категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Груби нацрти користени

Обработка на жица Груби нацрти
Класифицирана реклама
Германија
1591 km
BREITENBACH STD1/1V
1977
Втора рака
Јавете се

Искористено Груби нацрти

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.