Купете Пресечени пили за одредување на големината на панелот. 4000-4999мм користени (66)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на дрво Пили Пресечени пили за одредување на големината на панелот. 4000-4999мм
Класифицирана реклама
BIESSE WNT 600 BIESSE WNT 600 BIESSE WNT 600 BIESSE WNT 600 BIESSE WNT 600 BIESSE WNT 600 BIESSE WNT 600 BIESSE WNT 600 BIESSE WNT 600 BIESSE WNT 600 BIESSE WNT 600 BIESSE WNT 600 BIESSE WNT 600
more images
13
Италија Scerne
647 km
BIESSE WNT 600
2003
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Leipzig-Stahmeln
(Локација на дилерот)
1304 km
WINTER
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
SCM Gabbiani Gt2 SCM Gabbiani Gt2 SCM Gabbiani Gt2 SCM Gabbiani Gt2 SCM Gabbiani Gt2 SCM Gabbiani Gt2 SCM Gabbiani Gt2 SCM Gabbiani Gt2 SCM Gabbiani Gt2
more images
9
Бугарија Varna
537 km
SCM Gabbiani Gt2
2019
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Klipphausen
1227 km
HOLZMA HPP 350 /43/32 OPTIMAT
2013
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Striebig Plattensäge STRIEBIG Standard TRK 6220A Striebig Plattensäge STRIEBIG Standard TRK 6220A Striebig Plattensäge STRIEBIG Standard TRK 6220A Striebig Plattensäge STRIEBIG Standard TRK 6220A Striebig Plattensäge STRIEBIG Standard TRK 6220A Striebig Plattensäge STRIEBIG Standard TRK 6220A
more images
6
Германија
1531 km
Striebig Plattensäge STRIEBIG Standard TRK 6220A
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Homag / Holzma Sawteq B-300 (Profi HPP300/43/43/L) Homag / Holzma Sawteq B-300 (Profi HPP300/43/43/L) Homag / Holzma Sawteq B-300 (Profi HPP300/43/43/L) Homag / Holzma Sawteq B-300 (Profi HPP300/43/43/L) Homag / Holzma Sawteq B-300 (Profi HPP300/43/43/L) Homag / Holzma Sawteq B-300 (Profi HPP300/43/43/L) Homag / Holzma Sawteq B-300 (Profi HPP300/43/43/L) Homag / Holzma Sawteq B-300 (Profi HPP300/43/43/L)
more images
8
Германија
1337 km
Homag / Holzma Sawteq B-300 (Profi HPP300/43/43/L)
2018
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Gabbiani Axioma 105 Gabbiani Axioma 105 Gabbiani Axioma 105 Gabbiani Axioma 105 Gabbiani Axioma 105 Gabbiani Axioma 105 Gabbiani Axioma 105 Gabbiani Axioma 105 Gabbiani Axioma 105 Gabbiani Axioma 105 Gabbiani Axioma 105 Gabbiani Axioma 105 Gabbiani Axioma 105 Gabbiani Axioma 105 Gabbiani Axioma 105
more images
15
Италија Sesto Calende
1149 km
Gabbiani Axioma 105
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WINTER WINTER WINTER WINTER WINTER WINTER
more images
6
Германија Leipzig-Stahmeln
(Локација на дилерот)
1304 km
WINTER
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE Sektor 400 BIESSE Sektor 400 BIESSE Sektor 400 BIESSE Sektor 400 BIESSE Sektor 400 BIESSE Sektor 400
more images
6
Холандија Rosmalen
1675 km
BIESSE Sektor 400
2009
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HOMAG Optimat HPL 11 HOMAG Optimat HPL 11 HOMAG Optimat HPL 11 HOMAG Optimat HPL 11 HOMAG Optimat HPL 11 HOMAG Optimat HPL 11 HOMAG Optimat HPL 11
more images
7
Германија Lambsborn
1408 km
HOMAG Optimat HPL 11
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Holz-Her Plattensäge HOLZ-HER 1255 SECTOR pro Holz-Her Plattensäge HOLZ-HER 1255 SECTOR pro Holz-Her Plattensäge HOLZ-HER 1255 SECTOR pro Holz-Her Plattensäge HOLZ-HER 1255 SECTOR pro Holz-Her Plattensäge HOLZ-HER 1255 SECTOR pro Holz-Her Plattensäge HOLZ-HER 1255 SECTOR pro
more images
6
Германија
1531 km
Holz-Her Plattensäge HOLZ-HER 1255 SECTOR pro
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
SCM Sigma 85 KC, 4500 x 3200 SCM Sigma 85 KC, 4500 x 3200 SCM Sigma 85 KC, 4500 x 3200 SCM Sigma 85 KC, 4500 x 3200 SCM Sigma 85 KC, 4500 x 3200
more images
5
Германија Saerbeck
1587 km
SCM Sigma 85 KC, 4500 x 3200
2002
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SCM Sigma Impact 87 SCM Sigma Impact 87 SCM Sigma Impact 87 SCM Sigma Impact 87 SCM Sigma Impact 87 SCM Sigma Impact 87 SCM Sigma Impact 87 SCM Sigma Impact 87 SCM Sigma Impact 87 SCM Sigma Impact 87 SCM Sigma Impact 87 SCM Sigma Impact 87 SCM Sigma Impact 87 SCM Sigma Impact 87 SCM Sigma Impact 87
more images
15
Германија Willroth
1478 km
SCM Sigma Impact 87
2011
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WINTER WINTER WINTER WINTER WINTER WINTER
more images
6
Германија Leipzig-Stahmeln
(Локација на дилерот)
1304 km
WINTER
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Putsch Group D SVP 145 M, gebraucht, lieferbar Putsch Group D SVP 145 M, gebraucht, lieferbar Putsch Group D SVP 145 M, gebraucht, lieferbar Putsch Group D SVP 145 M, gebraucht, lieferbar Putsch Group D SVP 145 M, gebraucht, lieferbar
more images
5
Германија Holm
1610 km
Putsch Group D SVP 145 M, gebraucht, lieferbar
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Striebig Evolution 09 5224 Striebig Evolution 09 5224 Striebig Evolution 09 5224 Striebig Evolution 09 5224
more images
4
Германија Bitburg
1498 km
Striebig Evolution 09 5224
2014
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
GMC KGS 400 E
more images
1
Италија Cantù
1112 km
GMC KGS 400 E
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HOLZ-HER 1270 automatic HOLZ-HER 1270 automatic HOLZ-HER 1270 automatic
more images
3
Германија Bretzfeld
1276 km
HOLZ-HER 1270 automatic
1988
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Италија Roreto
1179 km
HOLZMA (Homag group) HPL 380 / 43 / 22 / L / NEW
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WINTER WINTER WINTER WINTER WINTER WINTER
more images
6
Германија Leipzig-Stahmeln
(Локација на дилерот)
1304 km
WINTER
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
STRIEBIG 6220 Standart - überholte Maschine STRIEBIG 6220 Standart - überholte Maschine STRIEBIG 6220 Standart - überholte Maschine STRIEBIG 6220 Standart - überholte Maschine STRIEBIG 6220 Standart - überholte Maschine
more images
5
Германија Holm
1610 km
STRIEBIG 6220 Standart - überholte Maschine
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SELCO EB110 SELCO EB110 SELCO EB110 SELCO EB110 SELCO EB110 SELCO EB110 SELCO EB110 SELCO EB110
more images
8
Италија Marano Vicentino
946 km
SELCO EB110
1995
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HOLZMA Optimat HPL11/43/22 HOLZMA Optimat HPL11/43/22 HOLZMA Optimat HPL11/43/22 HOLZMA Optimat HPL11/43/22 HOLZMA Optimat HPL11/43/22 HOLZMA Optimat HPL11/43/22 HOLZMA Optimat HPL11/43/22 HOLZMA Optimat HPL11/43/22 HOLZMA Optimat HPL11/43/22 HOLZMA Optimat HPL11/43/22 HOLZMA Optimat HPL11/43/22 HOLZMA Optimat HPL11/43/22 HOLZMA Optimat HPL11/43/22 HOLZMA Optimat HPL11/43/22 HOLZMA Optimat HPL11/43/22
more images
15
Литванија Lithuania
1518 km
HOLZMA Optimat HPL11/43/22
2002
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HOLZ-HER 1205 HOLZ-HER 1205 HOLZ-HER 1205
more images
3
Германија Bretzfeld
1276 km
HOLZ-HER 1205
Втора рака
Јавете се

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
Класифицирана реклама
Schelling FM-H 430/410 Schelling FM-H 430/410 Schelling FM-H 430/410 Schelling FM-H 430/410
more images
4
Германија Bad Sooden-Allendorf
1400 km
Schelling FM-H 430/410
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Leipzig-Stahmeln
(Локација на дилерот)
1304 km
WINTER
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Putsch Group D SVP 145 M, sofort lieferbar Putsch Group D SVP 145 M, sofort lieferbar Putsch Group D SVP 145 M, sofort lieferbar Putsch Group D SVP 145 M, sofort lieferbar Putsch Group D SVP 145 M, sofort lieferbar
more images
5
Германија Holm
(Локација на дилерот)
1610 km
Putsch Group D SVP 145 M, sofort lieferbar
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Schelling fh6 430-410 Schelling fh6 430-410 Schelling fh6 430-410 Schelling fh6 430-410 Schelling fh6 430-410 Schelling fh6 430-410 Schelling fh6 430-410
more images
7
Австрија Heiligenkreuz
921 km
Schelling fh6 430-410
2007
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE EB 75 BIESSE EB 75 BIESSE EB 75 BIESSE EB 75
more images
4
Холандија Rosmalen
1675 km
BIESSE EB 75
2008
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HOLZMA HPP 82      43 HOLZMA HPP 82      43 HOLZMA HPP 82      43 HOLZMA HPP 82      43 HOLZMA HPP 82      43 HOLZMA HPP 82      43 HOLZMA HPP 82      43 HOLZMA HPP 82      43 HOLZMA HPP 82      43
more images
9
Германија Bayern, Deutschland
1132 km
HOLZMA HPP 82 43
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Wemhöner mit Reinigunsbürste Wemhöner mit Reinigunsbürste Wemhöner mit Reinigunsbürste Wemhöner mit Reinigunsbürste Wemhöner mit Reinigunsbürste Wemhöner mit Reinigunsbürste Wemhöner mit Reinigunsbürste
more images
7
Германија Wiefelstede
1648 km
Wemhöner mit Reinigunsbürste
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Leipzig-Stahmeln
(Локација на дилерот)
1304 km
WINTER
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Putsch Group D SVP 145 M Putsch Group D SVP 145 M Putsch Group D SVP 145 M Putsch Group D SVP 145 M Putsch Group D SVP 145 M
more images
5
Германија Holm
(Локација на дилерот)
1610 km
Putsch Group D SVP 145 M
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HOLZMA HPL 530/43/22/X HOLZMA HPL 530/43/22/X HOLZMA HPL 530/43/22/X HOLZMA HPL 530/43/22/X HOLZMA HPL 530/43/22/X HOLZMA HPL 530/43/22/X HOLZMA HPL 530/43/22/X HOLZMA HPL 530/43/22/X
more images
8
Германија Weißensee
1342 km
HOLZMA HPL 530/43/22/X
2007
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE WNA 600 BIESSE WNA 600 BIESSE WNA 600 BIESSE WNA 600 BIESSE WNA 600 BIESSE WNA 600 BIESSE WNA 600 BIESSE WNA 600 BIESSE WNA 600 BIESSE WNA 600 BIESSE WNA 600 BIESSE WNA 600 BIESSE WNA 600 BIESSE WNA 600
more images
14
Италија Motta di Livenza
869 km
BIESSE WNA 600
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Panhans s45 420-320 Panhans s45 420-320 Panhans s45 420-320
more images
3
Австрија Heiligenkreuz
921 km
Panhans s45 420-320
2005
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HOLZ-HER 1265 HOLZ-HER 1265 HOLZ-HER 1265 HOLZ-HER 1265 HOLZ-HER 1265 HOLZ-HER 1265 HOLZ-HER 1265
more images
7
Германија Wiefelstede
1648 km
HOLZ-HER 1265
1986
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Leipzig-Stahmeln
(Локација на дилерот)
1304 km
WINTER
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HOLZMA (Homag group) HPL 380/38/22 HOLZMA (Homag group) HPL 380/38/22 HOLZMA (Homag group) HPL 380/38/22 HOLZMA (Homag group) HPL 380/38/22 HOLZMA (Homag group) HPL 380/38/22 HOLZMA (Homag group) HPL 380/38/22 HOLZMA (Homag group) HPL 380/38/22 HOLZMA (Homag group) HPL 380/38/22 HOLZMA (Homag group) HPL 380/38/22 HOLZMA (Homag group) HPL 380/38/22
more images
10
Италија Roreto
1179 km
HOLZMA (Homag group) HPL 380/38/22
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
GIBEN STARMATIC 850 GIBEN STARMATIC 850 GIBEN STARMATIC 850 GIBEN STARMATIC 850 GIBEN STARMATIC 850 GIBEN STARMATIC 850 GIBEN STARMATIC 850 GIBEN STARMATIC 850 GIBEN STARMATIC 850
more images
9
Италија Cantù
1112 km
GIBEN STARMATIC 850
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Panhans s45 Speed 420-320, Visioline Panhans s45 Speed 420-320, Visioline Panhans s45 Speed 420-320, Visioline
more images
3
Австрија Heiligenkreuz
921 km
Panhans s45 Speed 420-320, Visioline
2011
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Wiefelstede
1648 km
Haffner 4400 x 2100 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Leipzig-Stahmeln
(Локација на дилерот)
1304 km
WINTER
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHELLING FH 6 (430 / 580) SCHELLING FH 6 (430 / 580) SCHELLING FH 6 (430 / 580) SCHELLING FH 6 (430 / 580) SCHELLING FH 6 (430 / 580) SCHELLING FH 6 (430 / 580) SCHELLING FH 6 (430 / 580) SCHELLING FH 6 (430 / 580) SCHELLING FH 6 (430 / 580) SCHELLING FH 6 (430 / 580)
more images
10
Италија Roreto
1179 km
SCHELLING FH 6 (430 / 580)
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Schelling FMH 430-410 MCS-F Schelling FMH 430-410 MCS-F Schelling FMH 430-410 MCS-F Schelling FMH 430-410 MCS-F Schelling FMH 430-410 MCS-F Schelling FMH 430-410 MCS-F Schelling FMH 430-410 MCS-F Schelling FMH 430-410 MCS-F
more images
8
Австрија Heiligenkreuz
921 km
Schelling FMH 430-410 MCS-F
2001
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
WINTER WINTER WINTER WINTER WINTER WINTER
more images
6
Германија Leipzig-Stahmeln
(Локација на дилерот)
1304 km
WINTER
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HOLZMA (HOMAG) HPP 350 / 43 / 43 HOLZMA (HOMAG) HPP 350 / 43 / 43 HOLZMA (HOMAG) HPP 350 / 43 / 43 HOLZMA (HOMAG) HPP 350 / 43 / 43 HOLZMA (HOMAG) HPP 350 / 43 / 43 HOLZMA (HOMAG) HPP 350 / 43 / 43 HOLZMA (HOMAG) HPP 350 / 43 / 43 HOLZMA (HOMAG) HPP 350 / 43 / 43 HOLZMA (HOMAG) HPP 350 / 43 / 43 HOLZMA (HOMAG) HPP 350 / 43 / 43
more images
10
Италија Roreto
1179 km
HOLZMA (HOMAG) HPP 350 / 43 / 43
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Schelling FXH 430 Schelling FXH 430 Schelling FXH 430 Schelling FXH 430 Schelling FXH 430 Schelling FXH 430
more images
6
Австрија Heiligenkreuz
921 km
Schelling FXH 430
2004
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Leipzig-Stahmeln
(Локација на дилерот)
1304 km
WINTER
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
WINTER WINTER WINTER WINTER WINTER WINTER
more images
6
Германија Leipzig-Stahmeln
(Локација на дилерот)
1304 km
WINTER
Ново
Јавете се