC 1.75.30 Tecnomatic LC 1.75.30 Tecnomatic LC 1.75.30 Tecnomatic LC 1.75.30 Tecnomatic LC 1.75.30 Tecnomatic LC 1.75.30 Tecnomatic LC 1.75.30 Tecnomatic LC 1.75.30 Tecnomatic LC 1.75.30
more images
9
Германија Mönchengladbach
1582 km
Tecnomatic LC 1.75.30
1999
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Battenfeld-Cincinnati Argos 93P-28D Battenfeld-Cincinnati Argos 93P-28D Battenfeld-Cincinnati Argos 93P-28D Battenfeld-Cincinnati Argos 93P-28D Battenfeld-Cincinnati Argos 93P-28D Battenfeld-Cincinnati Argos 93P-28D Battenfeld-Cincinnati Argos 93P-28D Battenfeld-Cincinnati Argos 93P-28D Battenfeld-Cincinnati Argos 93P-28D Battenfeld-Cincinnati Argos 93P-28D Battenfeld-Cincinnati Argos 93P-28D
more images
11
Германија Nettetal
1600 km
Battenfeld-Cincinnati Argos 93P-28D
2007
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SICA C 315/4 SICA C 315/4 SICA C 315/4 SICA C 315/4 SICA C 315/4 SICA C 315/4
more images
6
Германија Bockhorn
1662 km
SICA C 315/4
1996
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Benzlers RP2/180/01/10/ECE/065/NC Benzlers RP2/180/01/10/ECE/065/NC Benzlers RP2/180/01/10/ECE/065/NC Benzlers RP2/180/01/10/ECE/065/NC Benzlers RP2/180/01/10/ECE/065/NC Benzlers RP2/180/01/10/ECE/065/NC Benzlers RP2/180/01/10/ECE/065/NC Benzlers RP2/180/01/10/ECE/065/NC Benzlers RP2/180/01/10/ECE/065/NC Benzlers RP2/180/01/10/ECE/065/NC
more images
10
Холандија Breda
1698 km
Benzlers RP2/180/01/10/ECE/065/NC
1996
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Leistritz ZSE 40 MAXX Leistritz ZSE 40 MAXX Leistritz ZSE 40 MAXX Leistritz ZSE 40 MAXX Leistritz ZSE 40 MAXX Leistritz ZSE 40 MAXX Leistritz ZSE 40 MAXX Leistritz ZSE 40 MAXX
more images
8
Германија Haan
1549 km
Leistritz ZSE 40 MAXX
2008
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
COMAC EBC 34 COMAC EBC 34 COMAC EBC 34 COMAC EBC 34 COMAC EBC 34 COMAC EBC 34
more images
6
Германија Wuppertal
1549 km
COMAC EBC 34
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Krauss-Maffei KMD 60 K/P Krauss-Maffei KMD 60 K/P Krauss-Maffei KMD 60 K/P Krauss-Maffei KMD 60 K/P Krauss-Maffei KMD 60 K/P Krauss-Maffei KMD 60 K/P Krauss-Maffei KMD 60 K/P Krauss-Maffei KMD 60 K/P Krauss-Maffei KMD 60 K/P Krauss-Maffei KMD 60 K/P Krauss-Maffei KMD 60 K/P Krauss-Maffei KMD 60 K/P Krauss-Maffei KMD 60 K/P Krauss-Maffei KMD 60 K/P
more images
14
Германија Pirmasens
1388 km
Krauss-Maffei KMD 60 K/P
2007
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BATTENFELD P 50 B BATTENFELD P 50 B BATTENFELD P 50 B BATTENFELD P 50 B BATTENFELD P 50 B BATTENFELD P 50 B BATTENFELD P 50 B BATTENFELD P 50 B BATTENFELD P 50 B
more images
9
Германија Bockhorn
1662 km
BATTENFELD P 50 B
1986
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BELLAFORM BH 45-30D BELLAFORM BH 45-30D BELLAFORM BH 45-30D BELLAFORM BH 45-30D
more images
4
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
BELLAFORM BH 45-30D
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BATTENFELD UNI-EX 1-75-25 B BATTENFELD UNI-EX 1-75-25 B BATTENFELD UNI-EX 1-75-25 B BATTENFELD UNI-EX 1-75-25 B
more images
4
Германија Wuppertal
1549 km
BATTENFELD UNI-EX 1-75-25 B
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
IPM BA 160 ME 2T IPM BA 160 ME 2T IPM BA 160 ME 2T IPM BA 160 ME 2T IPM BA 160 ME 2T IPM BA 160 ME 2T IPM BA 160 ME 2T IPM BA 160 ME 2T IPM BA 160 ME 2T IPM BA 160 ME 2T IPM BA 160 ME 2T IPM BA 160 ME 2T IPM BA 160 ME 2T
more images
13
Германија Bockhorn
1662 km
IPM BA 160 ME 2T
2011
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Troester Troester Troester
more images
3
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Troester
1982
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Alpahtec A-ES 75.28 V Alpahtec A-ES 75.28 V Alpahtec A-ES 75.28 V Alpahtec A-ES 75.28 V
more images
4
Германија Wuppertal
1549 km
Alpahtec A-ES 75.28 V
2004
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Bockhorn
1662 km
IPM
1992
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
THEYSOHN TSD 60 THEYSOHN TSD 60 THEYSOHN TSD 60 THEYSOHN TSD 60 THEYSOHN TSD 60 THEYSOHN TSD 60
more images
6
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
THEYSOHN TSD 60
2011
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Bockhorn
1662 km
VON-HEIN HTV 630 HTV 630
1993
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
2
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
KUAG CUT-160 KUAG CUT-160 KUAG CUT-160 KUAG CUT-160 KUAG CUT-160 KUAG CUT-160
more images
6
Германија Bockhorn
1662 km
KUAG CUT-160
2002
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
LEISTRITZ ZSE 50GL
more images
1
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
LEISTRITZ ZSE 50GL
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Bockhorn
1662 km
LÜERS MU 110-2-2/43-04
2004
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KRAUSS MAFFEI KMD-2-50-KK KRAUSS MAFFEI KMD-2-50-KK
more images
2
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
KRAUSS MAFFEI KMD-2-50-KK
1996
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
KUAG CUT 110 KUAG CUT 110 KUAG CUT 110 KUAG CUT 110 KUAG CUT 110 KUAG CUT 110
more images
6
Германија Bockhorn
1662 km
KUAG CUT 110
2004
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Berstorff ZE 40 Berstorff ZE 40 Berstorff ZE 40 Berstorff ZE 40 Berstorff ZE 40
more images
5
Германија Berlin
1365 km
Berstorff ZE 40
1988
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Bockhorn
1662 km
KUAG jetz ICON CUT-110
2002
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
CINCINNATI CMS 45-25B CINCINNATI CMS 45-25B CINCINNATI CMS 45-25B CINCINNATI CMS 45-25B CINCINNATI CMS 45-25B CINCINNATI CMS 45-25B CINCINNATI CMS 45-25B CINCINNATI CMS 45-25B
more images
8
Германија
1369 km
CINCINNATI CMS 45-25B
1991
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Bockhorn
1662 km
KUAG jetz ICON CUT-110 ROHRSÄGE
2004
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ANKELE Führer 60 ANKELE Führer 60 ANKELE Führer 60 ANKELE Führer 60 ANKELE Führer 60
more images
5
Германија
1369 km
ANKELE Führer 60
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се

Искористено Екструдери и линии за истиснување

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.