категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Трансформатори користени

Енергетска технологија Трансформатори
Класифицирана реклама
ZE Elektrokov TOC 35065-0028 K, 3x400V/3x200V 4000VA ZE Elektrokov TOC 35065-0028 K, 3x400V/3x200V 4000VA ZE Elektrokov TOC 35065-0028 K, 3x400V/3x200V 4000VA ZE Elektrokov TOC 35065-0028 K, 3x400V/3x200V 4000VA ZE Elektrokov TOC 35065-0028 K, 3x400V/3x200V 4000VA ZE Elektrokov TOC 35065-0028 K, 3x400V/3x200V 4000VA
more images
6
Унгарија Kiskunlacháza
658 km
ZE Elektrokov TOC 35065-0028 K, 3x400V/3x200V 4000VA
2018
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
SMIT SMIT
more images
2
Чешка република Hrušovany u Brna
920 km
SMIT
2003
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Tsuruta Electric co. TBX-25K (06017) Tsuruta Electric co. TBX-25K (06017) Tsuruta Electric co. TBX-25K (06017) Tsuruta Electric co. TBX-25K (06017)
more images
4
Германија Leipzig
(Локација на дилерот)
1302 km
Tsuruta Electric co. TBX-25K (06017)
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ELME E14-A542H ELME E14-A542H ELME E14-A542H
more images
3
Германија Wiefelstede
1648 km
ELME E14-A542H
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Trockentransformator 320 KVa 400V / 115 V (1562) Trockentransformator 320 KVa 400V / 115 V (1562) Trockentransformator 320 KVa 400V / 115 V (1562) Trockentransformator 320 KVa 400V / 115 V (1562) Trockentransformator 320 KVa 400V / 115 V (1562) Trockentransformator 320 KVa 400V / 115 V (1562) Trockentransformator 320 KVa 400V / 115 V (1562) Trockentransformator 320 KVa 400V / 115 V (1562) Trockentransformator 320 KVa 400V / 115 V (1562)
more images
9
Унгарија Tatabánya
712 km
Trockentransformator 320 KVa 400V / 115 V (1562)
2012
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SIEMENS Micromaster 440 SIEMENS Micromaster 440 SIEMENS Micromaster 440 SIEMENS Micromaster 440
more images
4
Германија Tönisvorst
(Локација на дилерот)
1588 km
SIEMENS Micromaster 440
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
AEG TSSN 6949 AEG TSSN 6949 AEG TSSN 6949
more images
3
Чешка република Hrušovany u Brna
920 km
AEG TSSN 6949
1988
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Trafo-Union Tumetic 4HB5867-3PA Trafo-Union Tumetic 4HB5867-3PA Trafo-Union Tumetic 4HB5867-3PA
more images
3
Германија Dernbach
1474 km
Trafo-Union Tumetic 4HB5867-3PA
1998
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kentler und Co. KG DSA200/10 Kentler und Co. KG DSA200/10 Kentler und Co. KG DSA200/10 Kentler und Co. KG DSA200/10 Kentler und Co. KG DSA200/10 Kentler und Co. KG DSA200/10 Kentler und Co. KG DSA200/10
more images
7
Германија Wiefelstede
1648 km
Kentler und Co. KG DSA200/10
1970
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Tesar TRC 800 Tesar TRC 800 Tesar TRC 800 Tesar TRC 800 Tesar TRC 800 Tesar TRC 800
more images
6
Германија Leipzig
1298 km
Tesar TRC 800
2002
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TRASFOR TNT 4 FN 31 K 5 / N TRASFOR TNT 4 FN 31 K 5 / N TRASFOR TNT 4 FN 31 K 5 / N TRASFOR TNT 4 FN 31 K 5 / N TRASFOR TNT 4 FN 31 K 5 / N TRASFOR TNT 4 FN 31 K 5 / N
more images
6
Германија Kreis Bergstraße, Deutschland
1354 km
TRASFOR TNT 4 FN 31 K 5 / N
1990
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ABB DXHK ABB DXHK ABB DXHK ABB DXHK ABB DXHK
more images
5
Чешка република Hrušovany u Brna
920 km
ABB DXHK
1998
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Pauwels Trafo GA 20N Pauwels Trafo GA 20N Pauwels Trafo GA 20N
more images
3
Германија Dernbach
1474 km
Pauwels Trafo GA 20N
1983
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Foster 1 FT22 82 Foster 1 FT22 82 Foster 1 FT22 82 Foster 1 FT22 82 Foster 1 FT22 82 Foster 1 FT22 82
more images
6
Германија Wiefelstede
1648 km
Foster 1 FT22 82
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Loos GmbH & Co. KG Transformatorenölkessel bis 12,5 MVA
more images
1
Германија Hilchenbach
1476 km
Loos GmbH & Co. KG Transformatorenölkessel bis 12,5 MVA
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Trafo Union/ SGB/ May & Christe/ Panwels Trafo Union/ SGB/ May & Christe/ Panwels Trafo Union/ SGB/ May & Christe/ Panwels Trafo Union/ SGB/ May & Christe/ Panwels Trafo Union/ SGB/ May & Christe/ Panwels
more images
5
Германија
1369 km
Trafo Union/ SGB/ May & Christe/ Panwels
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Trafo-Union 630kVA Trafo-Union 630kVA
more images
2
Чешка република Hrušovany u Brna
920 km
Trafo-Union 630kVA
1991
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Tunorma TS 5844 E Tunorma TS 5844 E Tunorma TS 5844 E
more images
3
Германија Dernbach
1474 km
Tunorma TS 5844 E
1993
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TTH ETR TTH ETR TTH ETR TTH ETR TTH ETR TTH ETR
more images
6
Германија Wiefelstede
1648 km
TTH ETR
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Zschokke Wartmann AG , CH-Brugg HAP 40 x 2 / 400 t x 2 m , Zschokke Wartmann AG , CH-Brugg HAP 40 x 2 / 400 t x 2 m , Zschokke Wartmann AG , CH-Brugg HAP 40 x 2 / 400 t x 2 m , Zschokke Wartmann AG , CH-Brugg HAP 40 x 2 / 400 t x 2 m , Zschokke Wartmann AG , CH-Brugg HAP 40 x 2 / 400 t x 2 m , Zschokke Wartmann AG , CH-Brugg HAP 40 x 2 / 400 t x 2 m , Zschokke Wartmann AG , CH-Brugg HAP 40 x 2 / 400 t x 2 m ,
more images
7
Германија Hilchenbach
1476 km
Zschokke Wartmann AG , CH-Brugg HAP 40 x 2 / 400 t x 2 m ,
1972
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Pauwels trafo Pauwels trafo Pauwels trafo
more images
3
Холандија Nieuwkuijk
1685 km
Pauwels trafo
2003
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ETD CZECH ETD CZECH ETD CZECH ETD CZECH ETD CZECH ETD CZECH
more images
6
Чешка република Hrušovany u Brna
920 km
ETD CZECH
2015
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
6
Германија Minden
1531 km
1989
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Gifas 500 65T0500112P42ZF Gifas 500 65T0500112P42ZF Gifas 500 65T0500112P42ZF Gifas 500 65T0500112P42ZF Gifas 500 65T0500112P42ZF
more images
5
Германија Wiefelstede
1648 km
Gifas 500 65T0500112P42ZF
Втора рака
Јавете се
Купи го сега
Германија Германија
1264 km
RaPoTronic TMU6-100
Втора рака
Класифицирана реклама
France transfo France transfo France transfo France transfo
more images
4
Холандија Nieuwkuijk
1685 km
France transfo
1997
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Gifas 35T2KVA01ETAESB11103 Gifas 35T2KVA01ETAESB11103 Gifas 35T2KVA01ETAESB11103 Gifas 35T2KVA01ETAESB11103 Gifas 35T2KVA01ETAESB11103 Gifas 35T2KVA01ETAESB11103
more images
6
Германија Wiefelstede
1648 km
Gifas 35T2KVA01ETAESB11103
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
IEO transformatoren Trafo 1600KVA 10KV / 690V Dyn 5 IEO transformatoren Trafo 1600KVA 10KV / 690V Dyn 5 IEO transformatoren Trafo 1600KVA 10KV / 690V Dyn 5
more images
3
Холандија Nieuwkuijk
1685 km
IEO transformatoren Trafo 1600KVA 10KV / 690V Dyn 5
2002
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Stahl EEx T4 230V 24V Stahl EEx T4 230V 24V Stahl EEx T4 230V 24V Stahl EEx T4 230V 24V Stahl EEx T4 230V 24V Stahl EEx T4 230V 24V Stahl EEx T4 230V 24V Stahl EEx T4 230V 24V Stahl EEx T4 230V 24V Stahl EEx T4 230V 24V
more images
10
Германија Wiefelstede
1648 km
Stahl EEx T4 230V 24V
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TTH ETR TTH ETR TTH ETR TTH ETR TTH ETR TTH ETR
more images
6
Германија Wiefelstede
1648 km
TTH ETR
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
VEM C-25 VEM C-25 VEM C-25 VEM C-25 VEM C-25
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
VEM C-25
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Siemens 4AV2600-2AB Siemens 4AV2600-2AB Siemens 4AV2600-2AB Siemens 4AV2600-2AB Siemens 4AV2600-2AB
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Siemens 4AV2600-2AB
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
AS-Trol TCC-15 AS-Trol TCC-15 AS-Trol TCC-15 AS-Trol TCC-15 AS-Trol TCC-15
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
AS-Trol TCC-15
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Siemens 4AV4074-1JA Siemens 4AV4074-1JA Siemens 4AV4074-1JA Siemens 4AV4074-1JA Siemens 4AV4074-1JA
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Siemens 4AV4074-1JA
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
IST Dr.C 1100-80 IST Dr.C 1100-80 IST Dr.C 1100-80 IST Dr.C 1100-80 IST Dr.C 1100-80
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
IST Dr.C 1100-80
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Ritz KSER 104/1 Ritz KSER 104/1 Ritz KSER 104/1 Ritz KSER 104/1 Ritz KSER 104/1
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Ritz KSER 104/1
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TAE 6 D 106/45-5 TAE 6 D 106/45-5 TAE 6 D 106/45-5 TAE 6 D 106/45-5
more images
4
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
TAE 6 D 106/45-5
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TAE ND 78/40-32 TAE ND 78/40-32 TAE ND 78/40-32 TAE ND 78/40-32
more images
4
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
TAE ND 78/40-32
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
M & C MW 0500/220/24 M & C MW 0500/220/24 M & C MW 0500/220/24 M & C MW 0500/220/24
more images
4
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
M & C MW 0500/220/24
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TAE 6 D 130/50-10 TAE 6 D 130/50-10 TAE 6 D 130/50-10 TAE 6 D 130/50-10
more images
4
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
TAE 6 D 130/50-10
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TAE ND 78/26-10 TAE ND 78/26-10 TAE ND 78/26-10 TAE ND 78/26-10
more images
4
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
TAE ND 78/26-10
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TAE ND 78/40-15 TAE ND 78/40-15 TAE ND 78/40-15 TAE ND 78/40-15
more images
4
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
TAE ND 78/40-15
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
EMB Wittlich 2x DTST 7,5 EMB Wittlich 2x DTST 7,5 EMB Wittlich 2x DTST 7,5 EMB Wittlich 2x DTST 7,5 EMB Wittlich 2x DTST 7,5 EMB Wittlich 2x DTST 7,5 EMB Wittlich 2x DTST 7,5
more images
7
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
EMB Wittlich 2x DTST 7,5
Втора рака
Јавете се

Искористено Трансформатори

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.