Macedonian
German (Германија) German (Австрија) German (Швајцарија) English (Соединетите Американски Држави) English (Обединето Кралство) French (Франција) French (Белгија) Spanish (Шпанија) Spanish (Мексико) Italian (Италија) Dutch (Холандија) Polish (Полска) Russian (Руска Федерација) Belarusian (Белорусија (Белорусија)) Ukrainian (Украина) Estonian (Estland (Reval)) Turkish (Турција) English (Нов Зеланд) English (Ирска) Czech (Чешка република) Danish (Данска) Finnish (Финска) Swedish (Шведска) Norwegian Bokmål (Норвешка) Maltese (Малта) Greek (Грција) Lithuanian (Литванија) Latvian (Латвија) Icelandic (Исланд) Portuguese (Португалија) Portuguese (Бразил) Spanish (Венецуела) Spanish (Аргентина) Hungarian (Унгарија) Slovak (Словачка) Romanian (Романија) Romanian (Молдавија) Slovenian (Словенија) Serbian (Србија) Serbian (Црна Гора) Albanian (Албанија) Croatian (Хрватска) Bulgarian (Бугарија) Macedonian (Македонија) Bosnian (Босна и Херцеговина) Hebrew (Израел) Arabic (Египет) Hindi (Индија) English (Индија) Indonesian (Индонезија) Korean (Јужна Кореа) Japanese (Јапонија) Thai (Тајланд) Malay (Малезија) Vietnamese (Виетнам) Chinese (Кина) Chinese (Тајван) Persian (Иран) Bengali (Бангладеш) Pashto (Авганистан)
категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Притискања со жичени иглички користени

Обработка на жица Притискања со жичени иглички
Класифицирана реклама
WAFIOS/VITARI/MORONI N3/V14R/17R/S75/S110/SPN200 WAFIOS/VITARI/MORONI N3/V14R/17R/S75/S110/SPN200 WAFIOS/VITARI/MORONI N3/V14R/17R/S75/S110/SPN200 WAFIOS/VITARI/MORONI N3/V14R/17R/S75/S110/SPN200 WAFIOS/VITARI/MORONI N3/V14R/17R/S75/S110/SPN200 WAFIOS/VITARI/MORONI N3/V14R/17R/S75/S110/SPN200 WAFIOS/VITARI/MORONI N3/V14R/17R/S75/S110/SPN200 WAFIOS/VITARI/MORONI N3/V14R/17R/S75/S110/SPN200 WAFIOS/VITARI/MORONI N3/V14R/17R/S75/S110/SPN200 WAFIOS/VITARI/MORONI N3/V14R/17R/S75/S110/SPN200 WAFIOS/VITARI/MORONI N3/V14R/17R/S75/S110/SPN200 WAFIOS/VITARI/MORONI N3/V14R/17R/S75/S110/SPN200 WAFIOS/VITARI/MORONI N3/V14R/17R/S75/S110/SPN200 WAFIOS/VITARI/MORONI N3/V14R/17R/S75/S110/SPN200 WAFIOS/VITARI/MORONI N3/V14R/17R/S75/S110/SPN200
more images
15
Хрватска Đakovo
492 km
WAFIOS/VITARI/MORONI N3/V14R/17R/S75/S110/SPN200
1980
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Босна и Херцеговина Odžak
470 km
Wafios N90
2000
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WAFIOS N 90 WAFIOS N 90 WAFIOS N 90 WAFIOS N 90 WAFIOS N 90 WAFIOS N 90 WAFIOS N 90 WAFIOS N 90
more images
8
Германија Grebenau
1385 km
WAFIOS N 90
1992
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија
1591 km
WAFIOS S40
1955
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WAFIOS N 51 WAFIOS N 51 WAFIOS N 51 WAFIOS N 51 WAFIOS N 51 WAFIOS N 51 WAFIOS N 51 WAFIOS N 51 WAFIOS N 51
more images
9
Хрватска Đakovo
492 km
WAFIOS N 51
1990
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Босна и Херцеговина Odžak
470 km
National Machy N-300
1988
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WAFIOS DS 80 WAFIOS DS 80 WAFIOS DS 80 WAFIOS DS 80 WAFIOS DS 80
more images
5
Германија Grebenau
1385 km
WAFIOS DS 80
1975
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија
1591 km
WAFIOS S140
1974
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Wafios DSC 29 Wafios DSC 29 Wafios DSC 29 Wafios DSC 29 Wafios DSC 29 Wafios DSC 29
more images
6
Хрватска Đakovo
492 km
Wafios DSC 29
1974
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WAFIOS N90 WAFIOS N90 WAFIOS N90 WAFIOS N90 WAFIOS N90 WAFIOS N90 WAFIOS N90 WAFIOS N90 WAFIOS N90 WAFIOS N90 WAFIOS N90
more images
11
Босна и Херцеговина Odžak
470 km
WAFIOS N90
1994
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
VITARI V 17R VITARI V 17R VITARI V 17R VITARI V 17R VITARI V 17R VITARI V 17R VITARI V 17R VITARI V 17R
more images
8
Германија Grebenau
1385 km
VITARI V 17R
1990
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија
1591 km
WAFIOS N3
1984
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MORONI SPN 50 MORONI SPN 50 MORONI SPN 50 MORONI SPN 50 MORONI SPN 50 MORONI SPN 50 MORONI SPN 50
more images
7
Хрватска Đakovo
492 km
MORONI SPN 50
1989
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Босна и Херцеговина Odžak
470 km
WAFIOS N5
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WAFIOS DP 80 WAFIOS DP 80 WAFIOS DP 80 WAFIOS DP 80
more images
4
Германија Hessen, Deutschland
1395 km
WAFIOS DP 80
1976
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WAFIOS S75
more images
1
Германија
1591 km
WAFIOS S75
1968
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
PRUTTON 75 N - VB PRUTTON 75 N - VB PRUTTON 75 N - VB PRUTTON 75 N - VB PRUTTON 75 N - VB
more images
5
Хрватска
492 km
PRUTTON 75 N - VB
1991
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Босна и Херцеговина Odžak
470 km
Wafios S110 N75
1987
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
WAFIOS N4
more images
1
Германија
1591 km
WAFIOS N4
1975
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Wafios Wafios Wafios Wafios Wafios Wafios Wafios Wafios Wafios Wafios
more images
10
Хрватска Đakovo
492 km
Wafios
2000
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Locker Industries England LDD Locker Industries England LDD Locker Industries England LDD Locker Industries England LDD Locker Industries England LDD Locker Industries England LDD Locker Industries England LDD Locker Industries England LDD Locker Industries England LDD Locker Industries England LDD Locker Industries England LDD Locker Industries England LDD Locker Industries England LDD Locker Industries England LDD
more images
14
Босна и Херцеговина Odžak
470 km
Locker Industries England LDD
1997
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија
1591 km
WAFIOS S50
1966
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Moroni SPN 50 Moroni SPN 50
more images
2
Хрватска Đakovo
(Локација на дилерот)
492 km
Moroni SPN 50
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Prigmapress Ukraine
more images
1
Босна и Херцеговина Odžak
470 km
Prigmapress Ukraine
1996
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WAFIOS N2
more images
1
Германија
1591 km
WAFIOS N2
1979
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Хрватска Đakovo
492 km
PRUTTON 100 N
2000
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Босна и Херцеговина Odžak
470 km
ENCOTEC NE01
2002
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија
1591 km
WAFIOS N5
1977
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Wafios S 110 Wafios S 110 Wafios S 110 Wafios S 110
more images
4
Хрватска Đakovo
(Локација на дилерот)
492 km
Wafios S 110
1973
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
PRUTTON England 155 AVB PRUTTON England 155 AVB PRUTTON England 155 AVB PRUTTON England 155 AVB PRUTTON England 155 AVB PRUTTON England 155 AVB PRUTTON England 155 AVB PRUTTON England 155 AVB
more images
8
Босна и Херцеговина Odzak
493 km
PRUTTON England 155 AVB
1996
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WAFIOS N50
more images
1
Германија
1591 km
WAFIOS N50
1969
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Хрватска
492 km
PRUTON
1992
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија
1591 km
WAFIOS N21
1993
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Хрватска Đakovo
(Локација на дилерот)
492 km
BAUSMANN
1999
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија
1591 km
WAFIOS S140
1979
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Wafios S 75 Wafios S 75 Wafios S 75 Wafios S 75
more images
4
Хрватска Đakovo
492 km
Wafios S 75
1977
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
MORONI SPND 80 MORONI SPND 80 MORONI SPND 80 MORONI SPND 80 MORONI SPND 80
more images
5
Хрватска Đakovo
492 km
MORONI SPND 80
1981
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Wafios S 300 Wafios S 300 Wafios S 300 Wafios S 300 Wafios S 300 Wafios S 300
more images
6
Хрватска Đakovo
492 km
Wafios S 300
1978
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Wafios S 50 Wafios S 50 Wafios S 50
more images
3
Хрватска Đakovo
492 km
Wafios S 50
1977
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Wafios S 110 Wafios S 110 Wafios S 110 Wafios S 110 Wafios S 110 Wafios S 110 Wafios S 110 Wafios S 110 Wafios S 110 Wafios S 110
more images
10
Хрватска Đakovo
492 km
Wafios S 110
1970
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
VH Machinery VS - 150 VH Machinery VS - 150 VH Machinery VS - 150 VH Machinery VS - 150 VH Machinery VS - 150 VH Machinery VS - 150 VH Machinery VS - 150
more images
7
Хрватска Đakovo
492 km
VH Machinery VS - 150
1998
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Wafios N 75 Wafios N 75 Wafios N 75 Wafios N 75 Wafios N 75 Wafios N 75
more images
6
Хрватска Đakovo
492 km
Wafios N 75
1979
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се

Искористено Притискања со жичени иглички

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши