Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Преработка на овошје и зеленчук користени

Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
Прекини
Технологија на храна Преработка на овошје и зеленчук
ASTEPO CAF 2 H/1 ASTEPO CAF 2 H/1 ASTEPO CAF 2 H/1 ASTEPO CAF 2 H/1 ASTEPO CAF 2 H/1
more images
5
Јавете се
Skopje Македонија
51 km
2006
како нов (изложбена машина)
Eillert G1500 Eillert G1500 Eillert G1500
more images
3
Јавете се
Budapest Унгарија
690 km
1999
како нов (користен)
Voran EBP1200 Voran EBP1200 Voran EBP1200 Voran EBP1200 Voran EBP1200 Voran EBP1200 Voran EBP1200 Voran EBP1200 Voran EBP1200
more images
9
Јавете се
Moos Австрија
958 km
2002
добро (искористено)
WIEGAND WIEGAND WIEGAND WIEGAND
more images
4
Јавете се
Mátészalka Унгарија
709 km
1989
подготвен за употреба (искористен)
APLI APLI APLI APLI APLI APLI APLI APLI APLI APLI APLI APLI APLI APLI APLI
more images
15
Јавете се
Gizałki Полска
1200 km
2010
добро (искористено)
Kronen 191-108 Kronen 191-108
more images
2
Јавете се
Vaterstetten Германија
1069 km
2006
подготвен за употреба (искористен)
more images
6
Јавете се
Skopje Македонија
51 km
1993
многу добро (користено)
Sraml D o.o. JC2000 Sraml D o.o. JC2000 Sraml D o.o. JC2000
more images
3
Јавете се
Łuków Полска
1150 km
2015
многу добро (користено)
TECHNOINVEST ENGINEERING  TECHNOINVEST ENGINEERING  TECHNOINVEST ENGINEERING
more images
3
Јавете се
Cristuru Secuiesc Романија
583 km
2008
Ново
Westfalia KG 4006 Westfalia KG 4006 Westfalia KG 4006 Westfalia KG 4006 Westfalia KG 4006
more images
5
Јавете се
Bastheim Германија
1322 km
1980
Втора рака
Maf Roda 0217-031 Maf Roda 0217-031 Maf Roda 0217-031 Maf Roda 0217-031 Maf Roda 0217-031 Maf Roda 0217-031 Maf Roda 0217-031 Maf Roda 0217-031 Maf Roda 0217-031 Maf Roda 0217-031 Maf Roda 0217-031 Maf Roda 0217-031 Maf Roda 0217-031 Maf Roda 0217-031
more images
14
Јавете се
Bilcza Полска
1010 km
2010
има потреба од поправка (користено)
Kronen 191-1002 Kronen 191-1002
more images
2
Јавете се
Vaterstetten Германија
1069 km
2003
подготвен за употреба (искористен)
Bucher HP5000 Bucher HP5000 Bucher HP5000 Bucher HP5000 Bucher HP5000 Bucher HP5000 Bucher HP5000 Bucher HP5000
more images
8
Јавете се
Skopje Македонија
51 km
2000
многу добро (користено)
Krones Canmatic 730-10 K073-G05 Krones Canmatic 730-10 K073-G05 Krones Canmatic 730-10 K073-G05 Krones Canmatic 730-10 K073-G05 Krones Canmatic 730-10 K073-G05 Krones Canmatic 730-10 K073-G05 Krones Canmatic 730-10 K073-G05 Krones Canmatic 730-10 K073-G05 Krones Canmatic 730-10 K073-G05 Krones Canmatic 730-10 K073-G05 Krones Canmatic 730-10 K073-G05 Krones Canmatic 730-10 K073-G05
more images
12
Јавете се
Sława Полска
1222 km
1994
многу добро (користено)
Miller Maschinenbau Miller Maschinenbau Miller Maschinenbau Miller Maschinenbau Miller Maschinenbau
more images
5
Јавете се
Karlsruhe Германија
1328 km
2019
многу добро (користено)
Kiremko / Idaho Steel / Gem Products Former 40 Kiremko / Idaho Steel / Gem Products Former 40 Kiremko / Idaho Steel / Gem Products Former 40 Kiremko / Idaho Steel / Gem Products Former 40 Kiremko / Idaho Steel / Gem Products Former 40 Kiremko / Idaho Steel / Gem Products Former 40 Kiremko / Idaho Steel / Gem Products Former 40 Kiremko / Idaho Steel / Gem Products Former 40 Kiremko / Idaho Steel / Gem Products Former 40 Kiremko / Idaho Steel / Gem Products Former 40 Kiremko / Idaho Steel / Gem Products Former 40
more images
11
Јавете се
Haughley Обединето Кралство
1963 km
добро (искористено)
Kronen GEWA 2600V PLUS Kronen GEWA 2600V PLUS Kronen GEWA 2600V PLUS Kronen GEWA 2600V PLUS Kronen GEWA 2600V PLUS Kronen GEWA 2600V PLUS
more images
6
Јавете се
Шумен Бугарија
462 km
2016
многу добро (користено)
PND Fruit Processing Machinery PL1D PND Fruit Processing Machinery PL1D PND Fruit Processing Machinery PL1D PND Fruit Processing Machinery PL1D PND Fruit Processing Machinery PL1D
more images
5
Јавете се
Vaterstetten Германија
1069 km
2016
добро (искористено)
Bucher HP 3000 Bucher HP 3000 Bucher HP 3000 Bucher HP 3000
more images
4
Јавете се
Skopje Македонија
51 km
1986
многу добро (користено)
Nimar Atir 2 Nimar Atir 2 Nimar Atir 2 Nimar Atir 2 Nimar Atir 2 Nimar Atir 2
more images
6
Јавете се
Surhuisterveen Холандија
1735 km
Втора рака
Dion Engineering PJ 500 B  / FM1H Dion Engineering PJ 500 B  / FM1H Dion Engineering PJ 500 B  / FM1H
more images
3
Kiremko / Idaho Steel / Gem Products Rotary Former 40 Kiremko / Idaho Steel / Gem Products Rotary Former 40 Kiremko / Idaho Steel / Gem Products Rotary Former 40 Kiremko / Idaho Steel / Gem Products Rotary Former 40 Kiremko / Idaho Steel / Gem Products Rotary Former 40 Kiremko / Idaho Steel / Gem Products Rotary Former 40 Kiremko / Idaho Steel / Gem Products Rotary Former 40 Kiremko / Idaho Steel / Gem Products Rotary Former 40 Kiremko / Idaho Steel / Gem Products Rotary Former 40 Kiremko / Idaho Steel / Gem Products Rotary Former 40 Kiremko / Idaho Steel / Gem Products Rotary Former 40 Kiremko / Idaho Steel / Gem Products Rotary Former 40
more images
12
Јавете се
Haughley Обединето Кралство
1963 km
добро (искористено)
STALMONT PD-300
more images
1
Јавете се
Poniatowa Полска
1066 km
2021
Ново
Maurer Gép Kft. Maurer Gép Kft. Maurer Gép Kft. Maurer Gép Kft.
more images
4
Јавете се
Domaszek Унгарија
534 km
2020
Ново
VELO VELO VELO
more images
3
Јавете се
Skopje, Македонија Македонија
(Локација на дилерот)
51 km
1988
како нов (користен)
Kronen Tona Rapid S145 Kronen Tona Rapid S145 Kronen Tona Rapid S145 Kronen Tona Rapid S145 Kronen Tona Rapid S145 Kronen Tona Rapid S145 Kronen Tona Rapid S145
more images
7
Јавете се
Chapel Pond Hill, Bury Saint Edmunds IP32 7HT, UK Обединето Кралство
1977 km
многу добро (користено)
Maurer Gép Kft. MKUM 12
more images
1
Јавете се
Domaszek Унгарија
534 km
2020
Ново
Bucher HP 5000 Bucher HP 5000 Bucher HP 5000 Bucher HP 5000 Bucher HP 5000
more images
5
Јавете се
Skopje, Македонија Македонија
(Локација на дилерот)
51 km
1985
многу добро (користено)
Kiremko maybe? Kiremko maybe? Kiremko maybe? Kiremko maybe? Kiremko maybe? Kiremko maybe? Kiremko maybe? Kiremko maybe? Kiremko maybe? Kiremko maybe?
more images
10
Јавете се
Chapel Pond Hill, Bury Saint Edmunds IP32 7HT, UK Обединето Кралство
1977 km
како нов (користен)
Maurer Gép Kft. MKLT 100
more images
1
Јавете се
Domaszek Унгарија
534 km
2020
Ново
Bucher HP 5000 Bucher HP 5000 Bucher HP 5000 Bucher HP 5000 Bucher HP 5000 Bucher HP 5000 Bucher HP 5000 Bucher HP 5000 Bucher HP 5000 Bucher HP 5000
more images
10
Јавете се
Skopje, Македонија Македонија
(Локација на дилерот)
51 km
1973
многу добро (користено)
JBT FT NON Cooling screw JBT FT NON Cooling screw JBT FT NON Cooling screw JBT FT NON Cooling screw JBT FT NON Cooling screw JBT FT NON Cooling screw JBT FT NON Cooling screw JBT FT NON Cooling screw JBT FT NON Cooling screw JBT FT NON Cooling screw JBT FT NON Cooling screw
more images
11
Јавете се
Scunthorpe Обединето Кралство
2130 km
многу добро (користено)
Maurer Gép Kft. MK 1000 Maurer Gép Kft. MK 1000 Maurer Gép Kft. MK 1000
more images
3
Јавете се
Domaszek Унгарија
534 km
2020
Ново
more images
4
Јавете се
Skopje Македонија
51 km
како нов (изложбена машина)
Urschel CC Urschel CC Urschel CC Urschel CC Urschel CC Urschel CC Urschel CC
more images
7
Јавете се
Lincolnshire, UK Обединето Кралство
2067 km
2017
многу добро (користено)
Maurer Gép Kft.
more images
1
Јавете се
Domaszek Унгарија
534 km
2020
Ново
SMB Spezial SMB Spezial SMB Spezial SMB Spezial
more images
4
Јавете се
Skopje Македонија
51 km
како нов (изложбена машина)
Maurer Gép Kft.
more images
1
Јавете се
Domaszek Унгарија
534 km
2020
Ново
Maurer Gép Kft. MKVSZ 2000 Maurer Gép Kft. MKVSZ 2000 Maurer Gép Kft. MKVSZ 2000
more images
3
Јавете се
Domaszek Унгарија
534 km
2020
Ново
Maurer Gép Kft. MKPA 300 Maurer Gép Kft. MKPA 300 Maurer Gép Kft. MKPA 300
more images
3
Јавете се
Domaszek Унгарија
534 km
2020
Ново
Maurer Gép Kft. MKPK 400  Maurer Gép Kft. MKPK 400  Maurer Gép Kft. MKPK 400  Maurer Gép Kft. MKPK 400
more images
4
Јавете се
Domaszek Унгарија
534 km
2020
Ново
Maurer Gép Kft. MKLF 200 Maurer Gép Kft. MKLF 200
more images
2