Macedonian
German (Германија) German (Австрија) German (Швајцарија) English (Соединетите Американски Држави) English (Обединето Кралство) French (Франција) French (Белгија) Spanish (Шпанија) Spanish (Мексико) Italian (Италија) Dutch (Холандија) Polish (Полска) Russian (Руска Федерација) Belarusian (Белорусија (Белорусија)) Ukrainian (Украина) Estonian (Estland (Reval)) Turkish (Турција) English (Нов Зеланд) English (Ирска) Czech (Чешка република) Danish (Данска) Finnish (Финска) Swedish (Шведска) Norwegian Bokmål (Норвешка) Maltese (Малта) Greek (Грција) Lithuanian (Литванија) Latvian (Латвија) Icelandic (Исланд) Portuguese (Португалија) Portuguese (Бразил) Spanish (Венецуела) Spanish (Аргентина) Hungarian (Унгарија) Slovak (Словачка) Romanian (Романија) Romanian (Молдавија) Slovenian (Словенија) Serbian (Србија) Serbian (Црна Гора) Albanian (Албанија) Croatian (Хрватска) Bulgarian (Бугарија) Macedonian (Македонија) Bosnian (Босна и Херцеговина) Hebrew (Израел) Arabic (Египет) Hindi (Индија) English (Индија) Indonesian (Индонезија) Korean (Јужна Кореа) Japanese (Јапонија) Thai (Тајланд) Malay (Малезија) Vietnamese (Виетнам) Chinese (Кина) Chinese (Тајван) Persian (Иран) Bengali (Бангладеш) Pashto (Авганистан)
категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Машини за преработка на риба користени

Технологија на храна Машини за преработка на риба
Класифицирана реклама
Henneken HPI 350/102 NEEDLES Henneken HPI 350/102 NEEDLES Henneken HPI 350/102 NEEDLES Henneken HPI 350/102 NEEDLES Henneken HPI 350/102 NEEDLES Henneken HPI 350/102 NEEDLES Henneken HPI 350/102 NEEDLES Henneken HPI 350/102 NEEDLES Henneken HPI 350/102 NEEDLES Henneken HPI 350/102 NEEDLES Henneken HPI 350/102 NEEDLES Henneken HPI 350/102 NEEDLES Henneken HPI 350/102 NEEDLES
more images
13
Србија Sremska Mitrovica
411 km
Henneken HPI 350/102 NEEDLES
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
FESSMANN –GERMANIA FESSMANN –GERMANIA FESSMANN –GERMANIA FESSMANN –GERMANIA FESSMANN –GERMANIA FESSMANN –GERMANIA FESSMANN –GERMANIA FESSMANN –GERMANIA FESSMANN –GERMANIA FESSMANN –GERMANIA FESSMANN –GERMANIA FESSMANN –GERMANIA FESSMANN –GERMANIA FESSMANN –GERMANIA FESSMANN –GERMANIA
more images
15
Романија Cristuru Secuiesc
583 km
FESSMANN –GERMANIA
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Marel Silk Cut SC 180 MA Marel Silk Cut SC 180 MA Marel Silk Cut SC 180 MA Marel Silk Cut SC 180 MA Marel Silk Cut SC 180 MA Marel Silk Cut SC 180 MA Marel Silk Cut SC 180 MA
more images
7
Шведска Kronoholmsvägen 4, 271 51 Ystad, Sweden
1643 km
Marel Silk Cut SC 180 MA
2001
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Lubeca LW303 Lubeca LW303 Lubeca LW303 Lubeca LW303 Lubeca LW303 Lubeca LW303 Lubeca LW303 Lubeca LW303 Lubeca LW303 Lubeca LW303 Lubeca LW303 Lubeca LW303 Lubeca LW303
more images
13
Бугарија Монтана
234 km
Lubeca LW303
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
JBT Frigoscandia M7 JBT Frigoscandia M7 JBT Frigoscandia M7 JBT Frigoscandia M7 JBT Frigoscandia M7 JBT Frigoscandia M7 JBT Frigoscandia M7 JBT Frigoscandia M7 JBT Frigoscandia M7 JBT Frigoscandia M7 JBT Frigoscandia M7 JBT Frigoscandia M7 JBT Frigoscandia M7 JBT Frigoscandia M7 JBT Frigoscandia M7
more images
15
Обединето Кралство Harwich
1928 km
JBT Frigoscandia M7
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Fink Eigenbau Fink Eigenbau Fink Eigenbau Fink Eigenbau
more images
4
Германија Koblenz
1463 km
Fink Eigenbau
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Cocci Luciano Economy Bag Cocci Luciano Economy Bag Cocci Luciano Economy Bag Cocci Luciano Economy Bag Cocci Luciano Economy Bag Cocci Luciano Economy Bag Cocci Luciano Economy Bag Cocci Luciano Economy Bag Cocci Luciano Economy Bag Cocci Luciano Economy Bag Cocci Luciano Economy Bag Cocci Luciano Economy Bag Cocci Luciano Economy Bag
more images
13
Италија Cerveteri
801 km
Cocci Luciano Economy Bag
2008
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
8
Полска Radzanów
1268 km
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Шведска Kronoholmsvägen 4, 271 51 Ystad, Sweden
1643 km
Baader 47
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Холандија Urk
1725 km
Nock TFE 350A
2017
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mobile freezing or thawing racks Mobile freezing or thawing racks Mobile freezing or thawing racks Mobile freezing or thawing racks Mobile freezing or thawing racks Mobile freezing or thawing racks Mobile freezing or thawing racks Mobile freezing or thawing racks Mobile freezing or thawing racks Mobile freezing or thawing racks
more images
10
Обединето Кралство Grimsby
2096 km
Mobile freezing or thawing racks
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
KOPPENS / STEIN TS.14-E KOPPENS / STEIN TS.14-E KOPPENS / STEIN TS.14-E KOPPENS / STEIN TS.14-E KOPPENS / STEIN TS.14-E KOPPENS / STEIN TS.14-E KOPPENS / STEIN TS.14-E KOPPENS / STEIN TS.14-E KOPPENS / STEIN TS.14-E KOPPENS / STEIN TS.14-E KOPPENS / STEIN TS.14-E KOPPENS / STEIN TS.14-E KOPPENS / STEIN TS.14-E KOPPENS / STEIN TS.14-E KOPPENS / STEIN TS.14-E
more images
15
Данска Hobro
1880 km
KOPPENS / STEIN TS.14-E
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Dansystem Dansystem Dansystem Dansystem Dansystem Dansystem
more images
6
Германија Bad Langensalza
1356 km
Dansystem
1994
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Schröder IMAX 430F Schröder IMAX 430F Schröder IMAX 430F Schröder IMAX 430F Schröder IMAX 430F Schröder IMAX 430F Schröder IMAX 430F Schröder IMAX 430F Schröder IMAX 430F Schröder IMAX 430F
more images
10
Полска Kowalewice
1479 km
Schröder IMAX 430F
2015
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Baader 185 Baader 185 Baader 185 Baader 185 Baader 185 Baader 185 Baader 185 Baader 185 Baader 185 Baader 185 Baader 185
more images
11
Шведска Kronoholmsvägen 4, 271 51 Ystad, Sweden
1643 km
Baader 185
1983
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
3
Холандија Katwijk aan Zee
1760 km
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
GEA CFS WetCoater ER 600
more images
1
Обединето Кралство Chapel Pond Hill, Bury Saint Edmunds IP32 7HT, UK
1977 km
GEA CFS WetCoater ER 600
1998
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
special built special built special built special built special built special built
more images
6
Холандија Surhuisterveen
1735 km
special built
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Данска DK-Thisted
(Локација на дилерот)
1946 km
Boleto
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Холандија Urk
1725 km
Marel MSC240
2017
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Baader 184 Baader 184 Baader 184 Baader 184 Baader 184 Baader 184 Baader 184
more images
7
Шведска Ystad
1643 km
Baader 184
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Detectronic 606-250-2042-4 Detectronic 606-250-2042-4 Detectronic 606-250-2042-4 Detectronic 606-250-2042-4 Detectronic 606-250-2042-4 Detectronic 606-250-2042-4 Detectronic 606-250-2042-4 Detectronic 606-250-2042-4 Detectronic 606-250-2042-4 Detectronic 606-250-2042-4
more images
10
Данска Hobro
(Локација на дилерот)
1880 km
Detectronic 606-250-2042-4
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
JBT Stein HPF3415G High Performance Fryer JBT Stein HPF3415G High Performance Fryer JBT Stein HPF3415G High Performance Fryer JBT Stein HPF3415G High Performance Fryer JBT Stein HPF3415G High Performance Fryer
more images
5
Обединето Кралство Norfolk, UK
1987 km
JBT Stein HPF3415G High Performance Fryer
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Koppens BRN3000/400 Koppens BRN3000/400 Koppens BRN3000/400 Koppens BRN3000/400 Koppens BRN3000/400
more images
5
Обединето Кралство Midsomer Norton
2132 km
Koppens BRN3000/400
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
K&S K&S K&S K&S K&S K&S K&S
more images
7
Данска DK-Thisted
(Локација на дилерот)
1946 km
K&S
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Baader 176 Baader 176 Baader 176 Baader 176 Baader 176 Baader 176 Baader 176 Baader 176 Baader 176 Baader 176 Baader 176 Baader 176 Baader 176 Baader 176 Baader 176
more images
15
Холандија Urk
1725 km
Baader 176
2017
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Шведска Ystad
1643 km
Norfo DE HEADER 346
1996
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Данска Hobro
1880 km
Marel DWU
2004
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
JBT FMC FoodTech A144 JBT FMC FoodTech A144 JBT FMC FoodTech A144 JBT FMC FoodTech A144 JBT FMC FoodTech A144 JBT FMC FoodTech A144
more images
6
Обединето Кралство Cambridge
2010 km
JBT FMC FoodTech A144
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Cabinplant 8409-02 optiner for rejer Cabinplant 8409-02 optiner for rejer Cabinplant 8409-02 optiner for rejer Cabinplant 8409-02 optiner for rejer Cabinplant 8409-02 optiner for rejer
more images
5
Шведска Kallkärrsvägen 21, 450, 455 61 Dingle, Sverige
2014 km
Cabinplant 8409-02 optiner for rejer
2003
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Baader BAADER 478 Baader BAADER 478
more images
2
Данска Thisted
1946 km
Baader BAADER 478
1985
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Обединето Кралство Misterton
2132 km
Nesco grader
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Нов Зеланд Nelson
17670 km
Marel MS2730
2018
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Baader 427 Baader 427 Baader 427 Baader 427 Baader 427 Baader 427 Baader 427 Baader 427 Baader 427 Baader 427 Baader 427 Baader 427 Baader 427 Baader 427 Baader 427
more images
15
Данска Hobro
1880 km
Baader 427
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SEPAmatic 3000 SEPAmatic 3000 SEPAmatic 3000 SEPAmatic 3000 SEPAmatic 3000
more images
5
Обединето Кралство Walsall
2158 km
SEPAmatic 3000
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
CP Food machinery Long slicer CP Food machinery Long slicer CP Food machinery Long slicer
more images
3
Обединето Кралство Misterton
2132 km
CP Food machinery Long slicer
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
DANTECH/OMEGA CHILLER TANK DANTECH/OMEGA CHILLER TANK DANTECH/OMEGA CHILLER TANK DANTECH/OMEGA CHILLER TANK DANTECH/OMEGA CHILLER TANK DANTECH/OMEGA CHILLER TANK DANTECH/OMEGA CHILLER TANK DANTECH/OMEGA CHILLER TANK DANTECH/OMEGA CHILLER TANK DANTECH/OMEGA CHILLER TANK
more images
10
Данска Hobro
1880 km
DANTECH/OMEGA CHILLER TANK
2002
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
JenActUV UVTCONV500 JenActUV UVTCONV500 JenActUV UVTCONV500 JenActUV UVTCONV500 JenActUV UVTCONV500 JenActUV UVTCONV500 JenActUV UVTCONV500
more images
7
Обединето Кралство Walkeringham
2132 km
JenActUV UVTCONV500
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
FOMACO FGM 80/320 FOMACO FGM 80/320 FOMACO FGM 80/320 FOMACO FGM 80/320 FOMACO FGM 80/320 FOMACO FGM 80/320 FOMACO FGM 80/320 FOMACO FGM 80/320 FOMACO FGM 80/320 FOMACO FGM 80/320 FOMACO FGM 80/320 FOMACO FGM 80/320
more images
12
Данска Hobro
1880 km
FOMACO FGM 80/320
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Formaco FGM 16/64 F Formaco FGM 16/64 F Formaco FGM 16/64 F Formaco FGM 16/64 F
more images
4
Обединето Кралство Walkeringham
2132 km
Formaco FGM 16/64 F
2017
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAREL?? unknown MAREL?? unknown MAREL?? unknown MAREL?? unknown MAREL?? unknown MAREL?? unknown MAREL?? unknown MAREL?? unknown MAREL?? unknown
more images
9
Данска Hobro
1880 km
MAREL?? unknown
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Обединето Кралство Walkeringham
2132 km
Kroma Gutmaster 1200W
2012
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Baader 175 Baader 175 Baader 175 Baader 175 Baader 175 Baader 175 Baader 175
more images
7
Данска Hobro
1880 km
Baader 175
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Обединето Кралство Walkeringham
2132 km
Kroma Gutmaster1200
2007
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
FOMACO FGM 16/64 FOMACO FGM 16/64 FOMACO FGM 16/64 FOMACO FGM 16/64 FOMACO FGM 16/64 FOMACO FGM 16/64 FOMACO FGM 16/64 FOMACO FGM 16/64 FOMACO FGM 16/64 FOMACO FGM 16/64 FOMACO FGM 16/64 FOMACO FGM 16/64
more images
12
Данска Hobro
1880 km
FOMACO FGM 16/64
1997
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Geba HS240 Geba HS240 Geba HS240 Geba HS240 Geba HS240 Geba HS240
more images
6
Обединето Кралство Walkeringham
2132 km
Geba HS240
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Baader 421 Baader 421 Baader 421 Baader 421 Baader 421 Baader 421 Baader 421 Baader 421 Baader 421 Baader 421 Baader 421
more images
11
Данска Hobro
1880 km
Baader 421
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Baader 699 Baader 699 Baader 699
more images
3
Обединето Кралство Walkeringham
2132 km
Baader 699
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bilwinco BW114-W Bilwinco BW114-W Bilwinco BW114-W Bilwinco BW114-W Bilwinco BW114-W Bilwinco BW114-W Bilwinco BW114-W Bilwinco BW114-W Bilwinco BW114-W Bilwinco BW114-W Bilwinco BW114-W Bilwinco BW114-W
more images
12
Данска Hobro
1880 km
Bilwinco BW114-W
2002
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Cabinplant Cabinplant Cabinplant Cabinplant Cabinplant Cabinplant Cabinplant
more images
7
Данска Hobro
1880 km
Cabinplant
како нов (користен)
Јавете се

Искористено Машини за преработка на риба

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши