Adast купи користени

Признати локација: Ashburn (US) (промена)
Внесете е-пошта
или
потег
1

letter press Adast GPE

Nürnberg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6749 km
1986
добар (користен)
2

letter presses ADAST GRAFOPRESS GPE

Dollern, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6459 km
користен
6

platen Grafopress Adast GPC

67354 Römerberg, DeutschlandГерманија
6584 km
1980
добар (користен)
8

Cutting Machine Adast Maxima MS80

Salzgitter-Bad, ГерманијаГерманија
6578 km
добар (користен)
4

ADAST DOMINANT 516 Česká Republika

Jedovnice, Република ЧешкаРепублика Чешка
7116 km
1997
добра состојба (се користи)
4

Offset printing press Adast Dominant 846

Górczewska 53, 01-401 Warsaw, PLПолска
7202 km
2001
добра состојба (се користи)
1

1 colour / units ADAST 514

Dollern, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6459 km
користен
4

ADAST DOMINANT 846 ADAST DOMINANT 846

Mladenovac, СрбијаСрбија локација на застапништво
7662 km
1995
реновиран (користен)
2

ADAST 846 P

Hastener Straße 98, 42855 Remscheid, DEГерманија
6416 km
1996
добар (користен)


adast
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!
3

Offset Printing Machine Adast Dominant 745 PAVE

Salzgitter, ГерманијаГерманија
6578 km
1992
добар (користен)
9

ADAST 856 DOMINANT Česká Republika

Jedovnice, Република ЧешкаРепублика Чешка
7116 km
2007
добра состојба (се користи)
5
 Започни го разговорот

die cutter Adast Grafopress GPE

Remscheid, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6416 km
користен
5

letter presses ADAST GRAFOPRESS GPE

Dollern, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6459 km
1983
користен
6

OFFSET PRINTING MACHINE ADAST DOMINANT AD 724

UZWIL, ШвајцаријаШвајцарија локација на застапништво
6724 km
користен
6

Guillotine Adast MS 107

Bladel, ХоландијаХоландија локација на застапништво
6283 km
користен
5

Offset Printing Machine Adast Dominant 715

Salzgitter-Bad, ГерманијаГерманија
6578 km
1992
добар (користен)
3

Adast Dominant 856 P Adast 856 P

Praha 3, Република ЧешкаРепублика Чешка локација на застапништво
6931 km
1993
добар (користен)
3

2 colour / units ADAST Dominant 525P

Dollern, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6459 km
користен
2

Platen Adast Grafopress Tiegel GPE

Dabergotz, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6679 km
1987
користен
3

Offset machine ADAST DOMINANT 846

Osielsko, ПолскаПолска локација на застапништво
6981 km
2002
користен
2

Offset Printing Machine Adast Dominant 526

Salzgitter-Bad, ГерманијаГерманија
6578 km
добар (користен)
4

Table cutting machine ADAST Maxima 115

Cestlice, Република ЧешкаРепублика Чешка локација на застапништво
6944 km
1992
користен
1

1 colour / units ADAST Rominat A 3

Dollern, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6459 km
користен
5

Offset 1 color printing machine Adast Dominant 515

Gdansk, ПолскаПолска локација на застапништво
6952 km
1991
користен
2

Offset Printing Machine Adast Dominant 516

Salzgitter-Bad, ГерманијаГерманија
6578 km
1998
добар (користен)
2

cutting machine Adast Maxima MS115-1

ŁÓDŹ, ПолскаПолска локација на застапништво
7144 km
1988
користен
1

sheet fed offset press Adast Dominant 846 P

Bielsko-Biala, ПолскаПолска локација на застапништво
7232 km
1995
користен
4

Press Adast Dominant 526 AP

Istanbul, ТурцијаТурција локација на застапништво
8427 km
2005
користен
5

Offset Printing Machine Adast Dominant 714

Salzgitter-Bad, ГерманијаГерманија
6578 km
1981
добар (користен)
4

Offset printing machine Adast Dominant 516

Salzgitter-Bad, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6578 km
користен
6

Offsetprinting Machine Adast Dominant 525

Salzgitter-Bad, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6578 km
користен
5

Offset printing machine Adast Dominant 526

Salzgitter-Bad, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6578 km
1996
користен
6

Offsetprinting Machine Adast Dominant 515

Salzgitter-Bad, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6578 km
користен
4

Offsetprinting Machine Adast Dominant 526

Salzgitter-Bad, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6578 km
1996
користен
4

Offsetprinting Machine Adast Dominant 525

Salzgitter-Bad, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6578 km
користен
6

Frame Heidelberg OHT-GT-KS-KSB-S-SBG

Nürnberg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6749 km
добар (користен)


adast
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!

до

до

промена пребарување
ADAST
продаде веднаш
на лидер на пазарот во Европа за малку, како € 0,49 на рекламата.
Дознаете повеќе сега


телефон: +44 (0) 20 806 810 84
или продаде веднаш
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу