Macedonian
German (Германија) German (Австрија) German (Швајцарија) English (Соединетите Американски Држави) English (Обединето Кралство) French (Франција) French (Белгија) Spanish (Шпанија) Spanish (Мексико) Italian (Италија) Dutch (Холандија) Polish (Полска) Russian (Руска Федерација) Belarusian (Белорусија (Белорусија)) Ukrainian (Украина) Estonian (Estland (Reval)) Turkish (Турција) English (Нов Зеланд) English (Ирска) Czech (Чешка република) Danish (Данска) Finnish (Финска) Swedish (Шведска) Norwegian Bokmål (Норвешка) Maltese (Малта) Greek (Грција) Lithuanian (Литванија) Latvian (Латвија) Icelandic (Исланд) Portuguese (Португалија) Portuguese (Бразил) Spanish (Венецуела) Spanish (Аргентина) Hungarian (Унгарија) Slovak (Словачка) Romanian (Романија) Romanian (Молдавија) Slovenian (Словенија) Serbian (Србија) Serbian (Црна Гора) Albanian (Албанија) Croatian (Хрватска) Bulgarian (Бугарија) Macedonian (Македонија) Bosnian (Босна и Херцеговина) Hebrew (Израел) Arabic (Египет) Hindi (Индија) English (Индија) Indonesian (Индонезија) Korean (Јужна Кореа) Japanese (Јапонија) Thai (Тајланд) Malay (Малезија) Vietnamese (Виетнам) Chinese (Кина) Chinese (Тајван) Persian (Иран) Bengali (Бангладеш) Pashto (Авганистан)
категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Мелење со двојно вретено користени

Машини за обработка на дрво Мелење Мелење со двојно вретено
Класифицирана реклама
Harbs 2 KV Harbs 2 KV
more images
2
Германија Bergatreute
1174 km
Harbs 2 KV
1972
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Helma DRP 2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
PADE UNIZE 6 PADE UNIZE 6 PADE UNIZE 6 PADE UNIZE 6 PADE UNIZE 6 PADE UNIZE 6 PADE UNIZE 6 PADE UNIZE 6 PADE UNIZE 6
more images
9
Полска Juszczyn
915 km
PADE UNIZE 6
1995
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Schneider SK - D2 Schneider SK - D2 Schneider SK - D2 Schneider SK - D2 Schneider SK - D2 Schneider SK - D2 Schneider SK - D2 Schneider SK - D2
more images
8
Германија Barntrup
1498 km
Schneider SK - D2
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Odry
1395 km
fmc fmc
1990
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Odry
1395 km
comec fr2
2006
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Odry
1395 km
HOLZ-HER Spindle moulder
1989
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Odry
1395 km
BALESTRINI MINI C
1989
добро (искористено)
Јавете се

Искористено Мелење со двојно вретено

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши