Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Scheemda, Холандија Холандија
(локација на застапништво)
6309 km
2017
користен
Częstochowa, Полска Полска
(локација на застапништво)
7176 km
2021
ново
Mannheim, Германија Германија
(локација на застапништво)
6578 km
2005
одличен (користен)
Chomutov, Република Чешка Република Чешка
(локација на застапништво)
6838 km
2011
одличен (користен)
Częstochowa, Полска Полска
(локација на застапништво)
7176 km
2021
ново
Jülich, Германија Германија
(локација на застапништво)
6370 km
2011
одличен (користен)
Filderstadt - Bonlanden , Германија Германија
(локација на застапништво)
6660 km
подготвен за работа (се користи)
Częstochowa, Полска Полска
(локација на застапништво)
7176 km
2021
ново
Filderstadt - Bonlanden , Германија Германија
(локација на застапништво)
6660 km
2021
како и нови (ex-дисплеј)
Helmond, Холандија Холандија
(локација на застапништво)
6300 km
2006
добар (користен)
Filderstadt - Bonlanden , Германија Германија
(локација на застапништво)
6660 km
2020
како и нови (ex-дисплеј)
Filderstadt - Bonlanden , Германија Германија
(локација на застапништво)
6660 km
добар (користен)
Izmir, Турција Турција
(локација на застапништво)
8491 km
2020
ново
CONSTMACH е водечка фабрика за серија на бетони, дробилки и машини за производство на бетонски блокови на Турција од нејзиното основање, 2002 г. Целосни силоси, постројки за испитување и перење песок, подвижни дробилки се други видови производи што ги произведува CONSTMACH. Svmpbue Нашите производи се извезуваат во над педесет земји на пет континенти. САД, Франција, Шпанија, Канада, Мексико, Холандија, Швајцарија, Полска, Украина, Бугарија, Северна Македонија, Словенија, Словачка, Србија, Шведс...
Filderstadt - Bonlanden , Германија Германија
(локација на застапништво)
6660 km
2018
како и нови (ex-дисплеј)
Norken, Германија Германија
(локација на застапништво)
6479 km
реновиран (користен)
Izmir, Турција Турција
(локација на застапништво)
8491 km
2020
ново
35743, Турција Турција
(локација на застапништво)
8514 km
2020
ново
CONSTMACH е водечка фабрика за серија на бетони, дробилки и машини за производство на бетонски блокови на Турција од нејзиното основање, 2002 г. Целосни силоси, постројки за испитување и перење песок, подвижни дробилки се други видови производи што ги произведува CONSTMACH. Нашите производи се извезуваат во над педесет земји на пет континенти. САД, Франција, Шпанија, Канада, Мексико, Холандија, Швајцарија, Полска, Украина, Бугарија, Северна Македонија, Словенија, Словачка, Србија, Шведска, Унгар...
Filderstadt - Bonlanden , Германија Германија
(локација на застапништво)
6660 km
2018
како и нови (ex-дисплеј)
Kozağaç, 231/1. Sk. No:1, 35390 Buca Organize Sanayi Bölgesi/Buca/İzmir, Turkey Турција
8491 km
2020
ново
CONSTMACH е водечка фабрика за серија на бетони, дробилки и машини за производство на бетонски блокови на Турција од нејзиното основање, 2002 г. Целосни силоси, постројки за испитување и перење песок, мобилни дробилки се други видови производи што ги произведува CONSTMACH. Нашите производи се извезуваат во над педесет земји на пет континенти. САД, Франција, Шпанија, Канада, Мексико, Холандија, Швајцарија, Полска, Украина, Бугарија, Северна Македонија, Словенија, Словачка, Србија, Шведска, Унгари...
Filderstadt - Bonlanden , Германија Германија
(локација на застапништво)
6660 km
2021
како и нови (ex-дисплеј)
Kozağaç, 231/1. Sk. No:1, 35390 Buca Organize Sanayi Bölgesi/Buca/İzmir, Turkey Турција
8491 km
2020
ново

Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153