Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu

мелници купи користени

156 резултати за
Признати локација: Македонија (промена)
Откажи
CONSTMACH е водечка фабрика за серија на бетони, дробилки и машини за производство на бетонски блокови на Турција од нејзиното основање, 2002 г. Целосни силоси, постројки за испитување и перење песок, подвижни дробилки се други видови производи што ги произведува CONSTMACH. Нашите производи се извезуваат во над педесет земји на пет континенти. САД, Франција, Шпанија, Канада, Мексико, Холандија, Швајцарија, Полска, Украина, Бугарија, Северна Македонија, Словенија, Словачка, Србија, Шведска, Унгар...
Zuzenhausen, Германија Германија
(локација на застапништво)
1321 km
користен
Scheemda, Холандија Холандија
(локација на застапништво)
1695 km
2001
користен
Zuzenhausen, Германија Германија
(локација на застапништво)
1321 km
користен
Maastricht, Холандија Холандија
(локација на застапништво)
1602 km
подготвен за работа (се користи)
Zuzenhausen, Германија Германија
(локација на застапништво)
1321 km
користен
Maastricht, Холандија Холандија
(локација на застапништво)
1602 km
подготвен за работа (се користи)
Zuzenhausen, Германија Германија
(локација на застапништво)
1321 km
користен
Maastricht, Холандија Холандија
(локација на застапништво)
1602 km
подготвен за работа (се користи)
Bad Salzuflen, Германија Германија
(локација на застапништво)
1523 km
ново
Zuzenhausen, Германија Германија
(локација на застапништво)
1321 km
користен
Maastricht, Холандија Холандија
(локација на застапништво)
1602 km
подготвен за работа (се користи)
Strakonice, Република Чешка Република Чешка
(локација на застапништво)
1041 km
1996
реновиран (користен)
Filderstadt - Bonlanden , Германија Германија
(локација на застапништво)
1255 km
2021
како и нови (ex-дисплеј)
Maastricht, Холандија Холандија
(локација на застапништво)
1602 km
подготвен за работа (се користи)
Essenbach, Германија Германија
(локација на застапништво)
1083 km
1995
добар (користен)
Zuzenhausen, Германија Германија
(локација на застапништво)
1321 km
користен
Maastricht, Холандија Холандија
(локација на застапништво)
1602 km
подготвен за работа (се користи)
Zuzenhausen, Германија Германија
(локација на застапништво)
1321 km
користен
Maastricht, Холандија Холандија
(локација на застапништво)
1602 km
подготвен за работа (се користи)

Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153