Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

Biax да се купи од втора рака

Вашата препознаена локација: Македонија (прилагоди)
Прекини
BIAX MB 4-2 BIAX MB 4-2 BIAX MB 4-2 BIAX MB 4-2 BIAX MB 4-2 BIAX MB 4-2
more images
6
Јавете се
Hessisch Lichtenau, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1411 km
1970
Втора рака
BIAX A MB 30 BIAX A MB 30 BIAX A MB 30 BIAX A MB 30 BIAX A MB 30
more images
5
Јавете се
Kaufungen Германија
1419 km
2011
Втора рака
BIAX MBP  biegsame Welle BIAX MBP  biegsame Welle BIAX MBP  biegsame Welle
more images
3
Јавете се
Staufenberg, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1426 km
Втора рака
Schmid & Wezel - BIAX SN 15/4 Schmid & Wezel - BIAX SN 15/4 Schmid & Wezel - BIAX SN 15/4 Schmid & Wezel - BIAX SN 15/4 Schmid & Wezel - BIAX SN 15/4
more images
5
Јавете се
Mühlacker Германија
1296 km
реновиран (користен)
HAINBUCH Spanntop Nora Kombi AX ZUG 2712
more images
1
Јавете се
Bretzfeld-Schwabbach, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1278 km
Втора рака
 Bed milling center TESSEN EVO 35 CNC , 2015 year  Bed milling center TESSEN EVO 35 CNC , 2015 year  Bed milling center TESSEN EVO 35 CNC , 2015 year  Bed milling center TESSEN EVO 35 CNC , 2015 year  Bed milling center TESSEN EVO 35 CNC , 2015 year
more images
5
Јавете се
Trenčín, Словачка Словачка
(Локација на дилерот)
860 km
2015
подготвен за употреба (искористен)
Dietz-Flexpacker Typ FP 100/320 Dietz-Flexpacker Typ FP 100/320 Dietz-Flexpacker Typ FP 100/320 Dietz-Flexpacker Typ FP 100/320 Dietz-Flexpacker Typ FP 100/320 Dietz-Flexpacker Typ FP 100/320 Dietz-Flexpacker Typ FP 100/320 Dietz-Flexpacker Typ FP 100/320
more images
8
Јавете се
Duisburg Германија
1582 km
2002
добро (искористено)
Fpt FAST Mill Italy Bed milling center TESSEN EVO 35 CNC , 2015 year Fpt FAST Mill Italy Bed milling center TESSEN EVO 35 CNC , 2015 year Fpt FAST Mill Italy Bed milling center TESSEN EVO 35 CNC , 2015 year Fpt FAST Mill Italy Bed milling center TESSEN EVO 35 CNC , 2015 year Fpt FAST Mill Italy Bed milling center TESSEN EVO 35 CNC , 2015 year
more images
5
Јавете се
Trenčín, Словачка Словачка
(Локација на дилерот)
860 km
2015
како нов (изложбена машина)
 

Искористено Biax

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши