категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Преработка на овошје и зеленчук користени (295)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
Технологија на храна Преработка на овошје и зеленчук
Класифицирана реклама
Trainomaq Trainomaq 2019
2019
како нов (користен)
Класифицирана реклама
Kreuzmayr GKE Kreuzmayr GKE Kreuzmayr GKE Kreuzmayr GKE
more images
4
Австрија Oberösterreich, Österreich
941 km
Kreuzmayr GKE
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
SMB Spezial-Maschinenbau SMB Spezial-Maschinenbau SMB Spezial-Maschinenbau SMB Spezial-Maschinenbau SMB Spezial-Maschinenbau SMB Spezial-Maschinenbau
more images
6
Македонија Skopje
51 km
SMB Spezial-Maschinenbau
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Voran P180 Voran P180 Voran P180 Voran P180 Voran P180 Voran P180 Voran P180
more images
7
Германија Obertaufkirchen
1050 km
Voran P180
1997
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Alexanderwerk SWN 8S Alexanderwerk SWN 8S Alexanderwerk SWN 8S Alexanderwerk SWN 8S Alexanderwerk SWN 8S Alexanderwerk SWN 8S Alexanderwerk SWN 8S Alexanderwerk SWN 8S Alexanderwerk SWN 8S
more images
9
Австрија Oberolberndorf
875 km
Alexanderwerk SWN 8S
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
 GREEFA PERFECT GREEFA PERFECT GREEFA PERFECT GREEFA PERFECT
more images
4
Полска Mleczków
1094 km
GREEFA PERFECT
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Urschel 1700 Urschel 1700 Urschel 1700 Urschel 1700 Urschel 1700 Urschel 1700 Urschel 1700
more images
7
Чешка република Hradec Králové
1061 km
Urschel 1700
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Романија Oradea
604 km
SORMA ACR-115
1999
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Alfa Laval Alfa Laval
more images
2
Македонија Skopje
51 km
Alfa Laval
2011
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
STALMONT MT-2000 STALMONT MT-2000 STALMONT MT-2000 STALMONT MT-2000 STALMONT MT-2000 STALMONT MT-2000 STALMONT MT-2000
more images
7
Полска Bełżyce
1066 km
STALMONT MT-2000
2020
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Voran 100P1-AMH (mit angebauter Schabermühle) Voran 100P1-AMH (mit angebauter Schabermühle) Voran 100P1-AMH (mit angebauter Schabermühle) Voran 100P1-AMH (mit angebauter Schabermühle) Voran 100P1-AMH (mit angebauter Schabermühle)
more images
5
Австрија Moos
958 km
Voran 100P1-AMH (mit angebauter Schabermühle)
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
 GREEFA PERFECT GREEFA PERFECT GREEFA PERFECT GREEFA PERFECT
more images
4
Полска Mleczków
1094 km
GREEFA PERFECT
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Urschel CC Urschel CC Urschel CC Urschel CC Urschel CC Urschel CC
more images
6
Унгарија Mezőszemere
690 km
Urschel CC
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Tomra Best Genius D1200 Tomra Best Genius D1200 Tomra Best Genius D1200 Tomra Best Genius D1200 Tomra Best Genius D1200 Tomra Best Genius D1200 Tomra Best Genius D1200 Tomra Best Genius D1200 Tomra Best Genius D1200 Tomra Best Genius D1200 Tomra Best Genius D1200 Tomra Best Genius D1200 Tomra Best Genius D1200 Tomra Best Genius D1200 Tomra Best Genius D1200
more images
15
Германија Ehekirchen
1144 km
Tomra Best Genius D1200
2014
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bucher press HP5000 Bucher press HP5000 Bucher press HP5000 Bucher press HP5000 Bucher press HP5000 Bucher press HP5000 Bucher press HP5000 Bucher press HP5000 Bucher press HP5000 Bucher press HP5000 Bucher press HP5000
more images
11
Македонија Skopje
51 km
Bucher press HP5000
2000
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
STALMONT PT-1000 STALMONT PT-1000
more images
2
Полска Bełżyce
1066 km
STALMONT PT-1000
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
TECHNOINVEST ENGINEERING TECHNOINVEST ENGINEERING TECHNOINVEST ENGINEERING TECHNOINVEST ENGINEERING TECHNOINVEST ENGINEERING TECHNOINVEST ENGINEERING TECHNOINVEST ENGINEERING TECHNOINVEST ENGINEERING
more images
8
Романија Cristuru Secuiesc
582 km
TECHNOINVEST ENGINEERING
2008
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Tekerők Kft Tekerők Kft Tekerők Kft Tekerők Kft
more images
4
Унгарија Alsószentiván
625 km
Tekerők Kft
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Urschel L-A Urschel L-A Urschel L-A Urschel L-A Urschel L-A Urschel L-A
more images
6
Унгарија Hatvan
694 km
Urschel L-A
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Maurer Gép Kft. MKPA 500
more images
1
Унгарија Domaszek
534 km
Maurer Gép Kft. MKPA 500
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
6
Македонија Skopje
51 km
1990
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
STALMONT PT-400
more images
1
Полска Bełżyce
1066 km
STALMONT PT-400
2020
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
TMCI PADOVAN ITALIA TMCI PADOVAN ITALIA TMCI PADOVAN ITALIA TMCI PADOVAN ITALIA TMCI PADOVAN ITALIA TMCI PADOVAN ITALIA TMCI PADOVAN ITALIA TMCI PADOVAN ITALIA TMCI PADOVAN ITALIA TMCI PADOVAN ITALIA TMCI PADOVAN ITALIA TMCI PADOVAN ITALIA TMCI PADOVAN ITALIA TMCI PADOVAN ITALIA
more images
14
Романија Cristuru Secuiesc
582 km
TMCI PADOVAN ITALIA
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Maurer Gép Kft. MKPAD 800
more images
1
Унгарија Domaszek
534 km
Maurer Gép Kft. MKPAD 800
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Bucher Press HP 5000 Bucher Press HP 5000
more images
2
Македонија Skopje
51 km
Bucher Press HP 5000
1987
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
STALMONT PD-300
more images
1
Полска Poniatowa
1066 km
STALMONT PD-300
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
TMCI PADOVAN ITALIA TMCI PADOVAN ITALIA TMCI PADOVAN ITALIA TMCI PADOVAN ITALIA TMCI PADOVAN ITALIA TMCI PADOVAN ITALIA TMCI PADOVAN ITALIA
more images
7
Романија Cristuru Secuiesc
583 km
TMCI PADOVAN ITALIA
2008
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Maurer Gép Kft. MKLF 120 Maurer Gép Kft. MKLF 120
more images
2
Унгарија Domaszek
534 km
Maurer Gép Kft. MKLF 120
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Bucher press HP 3000 Bucher press HP 3000 Bucher press HP 3000 Bucher press HP 3000
more images
4
Македонија Skopje
51 km
Bucher press HP 3000
1986
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TECHNOINVEST ENGINEERING TECHNOINVEST ENGINEERING TECHNOINVEST ENGINEERING TECHNOINVEST ENGINEERING TECHNOINVEST ENGINEERING TECHNOINVEST ENGINEERING TECHNOINVEST ENGINEERING TECHNOINVEST ENGINEERING TECHNOINVEST ENGINEERING
more images
9
Романија Cristuru Secuiesc
583 km
TECHNOINVEST ENGINEERING
2008
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Maurer Gép Kft. MKUM 12
more images
1
Унгарија Domaszek
534 km
Maurer Gép Kft. MKUM 12
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Bucher press HP 5000 Bucher press HP 5000 Bucher press HP 5000 Bucher press HP 5000 Bucher press HP 5000 Bucher press HP 5000 Bucher press HP 5000 Bucher press HP 5000 Bucher press HP 5000 Bucher press HP 5000
more images
10
Македонија Skopje
51 km
Bucher press HP 5000
1973
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TECHNOINVEST ENGINEERING TECHNOINVEST ENGINEERING TECHNOINVEST ENGINEERING
more images
3
Романија Cristuru Secuiesc
583 km
TECHNOINVEST ENGINEERING
2008
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Maurer Gép Kft. MKLB 300 Maurer Gép Kft. MKLB 300 Maurer Gép Kft. MKLB 300 Maurer Gép Kft. MKLB 300 Maurer Gép Kft. MKLB 300
more images
5
Унгарија Domaszek
534 km
Maurer Gép Kft. MKLB 300
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
4
Македонија Skopje
(Локација на дилерот)
51 km
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
TECHNOINVEST ENGINEERING TECHNOINVEST ENGINEERING TECHNOINVEST ENGINEERING TECHNOINVEST ENGINEERING TECHNOINVEST ENGINEERING TECHNOINVEST ENGINEERING TECHNOINVEST ENGINEERING TECHNOINVEST ENGINEERING TECHNOINVEST ENGINEERING TECHNOINVEST ENGINEERING TECHNOINVEST ENGINEERING TECHNOINVEST ENGINEERING TECHNOINVEST ENGINEERING TECHNOINVEST ENGINEERING
more images
14
Романија Cristuru Secuiesc
583 km
TECHNOINVEST ENGINEERING
2008
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Maurer Gép Kft. MKLT 100
more images
1
Унгарија Domaszek
534 km
Maurer Gép Kft. MKLT 100
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Flottweg Flottweg Flottweg Flottweg
more images
4
Македонија Skopje
51 km
Flottweg
2011
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
TECHNOINVEST ENGINEERING TECHNOINVEST ENGINEERING TECHNOINVEST ENGINEERING TECHNOINVEST ENGINEERING TECHNOINVEST ENGINEERING TECHNOINVEST ENGINEERING TECHNOINVEST ENGINEERING TECHNOINVEST ENGINEERING
more images
8
Романија Cristuru Secuiesc
583 km
TECHNOINVEST ENGINEERING
2008
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Maurer Gép Kft. MKVSZ 2000 Maurer Gép Kft. MKVSZ 2000 Maurer Gép Kft. MKVSZ 2000
more images
3
Унгарија Domaszek
534 km
Maurer Gép Kft. MKVSZ 2000
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Bucher HP5000 Bucher HP5000
more images
2
Македонија Skopje
51 km
Bucher HP5000
1982
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Maurer Gép Kft. Maurer Gép Kft. Maurer Gép Kft. Maurer Gép Kft.
more images
4
Унгарија Domaszek
534 km
Maurer Gép Kft.
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Maurer Gép Kft. MKPAG 800
more images
1
Унгарија Domaszek
534 km
Maurer Gép Kft. MKPAG 800
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Maurer Gép Kft. MKPAG 1000 Maurer Gép Kft. MKPAG 1000 Maurer Gép Kft. MKPAG 1000 Maurer Gép Kft. MKPAG 1000
more images
4
Унгарија Domaszek
534 km
Maurer Gép Kft. MKPAG 1000
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Maurer Gép Kft. MK 1000 Maurer Gép Kft. MK 1000 Maurer Gép Kft. MK 1000
more images
3
Унгарија Domaszek
534 km
Maurer Gép Kft. MK 1000
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Maurer Gép Kft. MK MOBILE 600 Maurer Gép Kft. MK MOBILE 600 Maurer Gép Kft. MK MOBILE 600 Maurer Gép Kft. MK MOBILE 600
more images
4
Унгарија Domaszek
534 km
Maurer Gép Kft. MK MOBILE 600
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Maurer Gép Kft. MK MOBILE 900
more images
1
Унгарија Domaszek
534 km
Maurer Gép Kft. MK MOBILE 900
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Maurer Gép Kft. MKM 3000 Maurer Gép Kft. MKM 3000 Maurer Gép Kft. MKM 3000
more images
3
Унгарија Domaszek
534 km
Maurer Gép Kft. MKM 3000
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Maurer Gép Kft. MDK 3000 Maurer Gép Kft. MDK 3000
more images
2
Унгарија Domaszek
534 km
Maurer Gép Kft. MDK 3000
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Maurer Gép Kft. BB Top 180
more images
1
Унгарија Domaszek
534 km
Maurer Gép Kft. BB Top 180
2023
Ново
Јавете се