Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

пластична машинерија купи користени

2.485 резултати за
Вашата призната локација: Македонија (промена)
Откажи
Stürtz 4AS Stürtz 4AS Stürtz 4AS Stürtz 4AS Stürtz 4AS Stürtz 4AS Stürtz 4AS Stürtz 4AS Stürtz 4AS
more images
9
повик
София Бугарија
179 km
2008
одличен (користен)
more images
15
Kumanovo Македонија
57 km
2012
како и нови (ex-дисплеј)
bilge BES 60 / bilge BES 60 / bilge BES 60 / bilge BES 60 / bilge BES 60 / bilge BES 60 /
more images
6
повик
Trubarevo Македонија
45 km
2007
како и нови (ex-дисплеј)
Продаваме 2 комплетни машини со екструдер со 7 калапи за ПВЦ производи. Можете да ги видите моделите на машината од сликите. O2bt7 Првата машина е турски модел од 2007 година. Купена од нас во 2010 година. Втората машина е италијански модел од 1980 година. Купена од нас во 2000 година. Двете машини се во одлична состојба. Тие се сервисираат годишно и се подготвени да се тркалаат. Ние сме отворени за размена или преговори за цени. Слободно контактирајте не на WhatsUp или Viber за повеќе информаци...
SOMOS D400 MTA SOMOS D400 MTA SOMOS D400 MTA SOMOS D400 MTA SOMOS D400 MTA SOMOS D400 MTA SOMOS D400 MTA
more images
7
повик
Tatabánya Унгарија
714 km
2000
добра состојба (се користи)
 Vertical injection molding machine LWB
more images
1
повик
Trenčín, Словачка Словачка
(локација на застапништво)
860 km
2011
подготвен за работа (се користи)
Engel Victory 500/90 Power Engel Victory 500/90 Power Engel Victory 500/90 Power Engel Victory 500/90 Power Engel Victory 500/90 Power Engel Victory 500/90 Power Engel Victory 500/90 Power Engel Victory 500/90 Power Engel Victory 500/90 Power Engel Victory 500/90 Power
more images
10
повик
Szekszárd Унгарија
580 km
2003
добра состојба (се користи)
Stürtz(Germany) Stürtz(Germany) Stürtz(Germany) Stürtz(Germany) Stürtz(Germany) Stürtz(Germany) Stürtz(Germany) Stürtz(Germany)
more images
8
повик
София Бугарија
179 km
2008
одличен (користен)
повик
Lastovče 42, 8000 Novo mesto, Slovenia Словенија
707 km
2000
одличен (користен)
Luigi Bandera Blasia 107 Luigi Bandera Blasia 107 Luigi Bandera Blasia 107 Luigi Bandera Blasia 107 Luigi Bandera Blasia 107 Luigi Bandera Blasia 107 Luigi Bandera Blasia 107
more images
7
повик
Trubarevo Македонија
45 km
1980
добра состојба (се користи)
ARBURG ALLROUNDER 520C 2000 ARBURG ALLROUNDER 520C 2000 ARBURG ALLROUNDER 520C 2000 ARBURG ALLROUNDER 520C 2000 ARBURG ALLROUNDER 520C 2000 ARBURG ALLROUNDER 520C 2000 ARBURG ALLROUNDER 520C 2000 ARBURG ALLROUNDER 520C 2000 ARBURG ALLROUNDER 520C 2000 ARBURG ALLROUNDER 520C 2000
more images
10
повик
Brno, Република Чешка Република Чешка
(локација на застапништво)
935 km
1995
добар (користен)
 Krauss Maffei KM 150-520 C2+ injection molding machine Krauss Maffei KM 150-520 C2+ injection molding machine Krauss Maffei KM 150-520 C2+ injection molding machine Krauss Maffei KM 150-520 C2+ injection molding machine
more images
4
повик
Trenčín, Словачка Словачка
(локација на застапништво)
860 km
2004
подготвен за работа (се користи)
SEPRO 3021 BZ S 900 II SEPRO 3021 BZ S 900 II SEPRO 3021 BZ S 900 II SEPRO 3021 BZ S 900 II
more images
4
повик
Gornji Milanovac Србија
288 km
2001
добра состојба (се користи)
EMO 2003 EMO 2003 EMO 2003
more images
3
Küçükbakkalköy, Beyaz Çiğdem Sk, 34750 Ataşehir/İstanbul, Turkey Турција
620 km
2003
добра состојба (се користи)
BATTENFELD HM 80/210 S UNILOG B4 BATTENFELD HM 80/210 S UNILOG B4 BATTENFELD HM 80/210 S UNILOG B4 BATTENFELD HM 80/210 S UNILOG B4 BATTENFELD HM 80/210 S UNILOG B4 BATTENFELD HM 80/210 S UNILOG B4 BATTENFELD HM 80/210 S UNILOG B4 BATTENFELD HM 80/210 S UNILOG B4 BATTENFELD HM 80/210 S UNILOG B4 BATTENFELD HM 80/210 S UNILOG B4 BATTENFELD HM 80/210 S UNILOG B4 BATTENFELD HM 80/210 S UNILOG B4 BATTENFELD HM 80/210 S UNILOG B4 BATTENFELD HM 80/210 S UNILOG B4 BATTENFELD HM 80/210 S UNILOG B4
more images
15
повик
Lastovče 42, 8000 Novo mesto, Slovenia Словенија
707 km
2005
добра состојба (се користи)
ENGEL ES 200 - 30 ENGEL ES 200 - 30 ENGEL ES 200 - 30 ENGEL ES 200 - 30 ENGEL ES 200 - 30 ENGEL ES 200 - 30 ENGEL ES 200 - 30
more images
7
Trata 49, 4220 Trata, Slovenija Словенија
781 km
1997
добар (користен)
повик
Brno, Република Чешка Република Чешка
(локација на застапништво)
935 km
2006
добар (користен)
GS MACH - ELANG - MORETTO GS-005 opt. - ERC-20SA - XD21 OTX DVM10V
more images
1
Bruck an der Mur Австрија
825 km
2018
одличен (користен)
Netstal SYN 1500k-230 Netstal SYN 1500k-230 Netstal SYN 1500k-230
more images
3
повик
Gornji Milanovac Србија
288 km
2005
добра состојба (се користи)
EMO -(Extrusion Molding GmbH) / Cloeren CO ex 1300 mm EMO -(Extrusion Molding GmbH) / Cloeren CO ex 1300 mm EMO -(Extrusion Molding GmbH) / Cloeren CO ex 1300 mm
more images
3
повик
Küçükbakkalköy, Beyaz Çiğdem Sk, 34750 Ataşehir/İstanbul, Turkey Турција
620 km
2008
добра состојба (се користи)
BATTENFELD Injection molding machine Battenfeld 4500/2800 BATTENFELD Injection molding machine Battenfeld 4500/2800
more images
2
повик
Trenčín, Словачка Словачка
(локација на застапништво)
860 km
2004
одличен (користен)
Krauss-Maffei Krauss-Maffei Krauss-Maffei Krauss-Maffei Krauss-Maffei Krauss-Maffei Krauss-Maffei Krauss-Maffei
more images
8
повик
Wien Австрија
847 km
1988
одличен (користен)
Krauss-Maffei 65-160 C2 Krauss-Maffei 65-160 C2 Krauss-Maffei 65-160 C2 Krauss-Maffei 65-160 C2 Krauss-Maffei 65-160 C2
more images
5
повик
Brno, Република Чешка Република Чешка
(локација на застапништво)
935 km
2004
добар (користен)
повик
Lastovče 42, 8000 Novo mesto, Slovenia Словенија
707 km
1998
одличен (користен)
KraussMaffei KM 80-220 C1 KraussMaffei KM 80-220 C1 KraussMaffei KM 80-220 C1 KraussMaffei KM 80-220 C1
more images
4
повик
Gornji Milanovac Србија
288 km
1996
добар (користен)
ILLIG RDM 70K ILLIG RDM 70K ILLIG RDM 70K ILLIG RDM 70K ILLIG RDM 70K
more images
5
повик
St. Gallen Швајцарија
1174 km
1992
одличен (користен)
 Piovan inlet grinder, model: RSP 15/38 Piovan inlet grinder, model: RSP 15/38 Piovan inlet grinder, model: RSP 15/38 Piovan inlet grinder, model: RSP 15/38 Piovan inlet grinder, model: RSP 15/38
more images
5
повик
Trenčín, Словачка Словачка
(локација на застапништво)
860 km
подготвен за работа (се користи)
ENGEL ENGEL ENGEL ENGEL ENGEL ENGEL ENGEL ENGEL ENGEL ENGEL ENGEL ENGEL
more images
12
повик
Wien Австрија
847 km
2004
одличен (користен)
ENGEL ES 750H 500W/ 500 HL 2F ENGEL ES 750H 500W/ 500 HL 2F
more images
2
повик
Brno, Република Чешка Република Чешка
(локација на застапништво)
935 km
2000
добар (користен)
battenfeld-cincinnati Konos63-P battenfeld-cincinnati Konos63-P battenfeld-cincinnati Konos63-P battenfeld-cincinnati Konos63-P battenfeld-cincinnati Konos63-P
more images
5
повик
Bad Vöslau Австрија
832 km
2005
одличен (користен)
KraussMaffei KM 50-220 C2 KraussMaffei KM 50-220 C2 KraussMaffei KM 50-220 C2 KraussMaffei KM 50-220 C2 KraussMaffei KM 50-220 C2
more images
5
повик
Gornji Milanovac Србија
288 km
1998
добар (користен)
FERROMATIK IU265 FERROMATIK IU265 FERROMATIK IU265
more images
3
повик
Pegnitz, Германија Германија
(локација на застапништво)
1203 km
користен
 MTA Waterchiller TAE 015 air cooled MTA Waterchiller TAE 015 air cooled MTA Waterchiller TAE 015 air cooled
more images
3
повик
Trenčín, Словачка Словачка
(локација на застапништво)
860 km
2004
подготвен за работа (се користи)
YORK YORK YORK YORK YORK YORK YORK YORK
more images
8
повик
Wien Австрија
847 km
2009
одличен (користен)
Bandera TRA 60 Bandera TRA 60 Bandera TRA 60 Bandera TRA 60 Bandera TRA 60
more images
5
повик
Zagreb Хрватска
656 km
2002
добра состојба (се користи)
Fimtec Graf Synergy STB MULTIFAB 3000 Fimtec Graf Synergy STB MULTIFAB 3000 Fimtec Graf Synergy STB MULTIFAB 3000
more images
3
повик
8014, Bulgarien Бугарија
487 km
2008
одличен (користен)
KraussMaffei KM 300-1000 C2 KraussMaffei KM 300-1000 C2 KraussMaffei KM 300-1000 C2
more images
3
повик
Gornji Milanovac Србија
288 km
1997
одличен (користен)
battenfeld-cincinnati Titan58-R battenfeld-cincinnati Titan58-R battenfeld-cincinnati Titan58-R battenfeld-cincinnati Titan58-R battenfeld-cincinnati Titan58-R battenfeld-cincinnati Titan58-R battenfeld-cincinnati Titan58-R battenfeld-cincinnati Titan58-R
more images
8
повик
Bad Vöslau Австрија
832 km
2002
одличен (користен)
Krauss-Maffei Robot W643-0470 Krauss-Maffei Robot W643-0470 Krauss-Maffei Robot W643-0470
more images
3
повик
Trenčín, Словачка Словачка
(локација на застапништво)
860 km
2006
одличен (користен)
AUTOTHERN AUTOTHERN AUTOTHERN AUTOTHERN AUTOTHERN AUTOTHERN
more images
6
повик
Wien Австрија
847 km
2017
одличен (користен)
Mannesmann Rexroth Antriebseinheit 15KW Mannesmann Rexroth Antriebseinheit 15KW Mannesmann Rexroth Antriebseinheit 15KW Mannesmann Rexroth Antriebseinheit 15KW
more images
4
повик
Pegnitz, Германија Германија
(локација на застапништво)
1203 km
користен
повик
Zagreb Хрватска
656 km
1998
реновиран (користен)
KraussMaffei KM 125-520 C1 KraussMaffei KM 125-520 C1 KraussMaffei KM 125-520 C1 KraussMaffei KM 125-520 C1
more images
4
повик
Gornji Milanovac Србија
288 km
2000
добра состојба (се користи)
battenfeld-cincinnati FiberEX Titan58 battenfeld-cincinnati FiberEX Titan58 battenfeld-cincinnati FiberEX Titan58 battenfeld-cincinnati FiberEX Titan58 battenfeld-cincinnati FiberEX Titan58 battenfeld-cincinnati FiberEX Titan58 battenfeld-cincinnati FiberEX Titan58 battenfeld-cincinnati FiberEX Titan58 battenfeld-cincinnati FiberEX Titan58 battenfeld-cincinnati FiberEX Titan58 battenfeld-cincinnati FiberEX Titan58 battenfeld-cincinnati FiberEX Titan58 battenfeld-cincinnati FiberEX Titan58 battenfeld-cincinnati FiberEX Titan58 battenfeld-cincinnati FiberEX Titan58
more images
15
повик
Bad Vöslau Австрија
832 km
2004
подготвен за работа (се користи)
Apex Linear Robot Apex, model SC2000D Apex Linear Robot Apex, model SC2000D Apex Linear Robot Apex, model SC2000D Apex Linear Robot Apex, model SC2000D Apex Linear Robot Apex, model SC2000D Apex Linear Robot Apex, model SC2000D Apex Linear Robot Apex, model SC2000D
more images
7
повик
Trenčín, Словачка Словачка
(локација на застапништво)
860 km
2011
одличен (користен)
ABB ABB ABB ABB ABB ABB ABB ABB ABB ABB ABB ABB
more images
12
повик
Wien Австрија
847 km
1999
одличен (користен)
FERROMATIK IU3165, FM 375 FERROMATIK IU3165, FM 375 FERROMATIK IU3165, FM 375
more images
3
повик
Pegnitz, Германија Германија
(локација на застапништво)
1203 km
користен
Woojin Selex 80 NS Woojin Selex 80 NS Woojin Selex 80 NS Woojin Selex 80 NS Woojin Selex 80 NS Woojin Selex 80 NS Woojin Selex 80 NS Woojin Selex 80 NS
more images
8
повик
Brno, Република Чешка Република Чешка
(локација на застапништво)
935 km
2010
добар (користен)
ENGEL 275 to
more images
1
повик
Schwäbisch Gmünd Германија
1231 km
1994
одличен (користен)
BATTENFELD BA 950 / 315 CDC BATTENFELD BA 950 / 315 CDC BATTENFELD BA 950 / 315 CDC BATTENFELD BA 950 / 315 CDC BATTENFELD BA 950 / 315 CDC BATTENFELD BA 950 / 315 CDC BATTENFELD BA 950 / 315 CDC BATTENFELD BA 950 / 315 CDC
more images
8
Grenzach-Wyhlen, Германија Германија
(локација на застапништво)
1292 km
1994
користен
SEPRO 3031 BZ S900 II SEPRO 3031 BZ S900 II SEPRO 3031 BZ S900 II SEPRO 3031 BZ S900 II
more images
4
повик
Trenčín, Словачка Словачка
(локација на застапништво)
860 km
2001
одличен (користен)
 

Користено пластична машинерија

Комплетно пребарувајте Machineseeker и повеќе од 200.000 користени машини сега.