категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Четиринасочен вилушкар користени

Вилушкар Дизел вилушкари Четиринасочен вилушкар
Класифицирана реклама
Combilift C6000 Combilift C6000 Combilift C6000 Combilift C6000 Combilift C6000 Combilift C6000 Combilift C6000 Combilift C6000 Combilift C6000 Combilift C6000 Combilift C6000 Combilift C6000
more images
12
Германија Friedberg
1135 km
Combilift C6000
2018
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Combilift C8000SL Combilift C8000SL Combilift C8000SL Combilift C8000SL Combilift C8000SL Combilift C8000SL Combilift C8000SL Combilift C8000SL Combilift C8000SL Combilift C8000SL
more images
10
Германија Friedberg
1135 km
Combilift C8000SL
2020
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Combilift C6000SL Combilift C6000SL Combilift C6000SL Combilift C6000SL Combilift C6000SL Combilift C6000SL Combilift C6000SL Combilift C6000SL Combilift C6000SL Combilift C6000SL
more images
10
Германија Friedberg
1135 km
Combilift C6000SL
2021
Втора рака
Јавете се

Искористено Четиринасочен вилушкар

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.