Abgraten press купи користени

Признати локација: Ashburn (US) (промена)
Внесете е-пошта
или
потег
9

CNC Press Brake Trumpf Tru Bend 7018

Amsterdam, ХоландијаХоландија локација на застапништво
6220 km
2011
подготвен за работа (се користи)
2

Punching Press DURMA P 55

Witten, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6419 km
2008
користен
16

Punch TOX Pressotechnik S15.113.040

Amsterdam, ХоландијаХоландија локација на застапништво
6220 km
подготвен за работа (се користи)


abgraten p...
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!
26

Insertion Press Haeger 618 Plus-H

Amsterdam, ХоландијаХоландија локација на застапништво
6220 km
2011
подготвен за работа (се користи)
6

Pneumatic Press FESTO Pneumatik

Mülheim an der Ruhr, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6390 km
2009
користен
6

Hydraulic C-Frame press MÜLLER CD 100.11.19

Gammertingen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6689 km
1978
користен
14

CNC Press Brake Trumpf Trumabend V 500

Amsterdam, ХоландијаХоландија локација на застапништво
6220 km
2005
подготвен за работа (се користи)
15
 Започни го разговорот

Electrohydraulic veneer press OTT JU 65 OTT Ju65, 2250 x 1200 mm Tastensteuerung / Not-Reißleine

Aalen, ГерманијаГерманија
6718 km
добар (користен)
11

Veneer press Italpress XL/6 -- 30-13 - 120 Ton PEA

Bitburg, ГерманијаГерманија
6431 km
2018
како и нови (ex-дисплеј)
4

Hydr. pressbrake Amada HFE 130-3 M2

Altbach, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6676 km
2014
користен
22

Insertion Press Haeger 618 Plus-H

Amsterdam, ХоландијаХоландија локација на застапништво
6220 km
2010
подготвен за работа (се користи)
4

Double column press / Straight side press ERFURT PKZZ IV 315.1 TS

Gammertingen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6689 km
1988
користен
4

Case Press Ganner Concept 70 Eco

Bitburg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6431 km
2018
како и нови (ex-дисплеј)
3

Press Brake Amada HFT 50-20L

Gammertingen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6690 km
2009
користен
13

CNC Press Brake Trumpf TruBend 5230

Amsterdam, ХоландијаХоландија локација на застапништво
6220 km
2011
подготвен за работа (се користи)
3

Double column press / Straight side press EITEL RZ 350 B

Gammertingen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6689 km
1972
користен
6

Press Brake Tooling Fabr UNBEKANNT Oberwerkzeuge

Bünde, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6460 km
користен
8

CNC Press Brake Trumpf Tru Bend 7036

Amsterdam, ХоландијаХоландија локација на застапништво
6220 km
2010
подготвен за работа (се користи)
6

Eccentric Press - Double Column EDELHOFF/GEV DE PRR 100

Monheim, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6405 km
користен
5

KOLBUS Prägepresse PE 312

Espelkamp, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6453 km
1999
подготвен за работа (се користи)
5

Double column press / Straight side press ERFURT PKZZ I 800

Gammertingen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6689 km
1981
користен
9

CNC Press Brake Trumpf Tru Bend 7036

Amsterdam, ХоландијаХоландија локација на застапништво
6220 km
2010
подготвен за работа (се користи)
6

Press Brake Tooling Fabr UNBEKANNT Matrizen

Bünde, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6460 km
користен
4

Eccentric Press - Single Column RASTER HR35

Göppingen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6699 km
1964
користен
4

corpus press Höfer KPEA

Egenhofen / Herrnzell, ГерманијаГерманија
6816 km
1981
подготвен за работа (се користи)


abgraten p...
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!

до

до

промена пребарување
ABGRATEN PRESS
продаде веднаш
на лидер на пазарот во Европа за малку, како € 0,49 на рекламата.
Дознаете повеќе сега


телефон: +44 (0) 20 806 810 84
или продаде веднаш
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу