Купете Преработка на пластика, технологија на пластика користени (2.792)

Купете Преработка на пластика, технологија на пластика користени (2.792)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
Класифицирана реклама
AUTOMA SPEED 10 AUTOMA SPEED 10 AUTOMA SPEED 10 AUTOMA SPEED 10 AUTOMA SPEED 10
more images
5
Македонија Shkupi
47 km
AUTOMA SPEED 10
1988
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Haitian HTF 160 X Haitian HTF 160 X Haitian HTF 160 X Haitian HTF 160 X
more images
4
Романија Oltenița
487 km
Haitian HTF 160 X
2007
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Berges Duroplasttechnik GmbH BR200 Berges Duroplasttechnik GmbH BR200 Berges Duroplasttechnik GmbH BR200 Berges Duroplasttechnik GmbH BR200
more images
4
Грција Γκιώνη, Παιανία 190 02, Ελλάδα
446 km
Berges Duroplasttechnik GmbH BR200
1986
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Krauss Maffei KM 650-3500C2 Krauss Maffei KM 650-3500C2
more images
2
Словачка
802 km
Krauss Maffei KM 650-3500C2
1997
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
AKPORT MAKİNE TAUREX 65-90-65 / 2100 AKPORT MAKİNE TAUREX 65-90-65 / 2100 AKPORT MAKİNE TAUREX 65-90-65 / 2100 AKPORT MAKİNE TAUREX 65-90-65 / 2100 AKPORT MAKİNE TAUREX 65-90-65 / 2100 AKPORT MAKİNE TAUREX 65-90-65 / 2100 AKPORT MAKİNE TAUREX 65-90-65 / 2100 AKPORT MAKİNE TAUREX 65-90-65 / 2100 AKPORT MAKİNE TAUREX 65-90-65 / 2100 AKPORT MAKİNE TAUREX 65-90-65 / 2100
more images
10
Турција Beylikdüzü Osb, 34520 Beylikdüzü Osb/Beylikdüzü/İstanbul, Türkiye
582 km
AKPORT MAKİNE TAUREX 65-90-65 / 2100
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
MIKROSANMAK MTV60/25D MIKROSANMAK MTV60/25D MIKROSANMAK MTV60/25D MIKROSANMAK MTV60/25D MIKROSANMAK MTV60/25D MIKROSANMAK MTV60/25D MIKROSANMAK MTV60/25D MIKROSANMAK MTV60/25D MIKROSANMAK MTV60/25D MIKROSANMAK MTV60/25D
more images
10
Македонија Negotino
32 km
MIKROSAN MTV60/25D
MIKROSANMAK MTV60/25D
2001
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
KraussMaffei KM 800-4350 MC KraussMaffei KM 800-4350 MC KraussMaffei KM 800-4350 MC KraussMaffei KM 800-4350 MC KraussMaffei KM 800-4350 MC KraussMaffei KM 800-4350 MC
more images
6
Македонија Shkupi
47 km
KraussMaffei KM 800-4350 MC
1997
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
JIN JYE MACHINERY CO. JT-300R JIN JYE MACHINERY CO. JT-300R JIN JYE MACHINERY CO. JT-300R JIN JYE MACHINERY CO. JT-300R JIN JYE MACHINERY CO. JT-300R
more images
5
Романија Oltenița
487 km
JIN JYE MACHINERY CO. JT-300R
2004
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Босна и Херцеговина Odžak
470 km
Custom made 300-1
2020
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Wittmann W632-0269 Wittmann W632-0269 Wittmann W632-0269 Wittmann W632-0269
more images
4
Словачка
802 km
Wittmann W632-0269
2003
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
 MS300 MS300 MS300
more images
3
Бугарија Plovdiv
259 km
MS300
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Krauss-Maffei Krauss-Maffei Krauss-Maffei Krauss-Maffei Krauss-Maffei Krauss-Maffei
more images
6
Словенија Zminec 20, 4220 Škofja Loka, Slovenija
783 km
Krauss-Maffei
2015
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Rapid GK-2218 Rapid GK-2218 Rapid GK-2218 Rapid GK-2218 Rapid GK-2218 Rapid GK-2218
more images
6
Унгарија Budapest
684 km
Rapid GK-2218
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Wittmann/Demag W631-0533 Wittmann/Demag W631-0533 Wittmann/Demag W631-0533 Wittmann/Demag W631-0533 Wittmann/Demag W631-0533 Wittmann/Demag W631-0533 Wittmann/Demag W631-0533
more images
7
Словачка
802 km
Wittmann/Demag W631-0533
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg 420C 1000-290 Arburg 420C 1000-290
more images
2
Словенија Zminec 20, 4220 Škofja Loka, Slovenija
783 km
Arburg 420C 1000-290
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MORETTO THW9 MORETTO THW9 MORETTO THW9 MORETTO THW9 MORETTO THW9 MORETTO THW9
more images
6
Унгарија Budapest
684 km
MORETTO THW9
2005
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
REGLOPLAS 90smart
more images
1
Словачка
802 km
REGLOPLAS 90smart
2014
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
playing card box internal size: 13x66x102 mm playing card box internal size: 13x66x102 mm playing card box internal size: 13x66x102 mm playing card box internal size: 13x66x102 mm playing card box internal size: 13x66x102 mm
more images
5
Унгарија Budapest
684 km
playing card box internal size: 13x66x102 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
1
Словачка
802 km
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DEMAG 160/520-600 DEMAG 160/520-600 DEMAG 160/520-600 DEMAG 160/520-600 DEMAG 160/520-600 DEMAG 160/520-600 DEMAG 160/520-600 DEMAG 160/520-600 DEMAG 160/520-600 DEMAG 160/520-600 DEMAG 160/520-600 DEMAG 160/520-600 DEMAG 160/520-600 DEMAG 160/520-600
more images
14
Унгарија Budapest
684 km
DEMAG 160/520-600
2004
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SEIKO EPSON scara ROBOT type LS6-602S SEIKO EPSON scara ROBOT type LS6-602S SEIKO EPSON scara ROBOT type LS6-602S SEIKO EPSON scara ROBOT type LS6-602S SEIKO EPSON scara ROBOT type LS6-602S SEIKO EPSON scara ROBOT type LS6-602S SEIKO EPSON scara ROBOT type LS6-602S SEIKO EPSON scara ROBOT type LS6-602S SEIKO EPSON scara ROBOT type LS6-602S SEIKO EPSON scara ROBOT type LS6-602S SEIKO EPSON scara ROBOT type LS6-602S
more images
11
Словачка
802 km
SEIKO EPSON scara ROBOT type LS6-602S
2013
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Krauss-Maffei MC3, MC3F, MC4
more images
1
Унгарија Budapest
684 km
Krauss-Maffei MC3, MC3F, MC4
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg 320C 600-250U Arburg 320C 600-250U Arburg 320C 600-250U
more images
3
Словачка
802 km
Arburg 320C 600-250U
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Demag Ergotech 20000-11500 Demag Ergotech 20000-11500 Demag Ergotech 20000-11500 Demag Ergotech 20000-11500 Demag Ergotech 20000-11500 Demag Ergotech 20000-11500 Demag Ergotech 20000-11500 Demag Ergotech 20000-11500 Demag Ergotech 20000-11500 Demag Ergotech 20000-11500 Demag Ergotech 20000-11500 Demag Ergotech 20000-11500
more images
12
Словачка Trenčín
860 km
Demag Ergotech 20000-11500
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg 320C 600-250U Arburg 320C 600-250U Arburg 320C 600-250U Arburg 320C 600-250U Arburg 320C 600-250U Arburg 320C 600-250U Arburg 320C 600-250U Arburg 320C 600-250U Arburg 320C 600-250U Arburg 320C 600-250U Arburg 320C 600-250U Arburg 320C 600-250U Arburg 320C 600-250U Arburg 320C 600-250U Arburg 320C 600-250U
more images
15
Словачка Trenčín
860 km
Arburg 320C 600-250U
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Krauss Maffei 2000-17200MX Krauss Maffei 2000-17200MX Krauss Maffei 2000-17200MX Krauss Maffei 2000-17200MX Krauss Maffei 2000-17200MX Krauss Maffei 2000-17200MX Krauss Maffei 2000-17200MX Krauss Maffei 2000-17200MX Krauss Maffei 2000-17200MX Krauss Maffei 2000-17200MX Krauss Maffei 2000-17200MX Krauss Maffei 2000-17200MX Krauss Maffei 2000-17200MX Krauss Maffei 2000-17200MX Krauss Maffei 2000-17200MX
more images
15
Словачка Trenčín
860 km
Krauss Maffei 2000-17200MX
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg Allrounder 375 V 500-290 Arburg Allrounder 375 V 500-290 Arburg Allrounder 375 V 500-290 Arburg Allrounder 375 V 500-290 Arburg Allrounder 375 V 500-290 Arburg Allrounder 375 V 500-290 Arburg Allrounder 375 V 500-290 Arburg Allrounder 375 V 500-290 Arburg Allrounder 375 V 500-290 Arburg Allrounder 375 V 500-290 Arburg Allrounder 375 V 500-290 Arburg Allrounder 375 V 500-290 Arburg Allrounder 375 V 500-290 Arburg Allrounder 375 V 500-290 Arburg Allrounder 375 V 500-290
more images
15
Словачка
802 km
Arburg Allrounder 375 V 500-290
2012
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Wittmann M2 Wittmann M2 Wittmann M2 Wittmann M2 Wittmann M2
more images
5
Словачка
802 km
Wittmann M2
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Chen Hsong EM120-SVP/2 Chen Hsong EM120-SVP/2 Chen Hsong EM120-SVP/2 Chen Hsong EM120-SVP/2 Chen Hsong EM120-SVP/2 Chen Hsong EM120-SVP/2 Chen Hsong EM120-SVP/2 Chen Hsong EM120-SVP/2 Chen Hsong EM120-SVP/2
more images
9
Словачка
802 km
Chen Hsong EM120-SVP/2
2018
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HELIOS spot Dryer for granulate HELIOS spot Dryer for granulate HELIOS spot Dryer for granulate HELIOS spot Dryer for granulate HELIOS spot Dryer for granulate HELIOS spot Dryer for granulate HELIOS spot Dryer for granulate HELIOS spot Dryer for granulate HELIOS spot Dryer for granulate HELIOS spot Dryer for granulate HELIOS spot Dryer for granulate HELIOS spot Dryer for granulate HELIOS spot Dryer for granulate
more images
13
Словачка
802 km
HELIOS spot Dryer for granulate
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Engel ES 1800/300 HL Engel ES 1800/300 HL Engel ES 1800/300 HL Engel ES 1800/300 HL
more images
4
Словачка
802 km
Engel ES 1800/300 HL
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Chen Hsong EM120-SVP/2
more images
1
Словачка
802 km
Chen Hsong EM120-SVP/2
2018
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Krauss Maffei 300-1000CX Krauss Maffei 300-1000CX Krauss Maffei 300-1000CX Krauss Maffei 300-1000CX Krauss Maffei 300-1000CX Krauss Maffei 300-1000CX
more images
6
Словачка Trenčín
860 km
Krauss Maffei 300-1000CX
2013
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
 Conveyor Conveyor Conveyor Conveyor Conveyor Conveyor Conveyor Conveyor Conveyor
more images
9
Словачка
802 km
Conveyor
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg Allrounder Centex 570 C 2000 - 350/150, 200 ton... Arburg Allrounder Centex 570 C 2000 - 350/150, 200 ton... Arburg Allrounder Centex 570 C 2000 - 350/150, 200 ton... Arburg Allrounder Centex 570 C 2000 - 350/150, 200 ton... Arburg Allrounder Centex 570 C 2000 - 350/150, 200 ton... Arburg Allrounder Centex 570 C 2000 - 350/150, 200 ton... Arburg Allrounder Centex 570 C 2000 - 350/150, 200 ton... Arburg Allrounder Centex 570 C 2000 - 350/150, 200 ton... Arburg Allrounder Centex 570 C 2000 - 350/150, 200 ton... Arburg Allrounder Centex 570 C 2000 - 350/150, 200 ton... Arburg Allrounder Centex 570 C 2000 - 350/150, 200 ton... Arburg Allrounder Centex 570 C 2000 - 350/150, 200 ton... Arburg Allrounder Centex 570 C 2000 - 350/150, 200 ton... Arburg Allrounder Centex 570 C 2000 - 350/150, 200 ton... Arburg Allrounder Centex 570 C 2000 - 350/150, 200 ton...
more images
15
Словачка
802 km
Arburg Allrounder Centex 570 C 2000 - 350/150, 200 ton...
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Engel ERC 63/2-C Engel ERC 63/2-C Engel ERC 63/2-C Engel ERC 63/2-C Engel ERC 63/2-C Engel ERC 63/2-C Engel ERC 63/2-C Engel ERC 63/2-C Engel ERC 63/2-C Engel ERC 63/2-C Engel ERC 63/2-C Engel ERC 63/2-C Engel ERC 63/2-C Engel ERC 63/2-C Engel ERC 63/2-C
more images
15
Словачка
802 km
Engel ERC 63/2-C
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg 720 S 3200-2100 Arburg 720 S 3200-2100 Arburg 720 S 3200-2100 Arburg 720 S 3200-2100 Arburg 720 S 3200-2100 Arburg 720 S 3200-2100 Arburg 720 S 3200-2100 Arburg 720 S 3200-2100 Arburg 720 S 3200-2100 Arburg 720 S 3200-2100 Arburg 720 S 3200-2100 Arburg 720 S 3200-2100 Arburg 720 S 3200-2100 Arburg 720 S 3200-2100 Arburg 720 S 3200-2100
more images
15
Словачка Nové Mesto nad Váhom
853 km
Arburg 720 S 3200-2100
2022
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Wittmann Battenfeld Macro Power E450/2250 Unilog B6 Wittmann Battenfeld Macro Power E450/2250 Unilog B6 Wittmann Battenfeld Macro Power E450/2250 Unilog B6 Wittmann Battenfeld Macro Power E450/2250 Unilog B6 Wittmann Battenfeld Macro Power E450/2250 Unilog B6 Wittmann Battenfeld Macro Power E450/2250 Unilog B6 Wittmann Battenfeld Macro Power E450/2250 Unilog B6 Wittmann Battenfeld Macro Power E450/2250 Unilog B6
more images
8
Словачка Trenčín
860 km
Wittmann Battenfeld Macro Power E450/2250 Unilog B6
2014
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Japan Yushin Yushin YCII-800S-30-18 Japan Yushin Yushin YCII-800S-30-18 Japan Yushin Yushin YCII-800S-30-18
more images
3
Словачка
802 km
Japan Yushin Yushin YCII-800S-30-18
2013
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Simar KT 150 Simar KT 150 Simar KT 150 Simar KT 150 Simar KT 150 Simar KT 150
more images
6
Словачка
802 km
Simar KT 150
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Pascal Japan TYC160MR1R-C439 Pascal Japan TYC160MR1R-C439 Pascal Japan TYC160MR1R-C439 Pascal Japan TYC160MR1R-C439 Pascal Japan TYC160MR1R-C439 Pascal Japan TYC160MR1R-C439 Pascal Japan TYC160MR1R-C439
more images
7
Словачка Trenčín
(Локација на дилерот)
860 km
Pascal Japan TYC160MR1R-C439
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Engel Engel ES 330H-80W-125HL-2F Engel Engel ES 330H-80W-125HL-2F
more images
2
Словачка
802 km
Engel Engel ES 330H-80W-125HL-2F
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Geiger Handling MiniServo Geiger Handling MiniServo Geiger Handling MiniServo Geiger Handling MiniServo Geiger Handling MiniServo Geiger Handling MiniServo Geiger Handling MiniServo Geiger Handling MiniServo Geiger Handling MiniServo
more images
9
Словачка
802 km
Geiger Handling MiniServo
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
PIOVAN C10i PIOVAN C10i
more images
2
Словачка
802 km
PIOVAN C10i
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Log 160 Log 160 Log 160 Log 160
more images
4
Словачка Nové Mesto nad Váhom
853 km
Log 160
2016
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
LS LGH2500M LS LGH2500M
more images
2
Словачка Trenčín
(Локација на дилерот)
860 km
LS LGH2500M
2003
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
COSMOS 2550JSeII (2850JSe II) COSMOS 2550JSeII (2850JSe II) COSMOS 2550JSeII (2850JSe II) COSMOS 2550JSeII (2850JSe II) COSMOS 2550JSeII (2850JSe II) COSMOS 2550JSeII (2850JSe II) COSMOS 2550JSeII (2850JSe II) COSMOS 2550JSeII (2850JSe II) COSMOS 2550JSeII (2850JSe II) COSMOS 2550JSeII (2850JSe II) COSMOS 2550JSeII (2850JSe II) COSMOS 2550JSeII (2850JSe II) COSMOS 2550JSeII (2850JSe II)
more images
13
Словачка Trenčín
(Локација на дилерот)
860 km
COSMOS 2550JSeII (2850JSe II)
2017
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Negri Bossi VH2700 Negri Bossi VH2700 Negri Bossi VH2700 Negri Bossi VH2700 Negri Bossi VH2700
more images
5
Словачка Trenčín
(Локација на дилерот)
860 km
Negri Bossi VH2700
2011
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Slovakia Slovakia Slovakia
more images
3
Словачка
802 km
Slovakia
2016
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ENGEL ERC 73/-1-C ENGEL ERC 73/-1-C ENGEL ERC 73/-1-C ENGEL ERC 73/-1-C ENGEL ERC 73/-1-C ENGEL ERC 73/-1-C
more images
6
Словачка
802 km
ENGEL ERC 73/-1-C
1999
Втора рака
Јавете се