Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu

Екструдер и екструдерски линии купи користени

202 резултати за
Признати локација: Македонија (промена)
Откажи
Продаваме 2 комплетни машини со екструдер со 7 калапи за ПВЦ производи. Можете да ги видите моделите на машината од сликите. Првата машина е турски модел од 2007 година. Купена од нас во 2010 година. Втората машина е италијански модел од 1980 година. Купена од нас во 2000 година. O2bt7 Двете машини се во одлична состојба. Тие се сервисираат годишно и се подготвени да се тркалаат. Ние сме отворени за размена или преговори за цени. Слободно контактирајте не на WhatsUp или Viber за повеќе информаци...
Bremerhaven, Германија Германија
(локација на застапништво)
1648 km
2017
реновиран (користен)
Barneveld, Холандија Холандија
(локација на застапништво)
1693 km
користен
Barneveld, Холандија Холандија
(локација на застапништво)
1693 km
користен
Berlin, Германија Германија
(локација на застапништво)
1365 km
подготвен за работа (се користи)