услуга профилот

Meat Machines Sweden AB од Ystad

Meat Machines Sweden AB


Herr Hampus Wahlgren

Kronoholmsvägen 4
27151 Ystad

Шведска


Прикажи телефонски број

други контакти

Herr Darius Pacekajus
Sales
Seller and Purchaser

јазици: Англиски, Litauisch


Meat Machines Sweden AB was founded in 2003 and is one of the largest suppliers of food industry equipment in Europe. We are importing and exporting used machinery for the food industry (mainly meat processing) worldwide for almost 20 years. We are specialized in advising, buying and reselling single used machines, whole production lines and complete factories. We also sell a range of different packaging machinery for the food industry.

We have no extra dealers!

We offer a wide range of used food industry equipment in low competitive prices!

Important numbers about the company:
Turnover: 3 000 000 - 5 000 000 EUR
Transport: 10 cars

WE ARE BUYING AND SELLING SECOND-HAND FOOD INDUSTRY EQUIPMENT
ALL CONDITIONS/ALL YEARS OF MANUFACTURE

Оди на врвот понуди › 

Meat Machines Sweden AB е доверлив трговец
Оваа услуга е успешно потврдена и тој бил награден со доверба печат Machineseeker


Што е печатот?

доверба печат Machineseeker дава купувачи можност да се открие дали тие треба да го направи тоа со доверлив продавачот на прв поглед.

Што значи ова за купувачите?

Купувачите можат да го ограничи кругот на потенцијални бизнис партнери, без обемни проверки и корист компании кои го прават чесни и праведни продавници со голема веројатност.
Се разбира, несогласувањата сè уште можат да се појават за време на процесот на купување. Maschinensucher resp. Machineseeker Group GmbH не е одговорен за правни прекршоци на купувачот односно. продавачот активен на Maschinesucher resp. Machineseeker.

Повеќе информации за печат

Meat Machines Sweden AB
тековни огласи и специјални промоции
4125552.jpg
Automatic angle grinder Risco TR 130
повеќе »
4100204.jpg
Vacuum filler Vemag ROBOT HP10C
повеќе »
4120882.jpg
Vacuum filler Vemag ROBOT 500
повеќе »
Испрати пребарување на Meat Machines Sweden AB

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта*

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.