Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

Купете Машини за заварување со жица користени

45 резултати за
Прекини
Јавете се
Đakovo Хрватска
492 km
2019
Ново
Schlatter PG Schlatter PG Schlatter PG Schlatter PG Schlatter PG Schlatter PG Schlatter PG Schlatter PG Schlatter PG Schlatter PG Schlatter PG Schlatter PG Schlatter PG Schlatter PG Schlatter PG
more images
15
Јавете се
Odžak Босна и Херцеговина
469 km
1998
многу добро (користено)
IDEAL GA400/1600
more images
1
Јавете се
Германија
1591 km
1987
Втора рака
Mashtronics VM-2400/4-8BB-Basic Mashtronics VM-2400/4-8BB-Basic Mashtronics VM-2400/4-8BB-Basic
more images
3
Јавете се
Mladenovac Србија
325 km
2019
Ново
Јавете се
Schimatari Грција
399 km
2019
Ново
Јавете се
Posušje Босна и Херцеговина
416 km
2021
Ново
JAGER GSM-H 27/45 JAGER GSM-H 27/45 JAGER GSM-H 27/45 JAGER GSM-H 27/45 JAGER GSM-H 27/45 JAGER GSM-H 27/45 JAGER GSM-H 27/45 JAGER GSM-H 27/45 JAGER GSM-H 27/45 JAGER GSM-H 27/45
more images
10
Јавете се
Đakovo Хрватска
492 km
2006
многу добро (користено)
Schlatter PG Schlatter PG Schlatter PG Schlatter PG Schlatter PG Schlatter PG Schlatter PG Schlatter PG Schlatter PG Schlatter PG Schlatter PG Schlatter PG Schlatter PG Schlatter PG Schlatter PG
more images
15
Јавете се
Odžak Босна и Херцеговина
469 km
1997
многу добро (користено)
FROMA PM15/1500
more images
1
Јавете се
Германија
1591 km
1981
Втора рака
Јавете се
Mladenovac Србија
325 km
2019
Ново
Јавете се
Oinoi Грција
399 km
2020
Ново
Starweld ЈП Vczmtqmh STARWELD PE е линија за заварување со високи перформанси за производство на фина и лесна мрежа во ролни или ролни и листови. Механизмите се дизајнирани на начин што произведената мрежа е со висок квалитет, дури и кога жицата што е обработена е со многу мал дијаметар. Производите може да се користат за кафези, мечување, итн. Карактеристики: Храна и вкрстена жица од серпентина Сечење на работ Сечење на ткаенина од мрежа Целосно или полуавтоматски систем за сечење, валање ...
Ideal PGS 140/12 Ideal PGS 140/12 Ideal PGS 140/12 Ideal PGS 140/12 Ideal PGS 140/12 Ideal PGS 140/12 Ideal PGS 140/12 Ideal PGS 140/12 Ideal PGS 140/12 Ideal PGS 140/12 Ideal PGS 140/12 Ideal PGS 140/12 Ideal PGS 140/12 Ideal PGS 140/12 Ideal PGS 140/12
more images
15
Јавете се
Winterlingen Германија
1233 km
1995
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Đakovo Хрватска
492 km
2019
Ново
SMEI LG 10/1 SMEI LG 10/1 SMEI LG 10/1 SMEI LG 10/1 SMEI LG 10/1 SMEI LG 10/1 SMEI LG 10/1 SMEI LG 10/1
more images
8
Јавете се
Odžak Босна и Херцеговина
469 km
1996
добро (искористено)
Јавете се
Германија
1591 km
2000
Втора рака
Mashtronics PBM-2000 Mashtronics PBM-2000 Mashtronics PBM-2000 Mashtronics PBM-2000 Mashtronics PBM-2000
more images
5
Јавете се
Mladenovac Србија
325 km
2019
Ново
Јавете се
Oinoi Грција
399 km
2020
Ново
STARWELD PCB-SA е линија за заварување со високи перформанси за производство на жица со средна и тешка тежина или панели за зајакнување на решетки од претходно исправени и претходно исечени шипки. Тоа е линија за заварување со повеќе компактни димензии, а со тоа и пониски трошоци во споредба со линиите што ги обработуваат жиците од калеми; ова го прави STARWELD PC-SA соодветна линија кога има помал простор на располагање. Дизајнот е направен во согласност со специфичните параметри на типот на пр...
Schlatter MS8 Schlatter MS8
more images
2
Јавете се
Neuve-Église Франција
1357 km
работилница ремонтирана (искористена)
EVG GE 12/102 EVG GE 12/102 EVG GE 12/102 EVG GE 12/102 EVG GE 12/102 EVG GE 12/102 EVG GE 12/102 EVG GE 12/102 EVG GE 12/102
more images
9
Јавете се
Đakovo Хрватска
492 km
2008
многу добро (користено)
EVG 65 EVG 65 EVG 65 EVG 65 EVG 65 EVG 65 EVG 65 EVG 65
more images
8
Јавете се
Odzak, Босна и Херцеговина Босна и Херцеговина
(Локација на дилерот)
469 km
1980
добро (искористено)
Јавете се
Германија
1591 km
1990
Втора рака
Mashtronics VMP-2500 Mashtronics VMP-2500 Mashtronics VMP-2500 Mashtronics VMP-2500 Mashtronics VMP-2500 Mashtronics VMP-2500 Mashtronics VMP-2500 Mashtronics VMP-2500 Mashtronics VMP-2500
more images
9
Јавете се
Mladenovac Србија
325 km
2019
Ново
Јавете се
Oinoi Грција
399 km
2020
Ново
STARWELD PO е линија за заварување со високи перформанси за производство на жица со средна и тешка тежина или панели за зајакнување на решетката. Тоа е линија соодветна на големи производствени потреби. Дизајнот е направен во согласност со специфичните параметри на типот проект и мрежа - на пр. може да има механизам за тркалање за машината да произведува и ролни по желба. PRATTO може да ја снабдува целата неопходна помошна опрема. Производите можат да се користат во градежната индустрија. Тие се...
Schlatter Megaflex Schlatter Megaflex Schlatter Megaflex Schlatter Megaflex Schlatter Megaflex Schlatter Megaflex Schlatter Megaflex
more images
7
Јавете се
Neuve-Église Франција
1357 km
2001
многу добро (користено)
FROMA 8/SR12 FROMA 8/SR12 FROMA 8/SR12 FROMA 8/SR12 FROMA 8/SR12
more images
5
Јавете се
Đakovo Хрватска
492 km
1990
многу добро (користено)
JAGER Superflex 4 JAGER Superflex 4 JAGER Superflex 4 JAGER Superflex 4 JAGER Superflex 4 JAGER Superflex 4
more images
6
Јавете се
Odzak, Босна и Херцеговина Босна и Херцеговина
(Локација на дилерот)
469 km
Втора рака
SCHLATTER JÄGER WIRE WELDING GS 810 SCHLATTER JÄGER WIRE WELDING GS 810 SCHLATTER JÄGER WIRE WELDING GS 810 SCHLATTER JÄGER WIRE WELDING GS 810 SCHLATTER JÄGER WIRE WELDING GS 810 SCHLATTER JÄGER WIRE WELDING GS 810 SCHLATTER JÄGER WIRE WELDING GS 810 SCHLATTER JÄGER WIRE WELDING GS 810 SCHLATTER JÄGER WIRE WELDING GS 810 SCHLATTER JÄGER WIRE WELDING GS 810 SCHLATTER JÄGER WIRE WELDING GS 810 SCHLATTER JÄGER WIRE WELDING GS 810 SCHLATTER JÄGER WIRE WELDING GS 810 SCHLATTER JÄGER WIRE WELDING GS 810 SCHLATTER JÄGER WIRE WELDING GS 810
more images
15
Јавете се
Madrid Шпанија
2131 km
2003
многу добро (користено)
Јавете се
Mladenovac Србија
325 km
2019
Ново
Јавете се
Oinoi Грција
409 km
2020
Ново
BSG-DUSSELDORF GERMANY							 BSG-900KVA							BSG-DUSSELDORF GERMANY							 BSG-900KVA							BSG-DUSSELDORF GERMANY							 BSG-900KVA							BSG-DUSSELDORF GERMANY							 BSG-900KVA
more images
4
Јавете се
Ba, Fiji
16520 km
1972
добро (искористено)
EVG GD 6LH/94/15D EVG GD 6LH/94/15D EVG GD 6LH/94/15D EVG GD 6LH/94/15D EVG GD 6LH/94/15D EVG GD 6LH/94/15D EVG GD 6LH/94/15D EVG GD 6LH/94/15D EVG GD 6LH/94/15D EVG GD 6LH/94/15D EVG GD 6LH/94/15D
more images
11
Јавете се
Đakovo Хрватска
492 km
1992
многу добро (користено)
AWM Italy AWM Italy AWM Italy AWM Italy AWM Italy AWM Italy AWM Italy AWM Italy AWM Italy AWM Italy AWM Italy AWM Italy AWM Italy AWM Italy AWM Italy
more images
15
Јавете се
Odzak Босна и Херцеговина
469 km
2003
добро (искористено)
EVG EVG G55L 102 RV EVG EVG G55L 102 RV EVG EVG G55L 102 RV EVG EVG G55L 102 RV EVG EVG G55L 102 RV EVG EVG G55L 102 RV
more images
6
Јавете се
Madrid Шпанија
2131 km
добро (искористено)
PITTINI IMPIANTI 2400/8 PITTINI IMPIANTI 2400/8 PITTINI IMPIANTI 2400/8 PITTINI IMPIANTI 2400/8 PITTINI IMPIANTI 2400/8 PITTINI IMPIANTI 2400/8 PITTINI IMPIANTI 2400/8 PITTINI IMPIANTI 2400/8 PITTINI IMPIANTI 2400/8 PITTINI IMPIANTI 2400/8 PITTINI IMPIANTI 2400/8
more images
11
Јавете се
Đakovo Хрватска
492 km
2010
многу добро (користено)
Јавете се
Odžak Босна и Херцеговина
470 km
2009
како нов (користен)
Јавете се
Đakovo Хрватска
492 km
1999
многу добро (користено)
Јавете се
Odžak Босна и Херцеговина
470 km
2003
добро (искористено)
EUROBEND PLC28 EUROBEND PLC28 EUROBEND PLC28 EUROBEND PLC28 EUROBEND PLC28 EUROBEND PLC28 EUROBEND PLC28 EUROBEND PLC28
more images
8
Јавете се
Odžak Босна и Херцеговина
470 km
2014
многу добро (користено)
custom built 003 custom built 003 custom built 003 custom built 003 custom built 003 custom built 003 custom built 003
more images
7
Јавете се
Odžak Босна и Херцеговина
470 km
2010
како нов (изложбена машина)
PRATTO POB - 36 - 2100 PRATTO POB - 36 - 2100 PRATTO POB - 36 - 2100 PRATTO POB - 36 - 2100 PRATTO POB - 36 - 2100 PRATTO POB - 36 - 2100 PRATTO POB - 36 - 2100 PRATTO POB - 36 - 2100 PRATTO POB - 36 - 2100 PRATTO POB - 36 - 2100 PRATTO POB - 36 - 2100 PRATTO POB - 36 - 2100 PRATTO POB - 36 - 2100 PRATTO POB - 36 - 2100 PRATTO POB - 36 - 2100
more images
15
Јавете се
Odžak Босна и Херцеговина
470 km
2009
многу добро (користено)
Јавете се
Odžak Босна и Херцеговина
470 km
1995
работилница ремонтирана (искористена)
AWM Italy 00 AWM Italy 00 AWM Italy 00 AWM Italy 00 AWM Italy 00 AWM Italy 00 AWM Italy 00 AWM Italy 00 AWM Italy 00 AWM Italy 00
more images
10
Јавете се
Odzak Босна и Херцеговина
493 km
2003
како нов (користен)
EVG G45/102 EVG G45/102 EVG G45/102 EVG G45/102 EVG G45/102 EVG G45/102 EVG G45/102 EVG G45/102 EVG G45/102 EVG G45/102 EVG G45/102 EVG G45/102 EVG G45/102 EVG G45/102
more images
14
Јавете се
Odzak Босна и Херцеговина
493 km
1980
добро (искористено)
Јавете се
Босна и Херцеговина
493 km
1997
како нов (користен)
EVG KFR EVG KFR EVG KFR EVG KFR EVG KFR EVG KFR EVG KFR EVG KFR
more images
8
Јавете се
Odzak Босна и Херцеговина
493 km
2006
многу добро (користено)
 

Искористено Машини за заварување со жица

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши