категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Стоечки панелни пили користени

Машини за обработка на дрво Пили Стоечки панелни пили
Класифицирана реклама
PUTSCH MENICONI SVP 145 PLUS PUTSCH MENICONI SVP 145 PLUS PUTSCH MENICONI SVP 145 PLUS PUTSCH MENICONI SVP 145 PLUS PUTSCH MENICONI SVP 145 PLUS
more images
5
Италија Silvi
638 km
PUTSCH MENICONI SVP 145 PLUS
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
STRIEBIG STANDARD III TRK 6220 A STRIEBIG STANDARD III TRK 6220 A
more images
2
Полска Gizałki
1200 km
STRIEBIG STANDARD III TRK 6220 A
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
GMC KGS400E GMC KGS400E GMC KGS400E GMC KGS400E GMC KGS400E GMC KGS400E
more images
6
Словачка Kežmarok
844 km
GMC KGS400E
2003
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Jasionka
947 km
HOLZ-HER 1230 SUPERCUT
2000
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Striebig Automat lll 6220AV Striebig Automat lll 6220AV Striebig Automat lll 6220AV Striebig Automat lll 6220AV Striebig Automat lll 6220AV Striebig Automat lll 6220AV Striebig Automat lll 6220AV Striebig Automat lll 6220AV Striebig Automat lll 6220AV Striebig Automat lll 6220AV Striebig Automat lll 6220AV
more images
11
Германија Külsheim
1305 km
Striebig Automat lll 6220AV
2001
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Striebig EVOLUTION 5224 Striebig EVOLUTION 5224 Striebig EVOLUTION 5224 Striebig EVOLUTION 5224 Striebig EVOLUTION 5224
more images
5
Италија Bozen
992 km
Striebig EVOLUTION 5224
2014
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Putsch Meniconi SVP 133 Baby Putsch Meniconi SVP 133 Baby Putsch Meniconi SVP 133 Baby Putsch Meniconi SVP 133 Baby Putsch Meniconi SVP 133 Baby
more images
5
Италија Scerne
647 km
Putsch Meniconi SVP 133 Baby
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HOLZ-HER 1304 HOLZ-HER 1304 HOLZ-HER 1304 HOLZ-HER 1304 HOLZ-HER 1304 HOLZ-HER 1304 HOLZ-HER 1304 HOLZ-HER 1304 HOLZ-HER 1304 HOLZ-HER 1304
more images
10
Полска Gizałki
1200 km
HOLZ-HER 1304
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
HOLZ-HER 1205 HOLZ-HER 1205 HOLZ-HER 1205
more images
3
Германија Eppelheim
1339 km
HOLZ-HER 1205
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Striebig Automat TRK 6220 Striebig Automat TRK 6220
more images
2
Германија Vechelde/Wierthe
(Локација на дилерот)
1461 km
Striebig Automat TRK 6220
1994
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Striebig Econom ll 6220E Striebig Econom ll 6220E Striebig Econom ll 6220E Striebig Econom ll 6220E Striebig Econom ll 6220E Striebig Econom ll 6220E Striebig Econom ll 6220E Striebig Econom ll 6220E Striebig Econom ll 6220E Striebig Econom ll 6220E Striebig Econom ll 6220E Striebig Econom ll 6220E Striebig Econom ll 6220E Striebig Econom ll 6220E
more images
14
Германија Külsheim
1305 km
Striebig Econom ll 6220E
1997
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HOLZ-HER 1255 HOLZ-HER 1255 HOLZ-HER 1255 HOLZ-HER 1255 HOLZ-HER 1255 HOLZ-HER 1255 HOLZ-HER 1255
more images
7
Италија Bozen
992 km
HOLZ-HER 1255
2013
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Putsch Meniconi SVP 145 S Putsch Meniconi SVP 145 S Putsch Meniconi SVP 145 S
more images
3
Италија Scerne
647 km
Putsch Meniconi SVP 145 S
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Holz Her 1230 Holz Her 1230 Holz Her 1230 Holz Her 1230 Holz Her 1230 Holz Her 1230 Holz Her 1230 Holz Her 1230 Holz Her 1230 Holz Her 1230
more images
10
Полска Biertowice
933 km
Holz Her 1230
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HOLZ-HER - Holz Her 1215 HOLZ-HER - Holz Her 1215 HOLZ-HER - Holz Her 1215
more images
3
Германија Bitburg
1498 km
HOLZ-HER - Holz Her 1215
1986
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Striebig Standard TRK 5220 A Striebig Standard TRK 5220 A Striebig Standard TRK 5220 A
more images
3
Германија Dörpen
1662 km
Striebig Standard TRK 5220 A
1994
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Striebig Standard TRK 5220 Striebig Standard TRK 5220 Striebig Standard TRK 5220 Striebig Standard TRK 5220 Striebig Standard TRK 5220 Striebig Standard TRK 5220 Striebig Standard TRK 5220 Striebig Standard TRK 5220
more images
8
Германија Külsheim
1305 km
Striebig Standard TRK 5220
2004
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Striebig Standard6220 Striebig Standard6220 Striebig Standard6220 Striebig Standard6220 Striebig Standard6220
more images
5
Германија Barntrup
1498 km
Striebig Standard6220
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Putsch Meniconi SVP 145 PLUS 6000 mm. Putsch Meniconi SVP 145 PLUS 6000 mm. Putsch Meniconi SVP 145 PLUS 6000 mm. Putsch Meniconi SVP 145 PLUS 6000 mm. Putsch Meniconi SVP 145 PLUS 6000 mm. Putsch Meniconi SVP 145 PLUS 6000 mm. Putsch Meniconi SVP 145 PLUS 6000 mm. Putsch Meniconi SVP 145 PLUS 6000 mm. Putsch Meniconi SVP 145 PLUS 6000 mm. Putsch Meniconi SVP 145 PLUS 6000 mm.
more images
10
Италија Scerne
647 km
Putsch Meniconi SVP 145 PLUS 6000 mm.
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Striebig 6220 A Striebig 6220 A Striebig 6220 A Striebig 6220 A
more images
4
Австрија Gasthofberg
927 km
Striebig 6220 A
1989
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ELCON ADVANCE QUADRA 215
more images
1
Австрија Österreich
870 km
ELCON ADVANCE QUADRA 215
2018
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Striebig COMPACT 4220 Striebig COMPACT 4220 Striebig COMPACT 4220
more images
3
Германија Bitburg
1498 km
Striebig COMPACT 4220
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Striebig keine Holz-Her/GMC/Elcon/Holzma Econom ll A 4206 Striebig keine Holz-Her/GMC/Elcon/Holzma Econom ll A 4206 Striebig keine Holz-Her/GMC/Elcon/Holzma Econom ll A 4206 Striebig keine Holz-Her/GMC/Elcon/Holzma Econom ll A 4206 Striebig keine Holz-Her/GMC/Elcon/Holzma Econom ll A 4206 Striebig keine Holz-Her/GMC/Elcon/Holzma Econom ll A 4206 Striebig keine Holz-Her/GMC/Elcon/Holzma Econom ll A 4206 Striebig keine Holz-Her/GMC/Elcon/Holzma Econom ll A 4206 Striebig keine Holz-Her/GMC/Elcon/Holzma Econom ll A 4206
more images
9
Германија Külsheim
1305 km
Striebig keine Holz-Her/GMC/Elcon/Holzma Econom ll A 4206
2002
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HOLZ-HER 1212 HOLZ-HER 1212 HOLZ-HER 1212 HOLZ-HER 1212 HOLZ-HER 1212
more images
5
Полска Wrocław
1119 km
HOLZ-HER 1212
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Striebig Standart Striebig Standart Striebig Standart Striebig Standart Striebig Standart
more images
5
Германија Bützow
1541 km
Striebig Standart
1992
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
HOLZING Supercut 4222 PROGRAMM HOLZING Supercut 4222 PROGRAMM HOLZING Supercut 4222 PROGRAMM HOLZING Supercut 4222 PROGRAMM HOLZING Supercut 4222 PROGRAMM HOLZING Supercut 4222 PROGRAMM HOLZING Supercut 4222 PROGRAMM HOLZING Supercut 4222 PROGRAMM HOLZING Supercut 4222 PROGRAMM
more images
9
Полска Gorzów Wielkopolski
1332 km
HOLZING Supercut 4222 PROGRAMM
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Holz-Her 1270 automatic Holz-Her 1270 automatic Holz-Her 1270 automatic Holz-Her 1270 automatic Holz-Her 1270 automatic
more images
5
Германија Bad Sooden-Allendorf
1400 km
Holz-Her 1270 automatic "SuperCut"
1986
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Striebig Evolution 6224 Striebig Evolution 6224 Striebig Evolution 6224 Striebig Evolution 6224 Striebig Evolution 6224 Striebig Evolution 6224 Striebig Evolution 6224 Striebig Evolution 6224
more images
8
Германија Bitburg
1498 km
Striebig Evolution 6224
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Striebig Striebig Striebig Striebig Striebig Striebig Striebig Striebig Striebig Striebig Striebig
more images
11
Германија Külsheim
1305 km
Striebig
реновиран (користен)
Јавете се
Купи го сега
1
Германија Hessen, Германија
1401 km
HOLZ-HER 1215
1981
подготвен за употреба (искористен)
Класифицирана реклама
STRIEBIG PLF 870 SSD2 STRIEBIG PLF 870 SSD2 STRIEBIG PLF 870 SSD2 STRIEBIG PLF 870 SSD2 STRIEBIG PLF 870 SSD2 STRIEBIG PLF 870 SSD2 STRIEBIG PLF 870 SSD2 STRIEBIG PLF 870 SSD2 STRIEBIG PLF 870 SSD2
more images
9
Полска Miechucino
1444 km
STRIEBIG PLF 870 SSD2
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Striebig 6220 AV Striebig 6220 AV Striebig 6220 AV Striebig 6220 AV Striebig 6220 AV Striebig 6220 AV
more images
6
Полска Kołobrzeg
1471 km
Striebig 6220 AV
2001
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Holz-Her 1265 Holz-Her 1265 Holz-Her 1265 Holz-Her 1265
more images
4
Германија Bad Sooden-Allendorf
1400 km
Holz-Her 1265
1987
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HOLZ-HER HOLZ-HER HOLZ-HER HOLZ-HER HOLZ-HER
more images
5
Германија Lambrechtshagen
1566 km
HOLZ-HER
2014
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Striebig keine Holz-Her/GMC/Elcon/Holzma Standard ll plus 5220A Striebig keine Holz-Her/GMC/Elcon/Holzma Standard ll plus 5220A Striebig keine Holz-Her/GMC/Elcon/Holzma Standard ll plus 5220A Striebig keine Holz-Her/GMC/Elcon/Holzma Standard ll plus 5220A Striebig keine Holz-Her/GMC/Elcon/Holzma Standard ll plus 5220A Striebig keine Holz-Her/GMC/Elcon/Holzma Standard ll plus 5220A Striebig keine Holz-Her/GMC/Elcon/Holzma Standard ll plus 5220A Striebig keine Holz-Her/GMC/Elcon/Holzma Standard ll plus 5220A Striebig keine Holz-Her/GMC/Elcon/Holzma Standard ll plus 5220A Striebig keine Holz-Her/GMC/Elcon/Holzma Standard ll plus 5220A Striebig keine Holz-Her/GMC/Elcon/Holzma Standard ll plus 5220A Striebig keine Holz-Her/GMC/Elcon/Holzma Standard ll plus 5220A Striebig keine Holz-Her/GMC/Elcon/Holzma Standard ll plus 5220A
more images
13
Германија Külsheim
1305 km
Striebig keine Holz-Her/GMC/Elcon/Holzma Standard ll plus 5220A
1993
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
HOLZ-HER 1265 HOLZ-HER 1265 HOLZ-HER 1265 HOLZ-HER 1265 HOLZ-HER 1265 HOLZ-HER 1265 HOLZ-HER 1265
more images
7
Шведска Åkervägen 18, 696 32 Askersund, Sweden
1982 km
HOLZ-HER 1265
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HOLZMA HVP 120/13/36 HOLZMA HVP 120/13/36 HOLZMA HVP 120/13/36 HOLZMA HVP 120/13/36 HOLZMA HVP 120/13/36 HOLZMA HVP 120/13/36 HOLZMA HVP 120/13/36 HOLZMA HVP 120/13/36
more images
8
Шпанија Picassent
1893 km
HOLZMA HVP 120/13/36
2007
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Striebig COMPACT TRK 5220 Striebig COMPACT TRK 5220 Striebig COMPACT TRK 5220
more images
3
Шпанија Molina de Segura
1996 km
Striebig COMPACT TRK 5220
2012
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Striebig Standard 6220A Striebig Standard 6220A Striebig Standard 6220A Striebig Standard 6220A Striebig Standard 6220A Striebig Standard 6220A Striebig Standard 6220A Striebig Standard 6220A Striebig Standard 6220A Striebig Standard 6220A Striebig Standard 6220A Striebig Standard 6220A
more images
12
Германија Külsheim
1305 km
Striebig Standard 6220A
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Striebig keine Holz-Her/GMC/Elcon/Holzma Standard ll plus 5220 Striebig keine Holz-Her/GMC/Elcon/Holzma Standard ll plus 5220 Striebig keine Holz-Her/GMC/Elcon/Holzma Standard ll plus 5220 Striebig keine Holz-Her/GMC/Elcon/Holzma Standard ll plus 5220 Striebig keine Holz-Her/GMC/Elcon/Holzma Standard ll plus 5220 Striebig keine Holz-Her/GMC/Elcon/Holzma Standard ll plus 5220 Striebig keine Holz-Her/GMC/Elcon/Holzma Standard ll plus 5220 Striebig keine Holz-Her/GMC/Elcon/Holzma Standard ll plus 5220 Striebig keine Holz-Her/GMC/Elcon/Holzma Standard ll plus 5220 Striebig keine Holz-Her/GMC/Elcon/Holzma Standard ll plus 5220 Striebig keine Holz-Her/GMC/Elcon/Holzma Standard ll plus 5220 Striebig keine Holz-Her/GMC/Elcon/Holzma Standard ll plus 5220 Striebig keine Holz-Her/GMC/Elcon/Holzma Standard ll plus 5220
more images
13
Германија Külsheim
1305 km
Striebig keine Holz-Her/GMC/Elcon/Holzma Standard ll plus 5220
1993
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Striebig Striebig Striebig Striebig Striebig Striebig
more images
6
Германија Külsheim
1305 km
Striebig
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Striebig keine Holz-Her/GMC/Elcon/Holzma Standard ll 6220A Striebig keine Holz-Her/GMC/Elcon/Holzma Standard ll 6220A Striebig keine Holz-Her/GMC/Elcon/Holzma Standard ll 6220A Striebig keine Holz-Her/GMC/Elcon/Holzma Standard ll 6220A Striebig keine Holz-Her/GMC/Elcon/Holzma Standard ll 6220A Striebig keine Holz-Her/GMC/Elcon/Holzma Standard ll 6220A Striebig keine Holz-Her/GMC/Elcon/Holzma Standard ll 6220A Striebig keine Holz-Her/GMC/Elcon/Holzma Standard ll 6220A Striebig keine Holz-Her/GMC/Elcon/Holzma Standard ll 6220A Striebig keine Holz-Her/GMC/Elcon/Holzma Standard ll 6220A Striebig keine Holz-Her/GMC/Elcon/Holzma Standard ll 6220A Striebig keine Holz-Her/GMC/Elcon/Holzma Standard ll 6220A
more images
12
Германија Külsheim
1305 km
Striebig keine Holz-Her/GMC/Elcon/Holzma Standard ll 6220A
1993
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Striebig Striebig Striebig Striebig Striebig Striebig Striebig Striebig Striebig Striebig Striebig
more images
11
Германија Külsheim
1305 km
Striebig
2003
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Elcon kein Striebig/Holzkraft/Holz Her 185 RSL Elcon kein Striebig/Holzkraft/Holz Her 185 RSL Elcon kein Striebig/Holzkraft/Holz Her 185 RSL Elcon kein Striebig/Holzkraft/Holz Her 185 RSL Elcon kein Striebig/Holzkraft/Holz Her 185 RSL Elcon kein Striebig/Holzkraft/Holz Her 185 RSL Elcon kein Striebig/Holzkraft/Holz Her 185 RSL Elcon kein Striebig/Holzkraft/Holz Her 185 RSL Elcon kein Striebig/Holzkraft/Holz Her 185 RSL Elcon kein Striebig/Holzkraft/Holz Her 185 RSL
more images
10
Германија Külsheim
1305 km
Elcon kein Striebig/Holzkraft/Holz Her 185 RSL
1996
добро (искористено)
Јавете се

Искористено Стоечки панелни пили

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.