Купете Обработка на жица користени

Класифицирана реклама
Босна и Херцеговина Odžak
470 km
EVG KFR804
1984
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
EVG Type G7/126PV EVG Type G7/126PV EVG Type G7/126PV EVG Type G7/126PV EVG Type G7/126PV EVG Type G7/126PV
more images
6
Босна и Херцеговина Stjepan Polje
445 km
EVG Type G7/126PV
1981
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Хрватска Đakovo
492 km
JAGER KMM
1965
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
B.P. Bondioli SRL MACCHINA AUTOMATICA ATTA AL RIPASSO B.P. Bondioli SRL MACCHINA AUTOMATICA ATTA AL RIPASSO B.P. Bondioli SRL MACCHINA AUTOMATICA ATTA AL RIPASSO B.P. Bondioli SRL MACCHINA AUTOMATICA ATTA AL RIPASSO B.P. Bondioli SRL MACCHINA AUTOMATICA ATTA AL RIPASSO B.P. Bondioli SRL MACCHINA AUTOMATICA ATTA AL RIPASSO B.P. Bondioli SRL MACCHINA AUTOMATICA ATTA AL RIPASSO B.P. Bondioli SRL MACCHINA AUTOMATICA ATTA AL RIPASSO B.P. Bondioli SRL MACCHINA AUTOMATICA ATTA AL RIPASSO
more images
9
B.P. Bondioli SRL MACCHINA AUTOMATICA ATTA AL RIPASSO
2012
како нов (користен)
Класифицирана реклама
Tinius&olsen KD Tinius&olsen KD Tinius&olsen KD Tinius&olsen KD Tinius&olsen KD
more images
5
Германија Hilzingen
(Локација на дилерот)
1230 km
Tinius&olsen KD
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WITSCHI EAR 21 WITSCHI EAR 21 WITSCHI EAR 21
more images
3
Германија Grebenau
1385 km
WITSCHI EAR 21
1988
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WAFIOS R-51 WAFIOS R-51 WAFIOS R-51 WAFIOS R-51 WAFIOS R-51 WAFIOS R-51 WAFIOS R-51
more images
7
Босна и Херцеговина Odžak
470 km
WAFIOS R-51
1999
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Leipzig
(Локација на дилерот)
1302 km
KUHNE MASCHINENBAU KEPK-1
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WAFIOS/VITARI/MORONI N3/V14R/17R/S75/S110/SPN200 WAFIOS/VITARI/MORONI N3/V14R/17R/S75/S110/SPN200 WAFIOS/VITARI/MORONI N3/V14R/17R/S75/S110/SPN200 WAFIOS/VITARI/MORONI N3/V14R/17R/S75/S110/SPN200 WAFIOS/VITARI/MORONI N3/V14R/17R/S75/S110/SPN200 WAFIOS/VITARI/MORONI N3/V14R/17R/S75/S110/SPN200 WAFIOS/VITARI/MORONI N3/V14R/17R/S75/S110/SPN200 WAFIOS/VITARI/MORONI N3/V14R/17R/S75/S110/SPN200 WAFIOS/VITARI/MORONI N3/V14R/17R/S75/S110/SPN200 WAFIOS/VITARI/MORONI N3/V14R/17R/S75/S110/SPN200 WAFIOS/VITARI/MORONI N3/V14R/17R/S75/S110/SPN200 WAFIOS/VITARI/MORONI N3/V14R/17R/S75/S110/SPN200 WAFIOS/VITARI/MORONI N3/V14R/17R/S75/S110/SPN200 WAFIOS/VITARI/MORONI N3/V14R/17R/S75/S110/SPN200 WAFIOS/VITARI/MORONI N3/V14R/17R/S75/S110/SPN200
more images
15
Хрватска Đakovo
492 km
WAFIOS/VITARI/MORONI N3/V14R/17R/S75/S110/SPN200
1980
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
KROLLMANN FM-H-4 KROLLMANN FM-H-4 KROLLMANN FM-H-4 KROLLMANN FM-H-4 KROLLMANN FM-H-4 KROLLMANN FM-H-4 KROLLMANN FM-H-4
more images
7
Германија Korschenbroich
(Локација на дилерот)
1571 km
KROLLMANN FM-H-4
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SOPREM H250/800ZR/SX/10M/U SOPREM H250/800ZR/SX/10M/U SOPREM H250/800ZR/SX/10M/U
more images
3
Полска Poznań
1260 km
SOPREM H250/800ZR/SX/10M/U
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHENKER FA-6S SCHENKER FA-6S SCHENKER FA-6S SCHENKER FA-6S
more images
4
Словенија Mirce 14, 5270 Ajdovščina, Slovenia
790 km
SCHENKER FA-6S
2001
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
FRIGERIO LSD25 FRIGERIO LSD25 FRIGERIO LSD25 FRIGERIO LSD25 FRIGERIO LSD25 FRIGERIO LSD25 FRIGERIO LSD25 FRIGERIO LSD25 FRIGERIO LSD25 FRIGERIO LSD25 FRIGERIO LSD25 FRIGERIO LSD25 FRIGERIO LSD25 FRIGERIO LSD25 FRIGERIO LSD25
more images
15
Босна и Херцеговина Odžak
470 km
FRIGERIO LSD25
2020
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Leipzig
(Локација на дилерот)
1302 km
Macsoft F 412
1995
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Хрватска Đakovo
492 km
SKET 36400
1979
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHUMAG KZ - RP - 0 B
more images
1
Германија Willich
1579 km
SCHUMAG KZ - RP - 0 B
1969
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
CARLO SALVI 873/SV CARLO SALVI 873/SV CARLO SALVI 873/SV CARLO SALVI 873/SV CARLO SALVI 873/SV CARLO SALVI 873/SV CARLO SALVI 873/SV CARLO SALVI 873/SV CARLO SALVI 873/SV CARLO SALVI 873/SV CARLO SALVI 873/SV CARLO SALVI 873/SV CARLO SALVI 873/SV
more images
13
Италија Calolziocorte
1093 km
CARLO SALVI 873/SV
1988
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
WAFIOS FM 30 WAFIOS FM 30 WAFIOS FM 30
more images
3
Словенија Mirce 14, 5270 Ajdovščina, Slovenia
790 km
WAFIOS FM 30
1965
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
DANIELI 560.11 DANIELI 560.11 DANIELI 560.11 DANIELI 560.11 DANIELI 560.11 DANIELI 560.11 DANIELI 560.11 DANIELI 560.11 DANIELI 560.11 DANIELI 560.11
more images
10
Босна и Херцеговина Odžak
470 km
DANIELI 560.11
1990
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Босна и Херцеговина Posušje
416 km
Cold Rolling Mill for Flat Wire
2019
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Хрватска Đakovo
492 km
Schmitz + Apelt GD60 - 86/8/1400
1996
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HERBORN HG 10
more images
1
Германија Willich
1579 km
HERBORN HG 10
1971
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
AGIE AGIECUT EVOLUTION 3 AGIE AGIECUT EVOLUTION 3 AGIE AGIECUT EVOLUTION 3 AGIE AGIECUT EVOLUTION 3 AGIE AGIECUT EVOLUTION 3 AGIE AGIECUT EVOLUTION 3 AGIE AGIECUT EVOLUTION 3 AGIE AGIECUT EVOLUTION 3 AGIE AGIECUT EVOLUTION 3 AGIE AGIECUT EVOLUTION 3
more images
10
Германија
1369 km
AGIE AGIECUT EVOLUTION 3
1998
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Wafios SFMU 45/70 Wafios SFMU 45/70 Wafios SFMU 45/70
more images
3
Чешка република Jince
(Локација на дилерот)
1086 km
Wafios SFMU 45/70
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
OZ CAMS 560.13 OZ CAMS 560.13 OZ CAMS 560.13 OZ CAMS 560.13 OZ CAMS 560.13 OZ CAMS 560.13 OZ CAMS 560.13
more images
7
Босна и Херцеговина Odžak
470 km
OZ CAMS 560.13
1990
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW nicht bekannt WMW nicht bekannt WMW nicht bekannt WMW nicht bekannt WMW nicht bekannt
more images
5
Германија Leipzig
1298 km
WMW nicht bekannt
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Whitelegg Whitelegg Whitelegg Whitelegg Whitelegg Whitelegg Whitelegg Whitelegg Whitelegg
more images
9
Полска Szamocin
1319 km
Whitelegg
2017
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KOCH D 5 - F KOCH D 5 - F KOCH D 5 - F KOCH D 5 - F
more images
4
Германија Willich
1579 km
KOCH D 5 - F
1974
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Ideal PGS 140/12 Ideal PGS 140/12 Ideal PGS 140/12 Ideal PGS 140/12 Ideal PGS 140/12 Ideal PGS 140/12 Ideal PGS 140/12 Ideal PGS 140/12 Ideal PGS 140/12 Ideal PGS 140/12 Ideal PGS 140/12 Ideal PGS 140/12 Ideal PGS 140/12 Ideal PGS 140/12 Ideal PGS 140/12
more images
15
Германија Winterlingen
1233 km
Ideal PGS 140/12
1995
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Ideal - Werk Lippstadt DSH 025 FE Ideal - Werk Lippstadt DSH 025 FE Ideal - Werk Lippstadt DSH 025 FE Ideal - Werk Lippstadt DSH 025 FE Ideal - Werk Lippstadt DSH 025 FE Ideal - Werk Lippstadt DSH 025 FE Ideal - Werk Lippstadt DSH 025 FE
more images
7
Германија Fröndenberg/Ruhr
1533 km
Ideal - Werk Lippstadt DSH 025 FE
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Босна и Херцеговина Odžak
470 km
Wafios DF-32
1989
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WAFIOS BM 3 WAFIOS BM 3 WAFIOS BM 3 WAFIOS BM 3 WAFIOS BM 3 WAFIOS BM 3 WAFIOS BM 3
more images
7
Германија Grebenau
1385 km
WAFIOS BM 3
1999
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
CARLO SALVI 635/SV CARLO SALVI 635/SV
more images
2
Италија Calolziocorte
1093 km
CARLO SALVI 635/SV
1988
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SKET UDZSAZ 2500/600-2 SKET UDZSAZ 2500/600-2 SKET UDZSAZ 2500/600-2
more images
3
Германија Korschenbroich
(Локација на дилерот)
1571 km
SKET UDZSAZ 2500/600-2
1978
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Pleuger Deutschland PWM25.000/2500 Pleuger Deutschland PWM25.000/2500 Pleuger Deutschland PWM25.000/2500 Pleuger Deutschland PWM25.000/2500
more images
4
Швајцарија Schaffhausen
1237 km
Pleuger Deutschland PWM25.000/2500
2008
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Witels Albert RA5-5,0 Witels Albert RA5-5,0 Witels Albert RA5-5,0 Witels Albert RA5-5,0 Witels Albert RA5-5,0 Witels Albert RA5-5,0
more images
6
Германија Fröndenberg/Ruhr
1533 km
Witels Albert RA5-5,0
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Serbia KB 3/8 Serbia KB 3/8 Serbia KB 3/8 Serbia KB 3/8 Serbia KB 3/8 Serbia KB 3/8 Serbia KB 3/8 Serbia KB 3/8 Serbia KB 3/8 Serbia KB 3/8 Serbia KB 3/8 Serbia KB 3/8 Serbia KB 3/8 Serbia KB 3/8 Serbia KB 3/8
more images
15
Босна и Херцеговина Odžak
470 km
Serbia KB 3/8
2016
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
FORTUNA FEDERN COM-16 FORTUNA FEDERN COM-16 FORTUNA FEDERN COM-16 FORTUNA FEDERN COM-16
more images
4
Словенија Mirce 14, 5270 Ajdovščina, Slovenia
790 km
FORTUNA FEDERN COM-16
2008
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Босна и Херцеговина Odžak
470 km
EVG G55
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
XINDA CNC620W XINDA CNC620W XINDA CNC620W XINDA CNC620W XINDA CNC620W
more images
5
Словенија Mirce 14, 5270 Ajdovščina, Slovenia
790 km
XINDA CNC620W
2013
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TEUREMA LGVD TEUREMA LGVD TEUREMA LGVD TEUREMA LGVD TEUREMA LGVD TEUREMA LGVD TEUREMA LGVD TEUREMA LGVD TEUREMA LGVD TEUREMA LGVD TEUREMA LGVD TEUREMA LGVD TEUREMA LGVD
more images
13
Босна и Херцеговина Odžak
470 km
TEUREMA LGVD
2001
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
WAFIOS FMU 16 WAFIOS FMU 16 WAFIOS FMU 16 WAFIOS FMU 16 WAFIOS FMU 16 WAFIOS FMU 16 WAFIOS FMU 16
more images
7
Словенија Mirce 14, 5270 Ajdovščina, Slovenia
790 km
WAFIOS FMU 16
2016
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Босна и Херцеговина Odžak
470 km
Wafios N90
2000
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
VINSTON CMM-12-600R VINSTON CMM-12-600R VINSTON CMM-12-600R VINSTON CMM-12-600R VINSTON CMM-12-600R VINSTON CMM-12-600R VINSTON CMM-12-600R
more images
7
Словенија Mirce 14, 5270 Ajdovščina, Slovenia
790 km
VINSTON CMM-12-600R
2012
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
JAGER GD900 JAGER GD900 JAGER GD900 JAGER GD900 JAGER GD900 JAGER GD900 JAGER GD900 JAGER GD900 JAGER GD900 JAGER GD900 JAGER GD900 JAGER GD900
more images
12
Босна и Херцеговина Odžak
470 km
JAGER GD900
2001
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
VINSTON CMM-12-260RW VINSTON CMM-12-260RW VINSTON CMM-12-260RW
more images
3
Словенија Mirce 14, 5270 Ajdovščina, Slovenia
790 km
VINSTON CMM-12-260RW
2011
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Jäger GD900 Jäger GD900 Jäger GD900 Jäger GD900 Jäger GD900 Jäger GD900 Jäger GD900 Jäger GD900 Jäger GD900 Jäger GD900
more images
10
Босна и Херцеговина Odžak
470 km
Jäger GD900
2001
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
MINYU SF930C MINYU SF930C MINYU SF930C MINYU SF930C MINYU SF930C
more images
5
Словенија Mirce 14, 5270 Ajdovščina, Slovenia
790 km
MINYU SF930C
2000
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Босна и Херцеговина Odžak
470 km
JAGER GD900
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
JAGER Superflex 4 JAGER Superflex 4 JAGER Superflex 4 JAGER Superflex 4 JAGER Superflex 4 JAGER Superflex 4
more images
6
Босна и Херцеговина Odzak
(Локација на дилерот)
469 km
JAGER Superflex 4
Втора рака
Јавете се

Искористено Обработка на жица

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.