Купете Центри (вертикално) од 1700 mm (x-насочен) користени (163)

  • Подреди резултати

  • најниска цена Највисока цена
  • Најнови огласи Најстарите огласи
  • Најкратко растојание најдалечното растојание
  • Последна година на градба Најстарата година на градба
  • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
  • Производителите А до Ш Производителот Z до A
  • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на метали и машински алати Машински центри (вертикални) Центри (вертикално) од 1700 mm (x-насочен)
Класифицирана реклама
 First MCV 2000
 First MCV 2000
 First MCV 2000
 First MCV 2000
 First MCV 2000
 First MCV 2000
 First MCV 2000
more images
Романија Brașov
545 km


FirstMCV 2000

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 DMG MORI DMF 260/11 KGT
 DMG MORI DMF 260/11 KGT
 DMG MORI DMF 260/11 KGT
 DMG MORI DMF 260/11 KGT
 DMG MORI DMF 260/11 KGT
 DMG MORI DMF 260/11 KGT
 DMG MORI DMF 260/11 KGT
 DMG MORI DMF 260/11 KGT
 DMG MORI DMF 260/11 KGT
 DMG MORI DMF 260/11 KGT
 DMG MORI DMF 260/11 KGT
 DMG MORI DMF 260/11 KGT
 DMG MORI DMF 260/11 KGT
 DMG MORI DMF 260/11 KGT
more images
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km


DMG MORIDMF 260/11 KGT

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 DMG MORI DMG MORI DMF 260/11 KGT
 DMG MORI DMG MORI DMF 260/11 KGT
 DMG MORI DMG MORI DMF 260/11 KGT
 DMG MORI DMG MORI DMF 260/11 KGT
 DMG MORI DMG MORI DMF 260/11 KGT
 DMG MORI DMG MORI DMF 260/11 KGT
 DMG MORI DMG MORI DMF 260/11 KGT
more images
Германија Kaiserslautern
802 km


DMG MORIDMG MORI DMF 260/11 KGT

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 Haas GR 510
 Haas GR 510
 Haas GR 510
 Haas GR 510
 Haas GR 510
 Haas GR 510
 Haas GR 510
 Haas GR 510
 Haas GR 510
 Haas GR 510
 Haas GR 510
 Haas GR 510
more images
Германија Olching
1.101 km


HaasGR 510

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 DEPO Werkzeugmaschinen GmbH XpertV 2312
 DEPO Werkzeugmaschinen GmbH XpertV 2312
 DEPO Werkzeugmaschinen GmbH XpertV 2312
 DEPO Werkzeugmaschinen GmbH XpertV 2312
 DEPO Werkzeugmaschinen GmbH XpertV 2312
more images
Германија Pliezhausen
1.251 km


DEPO Werkzeugmaschinen GmbHXpertV 2312

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 Deckel Maho DMF 260/11,28133
 Deckel Maho DMF 260/11,28133
 Deckel Maho DMF 260/11,28133
 Deckel Maho DMF 260/11,28133
more images
Чешка република U Zoologické zahrady 476/45, 635 00 Brno-Bystrc, Česko
940 km


Deckel MahoDMF 260/11,28133

Јавете се
Класифицирана реклама
 Matec 30L
 Matec 30L
 Matec 30L
more images
Германија Baienfurt
1.369 km


Matec30L

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 Putsch Meniconi Kopernic
 Putsch Meniconi Kopernic
 Putsch Meniconi Kopernic
 Putsch Meniconi Kopernic
 Putsch Meniconi Kopernic
 Putsch Meniconi Kopernic
 Putsch Meniconi Kopernic
 Putsch Meniconi Kopernic
 Putsch Meniconi Kopernic
 Putsch Meniconi Kopernic
 Putsch Meniconi Kopernic
 Putsch Meniconi Kopernic
more images
Италија Silvi
638 km


Putsch MeniconiKopernic

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 HAAS VR-11B
 HAAS VR-11B
 HAAS VR-11B
 HAAS VR-11B
 HAAS VR-11B
 HAAS VR-11B
 HAAS VR-11B
more images
Србија Serbia
275 km


HAASVR-11B

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 Matec 30 HV
 Matec 30 HV
 Matec 30 HV
 Matec 30 HV
 Matec 30 HV
 Matec 30 HV
 Matec 30 HV
 Matec 30 HV
 Matec 30 HV
 Matec 30 HV
 Matec 30 HV
 Matec 30 HV
 Matec 30 HV
 Matec 30 HV
 Matec 30 HV
more images
Германија Olching
1.101 km


Matec30 HV

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 DMG DMF 300 linear
 DMG DMF 300 linear
 DMG DMF 300 linear
 DMG DMF 300 linear
 DMG DMF 300 linear
 DMG DMF 300 linear
 DMG DMF 300 linear
 DMG DMF 300 linear
 DMG DMF 300 linear
 DMG DMF 300 linear
 DMG DMF 300 linear
 DMG DMF 300 linear
 DMG DMF 300 linear
 DMG DMF 300 linear
more images
Германија Halberstadt
1.403 km


DMGDMF 300 linear

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 Emmegi Emmegi I,27875
 Emmegi Emmegi I,27875
 Emmegi Emmegi I,27875
 Emmegi Emmegi I,27875
more images
Чешка република U Zoologické zahrady 476/45, 635 00 Brno-Bystrc, Česko
940 km


EmmegiEmmegi I,27875

Јавете се
Класифицирана реклама
 HURCO VTXZ 2000
 HURCO VTXZ 2000
 HURCO VTXZ 2000
 HURCO VTXZ 2000
 HURCO VTXZ 2000
 HURCO VTXZ 2000
 HURCO VTXZ 2000
 HURCO VTXZ 2000
 HURCO VTXZ 2000
 HURCO VTXZ 2000
 HURCO VTXZ 2000
 HURCO VTXZ 2000
 HURCO VTXZ 2000
 HURCO VTXZ 2000
more images
Германија Eggstätt
1.019 km


HURCOVTXZ 2000

Јавете се
Класифицирана реклама
 WELE VB-315
 WELE VB-315
 WELE VB-315
 WELE VB-315
more images
Турција İkitelli OSB, S6B Blok No:113, 34490 Başakşehir/İstanbul, Türkiye
591 km


WELEVB-315

Јавете се
Класифицирана реклама
 PFG CLV 1000-2B
 PFG CLV 1000-2B
 PFG CLV 1000-2B
 PFG CLV 1000-2B
 PFG CLV 1000-2B
 PFG CLV 1000-2B
 PFG CLV 1000-2B
 PFG CLV 1000-2B
more images
Италија San Martino In Rio
954 km


PFGCLV 1000-2B

Јавете се
Класифицирана реклама
 DMG DMF 300 linear
 DMG DMF 300 linear
 DMG DMF 300 linear
 DMG DMF 300 linear
 DMG DMF 300 linear
 DMG DMF 300 linear
 DMG DMF 300 linear
 DMG DMF 300 linear
 DMG DMF 300 linear
 DMG DMF 300 linear
 DMG DMF 300 linear
 DMG DMF 300 linear
 DMG DMF 300 linear
 DMG DMF 300 linear
 DMG DMF 300 linear
more images
Германија Olching
1.101 km


DMGDMF 300 linear

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 MAZAK VTC 800
 MAZAK VTC 800
 MAZAK VTC 800
 MAZAK VTC 800
 MAZAK VTC 800
 MAZAK VTC 800
 MAZAK VTC 800
 MAZAK VTC 800
 MAZAK VTC 800
 MAZAK VTC 800
 MAZAK VTC 800
 MAZAK VTC 800
 MAZAK VTC 800
 MAZAK VTC 800
more images
Германија Halberstadt
1.403 km


MAZAKVTC 800

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 IBARMIA ZVH 45/L1600 Extreme
 IBARMIA ZVH 45/L1600 Extreme
 IBARMIA ZVH 45/L1600 Extreme
 IBARMIA ZVH 45/L1600 Extreme
more images
Чешка република U Zoologické zahrady 476/45, 635 00 Brno-Bystrc, Česko
940 km


IBARMIAZVH 45/L1600 Extreme

Јавете се
Класифицирана реклама
 Yeong Chin Machinery Industries Co. Ltd. (YCM) TV188B
 Yeong Chin Machinery Industries Co. Ltd. (YCM) TV188B
 Yeong Chin Machinery Industries Co. Ltd. (YCM) TV188B
 Yeong Chin Machinery Industries Co. Ltd. (YCM) TV188B
 Yeong Chin Machinery Industries Co. Ltd. (YCM) TV188B
 Yeong Chin Machinery Industries Co. Ltd. (YCM) TV188B
 Yeong Chin Machinery Industries Co. Ltd. (YCM) TV188B
 Yeong Chin Machinery Industries Co. Ltd. (YCM) TV188B
 Yeong Chin Machinery Industries Co. Ltd. (YCM) TV188B
 Yeong Chin Machinery Industries Co. Ltd. (YCM) TV188B
more images
Франција La Grand-Croix
1.449 km


Yeong Chin Machinery Industries Co. Ltd. (YCM)TV188B

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 KAO FONG KMC-4127
 KAO FONG KMC-4127
 KAO FONG KMC-4127
 KAO FONG KMC-4127
 KAO FONG KMC-4127
 KAO FONG KMC-4127
 KAO FONG KMC-4127
more images
Турција İkitelli OSB, S6B Blok No:113, 34490 Başakşehir/İstanbul, Türkiye
591 km


KAO FONGKMC-4127

Јавете се
Класифицирана реклама
 TRIMILL DEPO Mill
 TRIMILL DEPO Mill
 TRIMILL DEPO Mill
 TRIMILL DEPO Mill
 TRIMILL DEPO Mill
 TRIMILL DEPO Mill
 TRIMILL DEPO Mill
 TRIMILL DEPO Mill
more images
Германија Kaiserslautern
1.369 km


TRIMILLDEPO Mill

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 KIHEUNG COMBI T 1100 RT
 KIHEUNG COMBI T 1100 RT
 KIHEUNG COMBI T 1100 RT
 KIHEUNG COMBI T 1100 RT
 KIHEUNG COMBI T 1100 RT
 KIHEUNG COMBI T 1100 RT
 KIHEUNG COMBI T 1100 RT
 KIHEUNG COMBI T 1100 RT
more images
Германија Witten
1.548 km


KIHEUNGCOMBI T 1100 RT

Потврден дилер
Јавете се
аукција
 PIETRO CARNAGHI AC 20 TM 1800
 PIETRO CARNAGHI AC 20 TM 1800
 PIETRO CARNAGHI AC 20 TM 1800
 PIETRO CARNAGHI AC 20 TM 1800
 PIETRO CARNAGHI AC 20 TM 1800
 PIETRO CARNAGHI AC 20 TM 1800
 PIETRO CARNAGHI AC 20 TM 1800
 PIETRO CARNAGHI AC 20 TM 1800
 PIETRO CARNAGHI AC 20 TM 1800
 PIETRO CARNAGHI AC 20 TM 1800
 PIETRO CARNAGHI AC 20 TM 1800
 PIETRO CARNAGHI AC 20 TM 1800
 PIETRO CARNAGHI AC 20 TM 1800
Германија Albstadt
1.241 km


PIETRO CARNAGHIAC 20 TM 1800

Потврден дилер
Класифицирана реклама
 Nicolas Correa Rapid 50
 Nicolas Correa Rapid 50
 Nicolas Correa Rapid 50
 Nicolas Correa Rapid 50
more images
Холандија Zevenbergen
1.714 km


Nicolas CorreaRapid 50

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 Mazak VTC 800/30-SR
 Mazak VTC 800/30-SR
 Mazak VTC 800/30-SR
 Mazak VTC 800/30-SR
 Mazak VTC 800/30-SR
 Mazak VTC 800/30-SR
 Mazak VTC 800/30-SR
 Mazak VTC 800/30-SR
 Mazak VTC 800/30-SR
more images
Холандија Zevenbergen
1.714 km


MazakVTC 800/30-SR

Потврден дилер
Јавете се