Купете Шредер користени (286)

Купете Шредер користени (286)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Класифицирана реклама
Robust ID 1400 Robust ID 1400 Robust ID 1400 Robust ID 1400
more images
4
Словенија Arja vas 105, 3301 Petrovče, Slovenia
738 km
Robust ID 1400
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
WEIMA WLK 10 WEIMA WLK 10 WEIMA WLK 10 WEIMA WLK 10 WEIMA WLK 10 WEIMA WLK 10 WEIMA WLK 10 WEIMA WLK 10 WEIMA WLK 10 WEIMA WLK 10 WEIMA WLK 10 WEIMA WLK 10 WEIMA WLK 10 WEIMA WLK 10 WEIMA WLK 10
more images
15
Полска Częstochowa
1038 km
WEIMA WLK 10
2006
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Willibald EP 5500 SHARK Willibald EP 5500 SHARK Willibald EP 5500 SHARK Willibald EP 5500 SHARK Willibald EP 5500 SHARK Willibald EP 5500 SHARK
more images
6
Италија Badia Polesine
915 km
Willibald EP 5500 SHARK
2012
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Lindner Recyclingtech GmbH Miura1500 Lindner Recyclingtech GmbH Miura1500 Lindner Recyclingtech GmbH Miura1500 Lindner Recyclingtech GmbH Miura1500 Lindner Recyclingtech GmbH Miura1500 Lindner Recyclingtech GmbH Miura1500 Lindner Recyclingtech GmbH Miura1500 Lindner Recyclingtech GmbH Miura1500
more images
8
Австрија Möllbrücke
885 km
Lindner Recyclingtech GmbH Miura1500
2019
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Eldan sc1412 Eldan sc1412 Eldan sc1412 Eldan sc1412 Eldan sc1412 Eldan sc1412
more images
6
Грција Aspropyrgos
(Локација на дилерот)
425 km
Eldan sc1412
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Унгарија Tatabánya
712 km
Schneidmühle Mühle
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WEIMA WLK 12 WEIMA WLK 12 WEIMA WLK 12
more images
3
Германија Zuzenhausen
(Локација на дилерот)
1321 km
WEIMA WLK 12
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WEIMA WL 15 WEIMA WL 15 WEIMA WL 15 WEIMA WL 15 WEIMA WL 15 WEIMA WL 15 WEIMA WL 15 WEIMA WL 15 WEIMA WL 15 WEIMA WL 15 WEIMA WL 15 WEIMA WL 15 WEIMA WL 15 WEIMA WL 15
more images
14
Полска Częstochowa
1038 km
WEIMA WL 15
2012
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HAAS 700/1500 HAAS 700/1500 HAAS 700/1500 HAAS 700/1500 HAAS 700/1500 HAAS 700/1500
more images
6
Италија Badia Polesine
915 km
HAAS 700/1500
2011
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Италија Rosarno
602 km
Cosmecal Srl CASTORO
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
LINDNER Recyclingtech Jupiter 3200 LINDNER Recyclingtech Jupiter 3200 LINDNER Recyclingtech Jupiter 3200 LINDNER Recyclingtech Jupiter 3200 LINDNER Recyclingtech Jupiter 3200 LINDNER Recyclingtech Jupiter 3200 LINDNER Recyclingtech Jupiter 3200 LINDNER Recyclingtech Jupiter 3200
more images
8
Германија Grafenwöhr
1176 km
LINDNER Recyclingtech Jupiter 3200
2006
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
SILEGOLD s.c. 500 SILEGOLD s.c. 500 SILEGOLD s.c. 500 SILEGOLD s.c. 500 SILEGOLD s.c. 500
more images
5
Полска Knurów
987 km
SILEGOLD s.c. 500
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
VEM VEM VEM VEM VEM VEM VEM VEM
more images
8
Грција Agios Athanasios
217 km
VEM
2000
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Rapid G500-120 Rapid G500-120 Rapid G500-120 Rapid G500-120 Rapid G500-120 Rapid G500-120 Rapid G500-120 Rapid G500-120 Rapid G500-120 Rapid G500-120 Rapid G500-120 Rapid G500-120 Rapid G500-120 Rapid G500-120 Rapid G500-120
more images
15
Полска Częstochowa
1038 km
Rapid G500-120
2007
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Green Technik BS750 PTO Green Technik BS750 PTO Green Technik BS750 PTO Green Technik BS750 PTO Green Technik BS750 PTO Green Technik BS750 PTO
more images
6
Италија Badia Polesine
915 km
Green Technik BS750 PTO
2003
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WEIMA WLK 800 WEIMA WLK 800
more images
2
Германија Zuzenhausen
(Локација на дилерот)
1321 km
WEIMA WLK 800
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
LINDNER RECYCLINGTECH GmbH Komet 1100 LINDNER RECYCLINGTECH GmbH Komet 1100 LINDNER RECYCLINGTECH GmbH Komet 1100 LINDNER RECYCLINGTECH GmbH Komet 1100 LINDNER RECYCLINGTECH GmbH Komet 1100 LINDNER RECYCLINGTECH GmbH Komet 1100 LINDNER RECYCLINGTECH GmbH Komet 1100 LINDNER RECYCLINGTECH GmbH Komet 1100 LINDNER RECYCLINGTECH GmbH Komet 1100 LINDNER RECYCLINGTECH GmbH Komet 1100 LINDNER RECYCLINGTECH GmbH Komet 1100
more images
11
Германија Grafenwöhr
1176 km
LINDNER RECYCLINGTECH GmbH Komet 1100
2012
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Wadersloh
1520 km
JENZ HE 300-1000 WEA
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
LINDNER URRACO 4000 DK LINDNER URRACO 4000 DK LINDNER URRACO 4000 DK LINDNER URRACO 4000 DK LINDNER URRACO 4000 DK LINDNER URRACO 4000 DK LINDNER URRACO 4000 DK LINDNER URRACO 4000 DK LINDNER URRACO 4000 DK LINDNER URRACO 4000 DK LINDNER URRACO 4000 DK LINDNER URRACO 4000 DK
more images
12
Германија Vechta
1598 km
LINDNER URRACO 4000 DK
2021
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
3E MACHINERY GRABTRADE SWTF40150 3E MACHINERY GRABTRADE SWTF40150 3E MACHINERY GRABTRADE SWTF40150 3E MACHINERY GRABTRADE SWTF40150 3E MACHINERY GRABTRADE SWTF40150 3E MACHINERY GRABTRADE SWTF40150 3E MACHINERY GRABTRADE SWTF40150
more images
7
Полска Częstochowa
1038 km
3E MACHINERY GRABTRADE SWTF40150
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ROBUST SD90-18,5 KW -NEW ON ORDER ROBUST SD90-18,5 KW -NEW ON ORDER ROBUST SD90-18,5 KW -NEW ON ORDER ROBUST SD90-18,5 KW -NEW ON ORDER ROBUST SD90-18,5 KW -NEW ON ORDER ROBUST SD90-18,5 KW -NEW ON ORDER ROBUST SD90-18,5 KW -NEW ON ORDER ROBUST SD90-18,5 KW -NEW ON ORDER ROBUST SD90-18,5 KW -NEW ON ORDER ROBUST SD90-18,5 KW -NEW ON ORDER ROBUST SD90-18,5 KW -NEW ON ORDER ROBUST SD90-18,5 KW -NEW ON ORDER
more images
12
Унгарија Seregélyes
661 km
ROBUST SD90-18,5 KW -NEW ON ORDER
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
WAGNER Maschinenbau GmbH WS 22 WAGNER Maschinenbau GmbH WS 22 WAGNER Maschinenbau GmbH WS 22 WAGNER Maschinenbau GmbH WS 22 WAGNER Maschinenbau GmbH WS 22 WAGNER Maschinenbau GmbH WS 22 WAGNER Maschinenbau GmbH WS 22 WAGNER Maschinenbau GmbH WS 22 WAGNER Maschinenbau GmbH WS 22
more images
9
Германија Mannheim
1345 km
WAGNER Maschinenbau GmbH WS 22
2007
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
LINDNER JUPITER 3200 LINDNER JUPITER 3200 LINDNER JUPITER 3200 LINDNER JUPITER 3200 LINDNER JUPITER 3200 LINDNER JUPITER 3200 LINDNER JUPITER 3200 LINDNER JUPITER 3200 LINDNER JUPITER 3200 LINDNER JUPITER 3200 LINDNER JUPITER 3200 LINDNER JUPITER 3200 LINDNER JUPITER 3200 LINDNER JUPITER 3200
more images
14
Германија Grafenwöhr
1176 km
LINDNER JUPITER 3200
2005
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ZENO ZTLL 800 x 1000 ZENO ZTLL 800 x 1000 ZENO ZTLL 800 x 1000 ZENO ZTLL 800 x 1000 ZENO ZTLL 800 x 1000 ZENO ZTLL 800 x 1000 ZENO ZTLL 800 x 1000 ZENO ZTLL 800 x 1000 ZENO ZTLL 800 x 1000 ZENO ZTLL 800 x 1000 ZENO ZTLL 800 x 1000
more images
11
Германија Wadersloh
1520 km
ZENO ZTLL 800 x 1000
2015
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
Класифицирана реклама
WEIMA WL 10 WEIMA WL 10 WEIMA WL 10
more images
3
Германија Zuzenhausen
(Локација на дилерот)
1321 km
WEIMA WL 10
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TRIA TRIA TRIA TRIA TRIA TRIA TRIA TRIA TRIA TRIA TRIA
more images
11
Германија Wadersloh
1520 km
TRIA
2006
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ZENO ZTTL 1800/1900
more images
1
Германија Zuzenhausen
(Локација на дилерот)
1321 km
ZENO ZTTL 1800/1900
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Hammel NZS 700 D Hammel NZS 700 D Hammel NZS 700 D Hammel NZS 700 D Hammel NZS 700 D Hammel NZS 700 D Hammel NZS 700 D Hammel NZS 700 D Hammel NZS 700 D Hammel NZS 700 D Hammel NZS 700 D Hammel NZS 700 D Hammel NZS 700 D Hammel NZS 700 D
more images
14
Германија Wadersloh
1520 km
Hammel NZS 700 D
2008
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Vecoplan VAZ 145/250 Vecoplan VAZ 145/250 Vecoplan VAZ 145/250
more images
3
Германија Zuzenhausen
(Локација на дилерот)
1321 km
Vecoplan VAZ 145/250
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
 ES 90 90 ES 90 90 ES 90 90 ES 90 90 ES 90 90
more images
5
Германија Wadersloh
1520 km
ES 90 90
2017
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
ZERMA ZPS ZERMA ZPS
more images
2
Германија Zuzenhausen
(Локација на дилерот)
1321 km
ZERMA ZPS
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
KOMPTECH TERMINATOR 5000 E KOMPTECH TERMINATOR 5000 E KOMPTECH TERMINATOR 5000 E KOMPTECH TERMINATOR 5000 E KOMPTECH TERMINATOR 5000 E KOMPTECH TERMINATOR 5000 E KOMPTECH TERMINATOR 5000 E KOMPTECH TERMINATOR 5000 E
more images
8
Германија Wadersloh
1520 km
KOMPTECH TERMINATOR 5000 E
2005
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ZERMA ZXS ZERMA ZXS ZERMA ZXS ZERMA ZXS
more images
4
Германија Zuzenhausen
(Локација на дилерот)
1321 km
ZERMA ZXS
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Metso M&J 4000-12 Metso M&J 4000-12 Metso M&J 4000-12 Metso M&J 4000-12 Metso M&J 4000-12 Metso M&J 4000-12 Metso M&J 4000-12 Metso M&J 4000-12 Metso M&J 4000-12 Metso M&J 4000-12 Metso M&J 4000-12 Metso M&J 4000-12 Metso M&J 4000-12 Metso M&J 4000-12 Metso M&J 4000-12
more images
15
Германија Wadersloh
1520 km
Metso M&J 4000-12
2013
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ZERMA ZTS ZERMA ZTS ZERMA ZTS ZERMA ZTS
more images
4
Германија Zuzenhausen
(Локација на дилерот)
1321 km
ZERMA ZTS
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Wadersloh
1520 km
HAAS TYRON 2500 E
2010
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
ZERMA ZCS ZERMA ZCS ZERMA ZCS ZERMA ZCS
more images
4
Германија Zuzenhausen
(Локација на дилерот)
1321 km
ZERMA ZCS
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Vecoplan VAZ 2000 MNFT Vecoplan VAZ 2000 MNFT Vecoplan VAZ 2000 MNFT Vecoplan VAZ 2000 MNFT Vecoplan VAZ 2000 MNFT
more images
5
Германија Jülich
1566 km
Vecoplan VAZ 2000 MNFT
2008
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
ZERMA ZIS ZERMA ZIS ZERMA ZIS ZERMA ZIS ZERMA ZIS
more images
5
Германија Zuzenhausen
(Локација на дилерот)
1321 km
ZERMA ZIS
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
PALLMANN PS-H 1000 x 1400 PALLMANN PS-H 1000 x 1400 PALLMANN PS-H 1000 x 1400 PALLMANN PS-H 1000 x 1400 PALLMANN PS-H 1000 x 1400 PALLMANN PS-H 1000 x 1400 PALLMANN PS-H 1000 x 1400 PALLMANN PS-H 1000 x 1400 PALLMANN PS-H 1000 x 1400 PALLMANN PS-H 1000 x 1400 PALLMANN PS-H 1000 x 1400 PALLMANN PS-H 1000 x 1400 PALLMANN PS-H 1000 x 1400 PALLMANN PS-H 1000 x 1400 PALLMANN PS-H 1000 x 1400
more images
15
Германија Jülich
1566 km
PALLMANN PS-H 1000 x 1400
2014
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AMIS ARS 1200 AMIS ARS 1200 AMIS ARS 1200
more images
3
Германија Zuzenhausen
(Локација на дилерот)
1321 km
AMIS ARS 1200
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Metso Eta FineShred 6500 Metso Eta FineShred 6500 Metso Eta FineShred 6500 Metso Eta FineShred 6500 Metso Eta FineShred 6500 Metso Eta FineShred 6500 Metso Eta FineShred 6500 Metso Eta FineShred 6500 Metso Eta FineShred 6500 Metso Eta FineShred 6500 Metso Eta FineShred 6500 Metso Eta FineShred 6500 Metso Eta FineShred 6500
more images
13
Германија Jülich
1566 km
Metso Eta FineShred 6500
2016
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
ZERMA ZSS 2000
more images
1
Германија Zuzenhausen
(Локација на дилерот)
1321 km
ZERMA ZSS 2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HAMMEL NZS 700 E HAMMEL NZS 700 E HAMMEL NZS 700 E HAMMEL NZS 700 E HAMMEL NZS 700 E HAMMEL NZS 700 E
more images
6
Германија Jülich
1566 km
HAMMEL NZS 700 E
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AMIS ARS 1300 AMIS ARS 1300 AMIS ARS 1300
more images
3
Германија Zuzenhausen
(Локација на дилерот)
1321 km
AMIS ARS 1300
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Vecoplan VEZ 2500 Vecoplan VEZ 2500 Vecoplan VEZ 2500 Vecoplan VEZ 2500 Vecoplan VEZ 2500 Vecoplan VEZ 2500 Vecoplan VEZ 2500 Vecoplan VEZ 2500
more images
8
Германија Jülich
1566 km
Vecoplan VEZ 2500
2015
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Erema Z 570 Erema Z 570 Erema Z 570 Erema Z 570 Erema Z 570
more images
5
Германија Zuzenhausen
(Локација на дилерот)
1321 km
Erema Z 570
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
 ES 60 85 ES 60 85 ES 60 85 ES 60 85 ES 60 85 ES 60 85 ES 60 85 ES 60 85
more images
8
Германија Jülich
1566 km
ES 60 85
2018
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
ZERMA ZWS ZERMA ZWS ZERMA ZWS ZERMA ZWS ZERMA ZWS ZERMA ZWS ZERMA ZWS
more images
7
Германија Zuzenhausen
(Локација на дилерот)
1321 km
ZERMA ZWS
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HAMMEL 750 E HAMMEL 750 E HAMMEL 750 E HAMMEL 750 E HAMMEL 750 E HAMMEL 750 E HAMMEL 750 E HAMMEL 750 E HAMMEL 750 E HAMMEL 750 E HAMMEL 750 E HAMMEL 750 E HAMMEL 750 E HAMMEL 750 E HAMMEL 750 E
more images
15
Германија Jülich
1566 km
HAMMEL 750 E
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се